Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SPYCHCIO

E3 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko 4 lubi dużo osób które nie gra online.

Z drugiej strony jest dużo ludzi którzy leją na Fallout'y ale uwielbiają te wszystkie Rusty, DayZ i inne.

Yup, a to wszystko masz zmieszane z dużym światem Fallouta, bez bugów Rusta, jest to gra AAA.

Przy okazji, Jesse Cox ma 600k wyświetleń Cyberpunka tylko na swoim profilu, a na YT już ponad mln. Chyba spokojnie Cyber wygrał konfe MS :E

no to macie nowego tesa :lol2:

Mówiłem, że im będzie ciężko zrobić Tesa VI. ESO to TES.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konfa średnia, ale pokazuje w jakim kierunku idzie Bethesda, szykuje się drugi Blizz na rynku z mocną marką i pójście w online, bo tam widzą dużo kasy. Mi się podoba ich pomysł, ale ban modów jest w powietrzu, a to się moderom nie spodoba.

No dobra, na końcu zrobili :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cracki bracie. I jest full offline i mody. :lol2:

 

Gwiezdna gra - fajnie, TES się robi - fajnie.

Posłodzili na koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok myliłem się. :) Mamy tes'a 6

No dobra, ale to tylko reveal że coś tam dłubią. Może równie dobrze być reskin Skyrima... Ale też się myliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow ładnie zakończyli przytupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale to tylko reveal że coś tam dłubią. Może równie dobrze być reskin Skyrima... Ale też się myliłem.

Muzyka była ze Skyrima.

 

Dobra, pora na mikro sen. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zobaczenia o 19, dzisiaj Square i Sony ;) Shroud i stream sniperzy którzy będą go bombardować nukami :E :E Taaak, Fallout 76 się sprzeda.

Na pewno premiera nie prędko, oj nie prędko. ;) Zrobili hype'u dla tych, co czekali choćby na same info. że powstaje, i mogą w spokoju pracować dalej.

Coś jak nasz rodzimy projekt? Trailer w 2013, kolejna prezentacja teraz? :E :E

 

Ale trzeba przyznać, że Bethseda wygrała z Ubi i EA na spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno premiera nie prędko, oj nie prędko. ;) Zrobili hype'u dla tych, co czekali choćby na same info. że powstaje, i mogą w spokoju pracować dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno premiera nie prędko, oj nie prędko. ;) Zrobili hype'u dla tych, co czekali choćby na same info. że powstaje, i mogą w spokoju pracować dalej.

Dokładnie. Nie podali nawet podtytułu. Poczekamy zobaczymy. Oby tylko nie "streamliningowali" gry jak to było z F4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho, SCUM. Czekam od pół roku :E Podsumowanie raka PC marketu, podoba mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A ja zawsze wychodzę z takiego żałożenia, że jeśli trailer jest co najwyżej średni / dobry to gra będzie dużo lepsza :). Iletokroć sam się o tym przekonałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

serio czekacie na Elders Scroll? Popatrzcie jak wygląda Fallout 76. Znowu to samo co w Fallout 3 i Fallout 4 oraz Nev Vegas. TES będzie wyglądał jak piątka tylko jak po delikatnych modach (idę o każdy zakład że piątka z nawet średnio zaawansowanymi modami przejedzie jak walec szóstą część) fabuła natomiast pozostanie bez zmian. Rozczaruje tak samo bo w TES bardziej chodzi o eksplorację świata niż fabułę.

 

SONY wystarczy że pokaże materiał podobny jak ten trailer z TOLU part 2 i nikt już nie będzie pamiętał konfy MS. A jak pokażą gameplay to będzie sikanie po majtkach.

Mam takie wrażenie - że Noughty Dog przynajmniej na PRO osiągnie poziom wizualny prawie identyczny z trailerem z szubienicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie wrażenie - że Noughty Dog przynajmniej na PRO osiągnie poziom wizualny prawie identyczny z trailerem z szubienicą.

Keep dreamin'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na The Division 2

 

Trailer spoko choć trochę "za wesola" grafika, brakuje tego klimatu z "jedynki" z zamieciami snieznymi wlacznie (gdzie totalnie poza 1m przed siebie - nie było nic widać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na konfie Beth szału nie było, już mi się nie chciało czekać. Doom zapowiada się przednio, wypadałoby też w końcu zagrać w Preya. ES już mnie tak nie grzeje, co by to nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się podoba CYBERPANK? Ja ogladnale

m na spokojnie drugi raz trailer , i nie jest tak źle, wygląda lekko intrygujące, ale obawiam się ze będą nie moje klimaty, co innego jak by poszli bardziej w stylistykę blade runnera.

 

Miły akcent polska gra jako gwóźdź programu konferencji Microsoftu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keep dreamin'

Nie wiem czy na ps5 gry osiągną taki poziom graficzny jak z tego trailera.

 

Już widzę te komentarze, że ZA KOLOROWE. :E

Na anglojęzycznych forach jest jechanie teraz po Redach, że gra to futurystyczne GTA skrzyżowane z WD2. Prawda jest taka, że ludzie czekali na brudny cyberpunk z ciężkim klimatem, a dostali no właśnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się podoba CYBERPANK? Ja ogladnale

m na spokojnie drugi raz trailer , i nie jest tak źle, wygląda lekko intrygujące, ale obawiam się ze będą nie moje klimaty, co innego jak by poszli bardziej w stylistykę blade runnera.

