Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

No to graj z t2a - też bedziesz kosił w 0.1s ;)

 

Nie będę kosił w 0,1s bo nie mam takiej możliwości. Jedyne co mam to pewność, że zawsze trafi się ktoś kto lata z pingiem 5-10 bo ma serwer chyba 100 metrów od siebie i on kosi w 0,1s - tak jak ten pan ze screena.

Edytowane przez MAR89TUM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAR89TUM

 

Kup sobie na miesiąc smartaimbota będziesz kosił jak davidoxx albo i lepiej ;)

Na 100 graczy z lvl powyżej 150 1/3 albo i więcej kosi smartaimbotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No praktyczne wszyscy cheatuja i nie ma dobrych graczy.. ba nawet lepiej kazdy jeden który otwiera tabele i ma lvl 100+ lata odpalony :D

 

Bemx2k ja nawet nazwy cheatów do bf'a nie znam, ale dobrze ze Ty chociaż jesteś poinformowany co i jak.. btw. płacić żeby pograć z cheatem na FFA - to już trzeba być zdrowo w dekiel kopniętym :E

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAR89TUM

 

Kup sobie na miesiąc smartaimbota będziesz kosił jak davidoxx albo i lepiej ;)

Na 100 graczy z lvl powyżej 150 1/3 albo i więcej kosi smartaimbotem

 

Lepiej kupić sobie dobrego singla i trzymać się z dala od tych no life adhd ścierwa co giną 3 razy przez pół godziny grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić sobie dobrego singla i trzymać się z dala od tych no life adhd ścierwa co giną 3 razy przez pół godziny grania.

 

Dokładnie. Tym bardziej, że chyba sobie nie radzisz w grach multi. Ja jakoś nie dostrzegam w każdym oblatanym graczu cheatera. Choc zdarzają się goście co ze snajperki z biodra walą headshota na drugi koniec mapy, ale to od razu reporcik leci.

Edytowane przez voltan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Tym bardziej, że chyba sobie nie radzisz w grach multi. Ja jakoś nie dostrzegam w każdym oblatanym graczu cheatera. Choc zdarzają się goście co ze snajperki z biodra walą headshota na drugi koniec mapy, ale to od razu reporcik leci.

 

A ja nie napisałem ani razu o hakach tylko o tych no life pro adhd z pingiem 5-10, którzy są nietykalni + ta nowa giwerka, która wsadza w ciebie 20 pocisków zanim zdążysz nacisnąć lpm.

 

3 gry, 3 razy takie coś

da0f6f78e438c1a6gen.jpg

 

 

I taki łeb jeden z drugim leci po całej mapie i jakimś cholernym cudem nie ginie i nic mu nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz o tym, że kille zalicza, ale deadów nie liczy ci jak giniesz i cie ktoś podnosi? bo ten sam klient może cie i 5 razy pod rząd ubić, jemu +5 doliczy, a ty nawet razu nie zginiesz jak masz medyka na dupie

stąd tez czasami takie śmieszne sytuacje, bo goście podnoszący bezmyślnie to robią , gościu ma od razu 2 kille za darmo, a jak jeszcze 1-2 idiotów doleci i ich podnosi to już w ogóle bajka - a potem sie dziwią, że zaraz na początku mapy ktoś ma 15-20 do 0/1/2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wiem co mówię i wyrażam się jasno - zdarzają się prawie nieśmiertelni gracze dla połowy teamu, dzięki pingowi 5-10 i tej nowej zabawce type2a. Z takimi teraz grałem i wkleiłem screeny. Typy nie do zatrzymania jak nie zaczniesz strzelać we trzech. Mówię jasno "no life pro adhd" a nie cheater czy z obstawą trzech medyków. Poprostu mocny gracz z idealnym połączeniem internetowym + ta nowa zabawka wymagająca jedynie wciśnięcia lpm powodują we mnie furię i chęć urwania łba :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

t2a na blisko moze i jest łatwa do opanowania ale na dłuższy dystans wymaga opanowania recoila, więc nie pisz głupot o wciskaniu tylko lpm i killach które robią się same ;)

 

btw. skoro tak Cie boli ta bron to czemu z nia nie grasz? podobnych broni w bf5 jest kilka choćby np. taki suomi kp 31

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając duże otwarte mapy można odpocząć od tej pierdziawki.

