Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

no i ja wlasnie czekam na RX 5700 XT w jakiejs autorskiej wersji i wtedy bede juz normalnie grac

znając ciebie, to wtedy zaczniesz płakac z innego powodu, ciekawe jaka następna część komputerowa będzie przyczyna twoich bolączek z BF-em :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mysle ze nie masz racji bo mialem RX 570 i wszystko latalo elegancko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie dawaj 200, poczekaj jak stanieje, nie lec na premiere, poczekaj z 6 miechow, sytuacja sie wyklaruje i bedziesz wiedzial czy sie oplaca czy nie.

nie pierwszy raz w zyciu wtopisz kase na czyms.

mowie ogolnie o ludziach co placza ze wydali xyz i mu nie dziala a powinno albo ze dali na premiere tyle i tyle,

najlepiej to kupcie radeony bo tam gra dziala idealnie ;)

dokładnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ja wlasnie czekam na RX 5700 XT w jakiejs autorskiej wersji i wtedy bede juz normalnie grac

Ale kurła panie do radeona bez i9 9900K 5GHz nie podchodz nawet :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis pogralem i brak scinek wiec cos ten ost patch poprawil jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kurła panie do radeona bez i9 9900K 5GHz nie podchodz nawet :(

 

 

Prosze cie. Nie masz racji. Zajrzyj sobie tylko na zestawy i testy to sie dowiesz ze w specyficznych grach nie powinno sie laczyc procka AMD z radeonem a np w BF R5 3600+RX 5700XT radza sobie swietnie a ja mam mocnego intela i nie bedzie zadnych problemow

 

W BF V RX 5700XT jest nawet 30% szybszy od mojej aktualnej karty GTX 1080

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze cie. Nie masz racji. Zajrzyj sobie tylko na zestawy i testy to sie dowiesz ze w specyficznych grach nie powinno sie laczyc procka AMD z radeonem a np w BF R5 3600+RX 5700XT radza sobie swietnie a ja mam mocnego intela i nie bedzie zadnych problemow

 

W BF V RX 5700XT jest nawet 30% szybszy od mojej aktualnej karty GTX 1080

Przecież ja to napisałem specjalnie :E

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha :E drugi powod to mam monitor z freesync optix od MSI wiec to tez przemawia z radeonem bo z tym gsync compatible to roznie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ciekawe spostrzezenia co do BF V u mnie

 

1080p ultra sa sciny

1080p wysokie sa sciny ale mniejsze i rzadsze

1080p srednie jeszcze rzadsze sciny

1080p + 150% skalowania i srednie gra dziala bardzo dobrze

 

Hm macie jakies sugestie. Jak u was to dziala?

 

W kazdym przypadku uzycie procka bardzo podobne wiec nie piszcie o procku ale tam gdzie gra dziala najlepiej karta non stop siedzi na 98% uzycia a tam gdzie dziala najgorzej sa wlasnie wahania uzycia gpu potrafi sobie do 60% np zejsc. Gra, sterowniki zle zarzadzaja praca karty?

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy ty na tym radziu grałeś? bo po ostatnim patchu DjXbeat pisał, że cos mu na radku rx580 cienko pod dx12 działa, więc może ochłoń Entlik, bo się okaże że cię EA na współ z DICE wydymają swoimi patchami, kupisz radka i znów będziesz płakał :D

 

@up

ja nie mam problemów żadnych, high/ultra 1080p vsync on na 60 i tak gram w bf1 i w bf5

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie gra dziala najlepiej karta non stop siedzi na 98% uzycia a tam gdzie dziala najgorzej sa wlasnie wahania uzycia gpu potrafi sobie do 60% np zejsc.

chyba logiczne, że jak zmniejszasz ustawienia graficzne, to karta zaczyna się nudzić i nie chodzi na 99%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co DjXbeat pisal to mu wlasnie lepiej duzo dziala na rx580 niz na 1070ti chyba

 

RX 5700XT jest bardzo blisko RTX 2080 w BF wiec widac ewidentnie ze gra faworyzuje radeony tak jak wszytskie gry na Frostbite

 

Moj GTX 1080 jest ostatni w stawce :mad2:

 

https://www.purepc.pl/karty_graficzne/test_amd_radeon_rx_5700_xt_konkurent_geforce_rtx_2060_super?page=0,6

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz, co pisał, on gra obecnie na rx580 a nie na nvidii, a wcześniej chwalił, to prawda, radeona, pamiętam

 

U mnie po tym patchu gra w dx12 w Rotterdamie jest niegrywalna. Po wczytaniu mapy w trybie cq 64 strasznie szarpie obraz. Niby jest stałe 75fps ale obraz się tnie. W dx11 malina.

