Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Mam archaiczny komputer, więc pewnie będzie dupa z grania na nim, ale przynajmniej dodatkowo jest PS5... tyle, że granie w BFa na konsoli jakoś nigdy nie sprawia mi tyle frajdy co na PC, nawet gdy mam dobry dzień....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, Kalach napisał:

Mam archaiczny komputer, więc pewnie będzie dupa z grania na nim, ale przynajmniej dodatkowo jest PS5... tyle, że granie w BFa na konsoli jakoś nigdy nie sprawia mi tyle frajdy co na PC, nawet gdy mam dobry dzień....

2600k? to raczej bez wymiany się nie obejdzie..

Dla mnie konsola to tylko gry TTP, samochodówki, sportowe.. a fpsy tylko na PC ;) 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie było zbyt "futurystycznie" i przypominające coda jesli chodzi o chaos. Zaczynam przeczuwać że zostanę z V na dłużej :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

obraz.png.a10820a73b7590487655ad3c9eae4297.png

Po 1. Zeby sie nie zesral

po 2. Pozyjemy zobaczymy. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, joloxx9 napisał:

Po 1. Zeby sie nie zesral

po 2. Pozyjemy zobaczymy. 

Ty juz to chyba dawno zrobiles skoro uzywasz slownika jak jakas gimbaza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Ty juz to chyba dawno zrobiles skoro uzywasz slownika jak jakas gimbaza ;)

No tak bo poprzedni battlefield to byl tak udany ze szkoda gadac, do tego super wsparcie jako gra usluga tylko potwierdza w przekonaniu ze jest na co czekac. 

Im wieksze podniecanie sie przed premiera tym gorsza gra, CP2077 swietnym przykladem. 

 

A co tekstu o gimbazie,mam nadzieje ze swojemu idolowi napisales to samo za jego "fucking awesome", jak mozna byc tak slepo zapatrzonym w cos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, joloxx9 napisał:

A co tekstu o gimbazie,mam nadzieje ze swojemu idolowi napisales to samo za jego "fucking awesome", jak mozna byc tak slepo zapatrzonym w cos ?

Teraz tylko pokazujesz jakie plytkie sa twoje wypowiedzi i  wymyslasz sobie cos pod swoje zdanie, nie jest to moj zaden idol a po drugie nie wiem kto tu jest slepo zapatarzony ;)

Tom Henderson znany jest z przeciekow i zapewne wie wiele wiecej niz my ale widac ze wrzucanie informacji na temat gry ze sprawdzony zrodel jest dla ciebie trudne do ogarniecia do tego jak czytam twoje slownictwo to sie zastanawiam czy to pisze jakies dziecko czy dorosly facet bo wypadaloby miec odrobine kultury, ktorej jak widac nie masz za grosz.

 

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

Teraz tylko pokazujesz jakie plytkie sa twoje wypowiedzi i  wymyslasz sobie cos pod swoje zdanie, nie jest to moj zaden idol a po drugie nie wiem kto tu jest slepo zapatarzony ;)

Tom Henderson znany jest z przeciekow i zapewne wie wiele wiecej niz my ale widac ze wrzucanie informacji na temat gry ze sprawdzony zrodel jest dla ciebie trudne do ogarniecia do tego jak czytam twoje slownictwo to sie zastanawiam czy to pisze jakies dziecko czy dorosly facet bo wypadaloby miec odrobine kultury, ktorej jak widac nie masz za grosz.

 

Plytki to byll tekst o gimbazie, co sobie wymyslam? Ze facet sie podnieca i zaczyna sie hype train? Sorry ale sceptyzm wynika tylko i wylacznie z tego co pokazali na przestrzeni ostatnich lat wiec tutaj sobie nic nie wymyslam. Co do szanownego Toma Hendersona,dzieki kapitanie oczywisty ale wiem kim on jest :) 

 

Zaczyna sie hype train, jak bylem sceptyczny przy czesci V i mialem racje tak teraz nie mam powodu by przed jakimkolwiek gameplayem okreslac cos "fucking awesome".  Przypomne tylko, wedlug czolowcyh ludzi w CDPR tuz przed premiera CP2077 byl super grywalny na konsolach poprzedniej generacji, jak to wygladalo chwile pozniej to wszyscy wiemy.

 

A co do slownictwa, jak Cie slowo "nie zesra" tak przerazliwie urazilo to radze dac ignore i nie czytac moich postow :) Bo jestem dzieckiem bez kultury ktore zwyczajnie kolejny raz widzi schemat powtarzajcy sie od xx lat czyli "fucking awesome" i napedzanie sprzedazy przed premiera a potem kupiliscie crap i co nam teraz zrobicie? 

Chcesz mi powiedziec ze po tym co widzialem w BF V mam wierzyc w jakiekolwiek ich slowo? Dziwne ze przez ostatnie nascie lat zdrowy sceptycyzm sie lepiej sprawdzil niz jakiekolwiek inne podejscie. Jestes naiwny to wierz w to co pisza i zrob pre order po tym jak teaser pokaza. Niech wiedza ze dalej moga jechac z graczami bez mydla bo i tak slepo beda im placic. 

 

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, joloxx9 napisał:

radze dac ignore i nie zytac moich postow :) 

Zrobione ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam wyszukiwarka w grze? 

Mi dzisiaj nie znajduje żadnej rozgrywki :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działało wczoraj i dziś ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.07.2021 o 15:54, DjXbeat napisał:

Działa Wam wyszukiwarka w grze? 

