Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Ile razy po ostatniej aktualizacji gra nagle wam się zamknęła? U mnie 5 lub więcej. Sprawdzałem w podglądzie zdarzeń, nie było błędów. Raczej nie jest to sprawa OC ramu bo jest ustawiony tak od kwietnia i wcześniej problem nie występował.

jak miałem za mocno wykręcony procesor albo ramy tak mi się działo, teraz jak na "lajcie" lecę od roku spokój z jakimikolwiek zamknięciami, wywalaniem do windy itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy będzie podbój na mapkach z pacyfiku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jakich mapkach piszesz? Iwo Jima i Sztorm już jest, imo rewelka, całą noc czochrałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy będzie podbój na mapkach z pacyfiku?

 

Jest od dawna, masz tam dwie playlisty, jedna na przelamanie druga na CQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy, na monitorze mam ustawione 144Hz z G-sync, a gra odpala się w 120Hz. Dodam tylko, że wcześniej miałem monitor, który miał ustawione 120Hz. Nie wiem co zrobić, żeby gra odpalała się w 144Hz tak jak jest ustawiony monitor. Po wyłączeniu gry na pulpicie jest 144Hz. Monitor LG 27GL850B.

Edytowane przez tomskyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest od dawna, masz tam dwie playlisty, jedna na przelamanie druga na CQ.

ale fail :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po kazdym ponownym uruchomieniu nie rwie, jedynie po formacie i nowej instalce. Po 20min kazda mapa i problem znika.

Właśnie napisałem że po każdym ponownym uruchomieniu "też nie" czyli że jest ok, rwie tylko na nowej wprowadzonej mapie u mnie przez jakieś 3minuty a pózniej już nie rwie do końca życia, było tak na każdej nowej dodanej mapie z tego co pamiętam

 

Co do nowych map do pacyfik jest super taki crysis multi :E za to ta druga iwo jest fatalna 64 nudna... medykiem nie da się grać bo można tam tylko z dystansu coś ubić na niej.

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie napisałem że po każdym ponownym uruchomieniu "też nie" czyli że jest ok, rwie tylko na nowej wprowadzonej mapie u mnie przez jakieś 3minuty a pózniej już nie rwie do końca życia, było tak na każdej nowej dodanej mapie z tego co pamiętam

 

Co do nowych map do pacyfik jest super taki crysis multi :E za to ta druga iwo jest fatalna 64 nudna... medykiem nie da się grać bo można tam tylko z dystansu coś ubić na niej.

 

Medyk jest po to, żeby biegać przy dupach kolegów z plutonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czołem. Czy tylko mi się podoba tak mocno grafa w BF V i do tego kampania (niestety za krótka)? Czasem się czuję jakbym powrócił do starych COD/MOH/WOLFENSTEIN w nowej oprawie + z większymi możliwościami przejścia, niż totalnie liniowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile macie FPS-ów na mapie Twisted Steel (pogięta stal) w podboju na 64 graczach? Bo ja tak między 100-120 na 1440p i ultra. Raczej nie spada poniżej 100 ale na reszcie map trzymam chyba więcej klatek. Wydaje mi się, że to jedna z map, na których jest najniższy framerate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3440x1440 ultra = 100-150

 

Najbardziej zasobozerny jest sztorm na Pacyfiku.. Wiem to bo kiedy miałem zasilacz seasonica 750w to na tej mapie dostawałem przypadkowe wyłączenie kompa

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba wszystko dobrze u mnie bo mam trochę gorszy procesor, a mówię mam 100-130 powiedzmy. To mi się jeszcze nie zdarzyło wyłączenie kompa, a mam SPC 650W Gold :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3440x1440 ultra = 100-150

 

Najbardziej zasobozerny jest sztorm na Pacyfiku.. Wiem to bo kiedy miałem zasilacz seasonica 750w to na tej mapie dostawałem przypadkowe wyłączenie kompa

na mapach z podstawki (rotterdam, pogięta stal ) mam 70-90, a przy ostrych zadymach to i niżej 60 zejdzie - a na sztormie czy innych nowych 90-110 wiec coś ci się chyba pomieszało

uważam , że nowe mapy są super zoptymalizowane, zresztą u DICE to normalka, w bf1 też wszystkie z dodatków chodzą mi o niebo lepiej niż te z podstawki

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na mapach z podstawki (rotterdam, pogięta stal ) mam 70-90, a przy ostrych zadymach to i niżej 60 zejdzie - a na sztormie czy innych nowych 90-110 wiec coś ci się chyba pomieszało

uważam , że nowe mapy są super zoptymalizowane, zresztą u DICE to normalka, w bf1 też wszystkie z dodatków chodzą mi o niebo lepiej niż te z podstawki

 

Jeśli grasz na tym procku z syg to wcale się nie dziwię że na rotterdamie masz spadki, bo jest to mapa mocno procesorowa.. Sztorm na ultra ostro ciśnie gpu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie o co chodzi z tymi nazwami broni "Typ" coś tam które pojawiły się po aktualizacji a są identyczne jak te wcześniej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie o co chodzi z tymi nazwami broni "Typ" coś tam które pojawiły się po aktualizacji a są identyczne jak te wcześniej??