Z drugiej zaś strony różnica w pingu między 5-10, a 20-30 jest chyba marginalna.

Edytowane przez voltan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAR89TUMKup sobie na miesiąc smartaimbota będziesz kosił jak davidoxx albo i lepiej ;)Na 100 graczy z lvl powyżej 150 1/3 albo i więcej kosi smartaimbotem

 

Aż tylu cziterów to nie ma. Natomiast są goście, którzy maja schize na tym punkcie. Wrzucają jakieś filmiki o cziterach a tam nic nie widać. Raz nawet pisałem z jakimś gościem na reddicie o czitach. Pochwalił się kanałem itd. Wchodzę potem na jego kanał,a tam filmik o mnie :E Mocno się wtedy zaśmiałem. Albo inny gościu, co oskarża Top BFV graczy o czity. Niektóre filmiki mają dobre, tzn. nagrali cziterów, ale są mocno przewrażliwieni. Przykłady:

 

1) https://www.youtube.com/channel/UC5khzv4OkE4Oq2FYRR_8hRA/videos?disable_polymer=1

2) https://www.youtube.com/channel/UC3gPMMEA7t4rtEHE4qbFqpw

3) https://www.youtube.com/channel/UCIymP6mSfSF7UhS2ilccQhw/videos?disable_polymer=1

 

Ale ja wiem co mówię i wyrażam się jasno - zdarzają się prawie nieśmiertelni gracze dla połowy teamu, dzięki pingowi 5-10 i tej nowej zabawce type2a. Z takimi teraz grałem i wkleiłem screeny. Typy nie do zatrzymania jak nie zaczniesz strzelać we trzech. Mówię jasno "no life pro adhd" a nie cheater czy z obstawą trzech medyków. Po prostu mocny gracz z idealnym połączeniem internetowym + ta nowa zabawka wymagająca jedynie wciśnięcia lpm powodują we mnie furię i chęć urwania łba :E

 

To ty chyba nie widziałaś tych "pro adhd no life" graczy. Lvl 80 to jest nic. Graja całe klany, gdzie wszyscy mają lvl powyżej 200 (albo 180). Serwery są dosłownie niszczone. Jedyne co możesz to wyjść z tego servera. Type2a na pewno znerfia, bo jest OP. Czy ktoś to testował tam u nich przed wypuszczeniem? Amatorka.. Był nawet wątek na reddicie gdzie cały server grał tylko tą bronią. Swoją drogą to jest nie do pomyślenia,żeby w takiej grze AAA (teraz to już raczej poziom Indie lub gorzej) działy się takie cyrki. Wypuszczają broń, która jest OP jak cholera i zostawiają tak wszytko na miesiąc.

W sumie tez powinieneś sobie znaleźć jakiś klan, który jeszcze żyje w tej grze. Byłyby ci o wiele łatwiej i byś się tak nie wkurwiał. :)

Edytowane przez Altun6277

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w ostatnich 3-4 dniach wzrósł ping czy tylko mi się tak dzieję bo zawsze miałem 25 a teraz 32-37, też tak macie?

Edytowane przez Bodzio32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem sprawdzę jak to jest z pingiem smile.gif

 

To fajnie, sprawdź bo mi jeszcze wyświetla utraty pakietów i skoki pingu i nie wiem czy brać za d... mojego dostawce internetu czy to z grą coś nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy będzie dostępny nowy rozdział?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, sprawdź bo mi jeszcze wyświetla utraty pakietów i skoki pingu i nie wiem czy brać za d... mojego dostawce internetu czy to z grą coś nie tak.

