Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś oprócz mnie problem z wysokim pingiem? Wczoraj zauważyłem wieczorem, teraz odpalam i też coś nie gra. Serwery wszystkie na rozpisce po 57 pingu, a gdy zaczynam grę to 100-120.

Edytowane przez Sawyer1916

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grałem wc\zoraj i dzisiaj i żadnych problemów z pingiem nie miałem ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Który karabin preferujecie do gry na daleki, rzadziej średni dystans? Gewehr M95/30 czy Lee Enfield? Brytyjczyk jest jakby lżejszy, pocisk wygląda na szybszy, więcej dynamiki ma ten karabin. Ale moc, stabilność, precyzja jakby po stronie konkurenta. Pytanie - który się lepiej sprawdza na polu bitwy? Ja czasami wolę LE, a czasami M95/30, nie mogę się zdecydować. Który z nich preferujecie?

Edytowane przez Sawyer1916

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Dominix1910 napisał:

Ja głównie Kar98 gram tak z 90% czasu jak snajpie z tym :)

Wróciłem do Gewehr i jednak lepiej czuję ten karabin. Lee ma swoje atuty, ale zostaję przy tym. Karem grałem bardzo mało, może wypróbuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.12.2021 o 08:53, dawidoxx napisał:

Ja gram cały czas.. niestety przez te promki na klucze za 3 pln na serwerach jest od groma cheaterow.

Według statystyk to najwięcej ludzi gra z Azji. Home | Battlefield Agency

To właśnie tam jest wylęgarnia cheaterów. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć to, że ci ludzie nie powinni w ogóle grać w gry online. To nie jest przypadek, że to właśnie z tego regionu jest najwięcej cziterów. Coś jest z tymi ludźmi jest nie tak, z ich mentalnością itd.  To w jaki sposób grają, robią wszystko żeby wygrać, brak jakichkolwiek zasad. W końcu odpalają się. Niektórzy sobie nawet "grają" sobie razem :Ehttps://battlefieldtracker.com/bfv/gamereport/origin/1479712272558799168?handle=Your_Grandpa_857

Edytowane przez IIMechatronikII

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobra promka i nagle w bfa sieka 60k ludzi :D

az żal sciska że tak szybko z nim odpuścili, gdyby dodali front wschodni, i wiecej w eu, takie przełamanie w stalingradzie czy na omaha...

• Sad 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi