Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Aktywności poboczne to kopiuj wklej delikatnie mówiąc, jednak sama fabuła jest wciągająca, ,początek jest lekko usypiajacy nie licząc wstępu z kinkpinem, a później zaczyna się jazda bez trzymanki, mnie osobiście gra bardziej wciąga jak god of war którego jeszcze nie zdołałem ukończyć, graficznie to co się dzieje później powoduje lekki opad szczeny "zamach" gra wygląda absolutnie genialnie.

To widocznie wolno się rozkręca, bo trochę misji zrobiłem i jest przeciętnie. Ot, takie typowe zadania bez większego polotu. Gra wygląda świetnie, miejscami nieco gorzej, genialnie? Nic z tych rzeczy. Pierwsza liga? Tym bardziej. To bardzo dobra, solidna produkcja, pozostająca jednak w granicach umiejętności Insomaniac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcówce rozkręca się dość mocno. Nie oczekuj wielkiej intrygi, ale jak na grę o suberbohaterach w moim odczuciu fabuła jest w pełni satysfakcjonująca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pff ja oglądałem wszystkie filmy, i tak, gra jest genialna. Moje goty do wyjścia rdr prawdopodognie

 

10/10 oceniając linie fabularna, moja gra generacji zaraz po wiedzminie 3.

Masakrycznie dobra gra.

Spiderman jest dla ps4 tym czym uncharted 2 było dla ps3

 

Graficznie jest to 10/10 zdecydowanie.

 

Scenka po napisach końcowych super.

Grecję bohaterów jak i sama fabuła strasznie mi się podobała.

 

Dużo lepiej się bawiłem niż przy nowym god of war.

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Mam polska wersje jezykowa, ale jednak wolalbym trzymac sie ang audio i polskich napisow. Jest w ogole mozliwosc zmienic jezyk mowiony? Opcje sa dosyc ograniczone, a pytam bo moze sa jakies myki xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz tylko odpalić w całości po angielsku, zmieniając język konsoli. Niestety wymuszanie wersji językowej i brak wyboru w tym aspekcie, to rak polskich edycji gier. Aczkolwiek sporo tytułów oferuje pełen wybór - od dubbingu do napisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pff ja oglądałem wszystkie filmy, i tak, gra jest genialna. Moje goty do wyjścia rdr prawdopodognie

 

10/10 oceniając linie fabularna, moja gra generacji zaraz po wiedzminie 3.

Masakrycznie dobra gra.

Spiderman jest dla ps4 tym czym uncharted 2 było dla ps3

 

Graficznie jest to 10/10 zdecydowanie.

 

Scenka po napisach końcowych super.

Grecję bohaterów jak i sama fabuła strasznie mi się podobała.

 

Dużo lepiej się bawiłem niż przy nowym god of war.

Graficznie 10/10?

Ekhem, ekhem :E

Może na dyszkę bym ocenił stroje Spidey'iego. Reszta to takie 7 od biedy. No i dyszkę bym dał za "efekty specjalne" jakie były przy walce z Electro, szczęka opadała.

 

Miasto mocno średnie, gołębie to w ogóle mnie rozłożyły na łopatki, nie wiem czy w Postalu 2 wyglądały lepiej :E (o ile były).

 

Oprawa graficzna jest mocno nierówna.

 

Skoro tutaj dyszka, to God of War, czy Uncharted 4 jak ocenisz? :E

 

Gierka bardzo fajna, kupiłem eksperymentalnie, a wbiłem platynę, bo grało się przyjemnie (no oprócz przesadzonej liczby przestępw do ogarnięcia).

 

Gierkę mogę polecić z czystym sumieniem.

 

Yakuza Kiwami 2 ukończona, Detroit Become Human, Spider-Man, God of War, to czekam na RDR 2 z wielką niecierpliwością.

 

Na nowego Assassina też ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie 10/10?

Ekhem, ekhem :E

Może na dyszkę bym ocenił stroje Spidey'iego. Reszta to takie 7 od biedy. No i dyszkę bym dał za "efekty specjalne" jakie były przy walce z Electro, szczęka opadała.