Tak po prostu nazywają się japońskie bronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grasz na tym procku z syg to wcale się nie dziwię że na rotterdamie masz spadki, bo jest to mapa mocno procesorowa.. Sztorm na ultra ostro ciśnie gpu

moja kata też nie żaden demon prędkości, gram na high/siatka ultra 1080p, i sztorm mi jej wcale nie ciśnie, szczerze to sie czasami przynudza bo już procek się kończy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zasobozerny jest sztorm na Pacyfiku.. Wiem to bo kiedy miałem zasilacz seasonica 750w to na tej mapie dostawałem przypadkowe wyłączenie kompa

 

 

750w musiałeś na 850-100w wymieniać, bo ci się wyłączał PC podczas BV ? bigsmile.gif

 

Dalej czeaterzy panoszą się w BV podczas każdej rozgrywki  czy można ich spotkać od czasu do czasu ?

 

w B1 to już to jest standard, co mecz.

Edytowane przez chreasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

750w musiałeś na 850-100w wymieniać, bo ci się wyłączał PC podczas BV ? bigsmile.gif

 

Dalej czeaterzy panoszą się w BV podczas każdej rozgrywki  czy można ich spotkać od czasu do czasu ?

 

w B1 to już to jest standard, co mecz.

 

No tak było, ale to po prostu wada tych zasilaczy seasonica z tej konrketnej serii focus gold.. na rmx850w czy hx1000i tego nie mam..

 

Na moje oko cheaterów jest troche mniej jak ostatnio.. ale to pewnie dlatego że skończyła sie promocja na ten darmowy abonament i 10h triala..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie podczas ładowania mapy w menu 100% użycie procesora i chwilowe zacięcia? z temperaturą na cpu jak w syntetyku ? :E w samej grze jest elegancko ale z tym wczytywaniem już kiedyś też tak miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam te przycięcia podczas ładowania mapy kwasny.gif

Zauważyłem iż taki "przygwizd" jak MSI Afterburner wnosi opóźnienie sad.gifkiedyś np w BF3, 4 nie było takich szopek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tez podczas ladowania tak mam. byl update windowsa ten 1909 i jakos lepiej ta gra dziala nie szarpie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaś po aktualizacji sterów nv gra dostała dziwnych czkawek raz na jakiś czas.

Windy nie aktualizowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Cześć . Dzięki za odpowiedź. Czyli moje przypuszczenia były zasadne. Wymieniłem już płytę na Asus Tuf B550 gaming plus. Myślę ,że tu sekcja zasilania powinna się nadać do mocniejszego procesora. 
    • Az mi sie przypomniala afera z „odnawianym” drobiem jak piersi z kurczaka przemywali szmata z ludwikiem. To chyba byl wtedy Conspol. Glosno bylo swego czasu o tym.
    • Do gier Bethesdy masz również nowe questyline'y, miejsca, overhaule walki etc., niedługo wychodzi Fallout: London do F4, który będzie wielkości DLC. Fixy to zazwyczaj jeden mod poprawiający błędy w skryptach, albo zwiększający jakieś limity pamięci i inne takie, nie zaliczam do tego rebalansów i zmiany innych problemów/niedogodności designowych, bo w tym przypadku często ktoś sobie zmienia grę pod siebie po prostu, zwiększając poziom trudności, albo modyfikując ekonomię na przykład. Poza tym tak jak napisałem - ludzie to robią, bo przede wszystkim lubią to robić, nikt ich do tego przecież nie zmusza, wiem, że to w dzisiejszych czasach ciężkie do ogarnięcia umysłem, ale można robić rzeczy dla ludzi z pasji i niekoniecznie oczekiwać zapłaty, myślę, że tacy "frajerzy" są dużo fajniejszymi i bardziej wartościowymi osobami, niż te, które po użyciu kasy samoobsługowej w sklepie oczekują zapłaty, bo wykonali pracę za kasjera xD Teksty równie smutne jak poprzedniego CEO Unity, który uznał, że jak nie monetyzujesz swojej gry, to jesteś frajer. Jeez, nie można czegoś zrobić dla funu, z dobrego serca, bo jesteś frajer od razu, co za tragiczny świat przeżarty pogonią za hajsem xD
    • Ależ to piękne co się dzieje. Droga do delegalizacji pis otwarta jak nigdy
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...