Skocz do zawartości
Tomek1623

Assassin’s Creed: Odyssey

Rekomendowane odpowiedzi

Odyssey - nawet za darmo pirata nie pociągne bo mi szkoda wentylatorów w laptopie i zapisu na SSD a co dopiero czasu na coś takiego.

Totalna nuda z ładną grafiką i widoczki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po miesiącu przerwy, wróciłem do Odysejii i wkoncu dotarłem do Attyki. Pograć z tydzień po 2 godziny, odstawić i wrócić. Origins mnie bardziej pochłaniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

to nie zadania a bardziej wyzwania. Takie rzeczy dla ludzi którym brakuje już wyzwań w grze, przeszli wszystko i się nudzą a chcieli by robić jakieś postępy, jednocześnie nie chcąc opuszczać świata gry. To taka też nagroda dla tych co eksplorują świat gry zbierają, dociekają a później są wynagradzani tym że jakiś NPC potrzebuje czegoś co mamy w inwentarzu. To takie pytajniki jak w W3.

 

Odin85 tego nie rozumie ;). On nawet nie umie pewnie odróżnić misji od wyzwań czy nawet zdarzeń losowych. Ehh

 

Totalna nuda z ładną grafiką i widoczki :E

 

Dlatego mówie te gry to powinny być za darmo dostarczane do konsoli. Do nacieszenia się grafiką po zakupie platformy do grania i tyle. Praktycznie Ubisoft mógłby zrobić z tej gry demo czyli samą grafikę ... Zwiedzanie miast i ciekawych miejscówek.. Bez tej nudne walki z SI czy wtórnymi misjami. :D

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest lepsza od mega słabego moim zdaniem Origins ale te widoczki są bardzo copy/paste, powtarzalność assetów rzuca się w oczy. Fabuła sama sporo lepsza od origins (tam była jakaś fabuła ;))?

Jednak porównywanie tego tasiemca do rdr2 uważam za niesmaczny żart, to tak jak porównywać disco polo do Mozarta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już w tej serii w ogóle nie zwracam uwagi na fabułę... Jedynka zapowiadała się dobrze pod względem fabularnym, seria 2 dawała radę od 3 części to jest moda na sukces, i jak wyżej powiedziałem, rozgrywka mnie Cieszy a fabuła głęboko gdzieś. Jak tu po pierdyliardach sub qestow, wiedzieć co się dzieje, jak niektóre krótkie przykują uwagę bardziej niż cała historia?

 

Up

To co robią niektóre osoby w tym temacie to przechodzi ludzkie pojęcie... A najlepszy jest oledowiec i osoby które się z nim spinają, już nue wiem kto z nich ma bardziej nie równo pod sufitem, ale dla beki się fajnie czyta...

 

Odyseja lepsza od Origins? Czekaj ściągnę kurtkę i się bijemy hahaha.

Edytowane przez kafaros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha czyli nawet nie grałeś a już wszystko wiesz co i jak.

 

To najlepsze podsumowanie hejterów tej gry :)

 

PS. "Azazzel" też nie ma jej w swoim zbiorze udostępnionym publicznie.

 

Większość z ostrzeżeniami z topicu o RDR 2.

 

A grą roku został GOW.

Edytowane przez kubinek83bb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

To najlepsze podsumowanie hejterów tej gry :)

 

PS. "Azazzel" też nie ma jej w swoim zbiorze udostępnionym publicznie.

 

Większość z ostrzeżeniami z topicu o RDR 2.

 

A grą roku został GOW.

 

W jakim zbiorze? :P Jak rozumiem sprawdzałeś moje gry w bibliotece Steam / Xbox? Jeśli dobrze rozumiem to wielu gier tam nie znajdziesz.. Bo mam też dostep do kont firmowych albo po prostu gry kupowane w formie blu-ray .. A chyba jak kupie gre na xbox w formie pudełkowej to ona nie dodaje się do biblioteki ogrywanych gier przez użytkownika w profilu? Chyba nie :P

 

GOW Został grą roku w plebiscycie Game Awards. A jeszcze pojawią się inne konkursy i one mogą wyłonić zupełnie innego zwycięzce z 2018r. Po drugie dla mnie Game Awards to chwyt marketingowy i tyle. Bo jak taki AC Odysey mogł być nominowany do gry roku? Chyba ci krytycy co nominowali są zaślepieni albo przekupieni.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za RDR2 dałem 250zł i nie mogę się oderwać. Odyssey - nawet za darmo pirata nie pociągne bo mi szkoda wentylatorów w laptopie i zapisu na SSD a co dopiero czasu na coś takiego. Jedyny dobry sandbox od Ubi to Wildlands, któego zresztą kupiłem i zanim wyszedł RDR2 grałem intensywnie.

