Skocz do zawartości
driver89

World War 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to że licznik steam jednak dobrze pokazuje ilośc ludzi online :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licznik steam nie pokazuje ilu graczy jest w grze tylko ilu ludzi odpaliło steam i launcher MyGames. Po wejściu do gry jesteśmy rozłączani ze steam. W steam nawet nie widać, że gramy w WW3

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malwarebytes po wejsciu na MyGames wariuje i wyskakuje dużo komunikatów o Trojanach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być false positive pod stronie Malwarebytes, u mnie Kaspersky Internet Security nie widzi problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, skypan napisał:

Wczoraj serwery ładnie chodziły. Z dnia na dzień coraz lepiej to działa. Minusem jest dobieranie serwera. Rzuca gdzie popadnie i mamy graczy z całego świata na serwerze w "Zimbabue". 

Jak już się wejdzie to gra sie fajnie. Nie wiem czy Was też, ale mnie dosyć często przy ładowaniu mapy wywala z powrotem do lobby.

Gra pracuje płynnie nawet na moim złomie. Brakuje mi tylko informacji odnośnie zablokowanych przedmiotów i skórek - nie wiadomo jak co niektóre odblokować czy tylko poziom, czy coś jeszcze innego. Moim zdaniem powinni dopracować trochę grywalność - bywa, że doświadczenie leci fajnie a czasami idzie jak krew z nosa - do tego wystarczy słaba drużyna.

Na razie dobrze, że wszystkich graczy wrzucili do jednego wora - przynajmniej jest z kim zagrać.

Edytowane przez cr1mson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, skypan napisał:

Licznik steam nie pokazuje ilu graczy jest w grze tylko ilu ludzi odpaliło steam i launcher MyGames. Po wejściu do gry jesteśmy rozłączani ze steam. W steam nawet nie widać, że gramy w WW3

To była ironia bo serwery wydają się być puste, widziałem u znajomego i mu gier nie mogło znaleźć

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, joloxx9 napisał:

To była ironia bo serwery wydają się być puste, widziałem u znajomego i mu gier bie mogło znaleźć

Przecież jest tyle chętnych, że serwery nie wyrabiają... Jak to możliwe? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gorzej niż 3 lata temu więc chyba nic z tego nie będzie. Może to konkurowac, co najwyżej z bf3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Dominix1910 napisał:

Jest gorzej niż 3 lata temu więc chyba nic z tego nie będzie. Może to konkurowac, co najwyżej z bf3 ;)

Widzialeś VU moda do BF3?

  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, joloxx9 napisał:

To była ironia bo serwery wydają się być puste, widziałem u znajomego i mu gier bie mogło znaleźć

No jak sam zauważyłeś - wydają się a nie są.  Nie mam problemu z wybiciem na serwer. Słaba ta ironia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, skypan napisał:

No jak sam zauważyłeś - wydają się a nie są.  Nie mam problemu z wybiciem na serwer. Słaba ta ironia :)

O 17 byłem u kumpla, po 5 min na mecz czekał. Potem jak się serwer zaczal opróżniać to było pusto więc IMO trafna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, galakty napisał:

Przecież jest tyle chętnych, że serwery nie wyrabiają... Jak to możliwe? ?

Nie wiem, ale sie domyslam :E 

Szczerze, nie nie mam bladego pojęcia ile jest ludzi, czy jest to 500, czy 5k. W każdym razie cięzko ybło znaleźć grę w godzinach szczytu, albo serwery im znowu szwankowały. Sorry ale stary BF V  wyszukuje mi rozgrywkę w 1-2 min. Tutaj do 7 dobiło i dopiero znalazło, pomijając że serwer był zapełnoiny tylko w 2/3 i jak odeszło pare osób to nagle się zrobiło mega pusto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bfv to nic nie trzeba czekac, masz liste serwerow i wbijasz się tam gdzie sa wolne miejsca, chyba ze nie potrafisz korzystac z opcji szukania zaawansowanego

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywałem matchmaking bo listy serwerów w ww3 nie ma. 

Co do umiejętności wyboru serwera, to nabyłem taką umiejętnośc ponad 20 lat temu, więc nie masz się co martwić :] 

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W WW3 są problemy z wbiciem na serwer. Nagranie z 02.12.2021 r. godz. 11:00 - czyli najlepszy czas na granie. Pierwsze uruchomienie po odpaleniu gry. Jest dramat.

 

Edytowane przez skypan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minuta to chyba nie taki dramat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był sarkazm w czystej postaci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, nie wyczułem :) 

W takim razie coś tam mają nie tak, wczoraj o 17 wbić się nie dało a dzisiaj o 11 znajduje party normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie mam problemu z wbiciem na serwer. Pierwsze dni były problemy ale później było już tylko lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde znowu korci, jak to działa to może i bym spróbówał... W sumie koszt dobrej pizzy :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do WW3 mam podejście ambiwalentne :) Lepiej tego nie mogę określić. Jednak tego dobrego jest chyba więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urzeka mnie modowanie broni plus jednak ten BFV i BF1 to wymęczony materiał już, no i TTK w BFV mnie irytuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem dziś na jeden mecz, dobrało nierówno (mieliśmy więcej o 4-5 graczy), po 5 minutach u nas pełny skład, u przeciwnika 6 osób... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...