Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

A to jeszcze mam obliczać celując czy on stoi 75m czy już ponad tyle i trzeba przestawić na 150 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

75m jest uniwersalne. Celuj z bliska w głowę, z daleka delikatnie nad głowę. Wchodzi prawie zawsze. Szybka korekta jak coś i jeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

75m jest uniwersalne. Celuj z bliska w głowę, z daleka delikatnie nad głowę. Wchodzi prawie zawsze. Szybka korekta jak coś i jeb.

zauwazyłem, lepiej wykorzystać czwartą specializację na bagnet :) chociaż i tak najbardziej lubie grać szturmowcem bo jest najbardziej uniwersalny ale jak już mi się nudzi gra to testuje inne bronie itp

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A to jeszcze mam obliczać celując czy on stoi 75m czy już ponad tyle i trzeba przestawić na 150 8:E

dajesz zwiadowcy lunetkę i ona ci idealnie pokazuje ile cel jest metrów od ciebie, dodatkowo go zaznacza na mini mapce dla sojuszników

 

edit

jaką polecacie kartę dźwiękową do bf-a? (głownie na tej grze mi zależy), kupiłem hyperx Alphy no i ta moja alc892 trochę miernie gra przy tych słuchawkach, czasami mam wrażenie, ze nie wszystkie dżwięki nawet jakby odtwarza (raz dobrze słychać przelatujący samolot, innym razem ledwo co), w dodatku musze ją ostro podgłaśniać, przez co szumy jakieś słyszę, pewnie mikrofonu

myslę nad dołożeniem do SB Omni, ale dobrze byłoby coś do 200 zł kupić

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karabinek m1 w szturmowcu też jest niezły :E

 

A nie przypadkiem M2 scratchhead.gif szybki jak piorun szczerbaty.gif

Wczoraj kosiłem, aż miło smile.gif kolesie z 2A type coś słabo ogarniali shocked.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajesz zwiadowcy lunetkę i ona ci idealnie pokazuje ile cel jest metrów od ciebie, dodatkowo go zaznacza na mini mapce dla sojuszników

 

edit

jaką polecacie kartę dźwiękową do bf-a? (głownie na tej grze mi zależy), kupiłem hyperx Alphy no i ta moja alc892 trochę miernie gra przy tych słuchawkach, czasami mam wrażenie, ze nie wszystkie dżwięki nawet jakby odtwarza (raz dobrze słychać przelatujący samolot, innym razem ledwo co), w dodatku musze ją ostro podgłaśniać, przez co szumy jakieś słyszę, pewnie mikrofonu

myslę nad dołożeniem do SB Omni, ale dobrze byłoby coś do 200 zł kupić

https://allegro.pl/oferta/asus-xonar-dgx-9025155340 po taniości stary xonar ze wzmacniaczem i po problemie każda integra jest mierna szczerze mówiąc :)

 

A nie przypadkiem M2 scratchhead.gif szybki jak piorun szczerbaty.gif

Wczoraj kosiłem, aż miło smile.gif kolesie z 2A type coś słabo ogarniali shocked.gif

Tak M2 pomyliłem się :) bo wczoraj zacząłem grać tym samopowtarzalnym M1A1 i też jest spoko natomiast STG jest jakiś słaby nic nie szło nim zabić a kiedyś dobrze kosił :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wam działa wszystko okej ? U mnie dzień po aktualizacji BF nie działa... Klikam w ikonę, włącza origin i tyle... Zero.

Mam świeżo postawiony windows , wszystkie stery najnowsze ... Szukałem rozwiązania w necie ale nic nie znalazłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wam działa wszystko okej ? U mnie dzień po aktualizacji BF nie działa... Klikam w ikonę, włącza origin i tyle... Zero.

Mam świeżo postawiony windows , wszystkie stery najnowsze ... Szukałem rozwiązania w necie ale nic nie znalazłem...

 

Ja nie widzę różnicy w działaniu przed i po aktualizacji, wszystko śmiga jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie wam działa wszystko okej ? U mnie dzień po aktualizacji BF nie działa... Klikam w ikonę, włącza origin i tyle... Zero.

Mam świeżo postawiony windows , wszystkie stery najnowsze ... Szukałem rozwiązania w necie ale nic nie znalazłem...

jak zainstalowałeś wszystko , weź opcję napraw w opcjach kliknij, może coś się niedociągnęło, kiedyś tak miałem

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Robione nie raz, nic to nie daje

Edytowane przez rudzik12345

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu zauważyłem bardziej stabilny FPS prawie, że stojący na docelowym odświeżaniu monitora 144Hz. W bądź razie jak na razie lata od strzała bigsmile.gif w windows 10 mam zmienione DNSy na OpenDNS co wyeliminowało przycinki i opóźnienie. Z samej ciekawości koniecznie sprawdźcie thumbup.gif

Na moje odczucie lepiej się gra z poprawionym TTK smile.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie gra również stała się tabilniejsza. Mam wrażenie, że mapy wczytują się minimalnie szybciej niż przed aktualizacją. Odnośnie samego TTK - grałem kilka razy 2A na Podziemiu, wymiata jak wcześniej :cool: Na STG również nie zauważyłem większych róznic. Może ktoś nie wie ale na YT jest fajny kanał o BF np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ponad Tygodnia jest tak mało cheaterów jak nigdy wcześniej , przyznać się ilu z was straciło konto ? ;)

Na sajtach mówi się że tylko w Lutym poleciało ponad 600 kont

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ponad Tygodnia jest tak mało cheaterów jak nigdy wcześniej , przyznać się ilu z was straciło konto ? ;)

Na sajtach mówi się że tylko w Lutym poleciało ponad 600 kont

Ty masz obsesje na punkcie tych cheaterow?? Bo najwiecej o nich zawsze piszesz.

 

Po patchu zauważyłem bardziej stabilny FPS prawie, że stojący na docelowym odświeżaniu monitora 144Hz. W bądź razie jak na razie lata od strzała bigsmile.gif w windows 10 mam zmienione DNSy na OpenDNS co wyeliminowało przycinki i opóźnienie. Z samej ciekawości koniecznie sprawdźcie thumbup.gif

Na moje odczucie lepiej się gra z poprawionym TTK smile.gif

O tak gra dziala bardzo dobrze, mam monitor 155hz i fps zawsze pod korek jest po korekcie ustawien graficznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

kolegów mu wywiało, co sie dziwisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phoenixsuple

 

To nie obsesja ,zakładam że Ty tok nie lubisz gówna jak Ja nie nawidzę cheaterów tych skur... synów.

b.t.w

 

Statystycznie na 99% komuś z tego tematu zablokowali konto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pewnie się tym pochwali. Brawo Ty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz obsesje na punkcie tych cheaterow?? Bo najwiecej o nich zawsze piszesz.

 

 

O tak gra dziala bardzo dobrze, mam monitor 155hz i fps zawsze pod korek jest po korekcie ustawien graficznych.

 

Mogę kosnąć 150, 155, 160 i 165 Hz ale nie sprawdzałem co mnie to da scratchhead.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę kosnąć 150, 155, 160 i 165 Hz ale nie sprawdzałem co mnie to da scratchhead.gif

+5,10,15,20 do skila :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu gra wywala mi do pulpitu po przegraniu kilkunastu/kilkudziesięciu minut bez żadnego błędu. Gra się zamraża w bezruchu przez chwilę jest jeszcze dźwięk i wychodzi do puplitu. Co to może być nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No lekkie oc gpu. Inne gry działają bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...