Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SPYCHCIO

E3 2018

Rekomendowane odpowiedzi

A i pamiętajcie że przez kolejne 3 dni jeszcze będą prezentacje i wywiady z różnych scen. W ostatnich latach było tam sporo rzeczy pokazywanych których nie było na głównych pokazach a były czasem bardzo ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem 8.75% dzisiejszych postów na forum. Złoty przykład zasady, że liczy się jakość nie ilość. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra targów? Gry od Japońców, samuraje :E Nie liczę CP 2077. Sekiro i Ghost prezentują się zacnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zamykam interes.

Lipa jak nie wiem, w przyszłym roku podziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra później będą newsy ide spać nara panowie fajnie było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Control to ma jednak sporo wspólnego z QB, bo główna bohaterka to chyba Beth, przynajmniej tak wygląda z twarzy.

 

A sama konfa ssała, nie jaram się kolejnymi zapowiedziami ogłoszonych już gier, więc w zasadzie tylko ten Control mi się spodobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, Remedy i 505 Games.

Ale 505 to głównie wydawca, więc grę robi w sumie w 90% Remedy? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez dwóch zdań... najlepsze gry E3 to Ghost of Tsushima i The Last of Us: Part II. Przynajmniej dla mnie. Kupuję obie w dniu premiery. Czas iść spać :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem konfę Sony, tak w skrócie:

 

Ghost of Tsushima - wygląda obiecująco, choć odrobiny sceptycyzmu nie brakuje, bo to jednak Sucker Punch. Świetna oprawa, mechanika walki wyjdzie zapewne dopiero w praniu.

 

TLoU 2 - pomijając "ciepły" wątek (:E), solidny gameplay. Jak na razie nadal pewniak, bo w przeciwieństwie do SP, Naughty Dog zawsze mniej lub bardziej dostarcza.

 

Death Stranding. Zastanawiałem się przed E3 jaki kierunek chce obrać Kojima, jeśli chodzi o rozgrywkę. Widzę, że sam Kojima też się nad tym zastanawia.

 

Control. Dość intrygujący materiał, niestety Quantum Break przed premierą robiło podobne wrażenie, po czym wyszło jak wyszło. Pozostaje czekać na więcej.

 

Spiderman. Nie interesuje mnie zbytnio ten tytuł.

 

Na razie tyle, pół nocy za kierownicą, pora odespać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

TLoU II tak jak większość z nas przewidywała totalnie zamiotło konkurencję. Gameplay - aż ciężko uwierzyć że tak będzie wyglądał. Ogrom pracy włożonej widać.

 

Girsy i inne exy wyglądają po prostu żałośnie przy grach Naughty Dog. To studio to chyba oprócz samej marki Playstation najcenniejszy asset Sony. Bez tego developara Sony miało by bardzo bardzo ciężko.

 

Ghost of Tsushima wygląda super, miłe zaskoczenie -było by ekstra zagrać z japońskim podkładem i angielskimi/polskimi napisami. Naprawdę tej grze dało by to BAAAARDZO dużo do feelingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie słabo nawet daty premiery TLoU nie podali znowu za rok na e3 będzie.

Death Stranding nie wiadomo co z tego wyjdzie i też bez daty premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Dobrze, że nie oglądałem w nocy Sony bo bym żałował. W sumie średnio... Ghost of Tsushima wygląda super oraz wiadomo Tlou2 ale czy nie zauważyliscie zbyt słabej jakosci twarzy, gdy się one całowały a później uśmiechnęły do siebie? Wyglądalo to bardzo średnio od strony graficznej.

 

Spiderman to będzie chyba zawód. Przez ostatnie 2 lata dawali nam nierealne sceny których nie będzie w grze.. I jak widać nie myliłem się Gra na pewno nie będzie taka jak na pierwszych zwiastunach :D To było wszystko zrobione pod E3.

 

Na tych targach bezapelacyjnie wygrał Microsoft. Chyba pierwszy raz od wielu lat :).

