Skocz do zawartości
Tomek1623

Assassin’s Creed: Odyssey

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest ładna, nawet bez wątpienia jest to jedna z najładniejszych gier wydanych tamtym roku. Wyspy greckie są piękne to jest jeden z największych plusów tej gry. 1440p już spokojnie wystarcza aby wyciągnąć drobne detale w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musi być trolling, jeśli nie to ja wysiadam. :E

 

No to wysiadaj i baw sie dobrze w lola czy co tam grasz, skoro nie potrafisz docenic niczego, bo wszystko i tak jest do dupy z gory. A co do 870p vs 4k no trudno co zrobic:) nie moja wina ze konsole sa juz prawie poltorej generacji za pctami :D smiac mi sie chce i wpsolczuje tym co za dwa lata beda ciagle jeszcze grac w fhd i 30fps zachwyceni naparzac w exy:D

 

Trudno, zeby docenic dana gre w pelni, trzeba odpalic ja na mozliwego sprzetowo maxa, inaczej mozna sobie popsuc opinie o grze jak ja o RDR2 na xbx s. Jedyna sluszna konsola to byl xbx x dla tej gry. Nie wiem naprawde jak jest z asasynem O ale przypuszczam ze natywne 4k i pctowe ultra to chyba juz za wiele, a to dosc istotne, bo gdybym mial odbyc taka sama Odyseje powiedzmy na ps4 czy xbx s w hd ready to mozliwe zebym inaczej spiewal. Na szczescie gram na pc we wszystko a konsola od bidy na exy :D

Edytowane przez GamersGen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wysiadaj i baw sie dobrze w lola czy co tam grasz, skoro nie potrafisz docenic niczego, bo wszystko i tak jest do dupy z gory. A co do 870p vs 4k no trudno co zrobic:) nie moja wina ze konsole sa juz prawie poltorej generacji za pctami :D smiac mi sie chce i wpsolczuje tym co za dwa lata beda ciagle jeszcze grac w fhd i 30fps zachwyceni naparzac w exy:D

 

Trudno, zeby docenic dana gre w pelni, trzeba odpalic ja na mozliwego sprzetowo maxa, inaczej mozna sobie popsuc opinie o grze jak ja o RDR2 na xbx s. Jedyna sluszna konsola to byl xbx x dla tej gry. Nie wiem naprawde jak jest z asasynem O ale przypuszczam ze natywne 4k i pctowe ultra to chyba juz za wiele, a to dosc istotne, bo gdybym mial odbyc taka sama Odyseje powiedzmy na ps4 czy xbx s w hd ready to mozliwe zebym inaczej spiewal. Na szczescie gram na pc we wszystko a konsola od bidy na exy :D

 

Xbox x rdr2 vs assasyn pc max 4k .

 

Ogladnij wyciągnij wnioski przestać wrzucać jakieś słabe screeny w 800p. I przestan trolowac

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wysiadaj i baw sie dobrze w lola czy co tam grasz, skoro nie potrafisz docenic niczego, bo wszystko i tak jest do dupy z gory.

Co doceniać? Robisz ze zwykłego wątku "killem all" jakiś ewenement, jakby było z czego.

A co do 870p vs 4k no trudno co zrobic:) nie moja wina ze konsole sa juz prawie poltorej generacji za pctami :D smiac mi sie chce i wpsolczuje tym co za dwa lata beda ciagle jeszcze grac w fhd i 30fps zachwyceni naparzac w exy:D

 

Jedyna sluszna konsola to byl xbx x dla tej gry. Nie wiem naprawde jak jest z asasynem O ale przypuszczam ze natywne 4k i pctowe ultra to chyba juz za wiele, a to dosc istotne, bo gdybym mial odbyc taka sama Odyseje powiedzmy na ps4 czy xbx s w hd ready to mozliwe zebym inaczej spiewal.

Graficzny onanizm pełną gębą. Przynajmniej wiadomo na czym człowiek stoi i może spokojnie ignorować ten bełkot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie cieszy ,wychowanie na crt z grafiką z dupy low/med hahha wtedy to tylko low było do wyboru i pratycznie każda gra cieszyła, teraz u niektórych jak to się tu przewija grafika idZie ponad resztę aspektów gry. Seria ,tzn mówię o wszytskich cześciach AC jest dla MNIE grą fajną(na rok teraz ogrywam możę ze dwa tytuły,praca,dom ,brak chęci itp itd a AC to kupię w ciemno),fabularnie powiem że średnio ale gra poprostu sprawia mi przyjemność i tyle ,a tu jeden z drugim ,kłócą się o grafę miedzy fabułą. Gra ma sprawiać przyjemność ,tak jak jedzenie czy cokolwiek innego, jednemu pasi to drugiemu zupełnie to jest coś nie przyjemnego. Sam pod niektórymi względami pisałem że gra potrafi urwić, dajcie se siana,a jak nie to wypiszcie swoje zdanie,a nie tylko "fabuła jest daremna"ps do crusha.

