Skocz do zawartości
Tomek1623

Assassin’s Creed: Odyssey

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze, to grałem we wszystkie części GTA, Wiedźmina, i RDR, więc nie wiem czemu stwierdzasz, że mam w nie zagrać. Nie przyszło Ci do głowy, ze może grałem w te gry? Nawet przez sekundę o tym nie pomyślałeś? To jest dopiero żenujący poziom dyskusji, jesteś sporo poniżej Vulca.

 

Po drugie, to pokaż mi dowód na poparcie tego co piszesz.

 

Po trzecie, to nie jestem pewien czy rozumiesz zdania złożone, i czy rozumiesz co to jest dowód.

Moje subiektywne zdanie na temat ac o jest takie, że gra w zestawieniu z rdr 2 jest gniotem straszliwym i kpina ogromną z gracza. Nie bez powodu gra kosztuje w uk 25 f

Biorąc pod uwagę opinie większości ludzi w tym wątku z całą pewnością moge obiektywnie stwierdzić, że masz problemy psychiczne. :E, a jakakolwiek merytoryczna dyskusja z tobą nie ma sensu bo uważasz, że każda osoba ma swoje subiektywne zdanie na temat na przykład gry i nie można z takim zdaniem w ogóle wchodzić w jakakolwiek polemikę bo o "gustach się nie dyskutuje" co jest kompletnym idiotyzmem przeczacym idei forum.

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Po pierwsze, to grałem we wszystkie części GTA, Wiedźmina, i RDR, więc nie wiem czemu stwierdzasz, że mam w nie zagrać. Nie przyszło Ci do głowy, ze może grałem w te gry? Nawet przez sekundę o tym nie pomyślałeś? To jest dopiero żenujący poziom dyskusji, jesteś sporo poniżej Vulca.

 

Po drugie, to pokaż mi dowód na poparcie tego co piszesz.

 

Po trzecie, to nie jestem pewien czy rozumiesz zdania złożone, i czy rozumiesz co to jest dowód.

 

Ale jak mam ci pokazać dowód? Ślepy jesteś czy jak? Zobacz sobie jakie masz misje poboczne w AC a jakie masz w Wiesku, RDR 2 czy GTA 5. Nie wiem jeśli takich rzeczy nie odróżniasz to chyba musisz kupić okulary. Bez urazy ale mam wrażenie ze sobie jaja robisz..

 

Zobacz jak wyglądaja konstrkcje misji pobocznych w AC czym się kolejne sub-questy różnia od siebie. Na ile sposobow mozemy je wykonać, jakie dialogi lub inne elementy w nich otrzymujemy .. Jak bardzo są zróżnicowane i rozbudowane - zarówno mam na myśli te mniejsze jak i te większe..

 

Dla przykładu zdarzenia losowe w GTA 5 lub RDR 2. idziesz sobie po drodze na koniku a tu gość wypada z lasu i krzyczy ze ktoś go goni... Innym razem napotykasz gościa co się zgubił i prosi o odprowadzenie do miasta.. Banał? Tak ALE zobacz jakie bogactwo jest w narracji/dialogach.. Każde zdanie jest dopracowane i różni się od reszty w pozostałych misjach.. A mówimy tu o "zdarzeniach" czyli najkrótszych misjach, które nawet nie powinno się porównywać do questów.. Teraz weź taki tekst ze zdarzenia losowego z RDR 2 i porównaj do misji pobocznych w AC Origins / Odysei. Baa nawet bym polemizował, że te dialogi i bogactwo w zdarzeniach losowych RDR 2 bije "poziomem" na łopatki misje związane z głównym wątkiem fabularnym .

 

A jeśli tego nie dostrzegasz.. To już masz człowieku ogromny problem ;). To już ja potrafie odróżnić np błędy i niedopatrzenia w Andromedzie czy w Elexie. Gdzie swego czasu zachowywałem sie podobnie jak ty w dyskusji z Vulciem. Baa Niby wszyscy mysla ze chwaliłem andromede po niebiosa a finalnie oceniłem ją na 6.5/10 ze względu na błędy typu kopiuj-wklej obiekty na mapach czy bywały nudne sub-questy.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak mam ci pokazać dowód? Ślepy jesteś czy jak? Zobacz sobie jakie masz misje poboczne w AC a jakie masz w Wiesku, RDR 2 czy GTA 5. Nie wiem jeśli takich rzeczy nie odróżniasz to chyba musisz kupić okulary. Bez urazy ale mam wrażenie ze sobie jaja robisz..

