Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na liczniku 37%, historia całkiem niezła ale bez żadnego WOW na zasadzie zagram jeszcze ze dwie misje główne bo jestem ciekawy co dalej. Na chwilę obecną mocne 7/10, pewnie skoczy do 8 lub 8 z plusem ;) Dla fanów Marvela i Pajączka myślę, że 9/10 bo to bez wątpienia najlepsza gra z nim w roli głównej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 DLC wąsacz są w SP.

spoko (;

 

Największą wadą gry jest tylko to że jak ktoś zna komiksy to bardzo szybko domyśli się w jakim kierunku pójdzie historia.

 

 

Po zrobieniu wszystkich zagadek Black Cat mniej więcej wiadomo o czym będzie dlc.

To dobrze ze znam tyle co z filmów (; :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już były ładniejsze i to kilka lat temu.

Spider-Man ma taki sam poziom graficzny jak pozostałe Exy Sony tylko, że tutaj nie ma rozmazanego ekranu w oddali na taką skalę jak w pozostałych brzydkich konsolowych grach które mają zakryte różnymi sztuczkami 10 letnie tekstury.

 

 

2/10

 

Akurat open worldy od Ubi wygladaja gorzej od Spider-Mana to raz, a dwa obecnie nie ma ladniejszych gier od Uncharted 4, Horizon ZD, God of War czy The Order 1886.

Spider jakos szczegolnie od nich nie odstaje, ale jednak jest troche nizej

 

Pograłem parę godzin i gierka jest dla mnie swietna poki co waham sie nad 8,5 a 9

Lepsza od Batmana to jednak raczej nie jest, bardziej odpowiada mi klimat Mrocznego Rycerza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Po waszych zachwytahc kupiłem edycję specjalną, ale pewnie dopiero we wtorek zagram ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak u was postępy? u mnie fabuła już skończona :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie ściemniałeś ODIN to zadzwonię do Ciebie i porządnie ochrzanie :E

 

8ErQODB.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie ściemniałeś ODIN to zadzwonię do Ciebie i porządnie ochrzanie :E

 

8ErQODB.jpg

 

 

Będzie granie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2/10

 

Akurat open worldy od Ubi wygladaja gorzej od Spider-Mana to raz, a dwa obecnie nie ma ladniejszych gier od Uncharted 4, Horizon ZD, God of War czy The Order 1886.

Spider jakos szczegolnie od nich nie odstaje, ale jednak jest troche nizej

 

Pograłem parę godzin i gierka jest dla mnie swietna poki co waham sie nad 8,5 a 9

Lepsza od Batmana to jednak raczej nie jest, bardziej odpowiada mi klimat Mrocznego Rycerza ;)

 

Odpal The Division, star wars battle front 1/2 z modem, hellblade przykladowo w 2k i w gore w max detalach...

 

Ps: zaraz wychodzi TR ktory uncharted 4 bije graficznie, pastelowa, stylizowana grafika uncharted to nie wszystko, ladna bo ladna, ale bez przesady, no i to jaranie sie scrptowanymi scenkami i zbliżeniami na ryj, gdy nie widac nic innego, co by filmowo " pokazac " mehh szkoda ze w real gameplayu juz tak kolorowo nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee dużo gorsze animacje, mimika, szczegółowość świata i przywiązanie do detali, Tomb Raider to nie ten poziom co U4, i mam na myśli ogólny odbiór, nie stricte techniczny.

 

@Azgan nie będziesz żałował, nie ma takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee dużo gorsze animacje, mimika, szczegółowość świata i przywiązanie do detali, Tomb Raider to nie ten poziom co U4, i mam na myśli ogólny odbiór, nie stricte techniczny.

 

@Azgan nie będziesz żałował, nie ma takiej opcji.

 

Etam... grales juz ze twierdzisz ze to nie ten poziom ?

 

Tyle co sie naczytalem o animacjach i oh ahh co to nie za poziom nieosiagalny, a prawda jest taka ze drake nie raz biega jak z kijem w dupie albo lata nienaturalnie po skalach lapiac sie i robiac jakies dziwne manewry i wiele innych akcji gdzie kolizja obiektow kuleje, no ale tak, wszystko jest idealne bo to ND

 

Dla mnie nowa lara robi wieksze wrazenie, z tym ze tez sa to troche inne gry, uncharted jest bardziej zamkniety i oscryptowany co tez ma wplyw na pewne rzeczy

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Azgan nie będziesz żałował, nie ma takiej opcji.

 

Już nie żałuję. Bardzo fajnie się gra, przyjemna grafika dla oka, ciekawie wykonane miasto, płynne animacje postaci, rozbudowana i dynamiczna walka której jeszcze nie ogarniam :P

 

Gra jest tak samo dobra jeśli nie lepsza od Batman: Arkham :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Etam... grales juz ze twierdzisz ze to nie ten poziom ?

