Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

po prostu spolecznosc battlefielda wie ze camperroyal to najwiekszy rakowy tryb gier aktualnego rynku. :E

:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb gry w win masz wyłączony? Imo to nie z grą masz coś nie tak a z systemem

 

O kurka tu mnie zaskoczyłeś smile.gif chyba nie wyłączyłem, a trzeba wyłączyć ?? gdzie dokładnie scratchhead.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Win-ustawienia-granie-tryb gry wyłączyć oraz te wszystkie pierdoły tam związane jak nagrywanie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam wyłączyłem w zakładce pod gry ale jeszcze raz zerknę, bo mogłem przeoczyć, któryś przygwizd szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sprawdzałeś stery 442.74 ? bo u mnie blokuje klatki na wszystkich nowszych w cs go tak samo jak mam włączony g-sync compatibile druga sprawa jak masz monitor 144 to po co chcesz mieć więcej klatek skoro i tak pasuje to ograniczyć do 141 ? przy g-sync:D chyba że coś źle cie zrozumiałem :E

 

Swoją drogą odpaliłem teraz grę po wczorajszym patchu, dlaczego przy rewolwerze model 27 miga kropeczka coś zmienili? bo przecież ten pistol już dawno jest :Up_to_s:

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś stery 442.74 ? bo u mnie blokuje klatki na wszystkich nowszych w cs go tak samo jak mam włączony g-sync compatibile druga sprawa jak masz monitor 144 to po co chcesz mieć więcej klatek skoro i tak pasuje to ograniczyć do 141 ? przy g-sync:D chyba że coś źle cie zrozumiałem :E

 

Swoją drogą odpaliłem teraz grę po wczorajszym patchu, dlaczego przy rewolwerze model 27 miga kropeczka coś zmienili? bo przecież ten pistol już dawno jest :Up_to_s:

 

Dziś na wieczór postaram się sprawdzić 442.74 smile.gif właśnie chciałem zblokować na 141-142 klatki, a się nie da w żaden sposób.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakieś info, co wniosła ostatnia aktualizacja? Coś nowego dodano? Bronie, jakaś mapka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no od jutra będzie nowa "tygodniówka", zawsze patch był wcześniej czasami 1, czasami 2 dni, a czasami w ogóle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra i pierwszy bug: jak podłożyłem pakę pod wieżę, postać się zapętliła i podkładała ją dalej - na zmianę broni nie reagowała :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nowym PC mam pewien dziwny problem, czyli skaczacy obraz podczas przerywników filmowych.

Monitor odpalił od razu HDR i jest też właczony G-Sync ( choć mój monitor ponoć obsługuje na raz tylko jedno z dwóch powyższych ), odpaliłem też RT żeby zobaczyć, jak to działa w grze. Sama gra działa dobrze, potem sprawdzę ilość FPS ale te filmiki mnie dziwi i czy można coś na to poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie linczujcie mnie, ale według mnie najgorszy z Battlefieldów. Popykałem parę godzin, nie chcę do niego wracać. Z BF3 i 4 robiłem całonocne sesje, tutaj nie potrafię usiedzieć dłużej niż godziny. Może dlatego, że nie przepadam za klimatami II WŚ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież II WŚ to protoplasta tego typu gier - dla mnie, serie CoD czy MoH skończyły się po odejściu od tematu z którego się wywodza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cy jest ktoś w stanie mi pomóc ze słabymi fps ?

Nie wiem czy wszystko ogarnąłem dobrze, ale wgrywałem configi przeróżne, system świeżo co postawiony, ustawienia na średnio/niskie i na mapach przy 64 graczach mam 60-100 fps a chyba powinienem mieć średnio 100+.

Komp ten co w sygnaturce.

Edytowane przez plove

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak grasz w dx11 to sprawdż czy masz włączone renderowanie przyszłych klatek, jak jest na off to będzie 30-40 fps mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak grasz w dx11 to sprawdż czy masz włączone renderowanie przyszłych klatek, jak jest na off to będzie 30-40 fps mniej

 

Jest włączone, to też sprawdzałem, chociaż nawet wyłączenie tego praktycznie nic nie daje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie katuj sie na DX11 tylko odpal na DX12 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cy jest ktoś w stanie mi pomóc ze słabymi fps ?

Nie wiem czy wszystko ogarnąłem dobrze, ale wgrywałem configi przeróżne, system świeżo co postawiony, ustawienia na średnio/niskie i na mapach przy 64 graczach mam 60-100 fps a chyba powinienem mieć średnio 100+.

Komp ten co w sygnaturce.

 

Wrzuć ss z ustawieniami, ogólnie to dobrze było by podognić proca i pamięci, w BF-ie to dużo daje, tym bardziej na ryzenie.

U mnie DX11 z FFR on daje lepsze odczucia niż DX12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cy jest ktoś w stanie mi pomóc ze słabymi fps ?

Nie wiem czy wszystko ogarnąłem dobrze, ale wgrywałem configi przeróżne, system świeżo co postawiony, ustawienia na średnio/niskie i na mapach przy 64 graczach mam 60-100 fps a chyba powinienem mieć średnio 100+.

Komp ten co w sygnaturce.

 

Na jakich ustawieniach grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć ss z ustawieniami, ogólnie to dobrze było by podognić proca i pamięci, w BF-ie to dużo daje, tym bardziej na ryzenie.

U mnie DX11 z FFR on daje lepsze odczucia niż DX12.

 

DX11, synchronizacja OFF, ograniczenie pamięci karty ON, reszta na średnie detale. Wgrałem sterowniki 20.2.2, powyłączane te windowsowskie panel gry i dodany config.

Co najlepsze w tym Radeon Software pokazuje średnią liczbę klatek na poziomie 140 fps - chyba to menu też zlicza, bo rzadko kiedy jest 100.

Ta sama sytuacja w BF1 - fps koło 100 a gra leciwa.

 

Na jakich ustawieniach grasz?

 

Na średnich, widziałem gdzieś wątek żeby włączyć ultra bo inaczej jest coś nie tak, problem w tym że jak dam ultra to gar jest niegrywalna 60-70 fps i przycinki, dramat po protu, wszystko w 1080.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Burza ognia w tej grze umarła, 3x pod rzad wyszukiwanie i nic. Raz udalo mi sie odpalic przy 22uzytkownikach na 60. A szkoda bo przynjamniej nie ma bledow jak w COD.

 

teraz polaczylo cale 12 osob :E

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dzisiaj pierwszy raz kupić coś w sklepie i ciągle mi wyrzuca "finalizowanie nieudane, spróbuj ponownie" Wiem że można kupić przez origin zamiast w menu gry ale tam nie ma do wyboru zestawu startowego za 20zł który zawiera więcej przedmiotów niż samo 500WBF za 20zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kartą płaciłeś to sprawdź w swoim banku jaki masz limit płacenia przez internet, u mnie kiedys sie na 0 ustawiło (albo ja ustawiłem i zapomniałem ) a później z Uplayem kilka godzin walczyłem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...