 

Zobacz jak wyglądaja konstrkcje misji pobocznych w AC czym się kolejne sub-questy różnia od siebie. Na ile sposobow mozemy je wykonać, jakie dialogi lub inne elementy w nich otrzymujemy .. Jak bardzo są zróżnicowane i rozbudowane - zarówno mam na myśli te mniejsze jak i te większe..

 

Dla przykładu zdarzenia losowe w GTA 5 lub RDR 2. idziesz sobie po drodze na koniku a tu gość wypada z lasu i krzyczy ze ktoś go goni... Innym razem napotykasz gościa co się zgubił i prosi o odprowadzenie do miasta.. Banał? Tak ALE zobacz jakie bogactwo jest w narracji/dialogach.. Każde zdanie jest dopracowane i różni się od reszty w pozostałych misjach.. A mówimy tu o "zdarzeniach" czyli najkrótszych misjach, które nawet nie powinno się porównywać do questów.. Teraz weź taki tekst ze zdarzenia losowego z RDR 2 i porównaj do misji pobocznych w AC Origins / Odysei. Baa nawet bym polemizował, że te dialogi i bogactwo w zdarzeniach losowych RDR 2 bije na łopatki misje związane z głównym wątkiem fabularnym .

 

A jeśli tego nie dostrzegasz.. To już masz człowieku ogromny problem ;). To już ja potrafie odróżnić np błędy i niedopatrzenia w Andromedzie czy w Elexie. Gdzie swego czasu zachowywałem sie podobnie jak ty w dyskusji z Vulciem. Baa Niby wszyscy mysla ze chwaliłem andromede po niebiosa a finalnie oceniłem ją na 6.5/10 ze względu na błędy typu kopiuj-wklej obiekty na mapach czy bywały nudne sub-questy.

 

Nie ma w całym tym spamie ani jednego dowodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w całym tym spamie ani jednego dowodu.

Jest dowód na to ze twoja głupota jest nieskonczona, dowód niezaprzeczalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Nie ma w całym tym spamie ani jednego dowodu.

 

To masz człowieku jakis problem.. Nie znami ale ze sobą..

 

AC Odyssey na pewno jest lepsze od Origins i może sie podobać (w miarę).. Jeśli się oleje misje poboczne i zrobi sie wyłącznie glówny wątek fabularny + ewentualnie zwiedzając świat.. TYLKo czy to jest możliwe? Bo w origins TEGO NIE MOGŁEM doświadczyć bo gra kazała mi wskoczyć na odpowiedni LEVEL by pchnąć fabułę do przodu... Normalnie miałem ochotę pojechać do siedziby Ubi i zlać im tyłki.. Tak zniszczyli mój Egipt :( A miało być tak pięknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje subiektywne zdanie na temat ac o jest takie, że gra w zestawieniu z rdr 2 jest gniotem straszliwym i kpina ogromną z gracza. Nie bez powodu gra kosztuje w uk 25 f

Biorąc pod uwagę opinie większości ludzi w tym wątku z całą pewnością moge obiektywne stwierdzić, że masz problemy psychiczne. :E, a jakakolwiek merytoryczna dyskusja z tobą nie ma sensu bo uważasz, że każda osoba ma swoje subiektywne zdanie na temat na przykład gry i nie można z takim zdaniem w ogóle wchodzić w jakakolwiek polemikę bo o "gustach się nie dyskutuje" co jest kompletnym idiotyzmem przeczacym idei forum.

