Skocz do zawartości
Tomek1623

Assassin’s Creed: Odyssey

Rekomendowane odpowiedzi

Odpaliłem dla testu, żeby zobaczyć ile 60 fps robi. Inna gra... szkoda, że Origins nie ma patcha.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Janus napisał:

Ile godzin łącznie zeszło ?

Gierka już odinstalowana, ale save gry pokazywał coś koło 180-190. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kelam napisał:

Gierka już odinstalowana, ale save gry pokazywał coś koło 180-190. 

Nieźle, Fallout 4 mi zajął 180h około, Origin coś około 50h, a ja dopiero grę zacząłem Kassandrą. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ile gb trzeba zarezerwować na dysku na tę grę? Jakie tam aktualizacje wychodziły? Kupuję wersję standardową. W dniu premiery podawano, że to będzie 46 gb, ale ostatecznie jak to wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Sawyer1916 napisał:

Panowie, ile gb trzeba zarezerwować na dysku na tę grę? Jakie tam aktualizacje wychodziły? Kupuję wersję standardową. W dniu premiery podawano, że to będzie 46 gb, ale ostatecznie jak to wygląda?

Około 83GB ja też gram bez dodatków.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Epicu 109 gb do pobrania :o Co przy średnim internecie jak na te czasy nie brzmi optymistycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.11.2021 o 02:51, Winter™ napisał:

Odpaliłem dla testu, żeby zobaczyć ile 60 fps robi. Inna gra... szkoda, że Origins nie ma patcha.

Będzie miec zaraz na ps5 i xsx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Sawyer1916 napisał:

Na Epicu 109 gb do pobrania :o Co przy średnim internecie jak na te czasy nie brzmi optymistycznie.

Co to znaczy średni internet? Mi ciągnie z max speedem 2,5Mb/s , a jak sobie radzę... Albo idę spać, albo idę do roboty, wstaję lub wracam, i czary mary gra na dysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AndrzejTrg napisał:

Co to znaczy średni internet? Mi ciągnie z max speedem 2,5Mb/s , a jak sobie radzę... Albo idę spać, albo idę do roboty, wstaję lub wracam, i czary mary gra na dysku?

U mnie podobnie, chociaż potrafi do 3,5-4 Mb/s dobijać. W moim przypadku to będą ze 3 podejścia, nie zawsze mogę zostawić pobieranie na noc lub na cały dzień :) Po prostu wiem, że są tu osoby które takie 100 gb zasysają dużo, dużo szybciej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sawyer1916 napisał:

U mnie podobnie, chociaż potrafi do 3,5-4 Mb/s dobijać. W moim przypadku to będą ze 3 podejścia, nie zawsze mogę zostawić pobieranie na noc lub na cały dzień :) Po prostu wiem, że są tu osoby które takie 100 gb zasysają dużo, dużo szybciej. 

Aha chyba że tak. No ja u siebie to mam taką radiówkę, zaś u Ojca to ściąga mi się w kilka chwil? Ubi przynajmniej wspiera pauzowanie ściągania, bo jak FH5 ściągałem z MS i dałem pauzę bo mi netflix mulił, to później wznowić nie szło ? i na nowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam orange zwykly pobiera mi 1,2-1,3 Mb/s i to jest dramat jak na te czasy a mieszkam w miescie. Ostatnio musialem pobrac Valhalle na nowo bo cos sie zj..i zajelo mi to prawie 25 godzin

ale to nic przy cod mw 2019 gdzie do pobrania jest 173gb czyli u mnie ok 43 godziny

Edytowane przez Eltik
  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń na infolinię i zapytaj o możliwość przepięcia na centrali do VDSL, transfer powinien skoczyć w zależności od odległości od centrali, niestety wymiana routera oraz filtra (o ile masz telefon stacjonarny) wymagana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam orange love z fun boxem 2.0, neta, tv i tel stacjonarny w tym wszystkim. Tyle dobrego ze net zawsze jest i ten transfer przez 99% czasu jest stabilny ale...czekam na swiatlowod 300 Mb/s ale cos nie idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.12.2021 o 22:41, Eltik napisał:

mam orange love z fun boxem 2.0, neta, tv i tel stacjonarny w tym wszystkim. Tyle dobrego ze net zawsze jest i ten transfer przez 99% czasu jest stabilny ale...czekam na swiatlowod 300 Mb/s ale cos nie idzie

