Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od mca jak kupiłem konsole to pc ze 2 razy odpaliłem żeby rachunki opłacić i zakupy zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to by było na tyle z next-genowego Battlefielda. To kiedy w końcu jakieś faktyczne next-geny pełną gębą? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
19 minut temu, Cebula_Z_internetu napisał:

A tak na poważnie to konsole nie mają znaczenia, bo prawdziwa platforma do grania to PC. Konsole to nic nie warty złom.

Tu akurat jestem zmuszony się zgodzić z tobą :D mimo że może to był trolling ale jednak trafny :pimp: przez konsole ucierpiały kolejne części crysisa po podstawce i warheadzie i do tej pory się muszę smarować maścią przez to :zadek:

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy. Do oglądania np. Netflixa konsole są całkiem OK. Mam i sobie chwalę. Nawet ten "pokraczny" pilot w formie pada ma swoje plusy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, skypan napisał:

Nie przesadzajmy. Do oglądania np. Netflixa konsole są całkiem OK. Mam i sobie chwalę. Nawet ten "pokraczny" pilot w formie pada ma swoje plusy :)

U mnie ps4 pro robi za odtwarzacz hbo go a ps5 za netflixa :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, Kris194 napisał:

No to by było na tyle z next-genowego Battlefielda. To kiedy w końcu jakieś faktyczne next-geny pełną gębą? :E

Przy premierze PS6? Nigdy nie będzie next gena pełną gębą.

Popatrzcie choćby na gta v. Od ps3 trzyma się i sprzedaje się dalej świetnie i wygląda bardzo dobrze. Next gen w tym przypadku to paradoks.

W przypadku konsol to z 70% posiada ps4  czy xone, a reszta nex geny. Tracić 70% pieniędzy nie wypuszczając gry, na "stare konsole" ? .

 

 

 

 

 

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej ponad 150 mln past genów sprzedali. Z nowej gen Sony sprzedało ok 8 mln PS5, a XSX/S to 4 mln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie, że po skończonej rozgrywce online nie wczytują się Wam statystki tylko błąd zadania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest zbugowana albo ja coś źle robię. Mam rangę szturmowca 6 i jest wyraźnie napisane, że od rangi szturmowca 2 odblokowują się np. granaty zapalające, a mam nadal zablokowane. Podobnie z innym sprzętem. Miał ktoś tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Saren7 napisał:

Ta gra jest zbugowana albo ja coś źle robię. Mam rangę szturmowca 6 i jest wyraźnie napisane, że od rangi szturmowca 2 odblokowują się np. granaty zapalające, a mam nadal zablokowane. Podobnie z innym sprzętem. Miał ktoś tak?

Po odpaleniu gry nie wchodz na serwer tylko przejdz od razu do "twoja kompania"  i tam bedziesz mogł kupić/oblokować te pierdoły :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sprawdziłem wszędzie. Sytuacja ja na poniższym filmiku.

 

 

3 godziny temu, dawidoxx napisał:

Po odpaleniu gry nie wchodz na serwer tylko przejdz od razu do "twoja kompania"  i tam bedziesz mogł kupić/oblokować te pierdoły :D 

No właśnie jest np. napisane, że odblokowuje się od np 4 rangi, a ja mam już 6. Generalnie wszystko mam zablokowane jak na początku gry.

No nic gra będzie do badania stabilności cpu tylko.

Edytowane przez Saren7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyświetla mi się ekran ze strony zabójcy po mojej śmierci (nie wiem kto zabił), respawn też z innej perspektywy niż wcześniej - nie grałem ponad miesiąc i takie niespodzianki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do błąd z brakiem odblokowania ekwipunku został rozwiązany. Gracie na padzie czy myszka i klawiatura? Zastanawiam się czy na padzie nie ma łatwiej jak namierzanie jest przez trigger.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po zakupie nowego cpu też w ramach testów odpalam często bf5 i w dosłownie każdej grze jest cheater robioący ponad 100 fragow i 0 śmierci :E też tak macie? od tygodnia nie trafiłem na czysty serwer ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać na konsoli i cheaterzy zniknęli 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to zrobią bo dużo osób dalej siedzi na geforce 1060, a tam typek pisze że lepiej trzeba mieć high end pc no to dużo osób sobie nie kupi bf bo co to za granie na low. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, jerryyy napisał:

Ciekawe jak to zrobią bo dużo osób dalej siedzi na geforce 1060, a tam typek pisze że lepiej trzeba mieć high end pc no to dużo osób sobie nie kupi bf bo co to za granie na low. 

Napewno bedzie ostra selekcja jesli chodzi o cpu, jak wrzuca 128graczy i ulepszana destrukcje to cpu beda sie niezle pocic.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rzeczywiście wymagania przekują się na dużą skok jakości to nie ma nic przeciwko.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem - przecież dalej będą do wyboru serwery 32 czy 64 graczy w zależności od trybu oraz nie zapominajmy małe TDM do szybkich akcji. Nie powinno być aż tak strasznie, jeśli znowu użyją Frostbite'a wywodzącego się ze Star Wars Battlefront to ja nie mam pytań - wtedy gierka powinna tak samo dobrze działać jak 1 czy 5. :E 

Pamiętam taka sama sytuacja była z Battlefield 3 kiedy miałem komputer, który nie pozwalał mi na granie największych podbojów dla 64 graczy, oczywiście olewało się to i grało max 32 graczy lub właśnie TDM - problem solved.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze na początku premiery V olewałem 64 i leciałem tylko TDM 32 jak miałem FX-8350 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na 128 osób procki 8/8 klęknął, a jakieś 6/12 będzie min, ja i tak głównie będę TDM grał, a taki na 64 osoby byłby spoko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co beta przyniesie i wtedy człowiek będzie myśleć co wymienić w piecu ?, u mnie to 100% procek też na przyszłość i pewnie szybszy ram. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, jerryyy napisał:

Zobaczymy co beta przyniesie i wtedy człowiek będzie myśleć co wymienić w piecu ?, u mnie to 100% procek też na przyszłość i pewnie szybszy ram. 

U mnie tez procek do wymiany :lol2:

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...