Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

BF za 78zl na cdkeysach

mozna by jeszcze zejsc z ceny za kod za like na FB czy wybranie innej waluty (czasami jest jeszcze taniej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miał ktoś z was odwrotnie po tej aktualizacji wojna na pacyfiku że gra mu bardziej zbrzydła niż odżyła? :E bo mi strasznie te nowe mapy popsuły grę a mapa iwo jima to już w ogóle masakra robiłem kilka podejść do niej i nie daje rady na tym grać :E jedna wielka nuda, mimo tego update gram nadal na swietnym narviku, rotterdamie, spustoszeniu czy operacji podziemie :thumbup: nie rozumiem zachwytu nad wojną na morzu być może dlatego że lubię mniejsze mapy w grach kwestia gustu, ciekawy jestem czy ktoś ma podobnie tutaj do mnie :)

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iwo jimy też nie trawię, mega pole, raj dla snajperów, za to wake island w każdej części bf-a w której tylko był mi się podobał i podoba, lubię sie na tej mapie minami ppanc. bawić, bo goście jak ślepe osły jeżdża po drogach :E, Reszta map ujdzie, zawsze gram rundkę i następna, nie lubię do bólu na jednej mapie siedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie pocieszyłeś Kochan ;) nie jestem sam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza Wake caly pacyfik jest nudny, snajperem nie lubie grac a mapy sa tak wielkie ze wiecej sie biega ni strzela. Za to Wake jest wrecz idelna mapa i bardzo lubie na niej grac jaka jedynej z pacyfiku. Ostatnio tez wrocilem do BR i tez dobrze mi sie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja teraz pierwszy raz zagrałem wake i faktycznie jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wake podchodzi mi tylko w trybie "Przełamania" bo w trybie podboju to jeden wielki chaos... Przejmiesz 1 punkt, póżniej 2 i w tym czasie wróg już przejmuje Twój 1 pkt i nie wiesz czy się wracać do 1, bronić 2 pkt czy iść na 3... Tak wygląda cała runda :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest najlepszy sztorm na pacyfiku i wake :D - ivo jakos mi nie podchodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wake podchodzi mi tylko w trybie "Przełamania" bo w trybie podboju to jeden wielki chaos... Przejmiesz 1 punkt, póżniej 2 i w tym czasie wróg już przejmuje Twój 1 pkt i nie wiesz czy się wracać do 1, bronić 2 pkt czy iść na 3... Tak wygląda cała runda :E

jak są drużyny nieogarnięte i nie słuchają dowódców to tak jest ;) - każdy sobie wtedy biega po całej mapie a punkty są tracone

 

pytanie techniczne, żeby w grze fast sync działał, to tylko dodaję bf5.exe i zmieniam na szybkie w panelu nvidia? bo jak zmieniłem proca zacząłem grać z wyłączonym vync i mnie strasznie denerwuje ten tearing i szarpanie czy jak to się tam zwie

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fast Sync w panelu ON, w grze v-sync wylaczony. Dodawac exe nie musisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czasem nie kasują się ustawienia w panelu nv po ponownym uruchomieniu gry?

 

jak są drużyny nieogarnięte i nie słuchają dowódców to tak jest ;)

Ale co to ma wspólnego z nieogarniętą drużyną?

Tak wygląda cała rozgrywka w trybie podboju na Wake Island. Przejmiesz 1 pkt, później przejmując 2, wróg już próbuje przejąć 1 pkt i Ty nie wiesz czy masz zostać na 2pkt, wrócić się do 1 czy iść dalej na 3pkt. Schemat się powtarza ciągle nawet przy bardzo dobrej drużynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kochan

Żeby cokolwiek do w profilu bfa w panelu działało to musisz zaznaczyć dwa pliki nvdrsdb0.bin i nvdrsdb1.bin tylko do odczytu bo inaczej wszystko po uruchomieniu gry będzie wracało do domyślnych no chyba że bez profilu ustawisz w głównym to bez tego będzie działać

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czasem nie kasują się ustawienia w panelu nv po ponownym uruchomieniu gry?