Udowodnij, że mam problemy psychiczne. Wymagasz od ludzi, żeby ciągle Ci pokazywali zdjecia na poparcie tego co piszą, to może teraz ja poproszę o dowód na to, że jesteś psychiatrą, bo tylko psychiatra, i tylko po osobistym zbadaniu pacjenta może stwierdzić czy taka osoba jest chora psychicznie, lub ma problemy. No więc jesteś psychiatrą? Nie stwierdzasz bezpośrednio, że jesteś lekarzem, ale sugerujesz to, stawiając diagnozę w postaci "z całą pewnością moe stwierdzić obiektywnie, że masz problemy psychiczne". Wiesz co grozi za podszywanie się pod lekarza? Wygłaszasz opinie na temat mojego zdrowia psychicznego, a co gdybym teraz skoczył z okna, a moja rodzina jako powód mojego skoku z okna pokazała twój komentarz, w którym piszesz, że stwierdzasz w 100%, że mam problemy psychiczne?

 

To masz człowieku jakis problem.. Nie znami ale ze sobą..

 

AC Odyssey na pewno jest lepsze od Origins i może sie podobać (w miarę).. Jeśli się oleje misje poboczne i zrobi sie wyłącznie glówny wątek fabularny + ewentualnie zwiedzając świat.. TYLKo czy to jest możliwe? Bo w origins TEGO NIE MOGŁEM doświadczyć bo gra kazała mi wskoczyć na odpowiedni LEVEL by pchnąć fabułę do przodu... Normalnie miałem ochotę pojechać do siedziby Ubi i zlać im tyłki.. Tak zniszczyli mój Egipt :( A miało być tak pięknie.

Znowu piszesz puste słowa nie poparte żadnymi dowodami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

 

Znowu piszesz puste słowa nie poparte żadnymi dowodami.

 

Człowieku, odpowiedz na to co napisałem w moim powyższym i zarazem obszernym poście. Tam masz przykład porównujacy poziom AC do innych gier pod kątem narracji/dialogów. I to jest jeden TYLKo przykład.. bo takich przykladów na niekorzyść AC, mógłbym wymieniać do rana

 

Później ci podałem kolejny przykłąd idiotyzmu w ostatnich odsłonach AC.. Czyli aby ruszyc fabułe musisz być na odpowiednim Levelu ..eeeeeeeeee. Normalnie mnie korci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo w origins TEGO NIE MOGŁEM doświadczyć bo gra kazała mi wskoczyć na odpowiedni LEVEL by pchnąć fabułę do przodu...

 

Jest kilka momentów w których trzeba sobie podbić level. Na szczęście nie trzeba się babrać w te questy losowe i z tablic. Wystarczy robić te fabularne oznaczone żółtą ikoną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jest kilka momentów w których trzeba sobie podbić level. Na szczęście nie trzeba się babrać w te questy losowe i z tablic. Wystarczy robić te fabularne oznaczone żółtą ikoną.

 

Jesli tak jest to ok moze dam jej kiedys szanse.. CHociaz Grecja mnie tak interesuje jak szwajcarski zegarek.. Zniszczyli Egipt ;(.. Chyba ze updejty zmieniły koncepcje wykonywania misji i juz nie trzeba nabijać levelów? No ale chyba juz nie mam ochoty wracać do AC ;/

 

Wole juz kolejny raz przechodzić RDR 2 lub Mass Effect Trilogy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, odpowiedz na to co napisałem w moim powyższym i zarazem obszernym poście. Tam masz przykład porównujacy poziom AC do innych gier pod kątem narracji/dialogów. I to jest jeden TYLKo przykład.. bo takich przykladów na niekorzyść AC, mógłbym wymieniać do rana

 

Później ci podałem kolejny przykłąd idiotyzmu w ostatnich odsłonach AC.. Czyli aby ruszyc fabułe musisz być na odpowiednim Levelu ..eeeeeeeeee. Normalnie mnie korci :D

Nie interesują mnie twoje brednie, dopóki nie przedstawisz mi dowodu, a nie przedstawisz mi takiego dowodu, bo go nie ma, i byc nie może jeżeli piszemy o grze. Jestem po studiach wyższych, mam grand mastera w starcrafcie 2, jestem jednym z najlepszych graczy PvP w Star Wars The Old Republic na świecie (takie mmo), moje iq jest powyżej przeciętnej, zarabiam bardzo dobrze, mam dobre życie, a mimo to siedzę tutaj i staram się wytłumaczyć coś osobom, które sprawiają wrażenie ograniczonych intelektualnie, i niewykształconych. O czym to świadczy? Że jestem tylko człowiekiem, i każdy ma swoje słabości, bo nie powinno mnie to interesować, co Wy macie do powiedzenia. To tak jak kłócić się z pingwinami.

