Skocz do zawartości
Tomek1623

Assassin’s Creed: Odyssey

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Janus napisał:

te limity chyba podniosłem - próbowałem i w BIOSie i przez narzędzie intela. Żadnych zmian niestety :/ generalnie nie jest to jakiś ogromny problem bo grać się da, ale irytujące nieco ;)

Sprawdzałeś na starszych sterownikach? Np jak u gościa z filmiku który zamieściłeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, AndrzejTrg napisał:

Sprawdzałeś na starszych sterownikach? Np jak u gościa z filmiku który zamieściłeś?

Próbowałem, ale dużo się nie da cofnąć - 466.77, wcześniej instalator mówi że nie są zgodne z tą wersją Windows. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Janus napisał:

Próbowałem, ale dużo się nie da cofnąć - 466.77, wcześniej instalator mówi że nie są zgodne z tą wersją Windows. 

https://videocardz.com/driver/nvidia-geforce-game-ready-471-68-whql

[Assassin’s Creed Odyssey]: Drops in frame rate occur during gameplay and when running the benchmark. [3345840]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

https://videocardz.com/driver/nvidia-geforce-game-ready-471-68-whql

[Assassin’s Creed Odyssey]: Drops in frame rate occur during gameplay and when running the benchmark. [3345840]

wygląda na to, że pomogło - w benchmarku trochę, na 70-kilka ale w grze jest mocna poprawa :) Dziękuję za pomoc :)

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.08.2021 o 10:26, Phoenixsuple napisał:

To nie ma zwiazku z jego problemem ;)  Ta gre przerobilem juz na ponad 5 konfiguracjach jakie mialem i gra dziala bardzo dobrz,e a juz napewno to co kolega pisze wyzej to nie problem, ktory Ty wrzucasz.

Tak więc następnym razem najpierw pomyśl, a potem napisz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, caleb59 napisał:

Kwestia limitów na procesorze też była istotna, nie wpływało to jakoś na mierzone klatki ale podniesienie (o trochę, dużo nie dało się mojej płycie) pomogło na płynność w grze i w tym momencie benchmarka w którym kamera obraca się na dużej wysokości - jak ze wszystkim w przypadku gier, powód był złożony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 minut temu, caleb59 napisał:

Ale to nie rozwiazuje problemu przeciez :D Gosc ma RTX 3070 i ma tyle fps co ja na 5600XT :lol2:  Dropy to jedno a ogolna wydajnosc to drugie ;)

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
17 minut temu, Janus napisał:

Kwestia limitów na procesorze też była istotna, nie wpływało to jakoś na mierzone klatki ale podniesienie (o trochę, dużo nie dało się mojej płycie) pomogło na płynność w grze i w tym momencie benchmarka w którym kamera obraca się na dużej wysokości - jak ze wszystkim w przypadku gier, powód był złożony :)

Powodem było tylko i wyłącznie to, że Nvidia zesrała się w majtki, a następnie naprawiła problem w kolejnej wersji sterownika co zresztą sami napisali przed i po.

Cała reszta to dorabianie ideologii tam gdzie nie trzeba przez Was.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

60 fps na xsx i ps5 ♡

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ograł ktos dlc do tej gry ? Warto kupić season pass/gold edycję ?

Aktualnie ogrywam podstawkę z płyty i bardzo mi się podoba gierka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli ci się podoba to odpowiedź jest oczywista :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, voltq napisał:

Ograł ktos dlc do tej gry ? Warto kupić season pass/gold edycję ?

Aktualnie ogrywam podstawkę z płyty i bardzo mi się podoba gierka

Olej bo tylko znienawidzisz tą część.

W dlc grind poziom hard a fabuła nie wciąga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, ODIN85 napisał:

Olej bo tylko znienawidzisz tą część.

W dlc grind poziom hard a fabuła nie wciąga.

To było z Atlantydą?? Podobało mi się wprowadzenie do Atlantydy, tzn mityczne stworzenia itp, ale samej Atlantydy nie ukończyłem, coś takiego mam w Valhali z Asgardem, może po skończeniu wątku głównego i dlc , spróbuję to wymaksować, ale odrzuca mnie jakoś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak Atlantyda,Asgard przy tym to mistrzostwo świata.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, ODIN85 napisał:

Tak Atlantyda,Asgard przy tym to mistrzostwo świata.

Dobrze wiedzieć. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gram sobie w tą Odyseję i jest ok, ale mam przeczucie, że to będzie zajebisty grind. Jestem po pierwszej wyspie. Ulepszanie sprzętu bardzo drogie, a zbierając materiały malutko wpada drewna, kamyków czy skór z baranów i innych zwierzaków. No i te looty drachm po 2-3, to już całkiem kosmos. A mi tu prawie 2k potrzeba na ulepszenie szpadla do kasowania klientów :szczerbaty:.

Edytowane przez Kelam
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odysssey i Origins, bardzo cierpią na to zbieractwo. Strasznie wydłuża to rozgrywkę, a ulepszać ekwipunek musimy 🙄. Nie grałem jeszcze w Vallhallę, ale podobno zmienili to 🤔

Edytowane przez .PaVLo.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, tam jest lepiej pod tym względem.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten system najemników jest jakiś zepsuty. Po wielkich bojach i z ogromnym fartem ubiłem najemnika lvl 94, sam mając 57. Był on z ranku s4, ja miałem zwykły 1 lvl (chyba najlepszy w podstawce). I zamiast awansować na jego miejsce s4, skoczyłem tylko jeden szczebelek wyżej na s1 :hmm:. A ten kozak z s4 pokazuje się jako teraz pokonany w s1...

Swoją drogą gierka ma dwa oblicza - z jednej strony niektóre poboczne questy (zwłaszcza te szare z klepsydrą, albo z tablic) są rodem z najpodlejszych mmo. Zwykle kogoś trzeba zabić i/lub coś przynieść. Miejscówki - obozy, warownie, miejsca kultu czy jaskinie bardzo do siebie podobne. Wyczyściłem ze 1/3 mapy i już mi to daje w kość, a gdzie reszta.  Można się odbić.

Z drugiej strony podoba mi się przedstawienie tego świata ogółem, Alexios sympatyczny charek - łasy na kasę, ale jednak dobry chłopek:cool:. System walki mi pasuje, zwłaszcza łupanie toporem 2h. Muzyka w tle nie przeszkadza. Fabularnie ciężko mi coś więcej powiedzieć, bo fabuły póki co nie robię od 25h. Trzaskam poboczne, bossów kilku ubiłem i zaliczam znaczniki, ale ogrom tego mnie lekko przerasta jeśli chodzi o kompletne wyczyszczenie całej mapy gry:heu:, bo tylu nasranych znaczników jeszcze nie widziałem nigdzie :szczerbaty:. Przesadzili z tym mocno. 

Póki co gra się dobrze i na teraz powiedziałbym, że to gierka solidna, ale gdyby ją bardziej skondensować, to tylko by na tym zyskała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi