Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Macie dzisiaj problem z połączeniem w Origin bo ja nie mogę wejść w tryb online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No coś się brzydkiego dzieje w BFV co wcześniej się nie działo.

U mnie tym razem aimbot, heady non stop przez całą mapę

 

9ad8c55106992bffgen.jpg

Ja się zastawiam czy jest w ogóle sens kupować kolejną część Battlefield V dla multi. To co robią cziterzy w takich grach to przechodzi wszelkie pojęcie. Gram w B1 i tam co trochę trafi się jakiś cziter na serwerze. Anty czit w takich grach w ogóle nie działa. Człowiek tylko traci nerwy i kasę na grę a twórcy mają to w nosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cheatowanie w tej grze jest kompletnie bez sensu, nie ma tu rang ani systemu nagradzania, który by coś dawał za bycie dobrym.

Chyba, że ktoś po prostu wchodzi zepsuć innym zabawę.

 

Czasem sobie myślę, że jakbym tak miał dość środków to zapłaciłbym za wytropienie kilku i osobiście bym ręce łamał :E

Niestety ludzie odpowiedzialni za tworzenie wspomagaczy są kilka kroków do przodu względem tych co tworzą AntiCheaty.

Edytowane przez voltan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka: gość biegał z ikoną konającego na Maricie.

FG5Qzph.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka: gość biegał z ikoną konającego na Maricie.

no i? dla wroga i tak jest niewidoczna taka ikona (konający/ranny) a ty go nie zastrzelisz :E typowy bug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś pisał o cheaterach a Ja od 2-3 dni grywam i widzę w tym temacie ogromną poprawę

jakoś te ponad 500 perm bannów w Luty ostudziło zapał szpecom od płatnego skilla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: zalałem wczoraj swoją nastoletnią klawiaturę (PS/2), nie działa kilka klawiszy. Byłem zmuszony po 18 udać się do Media Expert i kupić coś awaryjnie, padło na budżetowego Tracera Maverick Black. Nie działa teraz funkcja sprintu + skoku jednocześnie... Próbowałem podpinać klawiaturę w inne porty USB, bez skutku. Z resetowaniem ustawień póki co się wstrzymuję.EDIT: do zamknięcia https://forum.pclab.pl/topic/1259504-w-shith-spacja-nie-działają/page__p__15238162__hl__sprint__fromsearch__1entry15238162

EDIT2: funkcja ślizgu działa normalnie a teoretycznie nie powinna :hmm:

Edytowane przez Ronin69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Czy jest któryś z was w stanie otworzyć plik .mdmp z BFa i zweryfikować jako tako?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , pisałem juz tutaj wczersniej odnosnie wywalania z gry... Jakis czas było okej, teraz znów jest to samo... Tzn gram, gram i za chwile czarny ekran, wentylatory od kompa na maksa i albo wywala do pulpitu, albo zostaje czarny ekran i nic nie da się zrobic...

 

W folderze BFV w moich dokumentach mam folder Crash dump, w którym wydaje mi sie , ze są pliki informacyjne, ale nie moge ich odczytac...

W podglądzie zdarzen systemu znalazłem cos takiego , czy ktos cos pomoze? 0

LiveKernelEvent

Niedostępny

0

141

ffff97092652d460

fffff801887d09f0

0

2ec0

10_0_18363

0_0

768_1

 

 

\\?\C:\Windows\LiveKernelReports\WATCHDOG\WATCHDOG-20200226-1850.dmp \\?\C:\Windows\TEMP\WER-70839656-0.sysdata.xml \\?\C:\ProgramData\Microsoft\Windows\WER\Temp\WERFE8E.tmp.WERInternalMetadata.xml \\?\C:\ProgramData\Microsoft\Windows\WER\Temp\WERFE9F.tmp.xml \\?\C:\ProgramData\Microsoft\Windows\WER\Temp\WERFE9E.tmp.csv \\?\C:\ProgramData\Microsoft\Windows\WER\Temp\WERFEBE.tmp.txt

\\?\C:\ProgramData\Microsoft\Windows\WER\ReportArchive\Kernel_141_ae85823a729a7b4f36face64e4c0cd92993f86b_00000000_cab_0b338863-1628-4205-a80e-e6c8a63f8219

 

0

0b338863-1628-4205-a80e-e6c8a63f8219

2049

 

0

post-207772-15827398930871_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , pisałem juz tutaj wczersniej odnosnie wywalania z gry... Jakis czas było okej, teraz znów jest to samo... Tzn gram, gram i za chwile czarny ekran, wentylatory od kompa na maksa i albo wywala do pulpitu, albo zostaje czarny ekran i nic nie da się zrobic...

 

W folderze BFV w moich dokumentach mam folder Crash dump, w którym wydaje mi sie , ze są pliki informacyjne, ale nie moge ich odczytac...