Jak będziesz brał światłowód to bierz od razu Funboxa 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopię temat, ale dopiero teraz dorwałem się do Odyssey i zastanawiam co kierowało twórcami robiąc tego molocha. Zaprezentowali nam ogromny świat i piękny świat, szkoda tylko że to fasada. W gruncie rzeczy ta gra to jest symulator biegania od znacznika do znacznika. Zamiast podziwiać szczegółowość, piękne widoki z dbałością o detale to biegam od pytajnika do pytajnika wykonując w kółko te same czynności tak samo zaprojektowanych obozów, warowni, grobowców. Prawdopodobnie jest to najbardziej repetetywna gra w jaką dane mi było zagrać. Co z tego, że jest mamy tu od groma treści skoro sprowadzają się one do tego samego i nawet wyglądają tak samo? Zadania poboczne nie licząc kilku wyjątków to jest cios poniżej pasa, bo zaprojektowane są tak jakby Odyssey był grą MMORPG. Przynieś, podaj, pozamiataj, zbierz 3 krzaczki, zabij 4 bandziorów i stado wilków. Serio? Wolałbym dostać połowę zawartości, ale na kwalitatywnym poziomie. Ta gra poza tymi znacznikami nie ma kompletnie nic do zaoferowania. Postacie są miałkie i nijakie, dialogi infantylne i groteskowe. Twórcy dają ci możliwość wyboru w niektórych misjach, szkoda tylko że ostatecznie nie ma to żadnego znaczenia. To samo z szeroko zakrojonym konfliktem między Atenami, a Spartą. Ja rozumiem, że jesteśmy najemnikiem ale na miłość boską - w jednej chwili ze Spartanami podbijasz teren należący do Aten tylko po to by w następnej sekundzie wybijać obozowiska Spartan co do jednego. Gdzie tu konsekwencja? Ta gra czerpie garściami z Wiedźmina 3, Shadow of Mordro i kilku innych gier, szkoda tylko że w gruncie rzeczy robi to nieudolnie. Najbardziej frustrujące doświadczenie w karierze gracza, a mimo to na liczniku mam 40 godzin i nie zamierzam przestać. Czysty masochizm😅

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki ubi ma generator 😉 a w serii AC fabuła umarła po trylogii z Ezio. Sam jestem można powiedzieć fanem, od x lat tylko w AC gram i co należy robić to olewać pytajniki i iść z fabułą do przodu i dopiero jak fabuła idzie do kolejnego regionu wtedy sobie na spokojnie wyczyścić "stary" region. Ile ja się nabiegałem niepotrzebnie do pytajników, a tu z głównego wątku przechodziło się dosłownie obok nich🙂 i co najważniejsze dawkować sobie granie, bo po kilku dniach po kilka h a AC wymiotować mi się chciało i gra leżała tygodniami, tak postąpiłem przy Valhali i od premiery niby wątek główny skończony, ale DLC nie ruszone, może nadejdzie ten czas, kiedyś 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłem ostatnio karte graficzną do mojego zestawu pod granie w 1440p i zauważyłem że w tej konkretnej grze(ac odyssey) jest jakoś mało fps średnia wynosi 75 klatek, spodziewałem się że będzie chociaż w okolicach 100fps.
W innych tytułach takich jak dying light 2 średnia wyszła 130fps,diablo 4 230fps a hogwarts legacy 135 oczywiście wszystko na ultra nawet z włączonym ray trackingiem,czym to może być spowodowane ? za małym taktowanie ramu czy może procesory od amd lepiej by sobie w assasynie radziły ?


Intel i5 12600k
radeon rx 7900xtx
32 gb ramu 3200MhZ
płyta główna b660m ds3h ddr4
Zasilacz gigabyte Aorus P850W
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś specjalnych programów do tego nie pobierałem, opierałem się na tym co pokazuje program amd adrenaline, wrócę z pracy to pobiorę jakiś program specjalny do tego i wrzucę ss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ustawiłeś po prostu skalowanie na maxa , albo troszkę za dużo :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...