Skocz do zawartości
driver89

World War 3

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, galakty napisał:

Dobrze że dałem tylko 50 zł, bo bym się wkurzył że na F2P przechodzi. 

Z drugiej strony bez F2P ta gra by umarła.

 

16 minut temu, Phoenixsuple napisał:

 

Doatajesz pakiet Veterana plus pakiet Porucznika, który jest do kupienia za 50dolkow. Korzyści są wymienione na stronie i w tabelce. 

Teraz sam bym kupił za 50 zł ?

23 minuty temu, kochan4 napisał:

Po becie bf-a 2042 jakoś chętniej spoglądam w stronę ww3 ?

Niech jeszcze wyjdzie wersja dla PS5 oraz XSX i miodzio ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Wydanie World War 3 na konsolach jest dla nas naturalną drogą rozwoju tytułu, lecz nie chcemy tego robić kosztem jakości gry. W momencie, kiedy dopieścimy wersję PCtową i będziemy widzieć spore zainteresowanie graczy konsolowych, z pewnością rozpoczniemy prace nad portem.

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, caleb59 napisał:

 

Skąd oni będą widzieć zainteresowanie graczy konsolowych?? 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej niefortunny dobór słów - zapewne chodziło bardziej o duże zainteresowanie na PC by był sens wydawania gry na konsole.

Edytowane przez caleb59
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem, że zamknięta beta będzie trwała od 25 listopada do Marca 2022? :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, caleb59 napisał:

Czy ja dobrze rozumiem, że zamknięta beta będzie trwała od 25 listopada do Marca 2022? :E 

Tak ale ta Beta jak ktos nie ma gry to jest platna wiec dostep do gry bedzie mial juz az do premiery.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Dominix1910 napisał:

Ww3 obecnie wygląda jak wieczna beta ;)

Tak też może być :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem Vanguard, grałem w BF2042, grałem w weteran test WW3 i kurde z tej trójcy na podstawie wrażeń to WW3 jakoś tak najciekawiej wychodzi ?

Coś takiego w miarę świeżego.  Jak mi się czołg sam nie naprawiał i amunicja mu się kończyła to było jakoś tak ciekawie. Potem w BF się gra i ani tego ani tego to jak w tanią strzelankę. Albo te uszkodzenia optyki, fajna sprawa.  Gdyby było więcej tego typu bajerów, to kto wie.

WW3 ciągle ma elementy unikalne tylko muszą to jakoś do kupy złożyć i zapełnić serwery. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Saberman napisał:

Czyli wiadomo kiedy będą zamknięte testy i oficjalna premiera gry?

przecież masz na górze wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Dominix1910 napisał:

przecież masz na górze wszystko.

Niestety zyjemy dzis w zidiocialym spoleczenstwie nie potrarfiacym czytac :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma zamiar zagrać w zamkniętą bete? 

Edytowane przez joloxx9
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby to tylko nie był ten sam build co ostatnio, wiadomo nie ma co liczyć na mega zmiany bo upłynęło za mało czasu ale fajnie by było gdyby chociaż balans poprawili, w moim wypadku na pierwszy ogień idzie czas potrzebny na przejmowanie punktów - trwa to zdecydowanie zbyt długo.

Więcej tego było, napisałem im w formularzu zgłoszeniowym, który pojawił się w czasie ogrywania poprzedniego testu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, caleb59 napisał:

Oby to tylko nie był ten sam build co ostatnio, wiadomo nie ma co liczyć na mega zmiany bo upłynęło za mało czasu ale fajnie by było gdyby chociaż balans poprawili, w moim wypadku na pierwszy ogień idzie czas potrzebny na przejmowanie punktów - trwa to zdecydowanie zbyt długo.

Więcej tego było, napisałem im w formularzu zgłoszeniowym, który pojawił się w czasie ogrywania poprzedniego testu.

Mysle ze nie bedzie to ten sam build, po to byl test i feedback, zeby teraz poprawic to co sie dalo zrobic w tym czasie.

Jeszcze 10dni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, caleb59 napisał:

Oby to tylko nie był ten sam build co ostatnio, wiadomo nie ma co liczyć na mega zmiany bo upłynęło za mało czasu ale fajnie by było gdyby chociaż balans poprawili, w moim wypadku na pierwszy ogień idzie czas potrzebny na przejmowanie punktów - trwa to zdecydowanie zbyt długo.

Więcej tego było, napisałem im w formularzu zgłoszeniowym, który pojawił się w czasie ogrywania poprzedniego testu.

Nie grałem w to nigdy, jakoś wielkich oczekiwań nie mam ale liczę że się pozytywnie zaskoczę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada - nie miej żadnych oczekiwań i podchodź do tego jak do typowego średniaka, tym samym będzie mniej rozczarowań bo ta gierka balansuje między indykiem a segmentem AA, czyli szału nie ma i raczej nie będzie na dłuższą metę - tak samo nadal nie do końca wiadomo jak będzie wyglądała "monetyzacja" i oby nie było P2W, chociaż MyGames z tego co pamiętam twierdzi, że opcjonalne skórki będą do zakupu za prawdziwe pieniądze i tyle.

Może ktoś kto grał namiętnie w Warface by się wypowiedział bo z tego co wiem to kolejna gierka "pod opieką" MyGames.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...