Skocz do zawartości
driver89

World War 3

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuję się jeszcze jakoś do tego przyzwyczaić ale mając w pamięci CoD MW 2019 czy nawet jakiegokolwiek Battlefielda to jest różnica na minus, już nawet w Tarkovie było o wiele lepiej.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny fail, wbijam na "premiere" a tutaj maintenace 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pisać ale widzę to ogłoszone jest. Najpierw godzinę pobierało bo oczywiście wymyślili jakieś my.games 8:E

28 minut temu, skypan napisał:

to nie jest to co powinno być w 2021.

Technicznie to stary unreal, ogólnie pewnie kilka lat do tyłu i wszystko super statyczne ale z drugiej strony teraz np tablice wyników nie są w modzie więc to nie zawsze minus że nie idą z trendami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka na pewno dostanie w dupę tak czy siak, nie ma co się spodziewać po WW3 spektakularnego sukcesu ale w swoim segmencie będzie ciekawą propozycją wartą ogrania, tym bardziej w oczekiwaniu na poprawki do BF 2042.

Cała reszta jak poruszanie się, audio, mechaniki, mapy etc. to już teoretycznie kwestia do poprawek lub dyskusyjna ale wiadomo, że nie da rady dopasować gry pod wszystkich i albo się przyzwyczajasz albo szukasz czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co. Problem z WW3 jest jeden. Oni mają jakiś inny pomysł na walkę. W założeniach jest naprawdę OK. Tylko tej grze brakuje jakiegoś sensownego wykończenie. Widać jakiś mały postęp ale to zdecydowanie za mało. Generalnie mieli 2-3 lata na poprawki, ulepszenia tej gry a w sumie za wiele ich nie ma. Niestety nie wróżę tej grze sukcesu jak wyjdzie w modelu F2P.

Nie wykupujcie dostępu do zamkniętych testów. Szkoda kasy. Nie ważne ile to kosztuje.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych waszych postach to mi juz tych 53 zl zaczyna byc szkoda, w to miejsce jakiegos single hiciora w promo mozna zakupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa ta gra? Na steamcharts niby są ludzie, a nie mogę odpalić, wywala na inicjalizacji interfejsu.

Powtórka z rozrywki, oni nie potrafią zrobić premiery...

Edytowane przez galakty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Wu70 napisał:

Technicznie to stary unreal, ogólnie pewni

odpaliłem i pograłem trochę, niestety ale mechanika drewniana jak był tak i jest, kolejny niewypał do współki z bf2042

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale to jest żenada, kolejne 2h później sprawdzam i znajomego dodać nie mogę, co chwile błędy serwera etc. nie da się kompletnie zagrać. heh 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba odstawiają powtórkę i to za co ich ludzie znienawidzili, czyli przede wszystkim nie potrafią ogarnąć infrastruktury serwerowej. Dziwi mnie ta cała sytuacja bo beta z października nie miała takich upierdliwych problemów przez tak długi czas.

----------------------

No to chyba na dziś pograne...

 

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha, wyciągnęli wtedy kasę wyszła lipa. Teraz porobili nowe paczki, zarobili i znowu lipa XDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, galakty napisał:

Hahahaha, wyciągnęli wtedy kasę wyszła lipa. Teraz porobili nowe paczki, zarobili i znowu lipa XDDD

Patrząc na BFa pewnie "wyłudzili" nie małą kasę na tą Betę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Saberman napisał:

Co się dzieje? Dzisiaj już grałem i wszystko śmigało.

To już u nich standard. Coś się im popsuło i pracują nad tym. Będzie soooooooooooooooooon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1 razem tez się gracze przez te problemy odwrócili od nich, widzę że 3 lata to za mało żeby poprawić serwery heh

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mygames nie wiem. Ale na steam jak nie grales dłużej niz 2 h to kaske moment oddają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fajna ta  "premiera" bety.

1. Gra została wydana 3, słownie TRZY lata temu i miała takie same problemy przeza co z tego co słyszałem większość graczy ją porzuciła. Jak widać nie wyciągneli NIC z tej lekcji.

2. Na twitterku ćwierkali że beta jeszcze nie wystartowała, serio? :E Jak długo taką farse zamierzają ciągnąć?

3. Zamierzam dzisiaj poprosić steam o zwrot, niby "spędziłem" w grze 4h ale tak na prawde przez to że byłem zmuszony pobierac to z ich serwerów + beta nie wystartowała steam nie powininen robić problemów. O ile kasa jaką dałem za nią jest śmieszna, o tyle nie zamierzam ich wspierać w żaden sposób jak to tak wygląda.

4. Nawet jeśli gra by mi się spodobała to pewnie za miesiąc będzie to samo co kiedyś - puste serwery.

5. Na twitterku ktoś porównywał to do premiery Diablo 3 bo tam serwery nie wyrabiały a gra przecież 10 lat była robiona, fajnie ludzie zapominają ze do diablo wbijały setki tysięcy jak nie miliony a tutaj serwery się całkowicie wysypały przy całych 3k :E 

 

Edytowane przez joloxx9
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem dać szansę tej grze po niezachwycajacyn starcie bf2042, ale widze ,ze nawet zbugowany i niedopracowany bf jest o niebo lepszy od konkurencji, chyba jednak trzeba bedzie te 209 wylozyc na poczet Dice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, kochan4 napisał:

Chcialem dać szansę tej grze po niezachwycajacyn starcie bf2042, ale widze ,ze nawet zbugowany i niedopracowany bf jest o niebo lepszy od konkurencji, chyba jednak trzeba bedzie te 209 wylozyc na poczet Dice

Z jednym się zgodzić trzeba, w tego BF'a nieszczęsnego przynajmniej ktoś gra :E

Ja wracam do HLL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez myslalem o hll ale za malo dynamiczne dla mnie, taki platny Heroes&Generals, imo za drogi jak na to , co prezentuje (142)

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w to o czym mówisz, sam hll wyrwałem za 70zl intra jest jednym z najlepszych FPP w jakie grałem a na pewno wygrywa w kategorii balansu między arcade i symulacji. 

Masz rację gra jest nie jest bardzo dynamiczna więc jak ktoś tego oczekuje to się zawiedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...