 

Miasto mocno średnie, gołębie to w ogóle mnie rozłożyły na łopatki, nie wiem czy w Postalu 2 wyglądały lepiej :E (o ile były).

 

Oprawa graficzna jest mocno nierówna.

 

Skoro tutaj dyszka, to God of War, czy Uncharted 4 jak ocenisz? :E

 

Gierka bardzo fajna, kupiłem eksperymentalnie, a wbiłem platynę, bo grało się przyjemnie (no oprócz przesadzonej liczby przestępw do ogarnięcia).

 

Gierkę mogę polecić z czystym sumieniem.

 

Yakuza Kiwami 2 ukończona, Detroit Become Human, Spider-Man, God of War, to czekam na RDR 2 z wielką niecierpliwością.

 

Na nowego Assassina też ;)

W swoim czasie u4 zasługiwal na 10/10 w chwili obecnej oprawa się już zdążyła zestarzec, jakoś materiałów modeli postaci w trybie gameplayowym nie powala na kolana. ( przypominam że to korytarz, a spiderman sandbox)

God of war wygląda bardzo dobrze, ale jest strasznie nie równy i to również korytarz.

 

Spiderman przoduje jeśli chodzi o oświetlenie i jakość materiałów, najlepsza gra w chwili obecnejl sceny akcji, walki z bosami wyglądają jak sceny wyciągnięte z filmu.

A wszystko to w sandboxie

wrhgumcpgdad.jpg

qusffgmc7exj.png

marvelsspider-man_201r4iqe.png

1doeaw.png

 

Taka grafika w sandboxie robi wrażenie ( do tego dodaj genialne użycie hdr ), wiadomo jest masa ładnych gier jak u4, lost legacy, god of war, ale to są korytarze.

 

Jedyne gry która na chwile obecna robi na mnie nadal duże wrażenie graficznie to horizon zero dawn i gran turismo.

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak wyżej pisałem. Przy pierwszej walce z Electro zbierałem szczękę z podłogi. W połączeniu z dobrym HDR jest petarda.

 

Ale pokaż chociażby jak wyglądają gołębie. Mega nierówna oprawa :) sa spore zalety i spore wady. Jakoś się to równoważy.

Edytowane przez patrick1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprawa faktycznie jest nierówna, to nie podlega dyskusji. Całość robi jednak bardzo dobre wrażenie. Tradycyjnie oświetlenie i miasto w nocy. Podczas dnia już tak różowo nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepiej wygląda w trakcie dnia, zachód słońca, najsłabiej w nocy.

Wiadomo że to wszystko jest statyczne dlatego wygląda to tak fotorealistyczne, coś jak w assins creed unity tam też oświetlenie było statyczne i robiło wrażenie, do dnia dzisiejszego robi.

 

Sztuczki, sztuczki, jednak ja oceniam efekt końcowy a ten jest według mnie kapitalny.

 

Najlepsza jest druga część gry jak wszyscy źli jednoczą siły, do tego bardzo dobre zakończenie, polecam dorwać do końca napisów końcowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ukończona. Rozkręca się ślamazarnie, ale końcówka całkiem dynamiczna. Niestety mocno przewidywalna, jak i cały wątek główny. Nie ma tu miejsca na plot twisty czy niespodzianki. Z drugiej strony uniwersum dość mocno przemaglowane, zwłaszcza fani komiksów na nic takiego liczyć nie mogli, wykluczały to też założenia fabularne. Ostatecznie main story co najwyżej przyzwoite, zadania poboczne bardzo przeciętne, żeby nie powiedzieć słabe. Na szczęście nie ma ich dużo. Aktywności w mieście całkiem sprawnie zrealizowane, choć to typowe Spider-Job, czyli okładanie oprychów po gębach i bujanka na sieci. Ta ostatnia zrealizowana wzorowo, Spidey super płynnie i szybko przemieszcza się po mieście, sterowanie rozwiązane bez zarzutu. Mechanika walki w dechę, szeroki moveset i przydatne gadżety. Boli jedynie bardzo niski poziom trudności, przez co wyzwania za wiele się tutaj nie znajdzie. Oprawa świetna, gra faktycznie lepiej prezentuje się w dzień. Muzyka bez szału, main theme wpada w ucho. Sporo mega suchych żartów podczas rozgrywki, ale to specjalność Parkera, więc wszystko gra.* :E No i John Jonah Jameson, prawdziwy mistrz drugiego planu.