 

Granie na laptopie? Nie dziwie sie. Laptop sluzy najlepiej do sprawdzania poczty w tramwaju albo do robienia sciag studentom w akademikach. Granie na tym to musi byc najgorsze doswiadczenie zyciowe gorsze niz granie na xboxs/ps4 na tv 4k:)

 

Tacy ludzie pozniej oceniaja kwestie techniczna asasyna i narzekaja ze w gowno grali:) pisalem jaki setup trzeba miec zeby ocenic gre w pelni i jej aspekt techniczny.

 

15 pior i co mi z tego bylo powodem czemu szybki stracilem motywacje do tej gry, bo wszystko tam robilo sie bez sensu dla wlasnej satysfakcji chyba. W Asasynie uleczyli te przypadlosc i robienie nawet tych glupich subquestow ma sens bo masz pierdylion rzeczy do upgradowania zeby moc posunac progress gry dalej. Rdra mozesz przejsc na stockowym pistoleciku i wyjdzie na to samo. Jak na taki niby wielki sandbox to strasznie cinko. Nie wiem co tam mozna robic tyle godzin bez motywacji gameplejowej. Gra na raz i szybko do zyda poki warta 80% ceny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Granie na laptopie? Nie dziwie sie. Laptop sluzy najlepiej do sprawdzania poczty w tramwaju albo do robienia sciag studentom w akademikach. Granie na tym to musi byc najgorsze doswiadczenie zyciowe gorsze niz granie na xboxs/ps4 na tv 4k:)

 

 

Mylisz sie.. Jeśli gra jest wciągająca to nawet będzie przyjemna do grania na 5 calowym smartfonie, a co dopiero na laptopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz sie.. Jeśli gra jest wciągająca to nawet będzie przyjemna do grania na 5 calowym smartfonie, a co dopiero na laptopie.

Jak czytam takie bzdury to mi sie nóż w kieszeni otwiera :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie na laptopie? Nie dziwie sie. Laptop sluzy najlepiej do sprawdzania poczty w tramwaju albo do robienia sciag studentom w akademikach. Granie na tym to musi byc najgorsze doswiadczenie zyciowe gorsze niz granie na xboxs/ps4 na tv 4k:)

 

 

tumblr-oagwgx-Fbe-U1vunhl7o8-250.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tumblr-oagwgx-Fbe-U1vunhl7o8-250.gif

no dokładnie mem mówi wszystko. Czasami milczenie jest złotem. Chyba ze to był troling ale nie sadze... (;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie wyobrażam sobie grania na laptopie ale nie wnikam na czym kto siedzi.

Skoro nie wnikasz to czemu służył ten post, by nabić kolejny numerek?

Nie rozumiem, jak niektórzy mogą być "tak ograniczeni" i nie rozumieją że laptop to Pc i można go podpiąć pod monitor/TV, podłączyć mysz, pada, klawiaturę itp.

Sa sytuacje w życiu, że nie ma zbytniej alternatywy dla laptopa np. mój znajomy nie zmieści do kajuty na statku desktopa z monitorem.

Ja znów używam laptopa, bo zdrowie mi nie pozwala na dłuższe siedzenie przed monitorem/TV, a lapka mogę wziąć do łóżka.

Niestety, jak widać ciężko niektórym zrozumieć, że świat nie kończy się na ich biurku...

Sorry za OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To najlepsze podsumowanie hejterów tej gry :)

 

PS. "Azazzel" też nie ma jej w swoim zbiorze udostępnionym publicznie.

 

Większość z ostrzeżeniami z topicu o RDR 2.

 

A grą roku został GOW.

Azazell nie ma sensu nie odpisuj nawet mi ostatnio to sam pisał bo on tak sadzi i już (po klikną i już wszystko o nas wie Prawdziwy Sherlock holms) , nawet raporty na mnie wysłał . . :lol2:

 

ps. Każdy może mieć swoje zdanie takie jednostki tego nie rozumieją... :lol2: ,poza tym jeśli jedyna jego argumentacja ze ktoś coś napisał w innym watką i jest zapewne fanboyem i jak ma czelność krytykować grę to nawet nie jest śmieszne.. :lol2: Granie w gry a mieć o nich jakieś pojecie to widocznie dla niektórych nie osiągalne.

 

Też nie wyobrażam sobie grania na laptopie ale nie wnikam na czym kto siedzi.

Połowicznie masz racje fajnei ze nie wnikasz (: ale stwierdzeni ty sobie nie wyobrażasz ehh ale np. ktoś pracuje zdalnie albo na wyjazdach np. jeździ pociągiem czy innym transportemn wtedy ma czas na granie. I co ma pod pacha pc nosić? JEst multum innych sytuacji . Każdy gra na czym lubi, może czy mu pozwala sytuacja. Serio takie rzeczy tutaj trzeba ludzia uświadamiać :E

Edytowane przez wąsacz11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 pior i co mi z tego bylo powodem czemu szybki stracilem motywacje do tej gry, bo wszystko tam robilo sie bez sensu dla wlasnej satysfakcji chyba. W Asasynie uleczyli te przypadlosc i robienie nawet tych glupich subquestow ma sens bo masz pierdylion rzeczy do upgradowania zeby moc posunac progress gry dalej.

To nie jest żadna przypadłość, bo dla Ciebie sens ma głównie nagroda, a dla wielu innych sam quest. Zdecydowanie bardziej wolę ciekawe zadania od "fed ex" questów, nawet jeśli na końcu nie czeka żadna nagroda. W przypadku Odyssey robienie tej drobnicy nie jest wymogiem, więc jak dla mnie marna to zachęta. Zrobiłem moze 50% większych zadań pobocznych, na żadnym etapie nie miałem problemów z kasą czy zbyt słabym gearem. Nie wiem więc co dokładnie rozwiązano w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie wbijał 50lvlu, zresztą ja na 57lvl i jak patrze na to mapę to wydaję się, że dopiero ~70% pobocznych i mapy zrobione :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kosztem wyższej ceny i małego monitorka

Edytowane przez luk21pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe jak wbiłeś 50lvl nie robiąc tej drobnicy.

 

Wystarczy robić wszystkie główne, fabularne questy oznaczone żółtym kolorem, nie trzeba robić tych losowych, czasowych i wyzwań z tablic, żeby przejść całą fabułę i wbić ponad 50 poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy robić wszystkie główne, fabularne questy oznaczone żółtym kolorem, nie trzeba robić tych losowych, czasowych i wyzwań z tablic, żeby przejść całą fabułę i wbić ponad 50 poziom.

Ja wróciłem do gry po długiej przerwie ,z początku robiłem wszystko co można teraz jednak idę w sub qesty i fabułę i zobaczymy jak z lvl .Mam 23 lvl, a dopiero dotarłem do Attyki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłem do gry po długiej przerwie ,z początku robiłem wszystko co można teraz jednak idę w sub qesty i fabułę i zobaczymy jak z lvl .Mam 23 lvl, a dopiero dotarłem do Attyki...

To ja nawet nie mam 23 lvl a jestem po misjach z Xenią na Keos, ogólnie rzadko przeczesuje jakieś zbrojownie czy magazyny bo mnie to nudzi, jadę cały czas głowny wątek i w zasadzie wszystko to gdzie pojawiają się filmiki w rozmowach, zdecydowanie brakuje mi lvl żeby dalej iść i nie ukrywam że troche wolno mi leci ten lvl w stosunku do tego gdzie już jestem a mam 27 godzin grania za sobą, może zacznę ubijać tych czcicieli to mi szybciej level pojdzie do góry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie 4 ubiłem, a mam odlbokowanych już około 10... z lvl to nie powiem jak jest. Ale witamina daje 13 fps min ,dzisiaj sprawdzane więc denuvvo jedzie strasznie po wymaganiach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie 4 ubiłem, a mam odlbokowanych już około 10... z lvl to nie powiem jak jest. Ale witamina daje 13 fps min ,dzisiaj sprawdzane więc denuvvo jedzie strasznie po wymaganiach...

Jaka witamina ? Przecież wrzucenie cracka nic nie zmienia w kwesti deneuvo i tak jest dalej w grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obadaj sam i wtedy się wysil. Czy jest czy nie ma, ale jest omijane, 13 klatek z pupy się nie bierze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obadaj sam i wtedy się wysil. Czy jest czy nie ma, ale jest omijane, 13 klatek z pupy się nie bierze...

Wbij sobie na YT zbitkę "denuvo performance test".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbij sobie na YT zbitkę "denuvo performance test".

Spawdziłem na własnej skórze, widać i czuć różnice. A do filmików na tubie to i tak widać w co niektórych tytułach wzrost wydajności ale mam podejście jak do programów telewizyjnych, wierz we wszystko co Ci mówią i pokażą i bądź dalej podatny na kłamstwa i łykaj je jak młody pelikan, Twoja sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...