 

Miły akcent polska gra jako gwóźdź programu konferencji Microsoftu.

 

Myślę że po pierwszym trailerze sporo ludzi oczekiwało czegoś bardzo mrocznego. Tymczasem nie zapominajmy ze jest to adaptacja papierowego systemu RPG i tutaj myślę ten trailer bardzo trafnie oddaje te stylistykę. Myślę że odbiór byłby inny jakby akcja trailera działa się w nocy a nie za dnia. Bo jednak Cyberpunk to w dużej mierze rozświetlone neonami, kolorowe miasta pełne osobliwości i biedy przeplatającej się z luksusem i technologią. Fizyczna mnogość kolorów w żadnym razie nie wyklucza tego że uniwersum będzie "brudne", pełne przemocy, niesprawiedliwości i całego tego "syfu" który każdy ma na myśli myśląc o cyberpunku. Ba nawet taki kontrast kolorowego świata tętniącego życiem w konfrontacji z całym tym "brudem" może mieć niezły efekt. "Mroczny świat" nie musi się wykluczać z kolorowym. Wiedźmin 3 był dosyć kolorowy od strony samej palety ale był bardziej "mroczny" niż nie jeden Skyrim i inne fantasy RPG. Ja bym więc powiedział że nie takiego pierwszego ingame trailera Cyberpunka 2077 się spodziewałem ale to co pokazali jest bardzo fajne tylko inne. Mam nadzieję tylko że bardziej to będzie open world actionRPG a nie coś w stylu GTA w świecie Cyberpunka, to jest moja jedyna obawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, CD Projekt RED pierwszym zwiastunem wprowadził mylne wrażenie, czym będzie gra, stąd takie, a nie inne oczekiwania. Studio, gdy zapowiadało grę, samo jeszcze nie wiedziało pewnie, w jakim kierunku pójdą. Sami zresztą przyznają się, że zapowiedzieli Cyberpunka 2077 zdecydowanie za wcześnie.

Prawda jest taka, że jak się przejrzy podręcznik do Cyberpunka 2020, to świat przedstawiony w najnowszym zwiastunie w zasadzie nie odbiega od oryginału, wprost przeciwnie - wydaje się go dość dobrze oddawać. Tylko CDPR sam sobie zrobił krzywdę, wypuszczając zgoła odmienny zwiastun 6 lat temu. Gry się potrafią zmienić w ciągu roku, dwóch lat, a co dopiero po sześciu.

 

Obejrzałem zwiastun kilka razy i w sumie podoba mi się bardzo. Jest inny niż poprzedni. Trudno też cokolwiek wyrokować na podstawie tego materiału, poczekajmy chociaż do wrażeń z wtorkowego pokazu za zamkniętymi drzwiami.

 

Dużo osób w ogóle myli atmosferę z porą dnia - klimat może być mroczny, ponury niezależnie od niej. Noc może potęgować wrażenia. Może to przez to, że jest jedną z cech gatunku (neo-)noir, więc ludzie spodziewali się czegoś pokroju Blade Runnera (wielu tylko z tego kojarzy gatunek cyberpunku, więc podzielone opinie wcale mnie nie dziwią).

 

PS Te komentarze "Fortnite 2077" to są z lekka żenujące. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób w ogóle myli atmosferę z porą dnia - klimat może być mroczny, ponury niezależnie od niej. Noc może potęgować wrażenia. Może to przez to, że jest jedną z cech gatunku (neo-)noir, więc ludzie spodziewali się czegoś pokroju Blade Runnera.

 

Dokładnie. Cyberpunk to nie tylko noc i Blade Runner. Poza tym gra na bank będzie miał cykl dnia i nocy. To nie film żeby się dało zrobić wszystkie ujęcia w nocy i do tego jak pada deszcz. I paradoksalnie myślę że ten kontrast mrocznej nocy z kolorowym dniem oraz fizycznie kolorowego świata z jego że tak to nazwę mentalną mrocznością może być bardzo fajny. Ja tutaj widzę wiele smaczków które nawiązują do anime Ghost in The Shell które ma inną kolorystykę niż Blade Runner a uniwersum pod tym płaszczem normalności ma jeszcze bardziej mroczne.

Poza tym dla mnie Cyberpunk jako częściowo dziecko lat 80 i 90 ma troszkę tego absurdalnego klimatu kina akcji tamtych czasów, coś w stylu Far Cry Blood Dragon. I tutaj też widzę takie smaczki w grze Redów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie skojarzenia. Oczywiście nie tak skrajne jak w Blood Dragon, ale estetyka zaserwowana w zwiastunie gry oraz w samym podręczniku do Cyberpunka 2020 trochę uderza w te nuty.

Oczekiwania były inne, bo wynikają, jak wspomnieliśmy, z pierwszego zwiastuna, a dwa - z nieznajomości oryginału (powiedzmy sobie szczerze, ilu graczy w ogóle kojarzy, że jest coś takiego jak Cyberpunk 2020?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...