Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

A może by tak klimat postapo.

Czwarta Wojna Światowa będzie na patyki więc postapo się nie sprawdzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Mam nadzieję, że nie WWII. Jakoś nie przepadam za FPSami w tych czasach. Zbrzydły już te D-Daye. CoD pokazał, że nie tylko ja tak mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz się wypieli na konsolowców oferując znikomą ilość graczy w multi na PS3 i Xboks 360 Więc jak chcą to można

 

bo pewnie razem z grą powinni powymieniać ludziom procesory aby mogli grać na 64 graczy :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście nie przypadł do gustu klimat i mechanika BF1.

Była przekombinowana, wiele elementów było zupełnie niepotrzebnych.

 

Najbardziej podobał mi się Battlefield 4. Była to ulepszona trójka i to właśnie dzięki temu jest moją ulubioną częścią.

BF3 wprowadził wiele potrzebnych zmian w rozgrywce, a BF4 jeszcze je dopieścił.

Wszystkie mechaniki były wyważone, było dużo możliwości ulepszania, modyfikowania broni, kamuflaży i innych darmowych wizualnych ulepszeń broni.

Oczywiście, noobki mogły od razu na starcie kupić cały zestaw broni za 200 złotych w sklepie Origin, ale powiedzmy sobie szczerze, który szanujący się gracz to zrobił? Nikt nie chciał sobie zabrać całej zabawy z odblokowywania nowej zawartości.

 

Mam nadzieję, że Battlefield 5 będzie od nowa w czasach współczesnych i powróci do formuły BF4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF4 miał mapy nudne jak flaki z olejem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF4 miał mapy nudne jak flaki z olejem

Nie miał.

Były ładne, rozbudowane, dające wiele możliwości zajścia przeciwnika.

Przykładem jednej z lepszych map może być Fabryka 311.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że mapy były rozbudowane i dające wiele możliwości przeciwnika i jako przykład podajesz jedną z najbardziej jednowymiarowych map czyli Fabrykę 311 :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że mapy były rozbudowane i dające wiele możliwości przeciwnika i jako przykład podajesz jedną z najbardziej jednowymiarowych map czyli Fabrykę 311 :hmm:

Dla mnie fabryka była właśnie jedną z najciekawszych map w całym BF4, ale o gustach się nie dyskutuje.

Kolejnym przykładem mogą być zimowe mapy z ostatniego dodatku (nie pamiętam jak się to DLC nazywało).

W ich przypadku nie można powiedzieć, że nie były rozbudowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście nie przypadł do gustu klimat i mechanika BF1.

Była przekombinowana, wiele elementów było zupełnie niepotrzebnych.

 

Najbardziej podobał mi się Battlefield 4. Była to ulepszona trójka i to właśnie dzięki temu jest moją ulubioną częścią.

BF3 wprowadził wiele potrzebnych zmian w rozgrywce, a BF4 jeszcze je dopieścił.

Wszystkie mechaniki były wyważone, było dużo możliwości ulepszania, modyfikowania broni, kamuflaży i innych darmowych wizualnych ulepszeń broni.

Oczywiście, noobki mogły od razu na starcie kupić cały zestaw broni za 200 złotych w sklepie Origin, ale powiedzmy sobie szczerze, który szanujący się gracz to zrobił? Nikt nie chciał sobie zabrać całej zabawy z odblokowywania nowej zawartości.

 

Mam nadzieję, że Battlefield 5 będzie od nowa w czasach współczesnych i powróci do formuły BF4.

Zacznijmy od tego że BF4 to niedorozwinięty brat bliźniak BF3, wszystko co było dobre w trójce zostało spieprzone w czwórce

-mapy zrobione bardziej dla wyglądu niż pod zbalansowaną rozgrywke, praktycznie tylko na lockerze dało się grać piechotą, bo na każdej innej było nasrane pojazdów

-totalny dys-balans pomiędzy piechotą i pojazdami, do tego ten durny perk dla pojazdów ''ochrona aktywna''

-myśliwce, które miały duży wpływ na rozgrywke w trójce, zostały tak znerfione że teraz są tylko bezużyteczną ozdobą do map

