Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ile musiałbym wydać na samą jednostkę, żeby uciągnąć bf 5/high 4k w 100-120fpsach?

Edytowane przez Guli17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na servery typu "big maps only" "limited snipers" "no fliegerfaust" i bede wniebowziety :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100fps+ w 4k? to min 2080ti moze i nawet w sli :D

@pablo tyle znalazlem, ostatnio gdzies na reddicie jakis dev/mod odpisal ze cos ma byc ale nie moga powiedziec, moze w koncu w tym roku sie doczekamy ;) nie beda to serwery jak za czasow bf3/4 ale poczekamy zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli karta graficzna za 5k?

a ludzie wierzą, że zrobią ps5 w 120klatkach :E

 

a np. bf5 high w fullhd 100fps+? to już bardziej realne?

Edytowane przez Guli17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli karta graficzna za 5k?

a ludzie wierzą, że zrobią ps5 w 120klatkach :E

 

a np. bf5 high w fullhd 100fps+? to już bardziej realne?

 

Jak na high no to 1080Ti

Ja śmigam na 1080 i prawie wszystko na low mam spadki do 90 FPS na dużych mapach.

Z tym, że ta gra wygląda super nawet na low.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX 1080 Ti/ RTX 2080 jesli ma byc +100 fps na high w fhd lub jakis radeon RX 5700 / XT. GTX 1080 tez moze by sie zalapal ale ponizej 100 fps spadki beda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na high no to 1080Ti

Ja śmigam na 1080 i prawie wszystko na low mam spadki do 90 FPS na dużych mapach.

Z tym, że ta gra wygląda super nawet na low.

Co za procesor tam siedzi przy 1080Ti bo ja na sprzęcie z sygnatury w w 1080p + resolution scale na 130 poniżej 100fps nie mam nigdy spadków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli karta graficzna za 5k?

a ludzie wierzą, że zrobią ps5 w 120klatkach :E

 

a np. bf5 high w fullhd 100fps+? to już bardziej realne?

Zamiast zadawac idotyczne pyt moglbys sobie sprawdzic na YT co jak dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra najlepiej dziala tzn fps jest najstabilniejszy w 1080p srednie ze skalowaniem 150%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za procesor tam siedzi przy 1080Ti bo ja na sprzęcie z sygnatury w w 1080p + resolution scale na 130 poniżej 100fps nie mam nigdy spadków

 

No to zazdro bo mam tego 1080 sparowanego z 8700K @4500MHz.

Jak wrzuce skalowanie na 130% to pewnie bede mieć 60FPS.

Edytowane przez voltan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle jeszcze mi się nie udało ugrać. Oczywiście bombardier :cool:

qFsgheL.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cheater :)

Z kilkanaście razy się to przewinęło podczas meczu :lol2:

Nie moja wina, że team nie ogarnięty i nie wiedział jak rozwalić bombowiec JU ;)

Przy pierwszym nurkowaniu na F -panzerstorm jak przeciwny team przejmował pkt killstreak 16 aż gościu napisał "what bombs u drop - nuke? :E

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do dzisiaj jeszcze się nie nauczyłem latać samolotami :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zazdro bo mam tego 1080 sparowanego z 8700K @4500MHz.

Jak wrzuce skalowanie na 130% to pewnie bede mieć 60FPS.

Na jakim DX grasz i jakie ustawienia pokaż ? ja gram 1080p + 130 res siatka, tekstury i filtrowanie tekstur ultra reszta na średnie + HBAO w DX12

 

Ja do dzisiaj jeszcze się nie nauczyłem latać samolotami :E

Ja odpuszczam całkowicie ten element gry, a jak widze kogoś latającego samolotem to mnie cos trafia jak typ całą runde lata sobie :E :E

 

cheater :)

Jasne że cheater :D jak w tej grze można nie umrzeć ani razu przecież tam jest taka sieka że nawet cziterzy umierają na serwerze po parę razy, a praktycznie w każdym meczu przynajmniej jeden jest :kwasny:

Edit, chyba ze samolotem latałeś ? :lol2: :lol2:

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer wykrywający cheatera powinien go przenosić na serwer z innymi cheaterami. Ale byłby pogrom i zal dupy lol2.gif

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że ja jestem całkowicie czysty a w samolocie, bombowcu JU 88A już nie raz przelatalem cały mecz;)

Według mnie JU88A jest OP! Po ostatniej aktualizacji musiałem trochę zmienić taktykę rozgrywki ponieważ wydłużono czas zrzutu bomb. Wcześniej bardzo szybko wypuszczałem 16 małych bombek + 4 większe a po aktualizacji czas wypuszczenia wydłużył się o jakieś 30% więc trzeba atakować z wyższej wysokości tak aby wszystko wypuscic.