Edytowane przez kafaros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w Odyseję na max detalach i 60 klatkach, co do jakości oprawy nie dam powiedzieć złego słowa, bo prezentuje mniej więcej taki poziom, na jaki stać obecnie gry komputerowe. Ubi zresztą w tej kwestii rzadko zawodzi. Nawet taki 2D Rayman Legends to przecież małe arcydzieło wizualne.

 

Natomiast kompletnie nie rozumiem osób, które widzą w tej grze większą głębię, kiedy schematy i questowe kopiuj/wklej tak bardzo rzucają się w oczy. Już mając 15 poziom zrobiłem te same zadania z tymi samymi dialogami po kilkanaście razy. Wczoraj musiałem przejechać 400m, żeby dostać zlecenie dostarczenia jakichś tam skór 300m dalej, a potem wrócić do zleceniodawcy. Nie spotkałem po drodze nawet żadnych bandytów, po prostu to zaniosłem. Zadania poboczne zostały przez twórców wręcz odwalone byle jak, byle było ich jak najwięcej. I właśnie dlatego pod względem głębi produkcji Rockstara i Ubisoftu nawet nie wypada zestawiać. W takim GTA 5 każda napotkana postać miała swój charakter i nietypowe problemy wymagające nietypowych rozwiązań. Gdy spotykałem jakiegoś dziwaka, zwłaszcza grając Trevorem, czułem autentyczną ekscytację. Wszystko to było maksymalnie dopieszczone, a dialogi były ekstremalnie angażujące, tworzyły samodzielne mini fabułki. W Odyssey po prostu tego nie ma, a przecież potrafią, bo nawet takie zlecenia od postaci historycznych w Syndicate stały na znacznie wyższym poziomie.

 

Trudno odmówić greckiej odsłonie uroku, ale muszę przyznać, że takiego naprawdę dopieszczonego przez twórców nowego contentu jest żałośnie mało przy takim rozmiarze świata. Serio wolałbym połowę tej mapy, ale za to poczucie, że naprawdę jestem częścią tego świata, a on sam jest zróżnicowany i oferuje różne aktywności zależnie od regionu. Tak jak ktoś tu już napisał - w Origins schematy rzucały się w oczy znacznie później. To dlatego, że czuć było powiew świeżości i nawet te powtarzalne mechaniki w dużej mierze były nowe. Tutaj Ubi próbuje jakby nas drugi raz oszukać tą samą sztuczką, dlatego orientujemy się, co jest grane, jak tylko wypłyniemy z Kefalonii.

 

Dość powolny rozwój postaci i wyjątkowo duże ilości surowców potrzebne do ulepszeń nawet nie pozwalają za bardzo niczego pomijać. Jesteśmy trochę przymuszeni do robienia tych samych zadań setki razy i nie jest to zabieg do końca fair.

 

Bądźmy uczciwi, panowie. Produkcją wybitną nazwiemy grę, która na nowo definiuje swój gatunek, a tu mamy wielką piaskownicę na ponad 100 godzin, z czego zaledwie mały ułamek stanowi uczciwa praca twórców, nie będąca kalką poprzednich części.

 

Jeśli oni serio w 2020 wyskoczą z Rzymem, to hype już będzie żaden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie pisałem, że AC: Odyssey to jest wybitna gra, tylko bardzo dobra. 8/10 w wersji na PC w mojej opinii. Wybitna gra to 10/10. Co do następnej części, to mam nadzieje, że to będzie starożytny Rzym, jak głoszą plotki, bo będzie to fajne zwieńczenie trylogii. Zresztą AC: Odyssey bardzo dobrze się przyjął, pobił rekordy jednocześnie grających graczy na steamie w historii wszystkich gier gier Assassin's Creed, więc Ubi podąży tą ściężką. I będzie to jeszcze lepsza gra, bo Ubi zapowiedziało, że znowu robi przerwę 2 lata, czyli najwcześniej nowy Assassin wyjdzie w 2020 roku, będzie dopracowany, i już nie mogę się doczekać, tymbardziej, że to będzie next-gen prawdopodobnie, a ja będę miał RTX 3080Ti już wtedy, a jakby dodali ray tracing, to bym chyba oszalał z radości, o ile oczywiście 3080Ti dało by radę w 3440x1440p i włączonym ray tracingiem na ultra w stabilnych 60 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na rdr 2 jak wyjdzie na pc nvidia wprowadzi jakieś ficzery to się posr%sz ze szczęścia jak podnieca Cię gniot assasyn :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na rdr 2 jak wyjdzie na pc nvidia wprowadzi jakieś ficzery to się posr%sz ze szczęścia jak podnieca Cię gniot assasyn :D