 

Btw. Metro Exodus pojawi się 22.02.2019.. Na pewno kupie ale na xbox, bo tam będzie działał z pewnością lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The last of us part 2 wygląda ładnie, piękny design.

 

Ta gra od sukcee puch wygląda średnio imo. Jedynie wrażenie robi ta trawa i jej ilość animacja ( pewnie będzie dawngrade )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie ogladnalem ten gameplay las of us i dla mnie to jest miazga, klimat, ta brutalnosc, grafika, animacje, dzwiek.

 

Azazell o jakiej ty slabej jakosc mowisz jak tam caly czas jest tak samo i bartdzo dobrze, widac ze chyba szukasz czegos na sile...

 

resident evil 2 dla mnie kosmos, ogralem na ps chyba z 10x a tu widac mega klimat i ta grafika :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych targach bezapelacyjnie wygrał Microsoft. Chyba pierwszy raz od wielu lat :).

Jakim exem to wygral ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile bedzie trzeba czekać na tlou2 skoro nie podali daty premiery.. pewnie dopiero pod koniec następnego roku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koniec generacji a potem remaster na ps5 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając na spokojnie po kilku godzinach snu do Sony :D

Zdecydowanie najbardziej interesuje mnie TLOU2. Graficznie bardzo dobry poziom chociaż nie robi już takiego wrażania jak np. Uncharted 4 w dniu premiery.

Generalnie czekam bo pierwsza część była bardzo dobra ale sam trailer nie zrobił na mnie jakiegoś ogromnego wrażenia. Skradanie i walka jak to skradanie i walka, bardzo dobre ale pełno tego jest ostatnio. Zabrakło mi w tym materiale Joela i eksploracji, trochę bardziej pokazania świata. Wątek z dziewczyną Elie w trailerze trochę na siłę i pod media. W kontekście całej fabuły pewnie będzie spoko. Tak więc solidnie ale z krzesła mnie nie zwaliło.

 

GoT z jednej strony super bo gra typu action/rpg w realiach średniowiecznej Japonii będzie miłą odmianą. Walka też wyglądała bardzo dobrze. Ale jeśli mam być szczery to poza tymi czerwonymi wirującymi liśćmi grafika jakoś mnie nie powaliła. Co więcej zastanawiam się generalnie nad tym art stylem. Bardziej kojarzy mi się z grami typu Nioh, DMC czy innymi liniowymi slasherami. Chodzi mi o ten nienaturalny kontrast i kolory. Z jedne strony dodaje grze oryginalności i daje taki trochę klimat jak z jakiegoś anime ale zastanawiam się czy jeśli to będzie gra z otwartym światem to czy nie będzie to męczące i się sprawdzi. Czy nieco bardziej realistyczna grafika nie sprawdziła by się bardziej. No ale może wtedy wyszedł by po prostu Assassins Creed w Japonii. Może to jest celowy zabieg.

 

Control od Remedy sam nie wiem. Tak jak pisali poprzednicy Quantum Break było takie średnie a to wygląda prawie identycznie.

 

Death Stranding chyba nie ma za bardzo o czym gadać do czasu aż Kojima sam się nie zdecyduje co to ma być :E jak dla mnie gra idzie do jednego wora z Half Life 3.

 

Spider Man wygląda fajnie jeśli ktoś lubi gry o superbohaterach.

 

No i chyba tyle z Sony wartchy wspomnienia rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim exem to wygral ?

inaczej - którą multiplatformą wygrał? wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

microsoft pokazal fajne gry i np takie gears 5 widac ze ubrane jest w duzo lepszy scenariusz niz poprzednie czesci i bedzie to troche glebsza strzelanka niz zwykle ale nie oszukujmy sie to juz 5 czesc, fajnie ale iloe mozna grac w to samo?? nowe studia deweloperskie, moze za rok-dwa cos sensownego zapowiedza co bedzie ikona xboxa. ogram te exy na pc pewnie a na ps4 reszte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

GoT dobrze wyglądało ale walka już nie. Jakoś nie ciągnie w stronę tej gry.

 

TLoU2. Reżyserowana walka. Dużo zależy od fabuły. Do pogrania na YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...