Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

teraz całkiem inne bo już nie mam r5 2600, ale generalnie 1080p, tylko tekstury high i siatka ultra, reszta medium/low, SSAO wył, TAA niskie

i teraz gram na lock 120, a nie 75 jak na poprzednim procku ;)

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh niestety u mnie to nie wina OC procka, dzis wywaliło na 3.9 , ustawiłem wszystko na stock i tez po paru minutach wywaliło... Nie mam pojecia o co kaman...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz prześledzić temat, coś pisali o radeonach rx5xxx w bfie , że są problemy i jak temu zaradzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz prześledzić temat, coś pisali o radeonach rx5xxx w bfie , że są problemy i jak temu zaradzić

 

Aktualizowałem system, sterowniki starsze , nowsze... ustawiałem plik stronnicowania.. duzo kombinowałem i nic nie daje.. Chyba czeka mnie czysta instalacja systemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, która mapa multi orze CPU najbardziej?

operacja podziemie, rotterdam, narwik, pogięta stal i spustoszenie, oczywiście wszystkie 64os, pierwsza orze najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rotterdam to jest lajcik dla CPU w porownaniu do operacji podziemie wlasnie. Z kolei GPU najbardziej cisnie wyspy salomona chyba

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lajcik dla cpu to masz fjell, aerodrom, wyspę wake czy iwo jime, na tych mapach to na r5 2600 miałem średni powyżej 120 kl/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja największy pobór zauważyłem na operacji podziemie i spustoszeniu podczas bombardowania :D i to właśnie zazwyczaj na spustoszeniu mnie wywalało do pulpitu jak miałem proc niestabilny a inne mapy jakoś przechodziły :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam Origin ?

Origin tak, BF nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sobie pograłem... mój czas na zabawę właśnie dobiegł końca sad.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sobie pograłem... mój czas na zabawę właśnie dobiegł końca sad.gif

Co się stało się?

Serwery działają przecież?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem 2 godziny od 21 do 23 i wszystko śmiga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni gra notorycznie wrzuca mnie na jakieś zje$#e serwery z pingiem 180+.. Nie mam zadnych problemów z netem.. serwery z wyszukiwarki działają normalnie 25-35ms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z płynnym graniem, obojętnie czy gram na low czy wysokich po prostu na moim laptopie nie idzie płynnie grać, co kilka sekund są mini sekundowe przycięcia i nie ma żadnej przyjemności z gry.

Pamięć ram w grze zabiera nawet 90kilka procent. Mam 8gb ramu, intel i7 8750h 2.20ghz cztery rdzenie, grafika gtx 1060 6gb czy to normalne ze gra tak przycina delikatnie ale ciągle?

Tak to wygląda: 

 

Procesor      Ram                                                Grafika

72994159ad5fd86b764c803592131158.jpg

 

4a503f283eab3adb8bd49b0d8d1a38bb.jpg

b50270019ab72825a8b8bd6908ababce.jpg

Edytowane przez Browiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włącz reneder przyszłych klatek, bez tego grafa chodzi na pół gwizdka i jest 30-40 fps mniej na słabszych kartach

na testy proponuje też wyłączyć synchronizację - zobaczysz wtedy do ilu ci spadają klatki

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 50-60 fps a raz 10-20 sekund zatnie i schodzi do 15-20 po chwili znów wzrasta do 50-60 i tak ciągle. A czy nie jest to problem że pamięć ram jest wykorzystana w 92% podczas gry?

Dodam że ciągle jak gram to po prawej stronie ekranu mam 3 prostokąciki pomarańczowe.

Edytowane przez Browiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłeś to co pisałem? dopóki tgo nie zrobisz nie ma o czym dyskutować, jak będziesz grał na włączonym vsync i wyłączonym renderze przyszłych klatek

gtx1060 desktopowa potrafi przy wyłączonym renderze siąść na pysk, a co dopiero wersja z laptopa

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Synchronizacja pionowa wyłaczona i render włączony, dalej są ścinki jednak może teraz nie non stop tylko rzadziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz weź pod uwagę , ze masz tylko 8 gb ram do gry która spokojnie 9-10 wciąga, każde doczytywanie albo jak sie więcej dzieje = ścinki, ja jak kiedyś grałem na 8gb to Memory Cleaner przed uruchomieniem gry był odpalany, zero programów w tle i dopóki się przez 1-2h nie zapełnił ram było w miarę ok, po tym czasie, znów MemoryCleaner

i jeszcze jedna sprawa, jak masz tylko jedną kość 8gb ramu i pracuje w single mode, to też może powodować ścinki, a na pewno masz mniejszą wydajność przez to

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam jedną Hynix 2666MHz 1,2V HMA81GS6CJR8N-VK i chce dokupić drugą też ósemkę i wtedy zobaczę. A możesz napisać coś więcej o tym programie MemoryCleaner?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...