Skocz do zawartości
azgan

Detroit: Become Human - nowa gra twórców Heavy Rain

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem, Beyond był cienki jak dupa węża. Heavy Rain był naprawdę spoko, to samo Farenheit, ale Beyond potrafił wręcz wynudzić, a rozwiązania gameplayowe były po prostu śmieszne. Tę "grę" równie dobrze można było przejść w całości na YouTube i dosłownie nic się nie traciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najgorszy był Fahrenheit, zapowiadał się na mroczny kryminał, a w połowie gry bieganie po ścianach i inne dziwne rzeczy. Beyond był za bardzo "emowaty", jakby skierowany do nastolatków z problemami psychicznymi, niby chciał być głęboki, a prezentował poziom Sali Samobójców, ale w sumie i tak mi się podobał : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No nie wiem mnie Beyond ani chwilę nie nudził.. A wciągnął niczym bagno. Mam tu na myśli fabułę bo gameplay nie był idealny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem reckę na Polygamii i chyba jednak zainteresuję się tą grą jak trochę stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po god of war drugi tytuł kupiony w tym roku, w sobote lecę do sklepu.

 

Jeszcze tylko red dead redemption 2 i może spiderman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny sztos :D

Przecież jest sporo znacznie chłodniejszych recenzji, więc jaki znów sztos? Raczej typowy tytuł do przeczekania. Cena powinna spadać szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No nie wiem mnie Beyond ani chwilę nie nudził.. A wciągnął niczym bagno. Mam tu na myśli fabułę bo gameplay nie był idealny..

Może nie niczym bagno ale dle mnie również z tych trzech gier Beyond była najciekawsza i najlepiej się przy niej bawiłem (; Co Detroid sony jednak przy tym tytule już takie pewne pozytywnych recenzji nie było i pozwoliło dopiero wypościć je przed sama premiera (;

 

Spokojnie xboxowcy ponoć Phil i MS zakładają studio które będzie robić gry nie tryple AAA tylko quadro AAAA (; I to nie żart .. ktoś taka plotkę puścił he to teraz czekam na grę w stylu unchartet tylko w 4k i 3d z hdr :cool: bo przy aaaa mam takie wymagania (sarkazm)

 

Po god of war drugi tytuł kupiony w tym roku, w sobote lecę do sklepu.

 

Jeszcze tylko red dead redemption 2 i może spiderman.

Nie może tylko na-pewno spider-man dla mnie :P to z tych dwóch ważniejsza premiera, wreszcie zapewne dobry gra na podstawie marvela bo wątpię żeby Insomniac wypościło kupę.

Edytowane przez wąsacz11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No nie wiem mnie Beyond ani chwilę nie nudził.. A wciągnął niczym bagno. Mam tu na myśli fabułę bo gameplay nie był idealny..

 

Podzielam Twoje zdanie nt tej gry. Ogrywałem ją dość nie dawno i jak zacząłem to musiałem ją skończyć gdyż mnie również wessała na całego.

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, nieźle, ale chyba jednak miało być lepiej. Chociaż cholera, wielu ludziom po prostu nie odpowiada taki klimat i mechanika, to i oceny mogę być lekko zjechane. Day1 nie biorę, za miesiąc tez nie. Potem pewnie już cena zacznie ładnie lecieć i wtedy ogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja tam wymieniam monster huntera który mi nie podszedł na detroit.

 

Zresztą zbieram wszystkie gry które są opisane jako "Only on playstation" :E

 

Dlatego kupiłem konsolę dla tych właśnie gier.

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Podzielam Twoje zdanie nt tej gry. Ogrywałem ją dość nie dawno i jak zacząłem to musiałem ją skończyć gdyż mnie również wessała na całego.

 

Gra była wręcz oszałamiająca.. Po zakończeniu nie mogłem przestać o niej myśleć.. Świetna historia i aż dziwne że tak niedoceniona.

 

Co do Detroit to zagram na bank ale obecnie nie mam juz ps4.. A nie będę kupował konsoli dla jednej gry.. Moze jak wyjdzie Spiderman 2 lub coś jeszcze... Ogarniam i tak teraz zaległości na xbox w game pass..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to bedzie jedna z tych gier, które juz po roku beda za 60 zl na jakims Sale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Zapomnij, że tak szybko stanieje. To jest eksluzyw i będzie długo w porządnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślisz? A Order to długo trzymał cenę? Albo Horizon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No nie powiem okładka tragiczna, heavy rain miał spoko.

