Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie dziś przestał sie wyświetlać ping w menu wyboru map

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez + na wielu serwerach ping 180 albo 300...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miał ktoś z was odwrotnie po tej aktualizacji wojna na pacyfiku że gra mu bardziej zbrzydła niż odżyła? :E bo mi strasznie te nowe mapy popsuły grę a mapa iwo jima to już w ogóle masakra robiłem kilka podejść do niej i nie daje rady na tym grać :E jedna wielka nuda, mimo tego update gram nadal na swietnym narviku, rotterdamie, spustoszeniu czy operacji podziemie :thumbup: nie rozumiem zachwytu nad wojną na morzu być może dlatego że lubię mniejsze mapy w grach kwestia gustu, ciekawy jestem czy ktoś ma podobnie tutaj do mnie :)

 

 

spustoszenie i operacja podziemie to najwieksze rakowe mapy w bf5 rotterdam jeszcze ujdzie.

Edytowane przez raven92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się grac i patrząc na tabele nie tylko ja mam problemy.

 

 

 

63b032a17d69ecc7d8c3b3afe3423ef6.png

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo, wszedłem to mam 200-220 ping, aż cofa jak idziesz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gdzie Wy gracie ?

Ja mam normalny ping 40-45ms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie mam grać? nie wyświetla mi przy żadnym serwerze pingów , zje...ło się tak po południu, wszyscy kumple z discorda to mają :E (chyba , ze juz naprawili)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie mam grać?

No jak masz ping 200 to raczej nie grasz na europejskich serwera - proste :E

Problem jest zaznaczyć w wyszukiwarce tylko europejskie serwery? :cool:

 

Swoją drogą, jak by się ktoś spotkał z graczami BEEF - tak, to cheaterzy. Cały BEEF jedzie z WH i Aimbotem ;)

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gdzie Wy gracie ?

Ja mam normalny ping 40-45ms.

 

O to ja myślałem, że mam wysoki pig wink.gif

Nie jest źle 24-27ms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram tylko na serwerach EU i też okazyjnie mam tak wysoki ping, wcześniej takich niespodzianek nie miałem.

 

Dzisiaj grając przełamanie na Wake Island skośnymi, dotarło do mnie jak bardzo developerzy przegięli z rozplanowaniem mapy: jakim cudem w ostatniej bazie, gdzie jest respawn dwóch pojazdów nie ma stacji zaopatrzenia? Pojechałem dzisiaj na pewniaka bronić pkt B, sektor utracony (team marzeń - przeciwnicy mieli 460 odrodzeń, taki fajny mm :D ), nie zdążyłem uzupełnić ammo i bazy broniłem jako KM na gąsienicach vs 2x LVT & Sherman :lol2: Ogólnie grając USA w przełamaniu ma się wg mnie dużo większe szanse na wygraną niż odwrotnie (abstrahując od tego jak bardzo ma się ogarnięty lub nie zespół). Czemu na początku gry w punkcie np. B nie ma chociaż jednego dostępnego pojazdu? Nie wgłębiam się w zarys historyczny, być może tutaj jest drugie dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak masz ping 200 to raczej nie grasz na europejskich serwera - proste :E

P

jaja sobie robisz? napisałem , że problem sie pojawił po południu i trwał kilka godzin, bo wieczorem już nie wchodziłem, na żadnych serwerach czy to europejskie czy arabskie nie pokazywało mi pingu w wyszukiwarce, a w grze były jaja - to samo mieli kumple i jak widać na forum nie tylko oni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaja sobie robisz? napisałem , że problem sie pojawił po południu i trwał kilka godzin, bo wieczorem już nie wchodziłem, na żadnych serwerach czy to europejskie czy arabskie nie pokazywało mi pingu w wyszukiwarce, a w grze były jaja - to samo mieli kumple i jak widać na forum nie tylko oni

Ja wczoraj zrobiłem maraton 6 godzinny oczywiście z przerwami i żadnych problemów z wysokim pingiem podczas rozgrywki na serwerach europejskich nie miałem! W wyszukiwarce nie pokazywało pingu ale mam zaznaczone serwery tylko "Europę" i na każdym serwerze na którym grałem miałem ping normalny czyli 40-50ms.

Serwery zmieniałem z kilkadziesiąt razy ze względu na cheaterów jak i nie ogarnięte drużyny. Grałem w podboju i przełamanie.

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj grałem i nie było zadnych problemów z pingiem.. zazwyczaj mam max 30-35ms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy od neta ja mam zwykły net od tego samego dostawcy od 14 lat kablem tylko prędkość się zwiększała przez te lata obecnie mam 60mb i płacę 44zl w cs go mam ping jednocyfrowy jak na lanie :E na tych serwerach bfa 20-25~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo

tez macie problem po ostatniej aktualizacji bf5? (wake island itp) ?

odpalam gre, gram sobie na nowej mapie i po kilkunastu minutach wywala mi bsoda od tak - bez ostrzeżenia

wg informacji z kodu bledu m$ problemem moze byc pamiec ram, ram testowany, nowy, nie ma zadnych bledow

i dzieje sie tak tylko w tej grze

jakies sugestie? moze to kwestia jakiegos drivera czy co? (od nv najnowsze stery, sig w opisie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - gra stabilna jak skała.. na nie wykręconym ramie masz to samo? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg informacji z kodu bledu m$ problemem moze byc pamiec ram, ram testowany, nowy, nie ma zadnych bledow

i dzieje sie tak tylko w tej grze

Ta gra wyłapuję najmniejszą niestabilność procesora, pamięci i wywala bsod ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wyłapuję najmniejszą niestabilność procesora, pamięci i wywala bsod ;)

jak inne program nawet pokazują ze jest ok to potrafi wtedy bez bsod-a co prawda, ale zamknąć grę do windy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, bf mi sie nie wysypuje a cinebench robi resa kompa :E

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha no bo wylapuje ryzenka i tak to jest..... zmien na intela to problemy mina....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ignorujcie trola w każdym temacie niemal troluje, chyba na święta sam został i kompleksy mu się załączyły :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha no bo wylapuje ryzenka i tak to jest..... zmien na intela to problemy mina....

 

Na7700k to samo BF nie wysypuje a cinebench nie przechodzi. I co teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inna plyta proc i ten sam objaw? :D a reszta podzespołów? karta, ram, zasilacz te same?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

to jest mało istotne, bf-y 1/5 są lepsze do testowania stabilności od occt i pime95 E - sam w szoku byłem, teraz pierwsza rzecz, to nie zostawić kompa na godzinę w OCCT tylko oby pograć w bf5 przez godzinę :E - jak nie wywali to znaczy, że cep/ramy ok

 

no i cinebench r20 - jest super do cpu - r15 potrafi nie wyłapać, ale na 20tce moment się wykrzaczy jak jest niestabilny

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wadę zasilacza seasonica wykrył właśnie bf5 i wiedźmin 3.. Reszta testów przechodziła bez problemu, furmark, occt, Prime mogły latać godzinami a bf po kilku minutach wywala całego kompa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...