 

 

Ale co to ma wspólnego z nieogarniętą drużyną?

Tak wygląda cała rozgrywka w trybie podboju na Wake Island. Przejmiesz 1 pkt, później przejmując 2, wróg już próbuje przejąć 1 pkt i Ty nie wiesz czy masz zostać na 2pkt, wrócić się do 1 czy iść dalej na 3pkt. Schemat się powtarza ciągle nawet przy bardzo dobrej drużynie.

to co ty we 4 przeciwko 32 grasz? :lol2: czy może w 32 latacie od flagi do flagi :D ile razy grałem, że przy ogarniętych trochę ludziach amerykańcy z okrętu przez całą rundę nie mogli wypłynąć, a jak już coś przejęli to 1 góra 2 flagi i się odbijało moment - no ale i trafiają się tacy, że gra medykiem i nie podniesie nawet członka drużyny, o zespole całym nie wspominając ;)

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kochan

Żeby cokolwiek do w profilu bfa w panelu działało to musisz zaznaczyć dwa pliki nvdrsdb0.bin i nvdrsdb1.bin tylko do odczytu bo inaczej wszystko po uruchomieniu gry będzie wracało do domyślnych no chyba że bez profilu ustawisz w głównym to bez tego będzie działać

Ale co Ty chcesz odznaczac jak do uzywania Fast Synca nie potrzeba ingerencji w grze :hmm: Wystarczy wlaczyc w panelu nvidi Fast Sync. Wiec jakie ustawienia milaby sie resetowac :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co Ty chcesz odznaczac jak do uzywania Fast Synca nie potrzeba ingerencji w grze :hmm: Wystarczy wlaczyc w panelu nvidi Fast Sync. Wiec jakie ustawienia milaby sie resetowac :hmm:

Pomyślałem że może chciałby zrobić osobny profil a w głównym nie mieć fast sync :E ja tam tworze profile różne do różnych gier np w niektórych wyostrzam obraz, w niektórych używam g-sync w niektórych nie

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo na początku tak zrobiłem jak @Send1N napisałeś :cool: i się ździwiłem jak drugi raz do gry wszedłem, a tam znowu szarpanie :E. Na początku pomyślałem , ze nie zapisałem ustawień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że na żadnej innej mapie (grając czymkolwiek na gąsienicach) nie jest się tak OP jak na Wake Island - wystarczy TROCHĘ rozglądać się wokół siebie pod kątem dynamitu/min a tak to jesteś panem i władcą mapy. Ja tak wymaksowałem w sumie od 0 oba amerykańskie pojazdy, teraz jeszcze łatwiej wpadają fragi :lol2: Moim zdaniem, kwestia niedługiego czasu aż coś z tym zrobią :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

wątpię, ty sie może rozglądasz i uważasz, dla mnie to żniwa minowe, ile ja pojazdów na tej mapie minami rozwaliłem, a jak banan wpada na twarz ja ci się 3-4 w jeepie wpakuje :E

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

wątpię, ty sie może rozglądasz i uważasz, dla mnie to żniwa minowe, ile ja pojazdów na tej mapie minami rozwaliłem, a jak banan wpada na twarz ja ci się 3-4 w jeepie wpakuje :E

Zgoda ale tutaj zasadnicze pytanie: więcej jest biegających fragów czy pojazdów w rundzie? Minami raczej nie wykręcisz wyników typu 40-3 :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

średnio ogarnięty lotnik i czołgiem też nie wykręcisz ;)

no i może 40 nie ale 15-20 do zera to minami często robiłem na początku rundy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie udało mi się zdobyć BAR-a, brakło mi czasu, jest jakaś druga szansa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie udało mi się zdobyć BAR-a, brakło mi czasu, jest jakaś druga szansa?

można później kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można później kupić

 

Kupić ale za co? za prawdziwą gotówkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić ale za co? za prawdziwą gotówkę?

 

CC. Wejdz do gry, armory-support i zobacz czy bar tam nie jest juz dostepny do kupienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma aktualnie problemy z pingiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...