Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie umiesz grać i obwiniasz "czyste" osoby ;)

System antychiterski, który dodali przesiał ponad 90% cheaterów.

Zalezy czym sa Ci cheaterzy, czy jest to ktos kto ma staty 100/0 czy raczej osoba ktora ma o 15 lub 20 killi wiecej. Pamietam jak ze znajomymi robilismy zawody na fragi (w BF 1), sam na mapie potrafilem miec np 30/2 itp i zaczelo sie rzucanie miesem jaki to chiter nie jestem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie umiesz grać i obwiniasz "czyste" osoby ;)

System antychiterski, który dodali przesiał ponad 90% cheaterów.

A jakiś nowy dodali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie umiesz grać i obwiniasz "czyste" osoby ;)

System antychiterski, który dodali przesiał ponad 90% cheaterów.

 

Nawet chciałem screeny robić bo wiedziałem, że padną te słowa, ale z drugiej strony co mnie obchodzi czy mi ktoś wierzy czy nie.

Z ostatnich kilku meczy zapamiętałem COWHEAD, ASYX11, a jednego screena zrobiłem na sam koniec dla zobrazowania, że jak mówię, że ktoś oszukuje to ma takie statystyki

08c0ce1040b25d80med.jpg

 

Więc powtarzam, wysypało jak nigdy. W ciągu kilku dni mogłem zrobić gromadkę takich screenów którzy sieją heady na cała mapę i robią 100 fragów w kilka minut.

Gram od 20 lat, wiem kiedy ktoś oszukuje, jak mówię, że cheater to tylko wtedy kiedy mam 100% pewności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gram od 20 lat, wiem kiedy ktoś oszukuje, jak mówię, że cheater to tylko wtedy kiedy mam 100% pewności.

 

100% to byś musiał chyba stać za gościem ;)

 

 

 

 

jednego screena zrobiłem na sam koniec dla zobrazowania, że jak mówię, że ktoś oszukuje to ma takie statystyki

 

 

 

 

Tu niby oburzenie, ale mape dograłeś co by statystyki były lepsze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% to byś musiał chyba stać za gościem ;)

Zapomniałeś o rejestrze kto kogo i z czego zabija? Widać jak hurtowo lecą heady od jednego kolesia i wszystko jasne.

 

 

 

Tu niby oburzenie, ale mape dograłeś co by statystyki były lepsze :E

A po co mam wychodzić? Żeby trafić przeciwko temu ścierwu? Wystarczająco wiele ich się narobiło. Do tego dodać tych oszołomów pro adhd no life z ich kolegami, którzy niszczą grę na randomach i mało która runda jest w pełni grywalna.

 

EDIT: COLONEL_E111

5dc1b06e42c4009emed.jpg

I tak jest co drugi/trzeci mecz od kilku dni.

Edytowane przez MAR89TUM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MAR99TUM

To co powiesz na moje statystyki? :E

 

NOpq2xL.jpg

 

pIoEKYf.jpg

 

1sng6cP.jpg

 

yBCqzve.jpg

 

v6WCQR6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

jak to co ? już cię tam oprawił w rameczki i tylko czeka aż mu wjedziesz na serwer i będzie raportami straszył :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem inny trend: jest sporo osób z lvl <30-40, które wymiatają i mają podobne staty. Mało prawdopodobne, aby ktoś tak bardzo ogarniał - jak dla mnie to sporo z tych gości, to osoby z banem ale mają nowe konto i korzystają z hacków póki mogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@MAR99TUM

To co powiesz na moje statystyki? :E

 

 

NOpq2xL.jpg

 

pIoEKYf.jpg

 

1sng6cP.jpg

 

yBCqzve.jpg

 

v6WCQR6.jpg

 

 

Spoko staty.. sam nie raz wykręcam 60-70 fragów grając tylko szturmowcem.. a jesli latasz samolotami i ogarniasz to lekko idzie zrobić ponad 100 na mape :E

 

 

 

 

name='MAR89TUM' date='30 Kwiecień 2020 - 14:39' timestamp='1588250367' post='15886943']

 

 

 

EDIT: COLONEL_E111

5dc1b06e42c4009emed.jpg

 

 

 

/quote]

 

 

 

takie staty to nic nadzwyczajnego.. gość może zwyczajnie dobrze grać - jakoś sam się nie uważam za dobrego gracza, ale tez nie raz potrafie wykręcić podobny wynik a gram czysto ;)

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, żebyście użyli choć kawałek mózgu i wpadli na ten pomysł, że upewniłem się zanim napisałem kto oszukuje ok? Rejestr zabójstw naprawdę pokazuje użyteczne informacje, więc jak jakiś mądry inaczej pisze mi "takie staty to nic nadzwyczajnego" to niech weźmie pod uwagę, że to ja z nim grałem i widziałem jak te nienadzwyczajne statystyki nabija pistoletem przez pół mapy w kilka chwil.

