Skocz do zawartości
driver89

World War 3

Rekomendowane odpowiedzi

A Kromka na yt sie podniecil , ze az oczom i uszom nie wierzylem, czy wy i on w to samo grę graliście ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad zwrotem. Oczywiście o ile jeszcze mogę to zrobić bo jak by nie patrzeć, kupiłem to parę lat temu. Jest tam opcja Moje oczekiwania były inne i to stwierdzenie idealnie pasuje do tego co teraz widzę po 3 długich latach "pracy" nad WW3. Generalnie po zapowiedzi, że WW3 przechodzi na model F2P czuję się zwyczajnie oszukany. Durne naklejki weterana to kolejna kpina z ich strony. Gdyby uczciwie podeszli do sprawy to dali by możliwość wyboru co chcemy - zwrot kasy czy durne naklejki. Można mieć nadzieję, że gdy wydadzą tą grę będzie lepiej. Tylko jak skonfrontujemy co zrobili przez 3 lata a co mogą zrobić przez 4 miesiące ta nadzieja wynosi ZERO.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę tutaj się nic nie zmieniło. Może poruszanie i strzelanie jest nieco inne, ale rdzeń gry jest ten sam. Zajmij flagi i sobie postrzelaj, nudzi się szybko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to w Battlefieldach zdobywanie flag to się nie nudzi szybko? :E 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu nie mozna sie zalogowac caly zas wywala do loby - ta gra to g... uswiadcza mnie to w przekonaniu ze polacy to sie nadaja do robienia zametu na swiecie a nie do produkcji gier. 

Edytowane przez gruzin don Leonides
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj stabilne +150 fps, dzisiaj coś nawet 40-50 nie chce złapać.. coś jest nie tak. W CoD V spokojnie 220 mam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Wu70 napisał:

U mnie refund, kolejna szansa jak będzie f2p bo to raczej odpowiednie miejsce dla tego tytułu.

Ja zwróciłem po tym jak przez 2.5h próbowałem w to zagrać i wiecznie się nie dało. Rozumiem jakby mieli nie wiem 50,100k graczy i popularność by ich przerosła. Ale tutaj serwery klękały przy 2/3k :E

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, joloxx9 napisał:

Ale tutaj serwery klękały przy 2/3k :E

Skad wiesz ile osób gra jak nie ma statystyk ? Steam dB nie pokazuje ile osób gra ;) 

I nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale nikt by gry nie robił kiedy to miałoby być 3k graczy na serwerach. 

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

Skad wiesz ile osób gra jak nie ma statystyk ?

Steam charts pokazywało, co prawda nie uwzględniało tych co bezpośrednio kupili kluczyk w tym ichnim śmiesznym sklepie, ale mam wrażenie że dużo ludzi tego nie zrobiło.

Jest to zamknięta beta, gry która już kiedyś zostala wydana więc nie wiem, ile Ty się ludzi spodziewasz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, joloxx9 napisał:

Steam charts pokazywało, co prawda nie uwzględniało tych co bezpośrednio kupili kluczyk w tym ichnim śmiesznym sklepie, ale mam wrażenie że dużo ludzi tego nie zrobiło.

Jest to zamknięta beta, gry która już kiedyś zostala wydana więc nie wiem, ile Ty się ludzi spodziewasz? 

Steam nie pokazuje ilosci osob w grze o czym pislem juz wczesniej i statystyk nigdzie nie zoabczysz, co najwyzej mozna snuc domysly, kotre zacytuje z grupy WW3.

Bylo juz potwierdzone przez osobe na grupie zajmujaca sie WW3, ze steam nie pokazuje ile osob gra, a co pokazuje przeczytasz ponizej.

"Ile osób gra w WW3 Closed Beta Test?