Ja grałem w RDR2 na Xbox one X, więc raczej nie będę grał drugi raz, nawet jak wyjdzie na PC. No chyba, żeby dodali ray tracing, to faktycznie, pewnie bym się skusił. Zresztą RDR 1 nie wyszedł na PC do tej pory, nie wiadomo czy RDR 2 wyjdzie, wątpie w to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś na xbox x I uważasz ze ac ma lepszą grafikę?

No na PC tak. Pewnie dlatego, że mam 75 calowy TV, i na takim bardzo dobrze widać "4k konsolowe", i inne smaczki graficzne.

Edytowane przez KenpachiSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na PC tak. Pewnie dlatego, że mam 75 calowy TV, i na takim bardzo dobrze widać "4k konsolowe", i inne smaczki graficzne.

4k na xbox x jest natywne bez sztuczek, wiec coś bredzisz ;)

wrzuć fotkę tego swojego 75 " tv i xbox x bo coś bajki opowiadasz

 

Ja grałem tylko na 55 oledzie na xbox x (specjalnie dla tej gry kupiłem i graficznie gra od rockstara jest dużo bardziej zaawansowana.

 

-Oświetlenie,

-poziom skomplikowania generowanego nieba chmur cały system renderingu na przestrzeni całej doby, sposób w jaki światło słoneczne przenika przez hmury w zależności od pogody to zupełnie inna liga niż w ac

- zasięg rysowania,

-ilość, gęstość roślinności,

- jakość shaderów(metal wygląda jak metal, skora, kamień, drewno),

- fizyka (inna liga zupelnie)

-Warunki pogodowe

-jakość oświetlenia w nocy (noc w ac oddysey wygląda tragicznie , świeci się, gdy powinno być ciemno)stem globalnego oświetlenia jest conajmniej o klasę lepszy niż u konkurencj

-system wolumetrycznymi mgły w położeniu z oświetleniem dynamicznym, żaden sandbox tego nie mial do tej pory

-odwzorowanie ognia w nocy, świateł, popatrz jak to wygląda po zmroku w sain denis

-ROŚLINNOŚĆ nawet ta najdrobniejsze jak trawa generuje cienie, w assasyn ie trawa nie ma jakiegokolwiek cieniowania

 

Porównaj sobie np jakość odwzorowania i poziom skomplikowania modeli koni, to jest jak porównanie gier z dwóch różnych generacji konsol.

 

Nie mówiąc o całej masie szczegółów,detali jak błoto, bagna, realistycznie brudzace się ubrania i bronie po wpadniecie w nie, moknace ubrania, spływający deszcz po kapeluszu arthura w trakcie ulewy, prześwituje opuszki płatków ucha postaci gdy staniemy pod słońce albo jakieś inne źródło swiatla, zachowanie wierzchowca gdy zauważy zagrożenie no węża, niedzwiedzia itd, albo gdy przejeżdżając obok gej zera ten nagle wybuchnie, jest to poziom pozzaziegiem kogokolwiek na chwile obecna.

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Assa gralem 140h i wymaxowalem wszystko co szlo, RDR2 gralem ok 50h i wymaxowalem wszystko to moze sie wypowiem nt technologii zwlaszcza w assasynie. RDR2 to gra w produkcji od ilu 10 lat? Na silniku GTA5, czego nawet nie udalo sie wieloma mechanikami ukryc, Ass to silnik Anvil juz w miare swiezy 'next genowy'. Zobaczmy jak to wygladalo

 

 

Bełkot. A twoje zdjecia z gry pokazują że RDR2 to graficzny majstersztyk przy AC Odyssey. AC jest bardzo ładne ale RDR 2 deklasuje ją - nie wspominając już o realizmie i animacji.

 

Ja grałem w RDR2 na Xbox one X, więc raczej nie będę grał drugi raz, nawet jak wyjdzie na PC. No chyba, żeby dodali ray tracing, to faktycznie, pewnie bym się skusił. Zresztą RDR 1 nie wyszedł na PC do tej pory, nie wiadomo czy RDR 2 wyjdzie, wątpie w to.