W podglądzie zdarzen systemu znalazłem cos takiego , czy ktos cos pomoze? 0

LiveKernelEvent

Niedostępny

0

141

ffff97092652d460

fffff801887d09f0

0

2ec0

10_0_18363

0_0

768_1

 

 

\\?\C:\Windows\LiveKernelReports\WATCHDOG\WATCHDOG-20200226-1850.dmp \\?\C:\Windows\TEMP\WER-70839656-0.sysdata.xml \\?\C:\ProgramData\Microsoft\Windows\WER\Temp\WERFE8E.tmp.WERInternalMetadata.xml \\?\C:\ProgramData\Microsoft\Windows\WER\Temp\WERFE9F.tmp.xml \\?\C:\ProgramData\Microsoft\Windows\WER\Temp\WERFE9E.tmp.csv \\?\C:\ProgramData\Microsoft\Windows\WER\Temp\WERFEBE.tmp.txt

\\?\C:\ProgramData\Microsoft\Windows\WER\ReportArchive\Kernel_141_ae85823a729a7b4f36face64e4c0cd92993f86b_00000000_cab_0b338863-1628-4205-a80e-e6c8a63f8219

 

0

0b338863-1628-4205-a80e-e6c8a63f8219

2049

 

0

 

Radziłbym odczytać tego mini dumpa z folderu BFa. Też mam z tym problem niestety. W moim przypadku na 90% winne jest OC procka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym odczytać tego mini dumpa z folderu BFa. Też mam z tym problem niestety. W moim przypadku na 90% winne jest OC procka.

 

No tak , ale czym to odczytac? Jakim programem? Ty odczytałes swój?

 

Ja tez mam oc procka , na 4.0 i przechodzi wszystkie testy w prime i occt

Edytowane przez rudzik12345

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj takty na domyslne i zobacz czy znowu wywali. jak nie to oc nie jest stabilne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak , ale czym to odczytac? Jakim programem? Ty odczytałes swój?

 

Ja tez mam oc procka , na 4.0 i przechodzi wszystkie testy w prime i occt

Ja niestety nie odczytałem. Wszystkie testy przy BFV to pestka :E Serio.

OCCT AVX2 ponad godzinę no problemo, ale wystarczyło 40min BFa żeby zweryfikować.

Dziś sesja 3h bez zająknięcia i wczoraj również po tym jak dałem AVX offset na -1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie odczytałem. Wszystkie testy przy BFV to pestka :E Serio.

OCCT AVX2 ponad godzinę no problemo, ale wystarczyło 40min BFa żeby zweryfikować.

Dziś sesja 3h bez zająknięcia i wczoraj również po tym jak dałem AVX offset na -1.

 

AVX offset -1 ? tzn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AVX offset -1 ? tzn?

Tzn że płyta główna zrzuca taktowanie procesora o 100Mhz podczas wykonywania instrukcji AVX z których korzysta BFV, a które skutecznie potrafią wyprowadzić procesor z równowagi. W moim przypadku 100Mhz wystarczyło, ale można dać nawet większy offset.

 

Próbowałeś grać na innym directx?

Edytowane przez voltan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

offset i megaherce? coś ci sie pokiełbasio panie, offset stosujemy do obniżania/podwyższania napięcia, i z całą pewnością nie o wartość 1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

offset i megaherce? coś ci sie pokiełbasio panie, offset stosujemy do obniżania/podwyższania napięcia, i z całą pewnością nie o wartość 1 ;)

No tak... Nie wiem co mówię.

intel-9th-5.jpg

Edytowane przez voltan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie , to sorki, w amd takiego czegoś nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie czegoś takiego nie ma, ale wczoraj zszedłem na 3900 MHz i było okej, choć długo nie grałem.

Panowie, powiedzcie mi jeszcze taka sprawę. Ogólnie na ustawieniach ultra w fhd mam około 100 FPS , zależy na jakiej mapie. Czasami 120 czasami 90. Nie zależy mi na klatkarzu powyżej 100 , ponieważ gram na monitorze 75h i ustawiam sobie limit i v sync. Ale są takie momenty , szczególnie w trybie przełamanie że spada mi poniżej tych 75 FPS. Szczególnie jak jest wielka zadyma na bardzo małej przestrzeni i jest bardzo dużo dymu. Nie są to duże spadki, w granicach 68-70 FPS , ale już widoczne i strasznie denerwujące. Czy to wina procka? W różnych testach ten ryzen 7 2700 dawał radę oglądając na YT i zazwyczaj trzymał minimalny FPS na poziomie 80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie czegoś takiego nie ma, ale wczoraj zszedłem na 3900 MHz i było okej, choć długo nie grałem.

Panowie, powiedzcie mi jeszcze taka sprawę. Ogólnie na ustawieniach ultra w fhd mam około 100 FPS , zależy na jakiej mapie. Czasami 120 czasami 90. Nie zależy mi na klatkarzu powyżej 100 , ponieważ gram na monitorze 75h i ustawiam sobie limit i v sync. Ale są takie momenty , szczególnie w trybie przełamanie że spada mi poniżej tych 75 FPS. Szczególnie jak jest wielka zadyma na bardzo małej przestrzeni i jest bardzo dużo dymu. Nie są to duże spadki, w granicach 68-70 FPS , ale już widoczne i strasznie denerwujące. Czy to wina procka? W różnych testach ten ryzen 7 2700 dawał radę oglądając na YT i zazwyczaj trzymał minimalny FPS na poziomie 80

Na twoim miejscu darowałbym sobie kilka ustawień ultra. Gra wygląda dobrze nawet na low prawdę mówiąc. No i włącz renderowanie przyszłych klatek, to może poprawić stabilność. Od tego bym w sumie zaczął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jw, rudzik zejdź z efektów , oświetlenia na high , i powinno pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki, spróbuje i dam znać �� myślicie że to nie procek , tylko karta? Ogólnie to mam wyłączone smt w biosie , bo jak włączę to mam bardzo duże freezy i problemy ze stabilnoscia i na stockowym ustawieniu jak i oc

Edytowane przez rudzik12345

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem r5 2600 i w bf5 grałem na locku 75kl/s, nigdy mi nie schodziło poniżej, a mam słabsza kartę

przykładowo mapa Wake Island , 1080p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...