 

Solidna produkcja, pozbawiona znaczących wad, ale i przebłysków geniuszu tutaj się nie uświadczy. Tak czy inaczej must have dla posiadaczy Playstation. 8/10.

 

 

Spider-Cop. :lol2:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vulc jaka ocenę dajesz nowemu god of war? Z ciekawości musze zapytać ...

 

Serio fabuła w spidermanie przewidywalna, nie podobała Ci się kreacja mr negative, albo DOKTORA? Przewidziałes akcje z milsem, albo twist fabularny w 3/4 zgry z doktorem i więzieniem?

 

Według mnie na tak wyeksploatowane uniwersum dostalismy fabułę dość oryginalna bez powielania schematów z filmów, poprzednich gier czy nawet komiksów.

 

Umiejscowienie akcji w troszku późniejszych latach Pitera jak i osobista interpretacja niektórych postaci, wydarzeń w porównaniu do poprzednich adaptacji według mnie zdecydowanie daje rade.

 

Btw.

 

Oglądałeś napisy końcowe? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ JamesSeth

 

Dołączę się do dyskusji - odpowiem na Twoje pytania odnośnie fabuły w spojlerze ;)

 

 

Fabuła jest przewidywalna, a gdy poraz pierwszy pojawia się Miles, to było dla mnie wiadomym, że uzyska moce Spidermana (bo to on jest w komiksach nowym Spidermanem). Obstawiam, że pod koniec drugiej części Parker lub Miles zginie z naciskiem raczej na Parkera - wszystko zależy moim zdaniem od tego, jak w filmach pociągną wątek Spidermana. ;)

 

Nie znałem wcześniej postaci Mr. Negative, ale domyśliłem się w trakcie gry, że to Li będzie złym, gdy Parker pokazał mu maskę.

 

Wątek z Octopusem też przewidywalny, ale ta postać była przynajmniej rozwinięta w grze, co było fajne. ;)

 

Fisk / Shocker / Electro / Scorpion / Rhino / Vulture - fajnie, że te postacie pojawiły się w pierwszej części, moim zdaniem to specjalnie tak zrobili, gdyż potencjał na przeciwników w kolejnych częściach jest dużo lepszy, mam tu na myśli przede wszystkim: Venom / Carnage / Mysterio / Jaszczur. ;) Choć moim zdaniem w Spiderman2 będzie na 100% walka z Goblinem/Goblinami.

 

To co mi się bardzo podobało - uśmiercenie May.

 

 

 

Platynę zrobiłem - dla mnie to najlepsza gra ze Spidermanem od czasów PSX. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Ja też już platynę wbiłem, chociaż ze względu na wykupione prawie wszystkie gadżety musiałem ponownie robić prawie wszystkie wyzwania, żeby mieć żetony na kostiumy... :)

 

 

Co do gry - bardzo mi się podobała, bawiłem się bardzo dobrze i chętnie do niej siadałem.

Jako, że komiksów nie znam to postaci były mi dość obce - znałem tylko May i MJ.

Fabuła była raczej okej, ale faktycznie przewidywalna.

 

9/10 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vulc jaka ocenę dajesz nowemu god of war? Z ciekawości musze zapytać ...

8,5 bym dał, to zwyczajnie trochę lepsza gra w moich oczach.

Serio fabuła w spidermanie przewidywalna, nie podobała Ci się kreacja mr negative, albo DOKTORA? Przewidziałes akcje z milsem, albo twist fabularny w 3/4 zgry z doktorem i więzieniem?

 

Jaki znów twist? To, że uwolnił cała zgraję badassów, co było kompletnie do przewidzenia, bo Spidey musiał z kimś walczyć? :heu: Niczego innego nie można było się spodziewać, jak tylko słyszę "high security prison", od razu staje się jasne, że ktoś z niego ucieknie. Kreacja Li była dość sztampowa, od pierwszych scen jest oczywiste, że nie jest takim filantropem, na jakiego się kreuje. Oklepany do bólu motyw. Przemiana Doktora została przedstawiona względnie dobrze, choć i tutaj niewiele oryginalności - wszczepiłem sobie chip i mam pretensje do całego świata.