Obecnie jest to szacunkowa liczba między 40-60k graczy. Z czego ona wynika? Otóż z faktu że każdy nowy gracz dołączający do gry otrzymuje nazwę generowaną z bazy danych czyli dla przykładu logując się do gry dzisiaj możemy otrzymać nazwę gracza z przedziału liczbowego powyżej 60k np."player-60564", gdyż już zarejestrowano w grze osoby z wartością powyżej 60 tysięcy. Jak wiemy nie każdy z graczy zmienia swoją nazwę na swój dedykowany nick, stąd też w ten sposób istnieje możliwość śledzenia liczby graczy.

Ale przecież steamdb pokazuje peak rzędu 1500-2000 osób.

Niestety ale tutaj powstaje zamieszanie gdyż steam pokazuje jedynie liczbę osób pobierajacych klienta gry lub mających uruchomionego launchera my,games. Z informacji przekazanych przez graczy wynika że, po rozpoczęciu gry znika się z peaku pokazywanego na steamdb oraz w aplikacji steam."

Nie wiem ile osob gra ale napewno nie taka szmieszna garstka, ktora wymieniles ;)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dodam to co pisalem wczesniej a co skopiowalem  z grupy:

"Steam charts pokazuje ludzi ściągających grę, nie zobaczymy już ile osób siedzi na serwerach."

"osoby mające włączony launcher mg i ściągający grę. Po odpaleniu gry launcher się zamyka a nasza aktywność na steam znika. Było to nawet wyjaśniane na oficjalnym discordzie."

"zresztą wczoraj po wystartowaniu preloadu też były takie liczby, a na serwerach ludzi nie było"

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Steam nie pokazuje ilosci osob w grze o czym pislem juz wczesniej i statystyk nigdzie nie zoabczysz, co najwyzej mozna snuc domysly, kotre zacytuje z grupy WW3.

Bylo juz potwierdzone przez osobe na grupie zajmujaca sie WW3, ze steam nie pokazuje ile osob gra, a co pokazuje przeczytasz ponizej.

"Ile osób gra w WW3 Closed Beta Test?

Obecnie jest to szacunkowa liczba między 40-60k graczy. Z czego ona wynika? Otóż z faktu że każdy nowy gracz dołączający do gry otrzymuje nazwę generowaną z bazy danych czyli dla przykładu logując się do gry dzisiaj możemy otrzymać nazwę gracza z przedziału liczbowego powyżej 60k np."player-60564", gdyż już zarejestrowano w grze osoby z wartością powyżej 60 tysięcy. Jak wiemy nie każdy z graczy zmienia swoją nazwę na swój dedykowany nick, stąd też w ten sposób istnieje możliwość śledzenia liczby graczy.

Ale przecież steamdb pokazuje peak rzędu 1500-2000 osób.

Niestety ale tutaj powstaje zamieszanie gdyż steam pokazuje jedynie liczbę osób pobierajacych klienta gry lub mających uruchomionego launchera my,games. Z informacji przekazanych przez graczy wynika że, po rozpoczęciu gry znika się z peaku pokazywanego na steamdb oraz w aplikacji steam."

Nie wiem ile osob gra ale napewno nie taka szmieszna garstka, ktora wymieniles ;)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dodam to co pisalem wczesniej a co skopiowalem  z grupy:

"Steam charts pokazuje ludzi ściągających grę, nie zobaczymy już ile osób siedzi na serwerach."

"osoby mające włączony launcher mg i ściągający grę. Po odpaleniu gry launcher się zamyka a nasza aktywność na steam znika. Było to nawet wyjaśniane na oficjalnym discordzie."

"zresztą wczoraj po wystartowaniu preloadu też były takie liczby, a na serwerach ludzi nie było"

Czekaj czekaj, ale to że jest 60k graczy łącznie to nie znaczy że tyle graczy gra na raz :) Może nie jest to 3/4k ale na pewno nie jest to 60k. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, joloxx9 napisał:

Czekaj czekaj, ale to że jest 60k graczy łącznie to nie znaczy że tyle graczy gra na raz :) Może nie jest to 3/4k ale na pewno nie jest to 60k. 