Edytowane przez KenpachiSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba ze updejty zmieniły koncepcje wykonywania misji i juz nie trzeba nabijać levelów?

 

Zrobili patcha w którym dodali opcję, która wyrównuje poziom wrogów do Twojego. Nie wiem tylko, czy to także skaluje lvl wrogów w dół czy tylko w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz człowieku jakis problem.. Nie znami ale ze sobą..

 

AC Odyssey na pewno jest lepsze od Origins i może sie podobać (w miarę).. Jeśli się oleje misje poboczne i zrobi sie wyłącznie glówny wątek fabularny + ewentualnie zwiedzając świat.. TYLKo czy to jest możliwe? Bo w origins TEGO NIE MOGŁEM doświadczyć bo gra kazała mi wskoczyć na odpowiedni LEVEL by pchnąć fabułę do przodu... Normalnie miałem ochotę pojechać do siedziby Ubi i zlać im tyłki.. Tak zniszczyli mój Egipt :( A miało być tak pięknie.

 

Hmmm dokladnie zepsuli tym origins strasznie ze bylo trzeba ledwo tknac Misje boczne + pytajniki zeby dobijac lvl do fabuly :E w odyssey juz jest lepiej ale nadal nie to co bym chcial bo i tak juz lvl mocno wychodzi poza dana mapke na ktorej jestem :E dla mnie ludzie co jada tylko fabule to RPG plebs psujacy gry rpg :E w takich grach sie robi wszystko i czysci wszystko zacieram raczki ide dalej w odyssey czyscic kazda pierdolona mapke z jebanych pytajnikow <3

Edytowane przez Dudus92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Hmmm dokladnie zepsuli tym origins strasznie ze bylo trzeba ledwo tknac Misje boczne + pytajniki zeby dobijac lvl do fabuly :E w odyssey juz jest lepiej ale nadal nie to co bym chcial bo i tak juz lvl mocno wychodzi poza dana mapke na ktorej jestem :E dla mnie ludzie co jada tylko fabule to RPG plebs psujacy gry rpg :E w takich grach sie robi wszystko i czysci wszystko zacieram raczki ide dalej w odyssey czyscic kazda pierdolona mapke z jebanych pytajnikow <3

 

Może dam Odyssey szanse ale raczej to bedzie powtórka z rozrywki. Unity beznadziejne, Ta w anglii również mega nie udana. Origins rozczarowanie mimo przepięknej grafiki. Cóż poziom serii zniżył się do poziomu gimbusów. I takie jest moje zdanie. Ludzie lubię te gry i ok niech sobie grają :). Bo kazdy ma inny gust ale trzeba dostrzegać jej wady.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwnoknurski

Jestem po studiach wyższych, mam grand mastera w starcrafcie 2, jestem jednym z najlepszych graczy PvP w Star Wars The Old Republic na świecie (takie mmo), moje iq jest powyżej przeciętnej, zarabiam bardzo dobrze, mam dobre życie, a mimo to siedzę tutaj i staram się wytłumaczyć coś osobom, które sprawiają wrażenie ograniczonych intelektualnie, i niewykształconych. O czym to świadczy?

Że Jesteś ignorantem i aroganckim bucem z ego wielkości Azji?

 

Ale przecież to tylko subiektywna opinia... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że Jesteś ignorantem i aroganckim bucem z ego wielkości Azji?

 

Ale przecież to tylko subiektywna opinia... ;)

Chyba tylko Master Yoda zachowałby spokój rozmawiając z takimi ludźmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jestem po studiach wyższych, mam grand mastera w starcrafcie 2, jestem jednym z najlepszych graczy PvP w Star Wars The Old Republic na świecie (takie mmo)

 

Boziuuuu weźcie go stąd ;D Co za brednie wypisujesz. Co mnie interesuje czy jesteś jakimś masterem w Starcrafcie 2 (która jest i tak przereklamowanym rtsem) czy najlepszym graczem w Star Wars. Co mnie to interesuje? DLa mnie nawet możesz być prezydentem .. ALe prawda jest taka że Piszesz brednie o AC Odyssey i każdy tu użytkownik to widzi.

 

A ja jestem Grand Masterem w robieniu wielkich bobików w WC.. I co też mi przysługują jakieś przywileje, w tym miedzy innymi pisanie bredni i trollowanie na forum? :E :E :E

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udowodnij, że mam problemy psychiczne. Wymagasz od ludzi, żeby ciągle Ci pokazywali zdjecia na poparcie tego co piszą, to może teraz ja poproszę o dowód na to, że jesteś psychiatrą, bo tylko psychiatra, i tylko po osobistym zbadaniu pacjenta może stwierdzić czy taka osoba jest chora psychicznie, lub ma problemy. No więc jesteś psychiatrą? Nie stwierdzasz bezpośrednio, że jesteś lekarzem, ale sugerujesz to, stawiając diagnozę w postaci "z całą pewnością moe stwierdzić obiektywnie, że masz problemy psychiczne". Wiesz co grozi za podszywanie się pod lekarza? Wygłaszasz opinie na temat mojego zdrowia psychicznego, a co gdybym teraz skoczył z okna, a moja rodzina jako powód mojego skoku z okna pokazała twój komentarz, w którym piszesz, że stwierdzasz w 100%, że mam problemy psychiczne?

 

Tak się składa że jestem psychiatra i swierdzam ze masz zaburzenia psychiczne, najprawdopodobniej jestes na jakiś silnych lekach psychotropowych.

Szukasz sensacji, chcesz wzbudzić zainteresowanie głoszenie idiotycznych tez. Najprawdopodobniej jestes osoba bardzo samotna i niechcianą w społeczeństwie.

 

Możesz pokazywać swoje brednie komu tylko chcesz. A stwierdzenie że masz problemy psychiczne można śmiało zastosować jako dowód podając 90% twoich wypowiedzi.

 

Jak skoczysz z okna to jednego idiotę mniej, mysle ze rodzina była by zadowolona i wdzięczna.

 

Eot.

Troll, strolowaleś juz kilka osób gratulacje, wracaj do starcrafta chlopczyku ;)

 

Widać jak bardzo inteligentną osoba jesteś siedząc w takim wątku na jakimś forum Polskim w piątek wieczorem :lol2:

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że Jesteś ignorantem i aroganckim bucem z ego wielkości Azji?

 

Ale przecież to tylko subiektywna opinia... ;)

Wyszło szydło z worka, jak mawiają. Nie, żeby to była jakaś niespodzianka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie rozumiecie prośby o uspokojenie się. Widocznie potrzebujecie odpoczynku i ja go Wam zapewnię. Od razu też mówię, że każdy idiotyczny priv w związku z odpoczynkiem to dodatkowy urlop. Żrecie się w temacie o jakiejś gierce jak psy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki fajny serial się zapowiadał :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy masz dowód na to, że faktycznie zapowiadał się serial? Może wcale nie powstałby z tego serial. I skąd wiesz, że ten serial byłby fajny? To tylko Twoja subiektywna opinia. Nie możesz w taki sposób pisać na forum :P

 

PS Ja tam z powodu powrotu do Wloch bym nie plakal, ale liczylbym na wieksze zroznicowanie aktywnosci i bardziej poruszajaca historie przynajmniej w zakresie watku glownego oraz zrezygnowanie z tych durnych leveli i wprowadzenie wiekszej liczby mechanik urozmaicajacych walke (i sprawiajacych, ze do kazdej potyczki musielibysmy podejsc inaczej i faktycznie musielibysmy nauczyc sie pewnych schematow pokonywawnia oponentow). Ale niestety, zwlaszcza w kwestii levelowania i walki raczej nie ma co liczyc na rewolucje, gra skierowana jest do masowego odbiorcy wiec i pod masowego odbiorce przygotowana jest cala jej niewymagajaca mechanika.

Edytowane przez marcinho07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez ta gra wzbudza kontrowersje, fascynuje mnie ostatnio to dlaczego moze bysmy uzyli brain powera wspolnie zeby do tego dojsc? :)

 

Chyba jednak jest to kryptowojna milosnikow rdr2 wciaz zauroczonych ta gra, czujacych zagrożenie/niepokoj ze strony sandboxa Ubi ze podgryza status sandboxa roku ich grze:)

 

Bedzie do zawsze subiektywizm czysty aczkolwiek podalo pare osob kilka dobrych argumentow przeciw Odyseji. Jako osoba zafascynowana Odyseja a zawiedziona Rdr2 experience odniose sie do tych argumentow bo sie z niektorymi zgadzam.

 

Ktos napisal: cienkie dialogi sub questy liche - fakt nie sa to konwersacje najwyzszych lotow, podobnie zreszta jak w RDR2 wrecz 20x tyle tam bylo rozmow o dupie marynii, najgorzej wypadaja w Odyseji powtarzalne rozmowy o kuesty przynies wynies zabij. Sa slabe aczkolwiek maly plus ze roznorodne nie zawsze powtarzaja te same slowo w slowo kwestie. Po 15 razie czesto je juz skipowalem. Voice acting Alexiosa jest fatalny, malo przekonywujacy grecko angielszczyzna:) Jesli chodzi o postac Kassandry to strzal w dziesiatke. Wg mnie najlepszy i wlasciwy wybor na postac. Potrafi byc zabawna i sarkastyczna podoba mi sie jej podejscie mam wywalone i co mi zrobisz. Rowniez masa aluzji do plebsa bogobojnego i jej sarkazm wzgledem religii bomba. Ma dystans i kasa ironią, mam wrazenie ze jest postacia o wiekszej inteligentniejsza niz ś.p. burak Artur. Na pewno zapamietam ra postac lepiej niz artura mimo niskiego levelu narracji.

 

Grafika znowu sie pojawila jako argument. Nie chce mi sie tego sluchac i tu nie ma dyskusji. Gralem na mainstreamowej konsoli w rdr gralem na hi endowym pc. Tak sa te konie ladniejsze i robia w blocku slady. Ale Odyseja jest ladniejsza gra bo ma nowszy silnik i ma poprawny HDR. A dobry hdr w grze tj gamechanger. Granie w Hdr w Odyseje to inna gra. Zeby zobaczyc dobry Hdr w Odyseji potrzeba porzadny telewizor nie jakies gowno z marketu z 350nitow czy nawet sredniak z 600. Gra ozywa na oledzie, ktorego powtarzam niejakiemu koledze krusz czy crusz jestem posiadaczem a ty nie jestes:) l, badz jakim porzadnym Lcd 1000+(qfny sony xe ktorys tam). Jesli nie widziales tej gry na takim sprzecie, to nie widziales jej w pelnej krasie, bo gra wg testow obsluguje Hdr do 4000nitow wiec nikt z nas jej jeszcze pewnie nie widzial w pelnym blasku. Rdr moze kiedys stanie graficznie w szranki jak mu zrobia remastera na pc i zaimplementuja poprawmie hdr. Choc watpie bo to przedpotopowy silnik. Silnik W3 tez wbrew pozorom jest stary i tez tam hdra nie zaimplememtowali za dobrze byl bardzo cinki.

 

Walka ej aj wrogow: tak to sa idioci i co z tego? Chcesz angazowac tensor cores i uczyc maszynowo? A w diablo czy innych rpg moby co robia wokol gracza madrego? Laduja 3 ciosy jakie im fabryka napisała i tyle.

Bo wrog gabka: wy mylicie tego asasyna z marnymi unity czy innymi genericami serii. To jest gra Rpg!! Trzeba ja tak tez oceniac a nie symulator walki mieczem. Mob ma Hp a ty masz mu je zbic. Gracie w gabki od czasow diabli i innych czy trzeba umaczyc na czym system rpg polega? Nie chce ci sie grac to jest op build na lucznika co robi 1 strzalem 1.5mln dmg proste tylko trzeba go sobie znalezc i rozpracowac najlepiej samemu bez youtuba. Part of the fun:)

 

Bylo cos jeszcze na minus Odyseji z czym sie zgadzalem ale nie pamietam co. Nie zmienia to faktu ze przezylem mega przygode i super sie z gra bawilem. Duzo lepiej niz flaki z olejem redemption 2. Generalnie to nie lubie gier Ubi. Sa jakies parchowate, far craje to fpsowe dno, watchdogsy to popluczyny gta,o jakis ghost reconach i dywizjonach for honorach mie wspomne. Nie moge zdzierzyc tych gier. Asasyny tez na to parchowatosc cierpiały. Ale Ubi natchnione naszym Wieskiem trzecim postanowilo zmixowac to co umialo z wiedzminem3. Jestem im za to wdzieczny chyba w koncu trafili na wlasciwy tor. Nie chce czekac mi sie 7 lat na nowe wiedzminy rdry wiec trzymam kciuki za Ubi i asasyny następne. Jak beda tylko bigger n better jak Odyseja to eleganckie granko nas czeka.

 

 

Przypomnialo mi sie. Build asasyn:) smiech na sali ale milo ze jest w koncu tytul zobowiazuje. 7 tysiecy ludzi zabilem w rrakcie mojej odyseji wiekszosc na totalnym przypale:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh za szybko sie tu wyprzedza znowu lvl wzgledem wysp na ktore powinny byc gram na kosmarze dopnyalem na wyspe Eubea a mam 22 lvl olewam juz zadan z tablic bo doslownie za szybko lvl przez to leci i nie ma przyjemnosci z czyszczenia map... A gdzie do wyspy na ktorym mam fabule czyli po Eubea sie na nia wybieram to pewnie bedzie 24-25 lvl juz :/ powinno to wszystko zdecydowanie wolniej leciec tym tempem to zrobie pol mapy nawet nie pol fabuly a wbije max lvl czy bedzie inaczej :E ? I chyba zadan z tablic nie ma co robic bo daja w cholere expa a robi sie je moment :E wole poczyscic powoli pytajniki + zadania poboczne i fabulka na koniec :E

 

Naprawde ten AC:Odyssey jest zajebista gra ale to szybkie lvlowanie jest typowo dla rpg plebsu co tylko fabule by chcieli robic a czytalem opinie ze tu jest grind :E :E :E tutaj sie wyprzedza wszystko lvlem dana wyspe :E Jakby w tej grze misje poboczne i wszystko lecialo tak ze trzeba czyscic jak leci + robic misje poboczne i wszystko zeby ledwo lvl byl na fabule dalbym tej grze 10/10 :)

Edytowane przez Dudus92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna osoba pisze o nowszym silniku na którym rzekomo miałaby działać Odyseja- Wy zdajecie sobie aby sprawę z tego, ze to lekko zmodyfikowana wersja silnika Anvil na którym powstał pierwszy Asasyn w bodajże 2007 roku? Ubi ma szkielet do którego dokleja na odp.. kolejne elementy jak globalne oświetlenie, okluzja otoczenia itp. Nie mówię, że gra wygląda źle bo jest wręcz przeciwnie, wiele miejscowek zachwyca swym pięknem i rozmavhem, silnik ewidentnie umozliwia bardzo precyzyjne modelowanie obiektow i tekstur i sam fakt stworzenia tak dużego świata zasługuje na pochwałę, ale przecież choćby z uwagi na fizykę otoczenia na każdym kroku widac że ten silnik nie powstał wczoraj. Widać to też zresztą w jego optymalizacji.

Dlatego upraszam o sprawdzenie faktów przed napisaniem kolejnych podobnych bzdur. Silnik na którym powstała Odyseje to nie jest żaden nowy silnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

A bo to pierwsza gra gdzie trzeba dobić odpowiedni poziom do zadań?

