Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zgłosić że najnowsze stery : 441.87-desktop-win10-64bit-international-dch-whql przynajmniej w DX11 poprawiły ustabilizowały górny framrate

teraz częsciej mam powyżej 140 fps czasami poleci powyżej 150fps te same wymiksowane ustawienia low/medium/high w BF5 od kilku miesięcy.

Stwierdzam że to najlepsze sterowniki bod BF5 od kilku miesięcy , nie wiem jak z DX12 dziś przetestuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest źle pod dx12 na tych nowych, ale nadal dx11 lepszy. Bardzo fajna rzecz którą dodali w tych nowych sterach to blokada w sterowniku fps do 240 max - idealne jak ktoś w stare gry gra i ma gdzieś w menu pond 1500 kl/s, cewki koncertu dostają wtedy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest źle pod dx12 na tych nowych, ale nadal dx11 lepszy. Bardzo fajna rzecz którą dodali w tych nowych sterach to blokada w sterowniku fps do 240 max - idealne jak ktoś w stare gry gra i ma gdzieś w menu pond 1500 kl/s, cewki koncertu dostają wtedy :E

Jak wiem czy takie fajne jak RTSS dołączony do afterburnera istnieje już od dawien dawna i każdy sobie blokował jak chciał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy nie blokowałem przez rtss :) a używam od lat msi afterburnera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiem czy takie fajne jak RTSS dołączony do afterburnera istnieje już od dawien dawna i każdy sobie blokował jak chciał :P

 

DLa mnie ok - nie musze chociaż instalować zewnętrznego oprogramowania, bo mam limiter od razu w sterowniku.. nie kazdy przecież używa AB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko przewaznie wczesniej limitowanie klatek przez gre jak miala taka opcje nie bylo tak dobre jak zrobienie tego samego przez RTSS. Sprawdze jak to wyglada przez sterownik ale do tej pory jak robiles lock na np 60 z poziomu gry to frametime byl bardzo nierowny, zrobienie tego z poziomu rtss powodowalo ze frametime byl caly czas taki sam co dawalo lepszy efekt plynnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wspomnieć iż sprawdziłem blokowanie FPS z panelu NV sad.gif w bądź razie w moim przypadku dało to więcej szkody niż pożytku lol2.gif po pierwsze odczułem opóźnienie i bardzo nierówny frametime kwasny.gif tylko RRTS powiązany z MSI AF daje płynność i możliwość włączenia i wyłączenia w trakcie rozgrywki, a na nie każdej mapie blokada sprawdza się i trzeba wyłączyć lock FPS wink.gif

Jutro zerknę tak z samej ciekawości co "zepsuje" włącznie G-Sync szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uważacie ,monitor 60Hz 2ms zostawić jak jest czyli 135 -150 FPS czy ograniczyć do 120 ( double refreshrate )

ustawień graficznych nie chcę zmieniać ,jakie mogą być korzyści z ograniczenia ,

są tacy co twierdzą że ograniczenie do 120 jest lepsze niż pozostawienie na luźno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj blokade na 120, przynajmniej komp nie będzie się pocić na to czego i tak nie dostrzegasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak , w trakcie gry mogę bez problemu wyczuć kiedy będzie stałe 100fps a 160fps ,sprawdzałem top już kilak razy z kolegami.

Zawsze przy większym framerate mam odczucie że mogę się szybciej płynniej odwrócić o 180 stopni dla przykładu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś inaczej zdobyć nową broń bez wbijania zadań?

Pewnie będzie do kupienia w nowym rozdziale, może nawet od przyszłego tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jak u was DX12 VS 11 na radełonach? U mnie 12 wyższy FPS, lecz nieraz mikro przycinki na 11 bez dropów lecz miej FPS. RX 580 8 GB + 3600x 16 GB ram.

 

Pewnie będzie do kupienia w nowym rozdziale, może nawet od przyszłego tygodnia.

A ta ostatnia broń dla medyka jakaś dobra? Bo nie miałem czasu zdobyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak będzie skórka to wtedy mi też ją odblokuje tak? Chodzi mi o tego amerykańskiego grease gun czy jak to tam się pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jak u was DX12 VS 11 na radełonach? U mnie 12 wyższy FPS, lecz nieraz mikro przycinki na 11 bez dropów lecz miej FPS. RX 580 8 GB + 3600x 16 GB ram.

 

 

A ta ostatnia broń dla medyka jakaś dobra? Bo nie miałem czasu zdobyć.

 

eeee nic specjalnego, a w porównaniu do game changera w postaci Typ 2a to śmiech :E

 

 

Czyli jak będzie skórka to wtedy mi też ją odblokuje tak? Chodzi mi o tego amerykańskiego grease gun czy jak to tam się pisze.

 

Kupisz sobie ją za tą kasę co się dostaje za levelowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak będzie skórka to wtedy mi też ją odblokuje tak? Chodzi mi o tego amerykańskiego grease gun czy jak to tam się pisze.

 

Wszystkie bronie i pojazdy do zdobycia za te tygodniowe zadania są później do kupienia za CC jesli ich nie odblokowałeś. Wszystkie skiny przepadają chyba że będą później do kupienia w jakimś bundlu (pewnie za boinsy) ale normalnie do kupienia za CC już nie.

Ja wczoraj go sobie odblokowałem, nawet nawet ale chwile pograłem więc nie mam jeszcze specjalizacji odblokowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka sobie pepeszka, dla mnie za wolny na bliskie kontakty, na dalekie znów nie za celny - przeciwieństwo tego młynka do mielenia jakim jest Typ 2A ;)

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam takich co mają ''skilla'' z MP40 robią rozpierduchę z bliska i z daleka obydwaj LVL powyżej 150 moje ziomki prze zemnie szkolone a teraz mają takiego ''skilla''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow BFV to teraz BF2A. Spray wszędzie, szkoda gry odpalać jak ktoś się chce z bliska postrzelać.

Poszedłem więc na podboje a tam peszek, grupki 200+ lvl zwalające z nieba tony bomb na minutę.

 

Do zobaczenia za miesiąc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłem odblokować Type 2A, a teraz nie da się grać przez to cholerstwo !! widzę też powiększony magazynek urwa... mać mad2.gif z daleka i tak wykrywa mój ulubiony STG_44 smile.gif

Ta gra to cholerna loteria raz działa perfekto, a raz nie da się grać... 

Edytowane przez sniper76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza jak jakiś gracz ma to szczęście, że idealnie podpasuje mu połączenie z serwerem i jest nietykalny.

Takie łeb + Type2A i giniesz w 0,1s bez szans na nic i lata ci taki śmieć i ścina z nóg jak leci. Kurwicy dostaje jak coś takiego spotykam i normalnie mam ochote łeb urwać.

 

 

287012f814c48753gen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to graj z t2a - też bedziesz kosił w 0.1s ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widze mozliwosci zakupu tej broni Type 2A, cos zie zmienilo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widze mozliwosci zakupu tej broni Type 2A, cos zie zmienilo ?

 

Pewnie dodadza w tygodniu :)

 

 

U mnie prawie całe złoto wbite

 

TTfFnkW.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...