Taki zestaw przy prawidłowy kącie ataku z odpowiedniej wysokości wystarczy na 16 killstreak w tym 1 tank i 1 transporter z całą załogą :E

Na inne samoloty są 3 działka, główne z przodu i jeszcze 2 dla pasażerów. Ja sam latam i jak ktoś mnie atakuję to przełączam się po między poszczególnymi stanowiskami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno był by zbanowany, żeby mieć 104 lvl to jednak trzeba trochę "noł lajfić", a on się dalej trzyma.

Statystyki jak najbardziej realne, czasem goście w czołgach są w stanie wytrzymywać bardzo długo bez strat.

 

Send jak wróce z roboty to podrzucę wszystko, może coś da się z tym zrobić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakikolwiek rebalans ilościowy między zespołami to fikcja - teraz rozlosowało mnie X razy z różnicą x2 między stronami - jak tu się nie wkur...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ja miałem sytuację gdzie było jeśli się nie mylę 9 vs 55 :E

Oczywiście wrzuciło mnie do teamu 9. Dopiero przy następnej rundzie rozrzuciło graczy 32 vs 32

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem bf5 po pół roku, odpalam na swoich ustawieniach x dx12 a tu brynfxa - rwie na początku każdej mapy, chodzi koszzmarnie, zmieniłem na dx11 i jak ręką odjął - gierka wspaniale pomyka, jeszcze lepiej niź wcześniej na dx12 (jak było ok) - a nowe mapy? śmigają na saruszku SB w 90-100 przy 1080p, med/high. ZObaczymy we wtorek jak Rysio 2600 przyjdzie ;)

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem bf5 po pół roku, odpalam na swoich ustawieniach x dx12 a tu brynfxa - rwie na początku każdej mapy, chodzi koszzmarnie, zmieniłem na dx11 i jak ręką odjął - gierka wspaniale pomyka, jeszcze lepiej niź wcześniej na dx12 (jak było ok) - a nowe mapy? śmigają na saruszku SB w 90-100 przy 1080p, med/high. ZObaczymy we wtorek jak Rysio 2600 przyjdzie ;)

Tak jest z początku a po chwili się unormuje sam nie wiem od czego to jest u wielu osób tak jest po wprowadzeniu np nowej mapy przez pierwsze pare minut tak rwie a pózniej jest już ok i po każdym nowym uruchomieniu gry też, dziwna sprawa :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest z początku a po chwili się unormuje sam nie wiem od czego to jest u wielu osób tak jest po wprowadzeniu np nowej mapy przez pierwsze pare minut tak rwie a pózniej jest już ok i po każdym nowym uruchomieniu gry też, dziwna sprawa :hmm:

Mi po kazdym ponownym uruchomieniu nie rwie, jedynie po formacie i nowej instalce. Po 20min kazda mapa i problem znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy po ostatniej aktualizacji gra nagle wam się zamknęła? U mnie 5 lub więcej. Sprawdzałem w podglądzie zdarzeń, nie było błędów. Raczej nie jest to sprawa OC ramu bo jest ustawiony tak od kwietnia i wcześniej problem nie występował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy po ostatniej aktualizacji gra nagle wam się zamknęła? U mnie 5 lub więcej. Sprawdzałem w podglądzie zdarzeń, nie było błędów. Raczej nie jest to sprawa OC ramu bo jest ustawiony tak od kwietnia i wcześniej problem nie występował.

 

Raz mi się tak dzieje raz nie ;/

Po ostatniej aktualizacji ani razu. Dziś aktuzalizowałem sterowniki do grafy i zobacze czy one coś nie pochrzaniły tym razem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...