Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

m@rcinpl

Do zamknięcia

Rekomendowane odpowiedzi


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Uu Panie, kurzyk. 
    • A mam... teraz niech autor tematu pokaże
    • Zmiana obciążeń podatkowych to jest jeden z najważniejszych postulatów w ogóle. I nie jest to głupia wojenka światopoglądowa tylko system wymagający kompetencji i wpływający na wszystkie inne. Tusek straci przedsiębiorców już w 2027r. jeżeli tego nie zrobi.
    • Ja w jedynce miałem ciut ponad 100godzin. W dwójce już doszedłem do tego poziomu, że brakuje mi kilkunastu rzeczy z 1. Na dzień dzisiejszy to oryginalna gra, ale względem pierwszej części wybrakowana - sprzęt, ulepszenia broni nie istneją, pojazdy - jest tylko mech jak na razie, brak ulepszeń mecha/manewrów, brak jednej frakcji + nie ma wszystkich rodzajów misji z 1. Ta gra opiera się na swoim autorskim, oryginalnym pomyśle. Nie jest gierką na setki godzin, a jakieś 120-160. Do tego początek może być nudny, bo masz blokadę poziomu trudności przez niski LVL postaci. A gierka zaczyna się dopiero od poziomu trudnośći 6 - wszystko niżej to pomyłka, i nie pokazuje czym ta gra na prawdę jest. Najlepsze jest to że chyba z 6 osób namówiłem na Helldivers 1, bo goty chodziło na kluczykowniach po 6zł, nikomu gra się nie spodobała. Te same osoby kupiły Helldivers 2 i wsiąkły. Kto tam na YT miał film w stylu - "Jak zmiana kamery zmieniła całą grę", czy jakoś tak. I chyba tylko w tym był problem popularności 1 części. No i jest tu jedna rzecz, której nie widziałem nigdzie indziej, za co duży plus dla autorów. Zdobywanie waluty premium. W grze możesz zdobyć, jak poszukasz, super kredyty, czyli walutę premium. Od 10 do 40 na rundę, ich spawn też jest losowy, zawsze są w bunkrach. Jak jeden z graczy weźmie perk od skanowania terenu, to miejsca z lootem - próbki, superkredyty, ciężka broń - są widoczne dla każdego na mapie. Do tego w podstawowym drzewku zakupów też możesz kupić te kredyty, za medale które dostajesz na zakupy sprzętu, skinów, pancerzy i perków. Gram w to od premiery, nabite 57 godzin i co ? Zdobyłem tego wystarczająco na 2 karnety bojowe, i jeden pancerz premium ze sklepu. I coś tak jeszcze zostało. Nie widziałem takiego ruchu u innych. Solo gierka jest nudna, najlepiej grać z teamem. Jest polski disocrd Helldivers 2, 75% ludzi tam jest mega ogarnięta. Link do discorda: https://discord.gg/FBazNfMR
    • chyba lepiej testowac na trainning dummy, gdzie widzisz obrazenia zadawane.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...