-granie piechotą to jakieś nieporozumienie, netcode wciąż nie jest w 100% sprawny, do tego hitreg w tej grze jest tak słaby że czuje jakbym strzelał gumowymi kulkami w typa a nie normalną amunicja

-movement postaci jest na tyle zbugowany że jeśli ktoś wie jak operować ruchami myszy podczas skoku to potrafi zrobić takie nienaturalne wyginanie się postaci podczas skakania że hitboxy nie nadażąją ruchem postaci i taka osoba jest praktycznie nieśmiertelna na milisekundy, co w takiej grze robi różnice

-penetracja pocisku przez osoby w jednej linii również została zmniejszona i trudniej sie robi multikille na jednym magazynku.

-levolution, które wyglądało tylko efektownie na trailerach, a tak tylko irytuje podczas rozgrywki, do tego ta poświata na celowniku, która aktywuje się nawet w zamkniętych pomieszczeniach.

 

w trzech przegranych przeze mnie Bf'ach (Bc2, BF3 ,Bf4) razem mam ponad 2500 godzin i czwórka była zdecydowanie najgorsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co już 4 w ostatnich latach bf w czasach współczesnych. Serio bf3 bf4 i hardline już nie wystarczają? Dla mnie, osoby która jara się tematyką 2 wojenną, zobaczenie i wzięcie udziału w bitwach decydujących o losach wojny, oraz świata takich jak moskwa, stalingrad czy nawet wałkowany d-day, na fenomenalnym silniku frostbite, to by było dopiero coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba 5ty, przeciez bad company 2 tez jest w czasach wspolczesnych. O BF2 nie mowiac. W sumie wiekszosc battlefieldow to czasy wspolczesne, na 8(9 liczac BC1 na konsole) tylko 3 rozgrywaly sie poza terazniejszoscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy pomarzyć :lovin:

Dlaczego?

W tym momencie wszystko jest możliwe.

Nie ma żadnych potwierdzonych zapowiedzi, trailerów, więc jedyne co możemy, to teraz spekulować gdzie będzie osadzona gra.

A może jednak będzie Wietnam? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy pomarzyć :lovin:

Przecież już to jest w BF1, czyli HDR i upadek behemota (Sterowiec L30).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napalm w HDR :rotfl:

Widziałem już wszystko. :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napalm w HDR :rotfl:

Widziałem już wszystko. :E :E

Spokojnie casuale pograją 10h stwierdzą, że widzieli już wszystko i pójdą onanizować się do innej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans żeby singiel był dobry, ze wszystkich shooterów Battlefield mógłby w kóncu z niego zrezygnować :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie lepszy od Coda :E

W codzie jako DLC za 20$ wyjdzie, acti wepchnie frajerom wszystko, już z resztą potwierdzili, że BO4 tylko tymczasowo nie będzie mieć singla, śpieszą się z wypuszczeniem BRa zanim minie na to moda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się jeszcze zastanawiam, czy społeczność Battlefielda po premierze BF5 cały czas będzie grać w BF4, BF3.

Już po BF1 zainteresowanie BF4 spadło, a ciekawe jak będzie po premierze piątki.

Wczoraj sobie zagrałem parę meczy i na niektórych serwerach jeszcze jest sporo osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No wygląda, że na pewno ta epoka, pytanie czy Europa, Afryka czy może Pacyfik. Battlefielda 2143 chyba się nie doczekam

xvpanRp.jpg

Jakby ktoś miał wątpliwości: symbole na górze allies i axis

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że byłby to skok na kase jak zwykle jest z premium :D Ale nawet gdyby dalej było to mogli by to fajnie rozwiązać i każdy dodatek by przesuwał wydarzenia dalej albo w inne rejony.

Podstawa to byłaby europa, wiadomo D-Day itp, jakiś pierwszy dodatek dodał by afrykę, później może pacyfik i co tam jeszcze po drodze.

Tak samo operacje z 1 dodać tutaj to fajnie można by to zrobić aby dodawało klimatu i trochę odświeżenie historii ;)

Jak będą tygrysy to zacznę CQ grać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak zbalansować tygrysy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

ja nie chcę WWII :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...