 

 

Fabuła jest generalnie w porządku, ale rozkręca się bardzo wolno i nigdy nie osiąga naprawdę wysokiego poziomu.

Według mnie na tak wyeksploatowane uniwersum dostalismy fabułę dość oryginalna bez powielania schematów z filmów, poprzednich gier czy nawet komiksów.

Co. :E Jak wyżej, oryginalności tutaj niewiele, a powielania schematów sporo. Ściągnij różowe okulary. ;)

Oglądałeś napisy końcowe? :D

 

Oglądałem, drugą scenę również. Ta faktycznie jest małym zaskoczeniem, ale pierwsza? Jak pisałem, dla fanów uniwersum żadna niespodzianka.

 

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No popatrz a ja myślałem że doktora zostawia na cześć druga a tutaj jest takie wprowadzenie

jak jest jeszcze po dobrej stronie mocy, mnie cała akcja trochę zaskoczyła. (To ze był całym mozgiem operacji)

Edytowane przez agent_x007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoiler alert. ;)

 

 

Serio, uważałeś że to nie on, a ktoś inny za wszystkim stoi? :E To było tak oczywiste, że tylko czekałem kiedy to się stanie. Nie było też potrzeby przeciągać tego na drugą część - Pajączek ma tylu adwersarzy, że spokojnie obstawić idzie 3 kolejne odsłony. ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy za każdorazowe wykonanie wyzwania na np poziomie podstawowym dostanie się żeton wyzwania? Pytam bo zamierzam wbić platynę ale głupio wydałem sporo tych żetonów na ulepszenia gadżetów zamiast na kostiumy...

 

Edit. żetony dostaje się tylko za poprawiony wynik. Pytanie czy łatwiej będzie zacząć grę od nowa i wydać tylko na kostiumy czy próbować wbić 10 żetonów na na najwyższe poziomy wyzwań

Edytowane przez WitcherTattoo1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wbiłem platynę, gra bardzo fajna no i nie spodziewałem się taki detali miast na ulicach. ta ilość aut i przechodniów robi wrażenie i GTA5 pustawo przy tym wygląda :).

 

Najbardziej lubię po polsku wątki audycji radiowych :D Ten polski aktor tak genialnie się wczuwał i tworzył super klimat. czy nie jest to ten sam głos co w bajce? No i Spider-Cop też mega :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre dlc, z wymaksowaniem wszystkiego zajęło mi 6h. Nie mogę się doczekać kolejnego, jak ktoś nie lubi cliffhangerów to niech poczeka na wszystkie 3 odcinki. Ja nie wytrzymałem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spajdi juz ukonczony ,takie 7/10 czegos mi w tej grze zabraklo.Jednak God of War lepszy jak i Detroit(czyste osobiste wrazenia).

 

kolejny dobry mocny ex ,warty ogrania.Na PC nic takiego nie ma.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem grę na 100%, bardzo mi się podobała i szkoda, że taka krótka - akcja była poprowadzona tak dobrze, że ani się obejrzałem, a skończyłem grę. Na dodatki raczej się nie skuszę, jak dla mnie za drogie. Może jestem dziwny, ale jednak GoW podobał mi się bardziej i zdecydowanie bardziej zapadł w pamięć. Pewne jest natomiast, że każdy gracz PS4, który lubi takie gatunek (ogólnie mówiąc gry akcji) powinien ukończyć obie te wspaniałe produkcje - świetna zabawa gwarantowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się wierzyć nie chce. Dzisiaj w wieku 95 lat odszedł od nas Stan Lee :(

 

8yLfGXl.jpg

Człowiek jakoś tak mimowolnie myślał chyba, że facet będzie z nami na zawsze, a on przecież miał na karku sowitą liczbę wiosen. Bardzo smutna wiadomość. Żegnaj mistrzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...