Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Macie swoje abonamenty, 560zł rocznie za możliwość ogrania gierek EA na premierę :lol2:

Edytowane przez Kris194
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

this-is-fine-its-fine.gif.77dfc9e09f03598b196a6cf54cd55132.gif

Ale o co ci chodzi, przecież nie musisz z tergo korzystać :hahaha:

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kupuje po czasie i na promocjach.

Teraz valhalla jest za 30zł. 
Zobaczymy recki i opinie tego nowego SW.  Gry szybko tanieją. 2 miesiące po premierze powinna kosztować 150zł.  Prawie 300zł za grę to dla mnie za dużo a jakieś skórki i lootboxy mnie nie interesuja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego jak się chce grać we wszystko co wychodzi, to można powiedzieć że jest drogo, i abonament trochę rozwiązuje sprawe :) jak ktoś kupuje, jedną czy dwie gry w roku, to nawet cena za wersję ultimate jest dla niego przystępna :) każdy robi po swojemu, ale kupować abonament od EA to już samogwałt jest :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ea praktycznie nie ma gier wartych tego, a jak jakas wyjdzie raz na rok to mozna w miesiac przejsc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Cyfrowa dystrybucja taka wspaniała :E

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wiem że nie każdy siedzi na forum cały czas, ale wypadałoby przed napisaniem czegoś zerknąć przynajmniej ze dwie strony wstecz :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie było, myślałem, że to zupełnie świeża sprawa.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.04.2024 o 08:25, AndrzejTrg napisał:

Nah, tylko Hard, a jak nie ma to Normal.  Na Easy jak mam grać to wolę nie grać wcale. Już i tak większość gier (głównie AAA, bo pisana dla mas) jest zbyt prosta.

Poza tym ja lubię wyzwania i mieć dopakowaną postać na max. W trybie łatwym wiele mechanik nie ma zupełnie sensu, bo i tak wszystko się zabija na kilka strzałów bez względu, jaką taktykę przyjmiesz, jaki pancerz założysz czy jakie umiejętności ustawisz... A ja chcę wyciągać z gry jak najwięcej. 

Cenie też gry z jednym trybem trudności tak jak twórcy ustawili. Jak gry od FromSoftware czy inne soulslike.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja np. jak coś tam pograłem w Fallen Order to na padzie musiałem grać na easy, zaś jak na m+k to lajtowo na hardzie szło :) Ogólnie jak już gram, to gram aby nie mieć problemów, ale niżej niż domyślny poziom trudności w grach nie schodziłem nigdy. No tylko właśnie w takim AC nie ustawiałem wyżej, bo bym się poprostu męczył, a nie o to w graniu chodzi, ale tam to można powiedzieć że walka jest niezbyt wymagająca. No u mnie z soulsami to wiesz jak było :D (Friede familly czeka, choć za 2 razem doszedłem do 3 fazy) i właśnie za to pokochałem soulsike, że za bezmyślność kara niesamowicie i stawia wyzwanie, a że w AC tylko praktycznie gram, to moje instynkty gracza zostały uśpione, ale już wróciły, nawet z wyższym levelem :D 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Keken napisał:

To już jest awruk szczyt... 

22 godziny temu, AndrzejTrg napisał:

Ja wiem że nie każdy siedzi na forum cały czas, ale wypadałoby przed napisaniem czegoś zerknąć przynajmniej ze dwie strony wstecz :) 

Albo 5 postów wyżej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym się nie zdziwił jakby naprawdę taki zestaw ujrzało światło dzienne, a zwolenników by napeowo znalazło się sporo 🙂 cena jak za rtx 2060 i szafa gra :lol2: Przynajmniej by się wtyczki nie przegrzewały 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli dwóch albo trzech gości kłóci się o to, kto bardziej z nich NIE POLECA tej gry?

#Logika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt się o nic nie kłóci, obejrzałeś to w ogóle czy tak od dupy napisałeś tego posta ?
Arkadikuss odpowiada na recenzje Quaza, a raczej jej fragment dotyczący mikrotransakcji gdzie on uważa ze sprawa jest rozdmuchana i "atakuje" YT'berow którzy jego zdaniem na tym nabijają sobie kliki a on (Arkadikuss) go punktuje i mówi co on o tym myśli, Kiszak to po prostu ogląda i od razu sam komentuje.

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

I na samym wstepie slyszymy "w gre nie gralem ale sie wypowiem"🤣

Kliki na marce Quaza poleca i hajsu przybedzie.

Edytowane przez Sheenek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze raz nie chodzi o grę samą w sobie a o MXT.

I to quaz ich wypunktował pierwszy, zresztą nie bezpośrednio Arkadikussa on tam się odnosi ogólnie do tych, co krytykowali, nawet tych, co grali, zrobił to w zły sposób i teraz mu się dostało, Kiszak zdaje sie o tym gdzieś tam wspomni na koniec, widać to nawet po lapkach w dół przy jego recenzji (quaza) ze sie nie popisał w tym przypadku, obejrzyj to cale a zrozumiesz, w czym rzecz, i zresztą sami tam z niego bekę pojechali jak przywołał przykład Resident Evil 4 Reamake, w którego się okazało ze nie grał :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tych porównań już się nie da "odzobaczyć".

• Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drinker jak zwykle w punkt.

Dożyliśmy naprawdę dziwnych czasów.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi