Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

dla czego tak dłuhgo szuka na burzy ognia strasznie długo ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nikt nie chce grać z cheatearmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie problemy z Origin? logowanie jest obecnie m niemożliwe, a w grze tylko offline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie problemy z Origin? logowanie jest obecnie m niemożliwe, a w grze tylko offline

 

A idź pan w chuj z EA i tym jebanym Originem. Kupiłem sobie nowe GPU, żeby w końcu w coś nowszego pograć, kupiłem BFa, chcę pograć w weekend a tu taki chuj, co chwilę nie działa.

 

Co do tematu: można gdzieś z poziomu menu customizować klasy? Bo na razie tylko w samej grze widzę taką możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A idź pan w chuj z EA i tym jebanym Originem. Kupiłem sobie nowe GPU, żeby w końcu w coś nowszego pograć, kupiłem BFa, chcę pograć w weekend a tu taki chuj, co chwilę nie działa.

 

Co do tematu: można gdzieś z poziomu menu customizować klasy? Bo na razie tylko w samej grze widzę taką możliwość.

 

W głównym menu klikasz "twoja kompania" i tam masz wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logowanie on-line dopiero za drugim razem szczerbaty.gif gra jakoś lata z nierównym FPS i czuć delikatne szarpanie, a poprzednio było naprawdę miód malina smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz za słabego kompa do tej gry, Sniper. Nawet BF4 na full detalach by Ci lagował na tym sprzęcie. Bardzo słaby procek i biurowa karta graficzna.

 

No tak... popylina jakich mało lol2.gif już lata dobrze bigsmile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upgrade bym radził. GTX 750Ti jest lepszy, lepiej sprawdza się w grach. Mój wujek grał na nim w Diablo 2 i zero zacinek.

to twój wujek bardzo późno zaczął Diablo 2 ogrywać, ja ogrywałem na jakiejś Geforce 4 Ti 4400 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie było warto za 200 podczas premiery bo uwielbiam tą serię, skąd mam wiedzieć czy dla ciebie warto? skoro do tej pory nie kupiłeś, to raczej nie jesteś fanem serii i może poczekaj aż do płatków śniadaniowych będą dodawali :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no 200 to ta gra w pakiecie z bf1 warta by nie była lol2.gif

Edytowane przez LarsAlexander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no 200 to ta gra w pakiecie z bf1 warta by nie była lol2.gif

Dla ciebie ale nie wypowiadaj sie za kogos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie warto kupić bf5 za 60 zł czy był taniej ?

 

Warto thumbup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie warto kupić bf5 za 60 zł czy był taniej ?

 

Jak za 60 zeta to bierz smile.gif bedzie świeże mięsko do ubijania szczerbaty.gif

 

Dziś pograłem ponad 3 godziny jednym tchem szczerbaty.gif

Nie mam pojęcia co było nie tak ale gierca lata od strzała bez opóźnień, czy przycięć shocked.gif jednym słowem bajka smile.gif

Zgrabny team się trafił tylko jedna runda przegrana.

Niech wreszcie coś zrobią z tym cholernym 2A type mad2.gif

Co za kutasi łeb wpadł na pomysł wdrożyć tak szybki karabinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak za 60 zeta to bierz smile.gif bedzie świeże mięsko do ubijania szczerbaty.gif

 

Dziś pograłem ponad 3 godziny jednym tchem szczerbaty.gif

Nie mam pojęcia co było nie tak ale gierca lata od strzała bez opóźnień, czy przycięć shocked.gif jednym słowem bajka smile.gif

Zgrabny team się trafił tylko jedna runda przegrana.

Niech wreszcie coś zrobią z tym cholernym 2A type mad2.gif

Co za kutasi łeb wpadł na pomysł wdrożyć tak szybki karabinek.

 

Bardzo długo zajmuje im nerfienie tego czegoś.

To powinno być na drugi dzień osłabione. Pierwsze co mi przyszło na myśl to sytuacja w której wszyscy w CS:GO grają z P90 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niech wreszcie coś zrobią z tym cholernym 2A type mad2.gif

Co za kutasi łeb wpadł na pomysł wdrożyć tak szybki karabinek.

Karabinek m1 w szturmowcu też jest niezły :E

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę w końcu o to zapytać, co daje zmiana odległości w metrach przy celowaniu lunetą ? :E :E 75m > 150m > 300m i nie widzę żadnej różnicy :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nigdy tego nie ruszam, bo nie zauważyłem żadnej różnicy, może to tylko działa na bardzo duże odległości, ze nie trzeba wtedy tak bardzo korygować toru lotu pocisku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

też nigdy tego nie ruszam, bo nie zauważyłem żadnej różnicy, może to tylko działa na bardzo duże odległości, ze nie trzeba wtedy tak bardzo korygować toru lotu pocisku

No bo wczoraj zacząłem grać chwile snajperem i tą giwerą type 99 arisaka i w specializacjach na poziomie 4 mam do wyboru szarża bagnetem lub nastaw lunety i myślałem że chodzi tu o możliwość grania np lunetą 3x i przestawienia w trakcie celowania na 6x :E ale wyszło na to że chodzi o te metry co niektóre snajperki mają już fabrycznie tą opcje przy której nie widziałem różnicy :cool:

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast celować nad głową, wiedząc jaki jest dystans do celu ustawiasz "zeroing" i wtedy celujesz normalnie na głowę. Tutaj może nie aż tak potrzebne widoczne jak np w PUBG itp grach gdzie można z tego bardziej efektywnie korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Muszę w końcu o to zapytać, co daje zmiana odległości w metrach przy celowaniu lunetą ? :E :E 75m > 150m > 300m i nie widzę żadnej różnicy :lol2:

To różnica krzywej balistycznej i jest ona bardzo widoczna - mocno odczuwalna dla osób które grają na co dzień snajperkami.

Przykład.

Ustawienie 75m - celując centralnie w głowę do osoby oddalonej o 75m uzyskasz idealny headshot. Jeżeli przestawisz broń na 150m i celujesz w głowę tą samą osobę oddaloną o 75m pocisk przeleci nad głową. W takiej sytuacji musisz celować niżej w okolice klatki ponieważ ustawienie 150m zmienia tor lotu kuli - krzywą balistyczną i headshota zanotujesz celując idealnie w głowę do osoby oddalonej o 150m

Analogicznie jeśli masz ustawienie 75m a celujesz idealnie w głowę do osoby oddalonej o 300m to pocisk spadnie przed tą osobą - nie doleci.

Oczywiście sama zmiana tych ustawień nie gwarantuje headshotów w konkretnej odległości bo każda broń inaczej się zachowuje i na to też trzeba wziąć poprawkę.

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...