Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SPYCHCIO

E3 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, o to mi chodziło. Bo znalazłem prawie każdy trailer ale tego akurat nie.

 

Bo widzisz, na YT musisz uploadować filmik w 4K, żeby miał bitrate godny FullHD. szczerbaty.gifszczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo widzisz, na YT musisz uploadować filmik w 4K, żeby miał bitrate godny FullHD. szczerbaty.gifszczerbaty.gif

Czasem i to nie pomaga, Gamersyde świetny serwis w czasach papki YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crap, przecież to przeniesiony w 3D indor z komórek czyli " hungry shark "

który zresztą jest od UbiShitu -każdy kto zna tą grę, nawet spoko i sprawdza się na androida do popykania 4fun, to wie że to coś w 3d czerpie garściami z tego i będzie zwykłym crapem i młócką a nie żadnym RPG heh

Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Sam ze względu na abstrakcyjność tego nowego erpega sobie go kupię, bo chcę zobaczyć to drzewko umiejętności dla rekina i misje fabularne :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

jak nie ma nic wspólnego ? :hmm: przecież to przeniesiony z Androida odmóżdżacz od Ubisoftu, którego teraz robią jako pełne 3D, już widzę te RPG i questy :lol2: -zjedz 30 ludzi żeby coś tam, zabij to i to żeby odblokować to i to, serio...

jest jakiś gameplay lub info o tym, czy tylko " RPG z rekinem " -równie dobrze Hungry Shark World pod to podchodzi :thumbup: i widząc ten filmik i uciekających ludzi oraz zjadanie to widzę tylko rozwinięcie schematu z komórek

 

grałeś w hungry shark (world najlepiej) ? jak nie to zagraj, będziesz wiedział o co chodzi, o zjadanie wszystkiego co się rusza i " specjalnie " skrojone misje pod to, a w tym " nowym " dziele nie spodziewam się nic ponad to, a już na pewno nie dobrej fabuły czy zadań :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

jak nie ma nic wspólnego ? :hmm: przecież to przeniesiony z Androida odmóżdżacz od Ubisoftu, którego teraz robią jako pełne 3D, już widzę te RPG i questy :lol2: -zjedz 30 ludzi żeby coś tam, zabij to i to żeby odblokować to i to, serio...

jest jakiś gameplay lub info o tym, czy tylko " RPG z rekinem " -równie dobrze Hungry Shark World pod to podchodzi :thumbup: i widząc ten filmik i uciekających ludzi oraz zjadanie to widzę tylko rozwinięcie schematu z komórek

 

grałeś w hungry shark (world najlepiej) ? jak nie to zagraj, będziesz wiedział o co chodzi, o zjadanie wszystkiego co się rusza i " specjalnie " skrojone misje pod to, a w tym " nowym " dziele nie spodziewam się nic ponad to, a już na pewno nie dobrej fabuły czy zadań :o

 

Jeszcze raz - to nie ma NIC wspólnego. NIC. Ty widzisz jakiś związek z gównogierką na smartfony, ja nie widzę ŻADNEGO związku. Ja widziałem prezentację tej gry na E3, Ty jej nie widziałeś. Ja widziałem rozmowy z deweloperami, Ty ich nie widziałeś. Tyle. A co ma do rzeczy Ubisoft to już w ogóle nie ogarniam, skoro ten RPG to jest w ogóle od jakiegoś małego studia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up

 

Wybacz pomylilo mi sie i zdawalo ze tam byl napis ze to tworzy Ubi :P

Ale patrząc na koncowke dalej twierdze ze to bedzie zjadanie ludzi i ryb w 3d niczym we wspomnianej gierce 2,5d z androida i nic poza tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie twierdzę, bo w to nie grałem. Gierka ze smartfona jest grą zręcznościową, tutaj jest natomiast RPG i tylko z tego powodu jestem ciekawy, co tam się będzie robić. Jeśli każda gra z rekinem jest taka sama, to każda gra z Mario jest taka sama, każda gra z AK47 jest identyczna itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiesz, na końcu tego trailera, gdzie rzeczywiście " pokazana " jest jakaś rozgrywka i " gameplay " widać że chodzi o pożeranie ludzi i innych stworzeń, i patrząc na to, to będzie to całe " RPG " może tu coś wymyślą innego, na androidzie kupujesz przedmioty rekinowi, zdobywasz nowe, lepsze z innymi statami (nowe rekiny też) a nawet masz itemki setowe, i inne bzdury, a wszystko to za questy w stylu przynieś podaj pozamiataj, zjedz 30x ludzi, zjedz 20 ptaków, zatop 5x lodzi podwodnych itd itp, i grając właśnie w tamto od razu to " coś " skojarzyło mi się z gierką z androida, także tego...

 

dobra EoT, zobaczymy co z tego będzie, ale nie wróżę nic dobrego heh heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cfFfVGv.png

EA poległo nawet z N, które to tak nic w sumie nie pokazało i jako jedyni zaliczyli spadek oglądających :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...