Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, dawidoxx napisał:

ZH to dobra "auto" snajpa - lubie ją grać ale tylko na mniejszych mapkach takich jak aerodrom :D 

nirmwv9.jpg

 

Trochę mniejsza ilość zgonów i jechaliby Cię od cheaterów :) Zajebisty wynik kolego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie raz zrobi się lepszy wynik :D jak na same karabiny to i tak spoko.. wiadomo przy gościach którzy graja bombowcami/czołgami to taki wynik wyglada blado :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Cebula_Z_internetu napisał:

No nie, dx12 jest niskopoziomowe, czyli może działać świetnie i dużo lepiej od dx11 ale pod warunkiem że jest wszystko dobrze zaprogramowane. W dx12 jest znacznie większa kontrola procesów odpowiedzialnych za generowanie klatki, ale programiści chyba za bardzo nad tym nie zapanowali.

E? dwa pytania:

1. Po co mi to tłumaczysz

2. Jaki to ma związek z moim postem :E

 

Druga sprawa to przeszło dwa lata od premiery minęły a oni dalej nie ogarneli balansu, z postów na reddit wynika że ludzie dalej walczą np. 30 vs 15 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, joloxx9 napisał:

 

Druga sprawa to przeszło dwa lata od premiery minęły a oni dalej nie ogarneli balansu, z postów na reddit wynika że ludzie dalej walczą np. 30 vs 15 :E

Czesto się zdarza ze mecz startuje z przewagą +10 typa więcej :D albo wrzuca levele z samymi 200+ na 5-20 :D    

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, joloxx9 napisał:

Druga sprawa to przeszło dwa lata od premiery minęły a oni dalej nie ogarneli balansu,

Przecież oznajmili już dawno temu, że zlewają V. Teraz to już nawet o niej nie pamiętają gdy kolejnego potworka z nr 6 kończą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, skypan napisał:

Przecież oznajmili już dawno temu, że zlewają V. Teraz to już nawet o niej nie pamiętają gdy kolejnego potworka z nr 6 kończą.

Wiem wiem, najwyraźniej ich to przerosło. Na całe szczęście po naszym cudownym CP2077 powiedziałem sobie jedno, nigdy, przenigdy nie kupię preordera. Robiłem kilka wyjątków i tego nie zrobię. A jak już wyjdzie VI to nie kupię po miesiącu jak V tylko znacznie później o ile będzie tego warta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic ich nie przerosło. Przekombinowali z V za mocno i mamy to co mamy. Taki niby Battlefield. Teraz niby mają zrobić coś na wzór 3. Tylko jak dalej będą trzymać się tych rozwiązań co były w 5-ce to wyjdzie kolejna kupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka by nie była "piątka" to i tak imo nie ma lepszej gry, te prześmieszne cody mogą się schować

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cod nigdy mnie nie wciągnał jako multi.. zawsze po premierze nabiłem z 20-30h i miałem dosyć.. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Was koledzy wyżej. Ja tylko dłużej w multi to w MW3 grałem, ale nie umywa się to do rozgrywki w BF. Ja tam V lubiłem, lubię i na pewno nie porzucę tej gry, dopóki będą gracze na serwerach.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że żeby wbić z 99 na 100 poziom musiałem zdobyć 100 tysięcy pkt czy coś koło tego, a z setnego na 101 potrzeba tych punktów sporo mniej? czy mi się wydaje? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie czasami kozaków z YT jak niszczą rywali snajperkami i się zastanawiam... dlaczego w moich grach wrogowie nie są ślepi i głusi? W dodatku choćbym znalazł miejsce dobre dla snajpera, to albo zdjąłby mnie niebawem czołg, albo poprawiłaby przesyłka z samolotu ;) A tutaj festiwal headshotów, typek na luzie stoi i wybiera ofiary jak produkty w markecie. Wrogowie nie rzucają dymnych, nie czołgają się, nie podskakują, stoją i czekają na kulę od youtubera :) Gość niczym duch wchodzi w wymiany ognia i gasi wrogów jak chce, wtf.

 

 

Edytowane przez Sawyer1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo to sa klipy z konsoli, czesto widze tego typu akcje, patrze na ui, a to koles na konsoli gra to sie nie dziwie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na monitorze 24.5" FHD miałem 95 po przejściu na 27" 1440p zmniejszyłem do 85.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko heady bedą takie jak je ustawisz, zwykłe kille bedą białe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.02.2021 o 14:22, Sawyer1916 napisał:

Jak macie ustawione pole widzenia? 

Zerknij w ten filmik ? ja mam tak ustawione prawie wszystko ? i naprawdę dobrze mi się gra ?

Kiedyś miałem ustawione dwa kolory "zabicia" czerwony headshots, a żółty od innych obrażeń. W bądź razie gram w rozdziałce 1920x1080 165Hz gdzie FPS trzyma 200. PING przeważnie 22 do 26 ms, łącze FTTH 300/150Mb. 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie mi mecyje - wszystko powyłączać lub ustawić niskie. :E Typowy gracz, który jak zwykle brnie i dalej ciągnie papierową legendę "lepszego widzenia" na niskich detalach, kekw. RTX 2070 w kompie a ten męczy ogóra na niskich - komedia i padaczka w jednym.

Kiedyś ktoś mądry napisał - jak jesteś dobry w gry multiplayer to nie ważne czy grasz na ultra czy na niskich i tak sobie poradzisz, wpychanie do gardła na chama ustawień niskich detali wszędzie w każdej grze multiplayer to moim zdaniem czysta głupota tym bardziej mając akcelerator, który leciutko uciągnie grę na ultra - logika. Nie po to płaci się grube tysiące za kartę by grać na niskich - idąc tym tokiem myślenia polecam zakupić GTX 1050 zamiast RTX 2070 - wtedy będzie cena = jakość względem detali niskich zachowana. :E 

Edytowane przez caleb59
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

dokładnie, mam w klanie takich 2 delikwentów, kompy z NASA, karty po 5-6 tysi, a kombinują wiecznie z ustawieniami , pingami (chociaż mają niskie) bo ciągle wpier...

a jeden koleś bangla na sprzęcie 10 letnim i kosi wszystkich na około mimo słabego fps i pingu

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Dominix1910 napisał:

Tylko heady bedą takie jak je ustawisz, zwykłe kille bedą białe.

No właśnie zauważyłem, szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej od tych fps liczy sie dobry net zeby nie lagowalo. sa tacy co maja monitory 240 hz ale graja z tearingiem bo przy 250 fps lepiej zabijaja ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...