 

Pograłem ponad dwie godziny i nie zauważyłem utraconych pakietów smile.gif ping bez zmiany cały czas stały 23 ms po za tym gra przycina kwasny.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem ponad dwie godziny i nie zauważyłem utraconych pakietów smile.gif ping bez zmiany cały czas stały 23 ms po za tym gra przycina kwasny.gif

 

Dzięki, już się wziąłem za "mojego" operatora sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co może powodować przycinki scratchhead.gif

Przez to cholerstwo ginę w sytuacji gdzie mógłbym wyjść bez szwanku urwa .. mać shocked.gif sprzęt za kupę sznalu, a coś sie cały czas jebie mad2.gif Jestem świeżo co po instalacji windy, bo złapałem syfa z kumpla pendrive sad.gif zachciało mi się Sniper Elite 4 z witaminką szczerbaty.gif Trojan rozwalił pliki systemowe lol2.gif fu fu nigdy wiecej takich motywów wink.gif

Może coś przeoczyłem w ustawieniach panelu NV, czy w samej grze scratchhead.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA DX11 z FFR ON tak samo jak na DX12 ? próbowałeś profil z maksymalną wydajnością pod BFA ? zaznaczając dwa pliki nvdrsdb.bin tylko do odczytu po ustawieniu aby nie kasowało? ja wczoraj zagrałem po tygodniowej przerwie i gra działa wzorowo nawet na dx12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie napisałem ani razu o hakach tylko o tych no life pro adhd z pingiem 5-10, którzy są nietykalni + ta nowa giwerka, która wsadza w ciebie 20 pocisków zanim zdążysz nacisnąć lpm.

 

3 gry, 3 razy takie coś

da0f6f78e438c1a6gen.jpg

 

 

I taki łeb jeden z drugim leci po całej mapie i jakimś cholernym cudem nie ginie i nic mu nie można zrobić.

 

Pech chciał, że ktoś z moich znajomych zauważył twój lament. Zacznijmy więc.

Życie mam, zapewne lepsze niż ty, wnioskując po płaczu na forum internetowym bo ktoś go zabił w grze komputerowej, LOL

Pro raczej nie jestem, ale dziękuję.

Adhd nie mam,

i najważniejszy twój argument połączenie internetowe. Muszę cię zasmucić ponieważ moim operatorem jest orange, także nijak ma się to do tego co sugerujesz wszystkim. (btw. celowo lub nie, dodajesz screenyshoty bez pingu) Żeby było śmieszniej gram z przyszłym renderowaniem klatek.

Czytając twoje posty dochodzę do wniosku, że nie potrafisz przegrywać i każdy kto jest dużo ponadprzeciętnym gra nieczysto, otóż nie.

Łap parę fotek na inne fora co byś się nie nudził.

 

vOp8gx2.png

 

RqxxMUS.png

 

0qpdItN.png

 

Tym screenem wygrasz każdą dyskusje.

gxzaIQP.png

 

Mam tylko nadzieję, że liczba w twoim nicku nie jest rocznikiem, nie pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA DX11 z FFR ON tak samo jak na DX12 ? próbowałeś profil z maksymalną wydajnością pod BFA ? zaznaczając dwa pliki nvdrsdb.bin tylko do odczytu po ustawieniu aby nie kasowało? ja wczoraj zagrałem po tygodniowej przerwie i gra działa wzorowo nawet na dx12

 

A nie testowałem DX11 wink.gif zawsze mialem spadek FPS sad.gif

Zapomniałem o tych plikach... jutro zerknę smile.gif

Dzięki kolego thumbup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co może powodować przycinki scratchhead.gif

Przez to cholerstwo ginę w sytuacji gdzie mógłbym wyjść bez szwanku urwa .. mać shocked.gif sprzęt za kupę sznalu, a coś sie cały czas jebie mad2.gif Jestem świeżo co po instalacji windy, bo złapałem syfa z kumpla pendrive sad.gif zachciało mi się Sniper Elite 4 z witaminką szczerbaty.gif Trojan rozwalił pliki systemowe lol2.gif fu fu nigdy wiecej takich motywów wink.gif

Może coś przeoczyłem w ustawieniach panelu NV, czy w samej grze scratchhead.gif

Jak masz nowa gre po formacie to gra instaluje szadery i kazda mapa do 30min bedzie ciac. Pozniej juz maslo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, jak świeżo instalowałes winde i bf-a to shader musi ci z każdej mapy doczytac, na dx12 jest to bardziej odczuwalne niż na dx11 , ale trzeba przecierpieć, bo później na takim dx11 jest masełko ;)

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupować tą grę?Jestem amatorem,ogarnę tą grę,czy raczej będę się wściekał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...