 

Rockstar nie doda Ray tracingu zapomnij. To nie jest firma która idzie wyłącznie w grafikę. Oni stawiają samą rozgrywkę, mechanike na 1 miejscu. To nie Ubisoft który idzie TYLKO wyłącznie w grafikę a pozostałe najważniejsze elementy zlewa typu fabuła, misje itp.

 

Rockstar to nie Ubisoft ;)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4k na xbox x jest natywne bez sztuczek, wiec coś bredzisz ;)

wrzuć fotkę tego swojego 75 " tv i xbox x

To jest temat o AC: Odyssey nie będę robił offtopu. Poza tym wrzucałem już nie raz różne fotki na forum, nie muszę nic nikomu udowadniać.

Edytowane przez KenpachiSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego ja się dowiaduje Rdr niby lepiej od Odyssey wygląda :lol2:

 

Pclab bawi i uczy.

Napisałem dlaczego odnies się do mojego poprzedniego postu jeżeli masz odmienne zdanie i możemy podyskutować.

 

Czekam na konkrety i rzeczowa dyskusje a nie brednie ;) i argumenty w stylu wygląda lepiej i juz :) bo mam rtx 2080

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Czego ja się dowiaduje Rdr niby lepiej od Odyssey wygląda :lol2:

 

Pclab bawi i uczy.

 

Czy wyglada lepiej zależy .. Napewno RDR 2 oferuje lepszy realizm, animacje itp + widoki są bardziej realistyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rdr to stary silnik Gta.

Fizyka robi jedynie wrażenie i oświetlenie.

 

 

W Odyssey mamy fotorealistyczne odzwierciedlenie faktycznych Greckich budowli.

Napisałem CI co robi wrażenie w poprzednim długim poście, proszę odnies się do niego.

Albo nie ma sensu dyskutować bo operujesz orgumentem fotorealistyczne budowle, bez konkretów.

 

Wrzuć na screenie te fotorelostyczne budowle jak możesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

W Odyssey mamy fotorealistyczne odzwierciedlenie faktycznych Greckich budowli.

 

Dawaj pokaż to :D .. Tylko żadne filmiki i cut-scenki. ma byc screen z samego gameplay`a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przyznam że bawiłem się w Odyssey wyśmienicie. OK fabuła jest przeciętna, nieporywająca ale sam gameplay jest super. Po RDR2 byłem trochę przytłoczony mechanikami. Z drugiej strony w RDR2 widać było napracowanie i dbałość o szczegóły. Animacje w porównaniu z Odyssey to różnica 2 klas, koń i jego animacja w Odyssey jest tak tragiczna, że unikałem używania go jak ognia. Grafika, hmmm w RDR2 bardzo sterylna, niby pełno detali ale liczba obiektów jest zredukowana, znowu w Odyssey wg mnie jest odwrotnie, jest pełno obiektów ale z gorszym cieniowaniem/szczegółowością.

Co do rozgrywki to z chęcią wracałem do gry w Odyssey, robiłem poboczne misje, biegałem, cudowałem, ten luźny gameplay zachęcał do gry, znowu w RDR2 grałem bardziej dla fabuły.

Jako całość uważam RDR2 za grę lepszą, "kompletniejszą" ale bardziej lajtowy, przyjemniejszy w rozgrywce do polatania był Odyssey.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Odyssey czy Origin to gry które mają przepiękną grafikę i eksploracja może przez 2-3h bawić.. ALE gdzie fabuła? Gdzie scenariusz do wątku głównego i misji pobocznych? Gdzie są te najważniejsze elementy które powinny być w każdej grze tego typu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o odwzorowanie starożytnej Grecji na potrzeby gry i odwzorowanie budowli historycznych to jest fakt odyssey ładnie sobie radzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem CI co robi wrażenie w poprzednim długim poście, proszę odnies się do niego.

Albo nie ma sensu dyskutować bo operujesz orgumentem fotorealistyczne budowle, bez konkretów.

 

Wrzuć na screenie te fotorelostyczne budowle jak możesz ;)

Przyznaje Ci duzo racji w tym co pisales, tylko mysle ze 90% konsolowcow w tym i ja nic z tych rzeczy nie widziala, bo grala na xbox s i ps4. Domyslam sie ze konsol master xbox x rejs to zjawisko raczej statystycznie male.

