Skocz do zawartości
Tomek1623

Assassin’s Creed: Odyssey

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji testu nowego sprzetu wrzuce, moze komus sie przyda odniesienie:

 

m9WIMuu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co jest przyrost czy tak nie za bardzo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

odyseja.png

 

Ten test jest raczej mało miarodajny, ale coś tam można wywnioskować.

Edytowane przez pablo-8511

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odyseja i jej wbudowany benchmark to za mało by coś wywnioskować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ciśnie. Trzeba zrobić testy rzeczywiste w grze i najlepiej w jakimś mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Coś jest nie tak albo z grą albo z moim kompem, bo na i7 2600k @ 4.2ghz + gtx 1070 na średnio wysokich miałem więcej fps niż mam teraz na ryzenie 5 2600 @ 4ghz + rx 5700 xt na wysokich. Różnica to jakieś 15fps :| Sterowniki 20.4.2

Edytowane przez JKMD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 masz wyłączone HPET?

Po 2 sterowniki NAVI są skopane w tej grze, i karty mają dużo słabsze osiągi.

Po 3 Jaki RAM, na ile masz ustawiony? Ta gra ciśnie mocno po GPU i CPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak albo z grą albo z moim kompem, bo na i7 2600k @ 4.2ghz + gtx 1070 na średnio wysokich miałem więcej fps niż mam teraz na ryzenie 5 2600 @ 4ghz + rx 5700 xt na wysokich. Różnica to jakieś 15fps :| Sterowniki 20.4.2

połączenie Zen+ i RX5700 niestety w tej grze daje takie efekty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po 1 masz wyłączone HPET?

Po 2 sterowniki NAVI są skopane w tej grze, i karty mają dużo słabsze osiągi.

Po 3 Jaki RAM, na ile masz ustawiony? Ta gra ciśnie mocno po GPU i CPU.

1 idk nawet

3. 2x 8gb 3200mhz cl6 ballistix

 

Najwyżej pogram jak kupię ryzena 4xxx xD

Edytowane przez JKMD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

navi lezy i kwiczy w asasynach i wd2

 

Widzialem filmy z odyssey gdzie na 5700XT sa spadki nawet ponizej 40 fps. Sam tak mialem to bylo niegrywalne. Na GTX 1080 zupelnie odwrotnie

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

navi lezy i kwiczy w asasynach i wd2

Bzdury.

 

Widzialem filmy z odyssey gdzie na 5700XT sa spadki nawet ponizej 40 fps. Sam tak mialem to bylo niegrywalne. Na GTX 1080 zupelnie odwrotnie

Ja właśnie jestem w trakcie ogrywania Odyssey i żadnych problemów z wydajnością nie mam. RX 5700Xt w AC Odyssey wydajnościowo plasuje się po między RTX2060S a 2070S.

GTX1080 zostawia w tyle o ~17%.

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1 idk nawet

Z automatu powinien być wyłączony, HPET na Zen+ rozwala działanie całego systemu, nawet pulpit przycina.

 

W wierszu poleceń wpisz "bcdedit /deletevalue useplatformclock" i wsio, jeśli wyskoczy błąd znaczy to, że był już wyłączony. Jeśli komenda zaskoczy to zrestartuje kompa i voila.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

navi lezy i kwiczy w asasynach i wd2

 

Widzialem filmy z odyssey gdzie na 5700XT sa spadki nawet ponizej 40 fps. Sam tak mialem to bylo niegrywalne. Na GTX 1080 zupelnie odwrotnie

Eltik jak u Ciebie wygląda benchmark w Ultra FHD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdury.

 

 

Ja właśnie jestem w trakcie ogrywania Odyssey i żadnych problemów z wydajnością nie mam. RX 5700Xt w AC Odyssey wydajnościowo plasuje się po między RTX2060S a 2070S.

GTX1080 zostawia w tyle o ~17%.

