Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktos by chcial wspolnie pograc to nick na origin HellZaQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie (i panie) doszła nowa opcja w ust. grafiki zaawansowane na końcu, dla słabszych konfigów dajcie tam na niskie, gra śmiga jak ta lala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy w tej grze sa w ogole bany dla cheaterow, ale mam podejrzenia ze dice ma na to wywalone.

 

Od trzech dni spotykam na DM tych samych dwóch kolesi z ewidentnym Autoaimem 100% head shoty do ludzi na koncu mapy itp. Wczoraj nawet prawie caly serwer zacząl za kolesiem gonic zeby go trolowac, na bank dostal wiele reportow bo na chacie byla akcja i wszyscy reportowali. Nic to nie dalo koles dzisiaj od rana znowu biega z aaimem.

 

 

Jesli Dice nie potrafi zbanowac tak ewidentnych bezczelnych cheterow to mozna smialo istalowac wallhacki i inne wspomagacze bo uzywajac ich z glową po prostu nie ma szans na bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE to jest producent wykonawczy, do nich nie masz się co pluć bo oni na to mają zlewkę ;)

oni zrobili grę i w uj ich obchodzi co sie dzieje na serwerach

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE to jest producent wykonawczy, do nich nie masz się co pluć bo oni na to mają zlewkę ;)

oni zrobili grę i w uj ich obchodzi co sie dzieje na serwerach

 

Ale co mnie to interesuje, dice jest developerem tej gry i to ich logo mam na pulpicie gry wiec to od nich wymagam by produkt dzialal tak jak powinien.

Co mnie obchodzi, kto personalnie jest odpowiedzialny za antycheaty na serverze na ktorym gram? Co mam ci wskazać ze na zmianie 3 w piatek o godzinie 3:45 to Franek Pucybut byl odpowiedzialny za problem na serverze 25345 i to do niego mam sie zgłosic?

Dla mnie DICE to Battlefield 5 i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez spotkalem odpała, wlazłem na specta, nagrałem, przez orgin (jak masz nick to szukasz go w orginie, nie musisz dodawać do znajomych, jest opcja by go zraportować, opisujesz co i jak, dajesz film.

Jakoś na początku stycznia to zrobiłem, od 18.01 jak widzę po bftrackerze już nie gra więc prawdopodobnie dostał bana.

Na te ~200h przegrane to chyba pierwszy taki nie kryjący się odpał jakiego spotkałem, to zraportowanie zadziałało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy też was ciągle dzisiaj wywala z BF ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co mnie to interesuje, dice jest developerem tej gry i to ich logo mam na pulpicie gry wiec to od nich wymagam by produkt dzialal tak jak powinien.

Co mnie obchodzi, kto personalnie jest odpowiedzialny za antycheaty na serverze na ktorym gram? Co mam ci wskazać ze na zmianie 3 w piatek o godzinie 3:45 to Franek Pucybut byl odpowiedzialny za problem na serverze 25345 i to do niego mam sie zgłosic?

Dla mnie DICE to Battlefield 5 i tyle.

człowieku , wydawcą jest EA, serwery też są ich, więc jak cie wypieprza z serwa to pisz do nich, chyba proste i logiczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema sorry za offtop ale widzę że mozna dostać Battlefield 5 za friko do zakupu laptopów z RTX od Dream Machines. Także jak któryś z waszych znajomych planuje zmiane lapka to zawsze spoko opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF V dodają do praktycznie wszystkich RTX, w sklepach biorących udział w promo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na YT od miesiąca latają filmy, gdzie ludzie wyraźnie mówią, że ta gra będzie martwa, bo DICE nie ma żadnego sensownego anticheata. A brak serwerów dedykowanych z adminami tylko ten problem pogłębia.

 

 

Jest tragedia.BFV to pierwsza gra multi w którą się wciągnąłem odkąd przesiadłem się na pc z konsoli i muszę powiedzieć,ze powoli tęsknie za playstation.Czekam na PS5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BF1 nie było takiego problemu jaki jest w BFV. Dlatego jak już mam grać w BF-a to tego poprzedniego odpalam, a kupno piątki po przetestowaniu Origin Access Premier odłożyłem na nieokreśloną przyszłość. Może jak będzie po 50 zł, na co chyba nie trzeba będzie długo czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedną misję w całości, tą z czołgiem przeszedłem z single. Całkiem przyzwoite efekty RT, ale miejscami zbugowane :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowieku , wydawcą jest EA, serwery też są ich, więc jak cie wypieprza z serwa to pisz do nich, chyba proste i logiczne

 

Heh, ale ze co mnie wypieprza? xD Chyba ci sie posty pomylily

Tak, czy siak uwazam że za BF5 odpowiada DICE, mozesz miec inne zdanie, nie musimy sie zgadzac w tym temacie wiec nie ma co drążyć tematu. Faktem jest ze cheaterstwo na BF5 kwitnie. Dzisiaj 4 dzien z rzedu na DM widze tego samego kolesia z fragami typu 80-0 i 98% headshots, rozgrywa kilkadziesiat meczy dziennie i dalej bana nie ma. BTW dziwne ze ciagle wrzuca mnie na serwery gdzie ten koles gra, musze recznie wyszukiwac zeby z nim nie grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich sytuacji pełno, wbiłem ledwo 20 lvl i gra bardziej frustruje niż sprawia frajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem chyba w mniejszości, bo BF5 mi bardzo przypadł do gustu :hmm: Szczególnie po przesiadce na 144Hz.

 

Ma swoje udziwnienia, ale jako strzelanka się spisuje. Wszystkie najbardziej wkurzające bugi są już naprawione. Jeśli nie masz klapek na oczach albo Parkinsona to już jesteś lepszy niż 80% graczy :E

 

I audio świetne jak zawsze od DICE :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugi nie są naprawione do tej pory. Dzisiaj miałem 3 razy pod rząd wiecznie ładujący się czarny ekran. Szybciej zmienia mapę poprzez ALT+F4 niż poprzez przycisk wyjdź.

Data wydania 22 listopada. Do tej pory nie naprawili tego.

Balans w dupie. Nadal większość gra szturmowcem. Pojedynek na daleko ze snajperem wygrywa szturmowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugi nie są naprawione do tej pory. Dzisiaj miałem 3 razy pod rząd wiecznie ładujący się czarny ekran. Szybciej zmienia mapę poprzez ALT+F4 niż poprzez przycisk wyjdź.

Data wydania 22 listopada. Do tej pory nie naprawili tego.

Balans w dupie. Nadal większość gra szturmowcem. Pojedynek na daleko ze snajperem wygrywa szturmowiec.

Masz nowe sterowniki itp? Próbowałeś reinstall? Nie miałem czarnego ekranu/podwójnego ładowania od tego patcha co wyszedł z miesiąc temu.

PS Jeśli szturmowiec z daleka klepie snajpera to to jest dupa nie snajper. Spróbuj z jakimś ogarniętym, dostaniesz headshota zanim wycelujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa Hamada, tryb gry: Linia frontu... wczoraj ponad 2 godziny napieprzania i... ciągle walka w środku mapy... dałem sobie spokój :E Dziś to samo.... masakra jakaś. Ilość fragów dochodziła niektórym do 70 :lol2:

 

Ten tryb na tej mapie to taki neverending game :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro(środa) dlss testujemy i poprawki do RT :)

 

Mój link

 

 

 

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kiszka myślałem, że dzisiaj sobie po testuję DLSS. No, ale nic nie ucieknie metro dopiero w piątek rusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...