Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie gra działa o wiele lepiej na DX11. Po włączeniu DX12 samo uruchamianie trwa 5x dłużej z wykorzystaniem CPU na 99%. Podczas gry cały czas szarpie i nie da się grać.

 

Ktoś gra na 5700XT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed ostatnimi dwoma patchami grałem na dx12, ale teraz to znów jakaś katastrofa, powróciłem do dx11 i jest super, nic nie ścina, żadnych dropów

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji do Windows 1909 i sterowników AMD gra przestała działać na dx12 :lol2:

 

Oba BFy bardzo kiepsko chodzą na NAVI. Jak sądzicie czy to jest wina procesora czy skopanych sterowników? Mam podkręcony do 4700MHz a karta często się nudzi. Płynniejszą grę miałem na rtx2060.

Edytowane przez mick.alderr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DX 12 na frostbite tj zenada. U mnie np BF 1 to w ogole pokaz slajdow scina na scinie przy DX 12 a BF V tez slabo ale nie tak tragicznie jak 1. DX 11 tylko zostaje. Szkoda ze nie ma jakiegos Vulkana albo ze gra nie jest na UE 4 jak nowy star wars

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji do Windows 1909 i sterowników AMD gra przestała działać na dx12 :lol2:

 

Oba BFy bardzo kiepsko chodzą na NAVI. Jak sądzicie czy to jest wina procesora czy skopanych sterowników? Mam podkręcony do 4700MHz a karta często się nudzi. Płynniejszą grę miałem na rtx2060.

Te karty to zenada pod wzgledem sterownikow, mnostwo problemow, ktorych nie rozwiazali do dzis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie włożyłem z powrotem RTX2060 i zgadnijcie co - It just works :E

 

BFV DX12 - działa pięknie na średnich 4K60

BF1 DX11 - też średnie i tez ładnie śmiga

 

Na dobicie AMD FreeSync działa lepiej na GeForce niż na Navi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem firewalla w routerze i... gra dostała skrzydeł tongue.gif no teraz wszystko ładnie lata bez przycięć, czy jakiegoś niedorzecznego opóźnienia smile.gif

Włączyłem w panelu NV tryb niskiego opóźnienia jako ULTRA ale i tak z wcześniej włączonym firewallem była lipa wink.gif

Proponuję przetestować thumbup.gif

Edytowane przez sniper76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem firewalla w routerze i... gra dostała skrzydeł tongue.gif no teraz wszystko ładnie lata bez przycięć, czy jakiegoś niedorzecznego opóźnienia smile.gif

Włączyłem w panelu NV tryb niskiego opóźnienia jako ULTRA ale i tak z wcześniej włączonym firewallem była lipa wink.gif

Proponuję przetestować thumbup.gif

low latency nie działa na DX12 chyba że używasz 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

low latency nie działa na DX12 chyba że używasz 11

Placebo tez dziala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem firewalla w routerze i... gra dostała skrzydeł tongue.gif no teraz wszystko ładnie lata bez przycięć, czy jakiegoś niedorzecznego opóźnienia smile.gif

Włączyłem w panelu NV tryb niskiego opóźnienia jako ULTRA ale i tak z wcześniej włączonym firewallem była lipa wink.gif

Proponuję przetestować thumbup.gif

Dzięki za tego tipa, aż nie mogę uwierzyć że takie coś pomogło z lagami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno pytanko, czy któryś z Was ustawiał inne DNS niż te domyślne ?? np Cloudflare, Cisco ?? jest w ogóle jakiś sens dłubać ??

Edytowane przez sniper76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie pograc w BF ,ale od 3 dni czekam na kod od EA -weryfikacja konta

 

zaden kod na email nie przychodzi,a jak jeden przyszedl to z 2 dniowycm opoznieniem i nie działal

 

ma ktos tak? czemu te kody nie dochodzą?pogralbym w BF ,ale sie nie da bo nie wejde na SWOJE konto....

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczte mam na Onet.pl :E

 

probowalem z innej przegladarki ,i tez nic,no normalnie nie dostaje kodu-nie moge wejsc na konto czyli nic nie pogram,ehh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczte mam na Onet.pl :E

 

probowalem z innej przegladarki ,i tez nic,no normalnie nie dostaje kodu-nie moge wejsc na konto czyli nic nie pogram,ehh.

Miałem to samo tydzień temu bo chciałem zmienić nick na originie, klikałem ciągle ponów i na 3 dzień mi zaczęły przychodzić co godzinę :E i tak przyszło z 6-7 w zakładce ustawienia na onecie wyłącz Antyspam ja tak zrobiłem i kody zaczęły przychodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś może takiego buga: przy wyborze samolotu, między ekranem wyboru a lotem, z mapy znikają wszystkie znaczniki (czyli norlamnie) ale nic dalej się nie dzieje a po ok 5-10s "spadam" i umieram. 2 razy dzisiaj na mapie Panzerstorm (Podbój) - jest jakiś problem z respawn czy co ? Pierwszy raz takie cuda miałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech no ktoś zorientowany w temacie powie co z serwerami z dedykowaną mapą ? czy w ogóle oni coś w tym temacie planują ?

Mam kilak ulubionych map i co najmniej połowę których nie trawię a na każdym serwerze ta poje...na rotacja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byla jakas wzmianka strone badz dwie wczesniej, ze cos ma sie "dziac" pod koniec listopada w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz co nie tak w systemie, u mnie na słabszej karcie i nie kręconym r5 2600 rzadko kiedy mniej 90 kl/s spada

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już naprawione. Ram zmienił się na najniższy piorytet w biosie.

"ram zmienił się na najniższy priorytet" :Up_to_s::hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na ultra/ wysokich fps sie strasznie waha i ogolnie jest niestabilny. Na srednich jest duzo lepiej. Dotyczy to BF i BF 1. Nie wiem dlaczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na ultra/ wysokich fps sie strasznie waha i ogolnie jest niestabilny. Na srednich jest duzo lepiej. Dotyczy to BF i BF 1. Nie wiem dlaczego

Dlatego ze Ty juz masz obsesje na temat dzialania tej gry :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...