 

 

W Rdr2 masz zadania typu przynieś 15 piór.

Faktycznie klasa lepiej niż Odyssey.

to nie zadania a bardziej wyzwania. Takie rzeczy dla ludzi którym brakuje już wyzwań w grze, przeszli wszystko i się nudzą a chcieli by robić jakieś postępy, jednocześnie nie chcąc opuszczać świata gry. To taka też nagroda dla tych co eksplorują świat gry zbierają, dociekają a później są wynagradzani tym że jakiś NPC potrzebuje czegoś co mamy w inwentarzu. To takie pytajniki jak w W3.

 

Chyba jednak jest to kryptowojna milosnikow rdr2 wciaz zauroczonych ta gra, czujacych zagrożenie/niepokoj ze strony sandboxa Ubi ze podgryza status sandboxa roku ich grze:)

chyba jednak nie.

Za RDR2 dałem 250zł i nie mogę się oderwać. Odyssey - nawet za darmo pirata nie pociągne bo mi szkoda wentylatorów w laptopie i zapisu na SSD a co dopiero czasu na coś takiego. Jedyny dobry sandbox od Ubi to Wildlands, któego zresztą kupiłem i zanim wyszedł RDR2 grałem intensywnie.

Edytowane przez hoodedman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Tak przełączasz na easy i nie musisz się przejmować takimi niuansami jak unikanie ataków bosa
    • F4 odpalam przez skrót Script Extednera i Steam i tak mi się uruchamia, a jak nie odaple Steam tylkood razu grę przez Script Extednera to wpierw wyskakuje mi okno launchera F4 które muszę zamknąć i odpalić grę jeszcze raz, no chyba że w Vortexie jeszcze trzeba coś ustawic? 
    • Może coś takiego: 1) Obudowa ENDORFY SIGNUM 300 solid opis, charakterystyka, dane techniczne ===> https://www.x-kom.pl/p/1078065-obudowa-do-komputera-endorfy-signum-300-solid.html      albo obudowa ENDORFY Ventum 200 Air opis, charakterystyka, dane techniczne ===> https://www.x-kom.pl/p/1090372-obudowa-do-komputera-endorfy-ventum-200-air.html#Specyfikacja      albo obudowa komputerowa MSI MPG GUNGNIR 100P opis, charakterystyka, dane techniczne ===> https://www.x-kom.pl/p/491811-obudowa-do-komputera-msi-mpg-gungnir-100p.html#Specyfikacja nowa bez gwarancji ! do tego 2) Chłodzenie CPU Silentium PC Fortis 5 140 mm aktywne chłodzenie opis, charakterystyka, dane techniczne ===> https://www.x-kom.pl/p/702535-chlodzenie-procesora-silentiumpc-fortis-5-140mm.html       albo chłodzenie ENDORFY Spartan 5 MAX ARGB 120mm opis, charakterystyka, dane techniczne ===> https://www.x-kom.pl/p/1121599-chlodzenie-procesora-endorfy-spartan-5-max-argb-120mm.html      albo Silver Monkey X FROSTY SLIM 120 mm opis, charakterystyka, dane techniczne ===> https://www.x-kom.pl/p/1154664-chlodzenie-procesora-silver-monkey-x-frosty-slim-120-mm.html Wszystkie komponenty powinny spełnić oczekiwania, są nowe i w większości na gwarancji. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt na priv, pozdrawiam i zapraszam
    • obydwa mają hdr ładny , ale niestety przestrzeń kolorów tylko scRGB , cyber z fixem na czerń
    • Kwestia temperatur i ich wpływu na krzywą i taktowania to kwestia sterownika. Ale od strony MSI też mogą być jakieś babole. Ja sam zmieniam GPU co ~2 lata, nie wiem może już robię to instynktownie i nie zwracam zbytnio uwagi na pewne myki. No, ale po zakupie ustawiam sobie profile UV, jak coś gdzieś nie balanga na krzywej to koryguję, zapisuję i zapominam No, ale jakieś krzywe robię czasami znajomym, czy u dzieciaka w kompie itd. i też balanga.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...