Jedyne co zauważalnie poprawili to czas wczytywania map. Wcześniej w dx12 wczytanie mapy trwało bardzo długo gdzie w dx11 mapy w kilka sekund się wczytywany. Po patchu w dx12 czas wczytywania map jest podobny.

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczesniej na DX 12 jak mialem RX 570 tez scinalo a w DX 11 elegancko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja gram na dx12 i jest super, dodatkowo mniejsze obciążenie cpu, co przy moim staruszku jest bardzo wskazane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF 1 bedzie tez elegancko smigal na RX 5700XT a na nim bardziej mi zalezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ciekawe spostrzezenia co do BF V u mnie

 

1080p ultra sa sciny

1080p wysokie sa sciny ale mniejsze i rzadsze

1080p srednie jeszcze rzadsze sciny

1080p + 150% skalowania i srednie gra dziala bardzo dobrze

 

Hm macie jakies sugestie. Jak u was to dziala?

 

W kazdym przypadku uzycie procka bardzo podobne wiec nie piszcie o procku ale tam gdzie gra dziala najlepiej karta non stop siedzi na 98% uzycia a tam gdzie dziala najgorzej sa wlasnie wahania uzycia gpu potrafi sobie do 60% np zejsc. Gra, sterowniki zle zarzadzaja praca karty?

ja też gram 150% i ultra + wysoki priorytet i jest ok, jedyne ściny jakie mam to po zakończeniu meczu jak ładuje nagrody a tak to spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak jak ten koles. np odrodzenie i przejscie z widoku mapy do gry, ma scine do 40 fps na pocztaku filmu np

 

 

Potem w trakcie gry np ma 90 i zejscie do 60 widac to przyciecie i ogolnie widac ze gra co jakis czas ma szarpniecia. To nie jest normalne. Gram w rozne gry z odblokowanym fps i tam takie akcje nie wystepuja a tez fps sie zmienia i moge miec 110 a zaraz 85 a animacja wciaz jest plynna

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro przy skalowaniu masz mniej scin tzn ze procek ssie, na radku masz uzycie gpu na maxa bo rx 570 bedzie sie w tej grze pocil wiec adekwatna analogi do skalowania na karcie zielonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak jak ten koles. np odrodzenie i przejscie z widoku mapy do gry, ma scine do 40 fps na pocztaku filmu np

 

 

Potem w trakcie gry np ma 90 i zejscie do 60 widac to przyciecie i ogolnie widac ze gra co jakis czas ma szarpniecia. To nie jest normalne. Gram w rozne gry z odblokowanym fps i tam takie akcje nie wystepuja a tez fps sie zmienia i moge miec 110 a zaraz 85 a animacja wciaz jest plynna

Takie scięcie i 40fps przy odrodzeniu to ja też mam, przeszkadza ci to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie scięcie i 40fps przy odrodzeniu to ja też mam, przeszkadza ci to?

 

 

Tak to wkurza tym bardziej ze na radku jak gralem (RX 570) tego nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie scięcie i 40fps przy odrodzeniu to ja też mam, przeszkadza ci to?

ujowej baletnicy, przeszkadza rąbek u spódnicy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phoenixsuple to w ogole przymykajmy na wszystko oko, na sciny ktorych nie powinno byc, na wywalanie do pulpitu. Moze jak na 10 razy 5 sie wlaczy a 5 nie to tez nic zlego bo wkoncu czasem sie wlacza? BF 1 mialem od premiery i zadnych tego typu problemow nie bylo. BF V tez mam od premiery i teraz dziala gorzej niz na poczatku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam złoty środek na te frustracje, grać w coś co działa ok a nie się meczyć bez potrzeby. Może poczekajcie z pół roku, wyjdzie pacyfik, może wtedy też gra będzie lepiej działać.

GL HF :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mogę, narzekać na ścinki przy odrodzeniu jak praktycznie nic nie robimy, Etlik, wyłącz ten licznik fps to będziesz zdrowszy :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...