Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

b00n

Ładowarka samochodowa

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję kupić jakąś ładowarkę samochodową do OnePlus 6. Ta oficjalna jest chyba jednak zbyt droga, więc zastanawiam się nad jakimś dobrym zamiennikiem. Na AliExpress jest tego masa, więc ciężko się zdecydować. TA wygląda dość solidnie. Czy warto to kupować, czy dać sobie spokój i nabyć coś w PL za podobne pieniądze, a jeśli tak, to co ?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na oryginalnej ładowarce i kablu będzie działać dash charge stąd cena.

Kup właściwie dowolną byle dobrej jakości. Tematów pt. "jakiej firmy ładowarka?" jest mnóstwo, przejrzyj forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na oryginalnej ładowarce i kablu będzie działać dash charge stąd cena.

Kup właściwie dowolną byle dobrej jakości. Tematów pt. "jakiej firmy ładowarka?" jest mnóstwo, przejrzyj forum.

Dzięki za odpowiedź. Dash Charge w przypadku ładowarki samochodowej mnie nie interesuje, więc nie ma sensu dopłacać. A co do konkretnych modeli, to przeglądam różne tematy, ale są one dość stare, a na rynku od tego czasu pojawiło się sporo nowych ładowarek. Czy ta, do której link wkleiłem, nada się i bez strachu można będzie z niej korzystać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup cokolwiek, nawet te za 10zl doskonale się sprawdzają.

Najlepiej te najczęściej kupowane z dużą ilością pozytywnych opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie czegokolwiek za 10 zł nie uważam za dobry pomysł, bo tanie, chińskie ładowarki mogą być niebezpieczne (większość afer z wybuchającymi bateriami sprowadza się do używania kiepskiej jakości ładowarek). Jeśli korzystanie z Dash Cahrge nie jest dla autora priorytetem, to nada się każda firmowa ładowarka 2A lub uniwersalna, ale dobrej firmy (Blitzwolf, hama itp.). Ja korzystam z Moto, więc mam ładowarkę samochodową Turbopower15, ale bez problemu korzysta z niej moja żona z Lg G6, bo akurat wtyczka (usb-C) jest taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[..] to nada się każda firmowa ładowarka 2A lub uniwersalna, ale dobrej firmy (Blitzwolf, hama itp.)[...]

Hama to dziadostwo. Zwłaszcza w niższych przedziałach cenowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wziąłem tego Celbro za 30PLN z AliExpress. Na razie powinno wystarczyć, a w przyszłości zamówię może oficjalnego Dasha od OnePlus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hama to dziadostwo. Zwłaszcza w niższych przedziałach cenowych.

 

O tym piszę właśnie. Brać sprawdzone ładowarki a nie kupę kasy na to samo z inną nazwą wywalać. Taka za 20zl nie różni się niczym od takiej za 50zl oprócz nazwy.

Oczywiście nie mówię o badziewiach gdzie gołym okiem widać dantede ale nie ma co popadać w paranoję.

Już kiedyś było przekonanie, że kabel HDMI poniżej 100zl nie nadaje się do niczego i forumowicz wieszcze przepychali taka właśnie teorie :hahaha:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...