Mi dzisiaj nie znajduje żadnej rozgrywki :E 

Mi nie dzialala, nawet jak znalazlo gre i dodalo ludzi do teamu to siedzialem w lobby. Pomoglo wylaczenie origin i odpalenie EA desktop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był jakiś problem z serwerami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

Zauważyłem wczoraj że serwery były pełne nisko lvl aimbotów. Teraz wiem czemu :E

Dzisiaj pewnie będzie jeszcze gorzej :/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie da rady pograć.. jak nie wcześniej  odpalone skośne z pingiem 150 to od wczoraj już w ogóle jest lipa  :D

chyba celowo chcą ubić piątkę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy u Was na kartach AMD serii 6000 gierka na DX11 chodzi o wiele gorzej niż DX12? Czuć brak płynności, poza tym jak już się wczytają tekstury na DX12 to gra chodzi super i jest wyższy fps, jednak M3 IR nie działa jak się użyje scope i jest crash xD. Wiem że AMD ma problemy z niższymi API niż DX12 jednak miałem nadzieję że przy 6900xt oraz 10700k jakoś to będzie chodziło. Renderowanie przyszłych klatek oczywiście włączone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie coś jest konkretnie nie tak z AMD bo nawet u mnie na dziadku GTX 1070 ogrywałem niedawno dla testów stabilności Battlefielda 5 na Ultra, DX 12 i oprócz początkowego stutteringu chwilowego (pierwsze buforowanie danej mapy, później już nie występowało) cała gra działała jak złoto i była płynna jak masło.

Katowałem Operację Podziemie na 64 graczy oraz inne mapy i technicznie nie mam żadnych zastrzeżeń z mojej strony - GTX 1070 wiecznie żywy! :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam od ponad roku bf-a tylko na dx12, karty w tym czasie to GTX 1660,rx5600xt, rtx3060ti i obecnie gtx 1650. - i po instalacji sterow i przegraniu kilka razy danej mapy zawsze jest dużo lepiej niż na dx11 bez włączonego ffr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od 1.5 roku gram na DX12 i nie mam żadnych problemów z przycinaniem :) Po instalacji nowych sterów gierka musi ułożyć sobie shadery i wtedy  działą jak masełko.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Definitywna edycja na Steam za 27zl do 8 Wrzesnia jak cos ;) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest na DX12, po wczytaniu shaderów na każdej mapie jest dobrze, jednak chciałem zapytać jak wygląda sprawa na DX11, czy podobnie jak u mnie. To znaczy że 6900xt  o wiele lepiej działa na dx12 niż dx11?

Edytowane przez Bodzi3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do DX 12 tego nie wlaczasz a co do samego dzialania gry to powinna dzialac jak maseklo po wczytaniu shaderow na DX12.

3 minuty temu, dawidoxx napisał:

Ja od 1.5 roku gram na DX12 i nie mam żadnych problemów z przycinaniem :) 

Masz masz! Nie wierze, nagraj film :lol2:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @LeBomB nie chciałem tworzyć za długiego posta a wszystko jest w linku , poza tym najważniejszy jest import, eksport jest tylko koniecznością , taka Portugalia czy Hiszpania importowała sobie towary z kolonii "za darmo" i nie musieli eksportować niczego w zamian poza niewolnikami do pracy Pisałem trzeba analizować merytorycznie i logicznie co dobrego mamy dzięki byciu w UE a co jest złego w tym że jesteśmy w UE, a potem myśleć co w zamian  Jako bantustan kolonialny nie mamy za dużo do powiedzenia ale próbować trzeba  Napewno trzeba się cieszyć że Tusk to człowiek "Niemców" bo dzięki temu nie mamy wojny w Polsce, premier Grecji się wygadał kto dążył do wejścia do wojny za wszelką cenę gdyby nadal rządził PiS to podejrzewam ze w Polsce mogła by już być wojna , Niemcy chcą powrócić do partnerstwa z Rosją 
    • Tak to najlepiej też wyłączyć i możesz też odrobinkę zmniejszyć kontrast do 50 w HDR Game (ten tryb jest też lepszy od Vivid, ma lepsze kolory)
    • A wyłączenie Dark Enhance jeszcze trochę pomaga.
    • @voltq  1. Artykuł podaje dane z 2020 i 2021 roku 2. słowo klucz w tym co przytoczyłeś: importuje 3. co z eksportem? Czyli bez UE eksport spada o około 75% jeżeli przestanie się opłacać przez np. cło. Pogrubiłem produkty, które mają szczególne wymagania importowe do UE przez co nie wszystko da się eksportować masowo bez odpowiednich umów i spełnienia odpowiednich przepisów. 
    • To jest właśnie ten "minusik". W ASUS było po ciemnej stronie PQ, w AORUSIE w jasną stronę mocy Na szczęście jak wspomniałem wcześniej: Temperatura kolorów oraz poprawność kolorów jest bardzo dobra na poziomie TB400 oraz te błędy luminacji jasnej szarości występują we właśnie mniejszych "okienkach" 1-10% potem ta sama norma co w TB400.   Oznacza to że obraz jest lekko jaśniejszy niż TB400 ale ma więcej powera w high lightach dające po 1000+ nitów gdzie w tych wysokich nitach właśnie te błędy luminacji są wypalone ale w odbiorze to nie przeszkadza a lekko podniesione cienie można łatwo dostosować w ustawieniach np. gry czy kalibratorze. Podkreślę że nie jest to wyprany kolor albo wyprana czerń, (również to potwierdza koleś z TFTcentral) i nie miałem żadnych zastrzeżeń grając w Resident Evil'y a to horrory i dużo ciemności więc podbite znacząco cienie mogłyby zepsuć klimat gry nie wspominając o znacznie trudniejszej potem korekcie
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...