Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

mi sie nic nie stalo tez mam 2009, pobralem bo pojawilo sie  w wu jako opcjonalny update wczoraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, sniper76 napisał:

tylko te wszystkie ustawienia ech...

Wszystkie ustawienia masz w moich dokumentach. Wystarczy zapisać na zaśkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Send1N napisał:

Tą właśnie mam :E wygoogluj sobie win 10 2009

Ja z tydzień temu zrobiłem aktualizację do 20TH i wszystko działa tak jak przed - BF5 również ;) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, skypan napisał:

Wszystkie ustawienia masz w moich dokumentach. Wystarczy zapisać na zaśkę.

Skleroza nie boli :E

Dzięki kolego za przypomnienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.10.2020 o 13:11, Send1N napisał:

Zaktuzalizowałem sobie wczoraj windę do wersji 2009 przez asystenta i niektóre gry trzeba instalować od nowa i padlo także na BF'a także jak ktoś ma w planach to u mnie BF zażądał ponownej instalacji :E ?

Będę niebawem instalował na czysto. Ile to waży w fersji finałowej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Barak12345 napisał:

Będę niebawem instalował na czysto. Ile to waży w fersji finałowej? 

U mnie BF zajmuje 89GB na dzień dzisiejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Send1N napisał:

U mnie BF zajmuje 89GB na dzień dzisiejszy.

W tamtym roku instalowałem grę z płyt, a następnie musiałem dociągnąć chyba z 50 gb. A potem wyszło jeszcze sporo aktualizacji... Więc te 80 gb to byłoby jeszcze znośnie jak na możliwości mojego neta. Spodziewałem się 100 gb aktualizacji do pobrania po instalacji z płyt. 

Edytowane przez Barak12345

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pobieram grę z Origin. Waży to 90 gb. Mam zakładać, że po dociągnięciu tego wyskoczą aktualizację? Czy to już jest wszystko, łącznie z aktualizacjami, jakie wychodziły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Barak12345 napisał:

Panowie, pobieram grę z Origin. Waży to 90 gb. Mam zakładać, że po dociągnięciu tego wyskoczą aktualizację? Czy to już jest wszystko, łącznie z aktualizacjami, jakie wychodziły?

Powinno być wszystko, gra zajmuje 88,8gb u mnie. Możesz mieć jedynie aktualizację interfejsu w menu (już po uruchomieniu) z wymaganym restartem gry. Jak ściągasz całość z Origina to od razu aktualną wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są, ale ludzie takie nie ogary, na hardcore wieczny jęk na czacie za team kille :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, pablo-8511 napisał:

To jak? Sa w koncu dedyki? ?

Chyba chodzi ci o społecznościowe, bf ma tylko dedyki.

Tylko to nie takie serwery społecznościowe jak kiedyś, każdy kolejny bf zalicza regres jeśli chodzi o konfigurację, BF1 miał biedę wzgledem 4, V ma jeszcze większa niż 1.

Teraz masz więcej możliwości niż wczesniej, kiedy te społecznościowe powstały do V, jednak daleko od ideału.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kochan4 napisał:

są, ale ludzie takie nie ogary, na hardcore wieczny jęk na czacie za team kille :E

Ja się im nie dziwie. EA i DICE mogli dodać jeszcze więcej dziwnych skinów i tych elit. Cały czas na czacie: Sorry, sorry, sorry. Najlepsze jest to jak admin wyrzuca przez to graczy :E. Zamiast pomóc graczom i na przykład wyłączyć friendly fire, to taka pepega będzie kikować. 95% nie robi tego umyślnie i potrzebuje sporo czasu żeby się dostosować. Tutaj full Hardcore nię będzie działać.  W BF1 nauczyłeś się jaka dana frakcja ma skin i tyle. Mogłeś po skinie zobaczyć czy to jest medyk lub snajper i dostosować pod to swoją taktykę. Tutaj się zastanawiasz czy to jest twój wróg czy ch33 wie kto. 

 

No i się zaczęło. Podoba mi się określenie Nazi Santa :lol2:

hxt1isl8yvz51.png?width=1024&auto=webp&s

Edytowane przez IIMechatronikII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby byly normalne mundury bez udziwnien to nie byloby problemow z rozpoznawaniem wroga. Panstwa Osi i Alianci mieli bardzo charakterystyczne ubranka.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wyłączyłem raz synchronizację pionową i teraz nie da się jej włączyć, jest nieaktywna belka z tą opcją. Co może być powodem? Usunąłem też plik z ustawieniami grafiki i nadal nic. Jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Barak12345 napisał:

Panowie, wyłączyłem raz synchronizację pionową i teraz nie da się jej włączyć, jest nieaktywna belka z tą opcją. Co może być powodem? Usunąłem też plik z ustawieniami grafiki i nadal nic. Jakiś pomysł?

przeleć po tej ogólnej  zmianie ustawień graficznych np z high na ultra, ona wtedy sama się załącza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu nagrodą jest tysiak tych zwykłych pieniędzy czy tej grubej Battlefieldowej waluty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.11.2020 o 19:05, pablo-8511 napisał:

Jakby byly normalne mundury bez udziwnien to nie byloby problemow z rozpoznawaniem wroga. Panstwa Osi i Alianci mieli bardzo charakterystyczne ubranka.

Przez te ich cholerne niby fajne mundury i wymalowane twarze nie można spokojnie grać... Mnie to w ogóle nie podchodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś może co dzisiejszy patch wprowadził? nie mogę żadnego info znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to do BFV wychodzą jeszcze jakieś patche i wsparcie ze strony producenta? Jestem zaskoczony, a gry dziś nie odpalałem jeszcze.

Panowie, co mi daje przy grze snajperem "zmiana nastawy"? Nie zauważyłem żadnej różnicy, ani w skuteczności strzałów z bardzo daleka, ani też zmian "naocznych".
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie strzelasz z odległości "ala rzut granatem" to i nie zauważyłeś, tak koło 200m jest kolosalna różnica, jak nie przełączysz z 75 na 150, nie musisz aż tyle nad gościem korygować lotu pocisku żeby go w bańkę trafić

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...