 

Tyle co sie naczytalem o animacjach i oh ahh co to nie za poziom nieosiagalny, a prawda jest taka ze drake nie raz biega jak z kijem w dupie albo lata nienaturalnie po skalach lapiac sie i robiac jakies dziwne manewry i wiele innych akcji gdzie kolizja obiektow kuleje, no ale tak, wszystko jest idealne bo to ND

 

Dla mnie nowa lara robi wieksze wrazenie, z tym ze tez sa to troche inne gry, uncharted jest bardziej zamkniety i oscryptowany co tez ma wplyw na pewne rzeczy

Wow.

 

Po 2,5 roku nowy TR osiągnie poziom graficzny U4. No, sukces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow.

 

Po 2,5 roku nowy TR osiągnie poziom graficzny U4. No, sukces.

Dla mnie tomb z 2015 na ultra w 4k prezentował się lepiej od U4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem na 67%, mocne 8 na 10 :) Kiedyś sobie może wymaksuje miasto jak mi się z nudów znów zachce być Spider-Cop'em :E

 

Gra się fajnie rozkręciła w drugiej połowie i miała potem naprawdę dobre tempo aż do końca. Zastanowię się poważnie nad SP po premierze wszystkich trzech DLC ;)

 

Świetnie oddany klimat uniwersum pajączka, za to wielkie brawa. Wygląda, że to dopiero początek przygody studia z tym bohaterem co mnie niezmiernie cieszy :)

 

A tymczasem pora nałodować latarkę... Laro, nadchodzę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ma ktoś informację czy konsola PS4 pro sprzedawana razem z grą Spider-Man jest w wersji cyfrowej czy pudełkowej ? W wersji Edycja Specjalna na pewno jest pudełko z dopiskiem, że nie można odsprzedawać. Widziałem unboxing.

 

Np w tym linku https://www.mediaexpert.pl/konsole-ps4/ przy ofercie w lewym górnym rogu na obrazku jest dodana płyta, jak by miało oznaczać, że jest w zestawie płyta. Ktoś się wypowie ?

Edytowane przez fabulus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem na 67%, mocne 8 na 10 :) Kiedyś sobie może wymaksuje miasto jak mi się z nudów znów zachce być Spider-Cop'em :E

 

Gra się fajnie rozkręciła w drugiej połowie i miała potem naprawdę dobre tempo aż do końca. Zastanowię się poważnie nad SP po premierze wszystkich trzech DLC ;)

 

Świetnie oddany klimat uniwersum pajączka, za to wielkie brawa. Wygląda, że to dopiero początek przygody studia z tym bohaterem co mnie niezmiernie cieszy :)

 

A tymczasem pora nałodować latarkę... Laro, nadchodzę :P

 

Oj tak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych którzy juz ukończyli fabułe. Ile czasu zajeło wam przejscie samej fabuły, nie liczac pobocznych ? jest chociaz te 25 godz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się czyta to ~20h z częścią pobocznych, ale bez maksowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak mi wyszło, koło 20h. Oprócz fabuły głównej zrobiłem wszystkie poboczne oznaczone na niebiesko i "fotografowałem kotki" by mieć lepszy wstęp do pierwszego DLC :D Ewentualnie jeszcze zrobie tasak-mastera do końca :E Cała reszta to w mojej opinii wydłużające grę zapychacze i może robienie tego miałoby sens jeśli grałbym na poziomie wyższym od niesamowitego. A tak to nie czuje potrzeby platynowania, strata czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plecaki są super bo fajnie Peter opowiada i można się jeszcze bardziej wczuć, ja robię wszystko, tutaj nic mnie nudzi, nawet minigierki. No i tu przynajmniej jest konkretna nagroda, w postaci nowych strojów z nowymi mocami czy tokeny na ulepszanie gadżetów i odblokowywanie pasywnych zdolności. Zaczynałem na miłym poziomie, teraz gram na niesamowitym i przejdę na najtrudniejszy jutro, tak sobie podrasowałem postać i nauczyłem wykonywać te wszystkie combosy.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić jak się nie sika w majtki na widok spidermana filmu komiksu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem kilka letsplay'ów i wygląda to nieźle, ale nie jakoś powalająco. Więc mam pytanie - w jakim okresie czasowym zapowiadane są te DLC i czy uważacie, że warto na nie czekać? Chodzi o to, że kupiłbym grę używaną, dokupił SP i skończył wszystko, a potem grę odsprzedał, tylko zastanawiam się ile musiałbym wtedy czekać na kupno gry, żeby był na rynku już komplet DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co miesiąc będzie nowe, fabularne DLC, ostatnie w grudniu.

 

SAzDuTr.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...