 

 

Jakos mialem kilka msc temu i nie dalo sie grac. Skoki zegarow i fps takie ze glowa boli. Wlozylem z powrotem GTX 1080 i nie dosc ze klatek wiecej to jeszcze stabilne przynajmniej

 

Gralem w polaczeniu z i5 8600K 4,8 GHz i 16 GB 3200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eltik jak u Ciebie wygląda benchmark w Ultra FHD ?

 

 

Nie da rady screena wrzucic bo za duzy

 

Min 38

Sred 67

Maks 125

 

1080p, ultra

i7 8700, GTX 1080, 16 GB RAM 3866 CL 16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady screena wrzucic bo za duzy

Z tym sobie nie umiesz poradzić to jak mam traktować Twój argument o niższej wydajności RX 5700XT względem 1080 ? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z automatu powinien być wyłączony, HPET na Zen+ rozwala działanie całego systemu, nawet pulpit przycina.

 

W wierszu poleceń wpisz "bcdedit /deletevalue useplatformclock" i wsio, jeśli wyskoczy błąd znaczy to, że był już wyłączony. Jeśli komenda zaskoczy to zrestartuje kompa i voila.

Wyłączony, bo wyskakuje, że "elementu nie znaleziono"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moja pierwsza gra z serii assassin Creed i póki co w okolicach 20 poziomu bawię się przednie. Nie czuję monotonii póki co a taski questy są ciekawe. Taki wiedźmin wynudził mnie strasznie.. musiałem odpuścić te dialogi.. kto to czytał..., tutaj na szczęście są krótkie zwięźle i na temat. Poza tym jakoś bardziej mi odpowiada klimat Grecji, grafika niż to co bylo w wiesku 3. Rdr2 tez mnie wynudził skończyłem ale nie bawiłem się zbyt dobrze, assassin miła niespodzianka o ile Wieśka ocenilbym na 6/10 albo 5/10 bo nie ukończyłem rdr2 7/10 to assassin odyssey póki co mocne 8/10 w porywach do 9 na 10

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moja pierwsza gra z serii assassin Creed i póki co w okolicach 20 poziomu bawię się przednie. Nie czuję monotonii póki co a taski questy są ciekawe. Taki wiedźmin wynudził mnie strasznie.. musiałem odpuścić te dialogi.. kto to czytał..., tutaj na szczęście są krótkie zwięźle i na temat. Poza tym jakoś bardziej mi odpowiada klimat Grecji, grafika niż to co bylo w wiesku 3. Rdr2 tez mnie wynudził skończyłem ale nie bawiłem się zbyt dobrze, assassin miła niespodzianka o ile Wieśka ocenilbym na 6/10 albo 5/10 bo nie ukończyłem rdr2 7/10 to assassin odyssey póki co mocne 8/10 w porywach do 9 na 10

S Z O K ! shocked.gif

 

Czytając powyższe, odnoszę wrażenie, że jak w AC: VALHALLA zupełnie skasują dialogi dostanie 11/10. lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą kasować te w odyssey są w sam raz w wiesku były sztucznie wydłużone i nudne jak flaki z olejem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą kasować te w odyssey są w sam raz w wiesku były sztucznie wydłużone i nudne jak flaki z olejem

Nie będę tego komentował.

O gustach się ponoć nie dyskutuje.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie oceniaj gry na jej początku. Wierz mi - mając 20lvl nic jeszcze nie widziałeś, gra jest przeogromna i w końcu sam się kapniesz, że jest w wielu aspektach powtarzalna i potrafi być nudna jeśli nieumiejętnie dawkuje się rozgrywkę i gra w nią za dużo w jednym ciągu. Jest dobra ale do poziomu Wiedźmina 3 czy RDR 2 to jej daleko, przy okazji polecam ograć poprzednie Assassyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dialogi w W3 to jest mistrzostwo świata przecież. W takim assassin's to dialogi skipuje od końca trylogii z Ezio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabiłem ta siostrę aleksiosa dejmeja czy jakoś tak. Nie mam żadnych zadań głównych do wykonania a mam chyba 40 poziom czy to koniec głównego wątku w grze?;i zostały mi zadania poboczne plus czciciele?

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...