Assassin-039-s-Creed-Odyssey-Screenshot-2019-01-02-02-36-44-67.png Assassin-039-s-Creed-Odyssey-Screenshot-2019-01-02-02-55-21.jpg Assassin-039-s-Creed-Odyssey-Screenshot-2019-01-02-02-37-42.jpg Assassin-039-s-Creed-Odyssey-Screenshot-2019-01-02-02-54-34-21.png Assassin-039-s-Creed-Odyssey-Screenshot-2019-01-02-02-50-38-17.png Assassin-039-s-Creed-Odyssey-Screenshot-2019-01-02-02-49-12-89.png Assassin-039-s-Creed-Odyssey-Screenshot-2019-01-02-02-49-24-03.png Assassin-039-s-Creed-Odyssey-Screenshot-2019-01-02-02-42-52-30.png Assassin-039-s-Creed-Odyssey-Screenshot-2019-01-02-02-42-41-78.png Assassin-039-s-Creed-Odyssey-Screenshot-2019-01-02-02-39-59-20.png Assassin-039-s-Creed-Odyssey-Screenshot-2019-01-02-02-37-58-58.png Assassin-039-s-Creed-Odyssey-Screenshot-2019-01-02-02-41-07-17.png Assassin-039-s-Creed-Odyssey-Screenshot-2019-01-02-02-40-38-69.png Assassin-039-s-Creed-Odyssey-Screenshot-2019-01-02-02-43-39-05.png

 

Nagralem filmik w 4k 'z tych skrinow'

mozna sobie zobaczyc i samemu stwierdzic, chociaz ja juz zadnym filmikom i skrinom nie wierze bo to sa zrzuty zwykle i lapane pewnie w klasycznych 100nitach a tego co widze np na Oledzie nie jestem w stanie zdjeciem normalnym pokazac. RDR2 na oledzie wygladal przefatalnie na xbx s, bylo to moje najgorsze gaming experience od lat, jedynie hajp, marka i dopiero w polowie i pod koniec ciekawa fabula przekonaly mnie, zeby to nudne slamazarne widowisko dokonczyc w ogole. Asasyna nie zestawisz takimi porownaniami z RDR2 przez HDR. RDR2 mial roztwor mleczanu zamiast HDRu.

20190102-033021.jpg Assassin-039-s-Creed-Odyssey-Screenshot-2019-01-02-02-36-44-67.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie RDR2 to westernowy gniot :E jak bedzie na PC pirat moze pobiore i zobacze tego westernowego gniota :E a teraz sie delektuje odysseyem zajebiscie mi sie gra Ledwo origins skonczylem i sie wzialem za Odyssey napewno co mi sie podoba to duuuuuzo bardziej rozbudowany system walki juz na 7 lvlu sie gra i walczy fajniej niz w origins na takim 40+ ;)

Edytowane przez Dudus92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok jakieś konkrety co do hdr to zgadza się implementacja jest na zasadzie konwersji sygnału sdr do hdr co daje mizerne skutki i hdr najlepiej wyłączyć. Tu się zgadzam

 

Rozumiem ze grałeś na xbox s co może być problemem rzeczywiście jeśli odpalam es grę na oledzie. Swego czasu jak nie miałem ps4 pro ani xbox x tylko zwykła ps4 to pamiętam ze gry 1080p wyglądały średnio, a co dopiero 800p z xbox s (choć nie widziałem w akcji ale wierzę na slowo)

 

Na xbox x gra wygląda natomiast genialnie, może wrzucę później jakieś cenny w 4k jak będę w domu.

 

Skoro nie masz xbox x mam nadzieje ze pewnego dnia wyjdzie wersja pc i sam się przekonasz o czym mówię.

 

Btw screeny wyglądają nieźle są dobrej jakosci nie można zaprzeczyć ze gra wyglada bardzo dobrze jak na sandbox

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oni serio w 2020 wyskoczą z Rzymem, to hype już będzie żaden.

Zwłaszcza że Rzym już w tej serii był i choć ponowne odwiedziny w nowej oprawie mogą się wydawać kuszące, człowiek momentalnie przypomina sobie o tym, że recykling będzie odczuwalny jeszcze bardziej niż w Odyssey. Przy Origins nabrałem nadziei, że Ubi wyciągnęło wnioski z poprzednich odsłon AC, ale niestety nic z tego. Zrobili krok w dobrą stronę, sięgając po erpegowe rozwiązania, po czym ponownie stanęli w miejscu i jadą po linii najmniejszego oporu. Marne szanse na to, że kolejna część zaoferuje ewolucję na miarę Origins, nawet jeśli miała ona miejsce tylko w obrębie serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...