 

Przechodź szybko i na allegro sprzedawaj :lol2::E bo to gra na raz :cool:

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A już myślałem, że nikt nie zagra z pclaba na premierę, a jednak. W sumie słaby start gry tylko jedna osoba się skusiła.

 

Zerknąłem sobie na youtuba i może coś faktycznie z tego będzie, ale polski dubbing :E Nie da się tego słuchać.

Daj znać hennep jak gra jak już kawałek liźniesz.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra jest niesamowita, wciąga jak bagno, pochłaniam ją jak Heavy Rain, po beznadziejnym, nudnym, nijakim Beyond Two Souls miałem sobie odpuścić ale recenzje mnie przekonały i gra jest nawet lepsza od Heavy Rain, nie można się oderwać. Niesamowicie emocje oddane, czegoś takiego w żadnej grze nie było. Androidy, które się "przebudziły" - widać w nich człowieczeństwo a zarazem to, że są wciąż robotami, nie myślałem, że tak to perfekcyjnie zobrazują, udało się w 100%.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A już myślałem, że nikt nie zagra z pclaba na premierę, a jednak. W sumie słaby start gry tylko jedna osoba się skusiła.

 

Zerknąłem sobie na youtuba i może coś faktycznie z tego będzie, ale polski dubbing :E Nie da się tego słuchać.

Daj znać hennep jak gra jak już kawałek liźniesz.

Ja tez się skusiłem ale nie będę wrzucał zdjęć przecie, wyrosłem z tego już (; dobra jest ta Pani w menu (; wyloczylem konsole na szybko bo była burza za oknem . To jak odpaliłem grę ponownie pani do mnie powiedziała: ,,uwaga sejvy twojej gry zostały uszkodzone, aa tylko żartuje''. Ten pomysł z menu gry jest świetny pierwszy raz widzę to w jakieś grze robi wrażenie :cool:

 

Polecam grac angielskim dabingiem i pl napisami. Cała Mimika twarzy jest bardzo dobra nie tylko samych ust a z polskim dabingiem się niestety nic nie zgadza i wybija z EMOŁSZYN (; oraz głosy oryginalne są lepsze niż polskie, które brzmią jak z bajki animowanej. :D:E

 

Gra jest niesamowita, wciąga jak bagno, pochłaniam ją jak Heavy Rain, po beznadziejnym, nudnym, nijakim Beyond Two Souls miałem sobie odpuścić ale recenzje mnie przekonały i gra jest nawet lepsza od Heavy Rain, nie można się oderwać.

A ty się uspokój z tym bagnem , 10/10? :E za uwarzyłem ze ciebie albo wciąga jak bagno albo jest ciulowe jak bagno , zdecyduj się :P

Edytowane przez wąsacz11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 1/3 jestem, więc wciąga jak bagno. Syndrom jeszcze jednego epizodu ciężko powstrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 1/3 jestem, więc wciąga jak bagno. Syndrom jeszcze jednego epizodu ciężko powstrzymać.

Żeby nie było tez mi się podoba i to co napsiales masz racje widać dbałość o szczegóły jeśli ci się podoba ten klimat jest taki serial z wielkiej Brytanii ,,Humans,, tematyka 1 do 1 jedynie z z mniejszym rozmachem i dbałością o szczegóły niż tutaj w grze (;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No nie powiem okładka tragiczna, heavy rain miał spoko.

 

Przechodź szybko i na allegro sprzedawaj :lol2::E bo to gra na raz :cool:

 

Sprzedam w przyszłym tygodniu jak skończę i za kilka miesięcy kupię cyfrówkę poniżej 100 zł bo chce mieć to w swojej w bibliotece.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

:thumbup: :thumbup:

 

Janusz mode on nice one :thumbup: :thumbup: :E

 

Jak wypada grafika ? Next GEN? :D

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

grafika.. to wygląda jak film nie jak gra, wycisnęli chyba wszystkie soki z tej konsoli. Czytałem dzisiaj, że 400 dni kręcili motion capture z aktorami, budżet musiał pójść na to olbrzymi i to serio widać. Sony nie oszczędza na swoich exach. W sumie jeśli chodzi o mimikę i oddanie emocji to nawet naughty dog wypada gorzej. Connor.. Kara, przeciwstawne bieguny, czujesz to zwyczajnie i poraża wręcz swoim realizmem.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że nikt nie zagra z pclaba na premierę, a jednak.

jo tysz mom, ale jeszcze nie uruchomiłemszczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...