Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj chcialem odpalic Burze Ognia, niestety kilka prob i zero polaczen a szkoda bo dosc dobre dzialal ten tryb. Gra juz u mnie jest usmiercona, mapy znudzily i gierka poleci z dysku. Czekam na nowe WW3.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to ostatnio się odwala w tej grze? od 2 dni serwery przepełnione, z publikami łączy po kilka minut.

WqOBvt7.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle serwerów zostało, aczkolwiek w kolejce do wejścia czeka się raczej krótko.

To zresztą najmniejszy problem tej gry, przynajmniej w wersji PC. Ilość cheaterów przewijających się przez rozgrywkę, to jest po prostu żart. Praktycznie co drugą rundę (czasem w każdej) minimum jedna osoba z kosmicznymi statami, w jednej lub drugiej drużynie (lub obu). Na początku myślałem, że to zwyczajnie mocni gracze, weterani, ale jak na follow camie po śmierci zobaczyłem co wyprawia gość z mojego teamu, wyzbyłem się wszelkich złudzeń. To już wolę popykać na PS4, gdzie mimo mniejszej dynamiki rozgrywki, problem nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steam troszke przyciagnal ludzi ;)

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać czy na Steamie taka sama sytuacja z cheaterami, ale wszedłem w komentarze i szybko znalazłem odpowiedź. :E Kabaret.

Cytat

It's a delight to see Battlefield make a return to Steam. (We won't mention the required Origin sign-in to boot the game.) What isn't is discovering the state of its fifth entry on PC. Having logged many hours on console, I'm aware this isn't the best entry in the franchise. Yet, more astounding, the PC version--having brought better visuals and RTX--has the added baggage of cheaters. Wait, excuse me! I'm just salty because I suck at the game. Rather, these are extremely skilled players. So skilled they can kill you when you spawn immediately while located the other side of the map. People claim this is limited to Asian servers; this is now false. Save your money!

 

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Steam troszke przyciagnal ludzi ;)

No tak wlasnie pomyslalem ze to nie ograniczenie serwerów, a liczba ludzi grających wzrosła stad kolejki.. tym bardziej ze jeszcze niedawno było OK :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Steam troszke przyciagnal ludzi ;)

?? nie jestem pewnie na czasie można na steamie kupić ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up yep za całe 249 cebulionów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie bedzie promocja to moze kupi 10% taniej :E:E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Send1N napisał:

?? nie jestem pewnie na czasie można na steamie kupić ? :E

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie szkoda że tak pozno czlowiek ma milion platform na dysku bo wszystkie fajne gierki na innej platformie są :E epic games , rockstar games, steam,origin powinien być sam steam i koniec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co zostawiać kasę na jednej platformie, jak można ją zostawić na dziesięciu. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie niczego to nie zmienia bo do odpalenia gier i tak będzie potrzebny dodatkowo Origin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, caleb59 napisał:

Kompletnie niczego to nie zmienia bo do odpalenia gier i tak będzie potrzebny dodatkowo Origin.

Jeszcze podpiac to pod gog'a i do odpalenia gry wystarcza 3 launchery, po£$alo ich juz do reszty :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Type 2A na którym poziomie sie wbija? mam prawie wszystko już a type 2A nadal nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, wilq_24 napisał:

Type 2A na którym poziomie sie wbija? mam prawie wszystko już a type 2A nadal nie mam

Kup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, skypan napisał:

Kup.

podać konto do przelewu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wilq_24 napisał:

podać konto do przelewu? 

No. Jak ogarniesz po co masz kasę w grze to podaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograne dwa tygodnie i gra ląduje w śmietniku.Wątpie by byli w stanie ponownie tak zj***ć nowego BF.Wszystko mnie w tej grze wkurza, począwszy od kosmicznie długiego ładowania map, kosmicznie długiego wychodzenia z serwera, otwierania gry etc.Zaczynasz runde i po 5sek dostajesz lufe od bombowca.Odradzasz sie w miejscu wroga, nudne jak cholera mapy.Była radocha z bf3 i 4 tak 5 to jest istna katastrofa a liczyłem że ktoś w końcu zrobi coś dobrego z IIwś w tle.Dawałem jej szanse codziennie od tygodnia aż w końcu jest decyzja żeby wywalić ten syf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie gralo dobrze, zlego slowa nie powiem ale znudzily mi sie po prostu mapy. Probowalem Burza Ognia sie ratowac bo dosc dobrze dziala ten tryb ale znowu brak graczy. Ostatecznie gra poleciala z dysku. Moze wrzuce ja ponownie zeby sprawdzic jak RT dzialac bedzie na Ampere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wilq_24 napisał:

Pograne dwa tygodnie i gra ląduje w śmietniku.Wątpie by byli w stanie ponownie tak zj***ć nowego BF.Wszystko mnie w tej grze wkurza, począwszy od kosmicznie długiego ładowania map, kosmicznie długiego wychodzenia z serwera, otwierania gry etc.Zaczynasz runde i po 5sek dostajesz lufe od bombowca.Odradzasz sie w miejscu wroga, nudne jak cholera mapy.Była radocha z bf3 i 4 tak 5 to jest istna katastrofa a liczyłem że ktoś w końcu zrobi coś dobrego z IIwś w tle.Dawałem jej szanse codziennie od tygodnia aż w końcu jest decyzja żeby wywalić ten syf.

ładowanie - dysk ssd i niebo a ziemia

wychodzenie - alt+f4

te 2 rzeczy zmieniają tą grę diametralnie

a co do gameplay-u - kiedyś mi się super grało w bf4, jak wróciłem po kilku latach grając w bf1/5 to mi się rzygać chce na ten typ mechaniki - kwestia przyzwyczajenia

no i ostatnia rzecz - grałeś tydzień? obecnie jest tylu pro i cheaterów , że co ty przez tydzień chciałeś osiągnąć? pewnie z każdej strony byłeś jechany jak dzika świnia, bo i nawet w tym czasie to i map nie znasz i nie wiesz gdzie są ciekawe spoty, a to też zniechęca do gry jak cągle w d**pę się dostaje

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze na głowe nie upadłem by odpalać bf5 na HDD... bez jaj.Gra leci z Silicon Power A80 512GB PCIE M.2 NVMe i owszem zdarzy sie że mapa wczyta sie szybciej ale to ''szybciej'' to i tak jest katastrofalnie długo.Nawet jackfrags gdzieś wspominał że mu mapy długo wczytuje i wychodzi z serwera tak samo długo.A on lata na dyskach za 2k więc poprostu ta gra jest tak gówniana.

Tez w bf4 gram w międzyczasie i gra wciąga cały czas mimo upływu lat.

BF5 jest ładny ale kompletnie bez klimatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co się dzieje z Burza ognia w ogóle nie znajduję gry ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...