Nikt nie napisal, ze napewno, to tylko domysly i przypuszczenia, za to Ty napisales na pewno nie jest tyle chociaz nie wiesz tak naprawde ile jest  :rotfl: Ale napewno!

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz problemy z pamięcią no to nie moja wina. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, joloxx9 napisał:

Opierałem się na steam stats bo przy innych tytułach to działa

Przeciez podzielilem sie informacja i jest wyzej wyjasnione skad taka liczba na steam 2-3k. Odnioslem sie do twojego "na pewno nie jest to 60k.  " Czyli jestes pewnien czegos, pomimo tego, ze nie znasz statystyk?? I dlatego, ze ci to wypomnialem nazywasz kogos dzbanem oraz sprytnie manipulujesz tym, ze moglem sie tym podzielic chociaz sie podzielilem i odnioslem sie do czegos innego. W temacie bfa zostaw te fantazje dla siebie ;)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrząc na problemy, jeśli dobiją do 5k peak to pewnie sukces, było na samym steam ~3k poza może cos wiecej, wiec szału nie robi, a tu jeszcze problemy z serwerami, jakby oni mysleli ze maks 500 osob bedzie XD

ale jesli jest wyszukiwarka serwerow, to wystarczy zobaczyc ile osob na nich jest i tyle, jednak nie ma co liczyc na kokosy po kolejnych problemach xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Przeciez podzielilem sie informacja i jest wyzej wyjasnione skad taka liczba na steam 2-3k. Odnioslem sie do twojego "na pewno nie jest to 60k.  " Czyli jestes pewnien czegos, pomimo tego, ze nie znasz statystyk?? I dlatego, ze ci to wypomnialem nazywasz kogos dzbanem oraz sprytnie manipulujesz tym, ze moglem sie tym podzielic chociaz sie podzielilem i odnioslem sie do czegos innego. W temacie bfa zostaw te fantazje dla siebie ;)

Sformułowania dzban użyłem bo zaczynasz podsmiechujki robić gdzie sam danymi dokładnymi nie dysponujesz bo to nie chodzi o to czy miałem racje z tymi 3k czy nie, oni w peaku mogli mieć nawet 33k a i tak kompletnie dali ciała na całej lini, nic a nic się nie nauczyli po pierwszej porażce. 

Co do tematu BF'a panie sklerotyku, zapytałem kiedy rusza pre load dla ludzi którzy mają grę z gamepassa czy tam EA play, już nie pamiętam w ilu ale chyba w 3/4 postach zacząłeś jechać jakim to nieogarem jestem bo Ty wrzucałeś już obrazki etc. Pamiętasz? A wyszło na to że EA play nigdy pre loada nie mial. 

Oczywiście dla Ciebie to fantazje :) 

 

A tak pomijając wszystko, to nie jest ważne czy

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, joloxx9 napisał:

Co do tematu BF'a panie sklerotyku, zapytałem kiedy rusza pre load dla ludzi którzy mają grę z gamepassa czy tam EA play, już nie pamiętam w ilu ale chyba w 3/4 postach zacząłeś jechać jakim to nieogarem jestem bo Ty wrzucałeś już obrazki etc. Pamiętasz? A wyszło na to że EA play nigdy pre loada nie mial. 

Oczywiście dla Ciebie to fantazje :) 

Wyciaganie z innego tematu czegos co zostalo juz napisane i wyjasnione w temacie bfa jest jak widac tania zagrywka, ktora nic tu nie wnosi i nic tu nie zmieni w kwesti tego co napisales, a do czego sie odnioslem i pokazuje jaki jestes slaby skoro wyciagasz takie cos :rotfl:  I tak dla mnie jestes nieogarem, a dzis wskoczyles na lvl wyzej. EOT