 

DJXbeat - siedzisz całe życie w czołgu albo samolocie i tyle. Nic czym nalezy się chwalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJXbeat - siedzisz całe życie w czołgu albo samolocie i tyle. Nic czym nalezy się chwalić.

Otóż nie - co zresztą możesz sprawdzić na battlestat :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, żebyście użyli choć kawałek mózgu i wpadli na ten pomysł, że upewniłem się zanim napisałem kto oszukuje ok? Rejestr zabójstw naprawdę pokazuje użyteczne informacje, więc jak jakiś mądry inaczej pisze mi "takie staty to nic nadzwyczajnego" to niech weźmie pod uwagę, że to ja z nim grałem i widziałem jak te nienadzwyczajne statystyki nabija pistoletem przez pół mapy w kilka chwil.

 

DJXbeat - siedzisz całe życie w czołgu albo samolocie i tyle. Nic czym nalezy się chwalić.

 

 

ignorant i na dodatek płaczek.. już nie pierwszy raz widzimy jak ryczysz na rzekomych cheaterów lub dzieci z adhd, które leją wielkiego dorosłego gracza ze stażem 20 lat - naucz się grać albo znajdz inną grę łatwiejszą będziesz mięć spokój..

 

Nie twierdze ze bf jest wolny od cheaterów, ale bez przesady jakoś nie trafiam na nich co mape..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc powtarzam, zalecam używać choć kawałka mózgu i przestać wiedzieć lepiej z kim gram zamiast wmawiać jakieś głupoty, że się mylę i gość sadzący pistoletem heady przez mapę to jednak czysty pros.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joloxx9

 

Po prostu BF nie jest dla Ciebie ,gry które wymieniłeś jako te ''dobre'' o tym świadczą .

 

W BF'ie ciągle jest mało ogarniętych graczy , oszołomów za to z roku na rok coraz więcej , pcha się toto do czołgu bo myśli że czołg jest niezniszczalny po 2 minutach zgon , i znowu się oszołom,y pchają żeby go stracić po 2 minutach .

 

W BF trzeba myśleć taktycznie jak ktoś chce zabawę w wypluwanie pestek to są inne gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joloxx9

 

Po prostu BF nie jest dla Ciebie ,gry które wymieniłeś jako te ''dobre'' o tym świadczą .

 

W BF'ie ciągle jest mało ogarniętych graczy , oszołomów za to z roku na rok coraz więcej , pcha się toto do czołgu bo myśli że czołg jest niezniszczalny po 2 minutach zgon , i znowu się oszołom,y pchają żeby go stracić po 2 minutach .

 

W BF trzeba myśleć taktycznie jak ktoś chce zabawę w wypluwanie pestek to są inne gry.

BF5 tak samo jak i BF1 daleki jest od taktycznej rozgrywki... to nie to co stare BF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ma sie ogarniętą drużynę to spokojnie można się bawić taktycznie i wtedy człowiek nie patrzy się na k/d - ty raczej ze swoimi wynikami djx tego nie widzisz, bo grasz solo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odechciewa się grać przez te spieprzone dobieranie ludzi do teamów.. balans graczy z levelem powyżej stówki = 6 vs 16 i łomot na 2 mapach pod rząd :E

 

U6rYiGu.png

 

 

Oni chyba już tego nie ogarną w tej wersji..

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie są problemy żeby grać w BFV wyskakuje komunijat że przez połączenie z Internetem ale BF1 normalnie działa. O co tu biega? Dostawca Internetu to Netia. Na premierę BFV normalnie gra śmigła jaja są po tych aktualizacjach z dodatkami :(. Jakieś pomysły?

 

CoDMW też działa bez problemów w multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj może restart routera albo usuń folder z ustawieniami bfa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj może restart routera albo usuń folder z ustawieniami bfa..

 

Nic to nie daje

 

cSfZZMr.jpg

 

Z innymi grami nie mam problemu. Co te EA zrobiło że przestało działać coś w co wcześniej grałem bez problemów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie są problemy żeby grać w BFV wyskakuje komunijat że przez połączenie z Internetem ale BF1 normalnie działa. O co tu biega? Dostawca Internetu to Netia. Na premierę BFV normalnie gra śmigła jaja są po tych aktualizacjach z dodatkami :(. Jakieś pomysły?

 

CoDMW też działa bez problemów w multi

1.Reinstalka Origina

2.Można próbować zmienić DNS, ściągnij program link i zmień na ten najszybszy jeśli twój taki nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim phenomie II x4 i gtx-ie 660 w singla w fhd na niskich pogram czy lepiej dać se spokój?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim phenomie II x4 i gtx-ie 660 w singla w fhd na niskich pogram czy lepiej dać se spokój?

 

 

raczej będzie lipa/..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...