14 minut temu, Dominix1910 napisał:

ale jesli jest wyszukiwarka serwerow, to wystarczy zobaczyc ile osob na nich jest i tyle, jednak nie ma co liczyc na kokosy po kolejnych problemach xd

Ja do dzis nie uruchomilem gry po tym jak w dzien premiery bety nie moglem uruchomic. W sumie to nie mam juz na dysku bo robilem formata a jakos instalowac mi sie nie chce :D Na ten moment wsyatacza mi w zupelnosci COD i Warzone. Nastepny przystanek to bedzie bf2042 ale po jakims wiekszym patchu.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Wyciaganie z innego tematu czegos co zostalo juz napisane i wyjasnione w temacie bfa jest jak widac tania zagrywka, ktora nic tu nie wnosi i nic tu nie zmieni w kwesti tego co napisales, a do czego sie odnioslem i pokazuje jaki jestes slaby skoro wyciagasz takie cos :rotfl:  I tak dla mnie jestes nieogarem, a dzis wskoczyles na lvl wyzej. EOT

A widzisz czyli jednak sobie przypominasz że coś było, jak Cie tu na poważnie brać skoro najpierw mówisz że to moja fantazja a potem jednak sam przyznajesz że coś takiego było :) Tak jestem słabym nieogarem, przynajmniej mam odrobine honoru i jak nie mam racji to się potrafie uderzyć w pierś a nie szukam tylko gdzie się do kogoś przyczepić. Bo sam zamiast się odnieść do liczby graczy to musiałeś we mnie uderzyć, że to JA nie mam racji. Mysl co tam chcesz, ostatnia rzecz jaką bym się dzisiaj przejmował to zdanie jakiegoś randoma z neta :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, joloxx9 napisał:

A widzisz czyli jednak sobie przypominasz że coś było, jak Cie tu na poważnie brać skoro najpierw mówisz że to moja fantazja a potem jednak sam przyznajesz że coś takiego było :) Tak jestem słabym nieogarem, przynajmniej mam odrobine honoru i jak nie mam racji to się potrafie uderzyć w pierś a nie szukam tylko gdzie się do kogoś przyczepić. Bo sam zamiast się odnieść do liczby graczy to musiałeś we mnie uderzyć, że to JA nie mam racji. Mysl co tam chcesz, ostatnia rzecz jaką bym się dzisiaj przejmował to zdanie jakiegoś randoma z neta :) 

Nie musze sobie czegos przypominac oraz nie udaje,ze czegos nie ma, a co jest napisane w postach. Zawsze mozesz tam wrocic i przeczytac jeszcze raz, fantazja jest to, ze przytaczasz cos co nie wnosi do tego watku, a co zostalo juz napisane dawno i nikt od tego nie ucieka. Ty masz jakikolwiek honor?? Piszesz glupotki do, ktorych sie odnosze po czym nazywasz mnie dzbanem?? To jest ten honor, przeciez dawno by tej rozmowy nie bylo gdybys sprostowal to co napsiales honorowy czlowieku, wtedy odrobine bys odrobine go mial :rotfl: Twoj poziom zaklamania wskazuje, ze slowo honor co najwyzej jest ci obce ;)

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś ciekawego chcesz dodać? Tamtych postów nie ma bo tak się rozpędziłeś że poleciały do kosza. Z mojej strony to tyle bo się fikolki zaczynają. Więcej moich odpowiedzi nie zobaczysz na swoje posty.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od drugiej premiery poza narzekanie mna serwery cisza w temacie, ktoś gra, może napisać jak to teraz wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, joloxx9 napisał:

Od drugiej premiery poza narzekanie mna serwery cisza w temacie, ktoś gra, może napisać jak to teraz wygląda?

co tu napisac jak znowu to gwano nie dzial- smiech 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj serwery ładnie chodziły. Z dnia na dzień coraz lepiej to działa. Minusem jest dobieranie serwera. Rzuca gdzie popadnie i mamy graczy z całego świata na serwerze w "Zimbabue". 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...