Skocz do zawartości
Tomek1623

Assassin’s Creed: Odyssey

Rekomendowane odpowiedzi

W wersji pudełkowej na pc są płyty ? a jeśli nie to kod jest na uplay czy steam pytam bo się na tym słabo znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze były.

 

Kod na uplay.

To szkoda że uplay, boję się tam logować bo np wczoraj przyszedł mi @ z Ubisoft o jakiejs aktywności i logowaniu z Columbi? nie wiem co o tym myśleć ja na uplay kiedyś konto założyłem ale potem przestałem używać a teraz by się przydało.

Edytowane przez lukjag1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wyglada ten skrin z rasi w HDR. Co to za tvk z fald?

Panasonic FX780E

 

Yessss! Dogadałem się w końcu z tym HDRem.

Ło panie, jak to wygląda :E

Gratki no to dobrej zabawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szkoda że uplay, boję się tam logować bo np wczoraj przyszedł mi @ z Ubisoft o jakiejs aktywności i logowaniu z Columbi? nie wiem co o tym myśleć ja na uplay kiedyś konto założyłem ale potem przestałem używać a teraz by się przydało.

 

U mnie 2 tyg temu przyszedł mail o logowaniu z Chile ;-) Mam dość trudne hasło i weryfikacje na tel.. żadnych wirusów, hasła na bank nikt nie zna, bo używam go tylko w uplay, duże i małe litery, znaki specjalne i nie jest to jakiś wyraz, który łatwo jest złamać przez słownik.

 

Napisałem od razu do supportu i odpowiedzieli mi po 7 dniach że logowanie było, ale nie przez klienta uplay oraz przeglądarkę, więc zapytałem w takim razie przez co i do dziś nie otrzymałem odpowiedzi - tak działa support ubisoftu w kwestii pytań odnośnie bezpieczeństwa :E

 

 

Dla pewności zmieniłem hasło oraz maila na koncie i tyle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla niezdecydowanych wrażenia naszego kolegi Alexa

Typowy dla niego bezkrytyczny hurraoptymizm, niewielkiej wagi na szalce 'za'.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On wali same 9-10/10 dopiero co najlepsza była poprzednia gra w jaką grał :E

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fake Na 1080ti ze wszystkim na ultra jest 43.

Da się grać w takich klatkach na monitorze z Gsync? Będę miał jutro monitor 4k i zastanawiam się czy brać grę na premierę czy wpierw zainwestować w 2080Ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla niezdecydowanych wrażenia naszego kolegi Alexa

Dobry troll! :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi brakuje tarczy w tej grze, no nie ma jak się bronić przed strzałami, jedynie uniki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem cienie na wysokie i wygładzanie na low i jest grubo ponad 50fps w pierwszej lokacji a wizualnie żadna strata.

To całkiem nieźle. W mieście pewnie będą wyższe spadki ale to ze względu na mój wiekowy procesor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z łukami? Teraz każdym możemy strzelać różnymi strzałami? Wygląda to tak jakby się różniły tylko nazwą i wyglądem, a właściwość (takie jak w Origins) były przypisane do strzał.

Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Dla niezdecydowanych wrażenia naszego kolegi Alexa

 

Ja jeszcze kończę Syndicate ;) ...i zabieram się za Origins, w którym z moim i5-8500 z GTX 1070 w ULTRA dałem radę ogarnąć 1080p60. Zastanawiam się, jak tutaj wypadnie mój sprzęt, czy w 1080p będę w stanie utrzymać również 60 FPS w ULTRA. Ktoś ma podobną konfigurację i jest w stanie coś więcej powiedzieć?

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem paczkę, dwa dni wcześniej niż powinienem i zaczynam grać :)

 

20181003_135753.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Najwazniejsze jak ta gra dziala (mam i5 8600k 4,4ghz, 16gb ram 3466, gtx 1080) licze na fhd i bardzo wysokie/ultra 60fps

2. Czekamy na jakies moze obnizki :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

1. Najwazniejsze jak ta gra dziala (mam i5 8600k 4,4ghz, 16gb ram 3466, gtx 1080) licze na fhd i bardzo wysokie/ultra 60fps

2. Czekamy na jakies moze obnizki :-D

 

...to jak Ci działał Origins na tym sprzęcie, jak tylko liczysz na 1080p60 przy i5-8600K i GTX 1080 na High/Ultra?

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrafil delikatnie zejsc ponizej 60 fps od czasu do czasu w takich ustawieniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

potrafil delikatnie zejsc ponizej 60 fps od czasu do czasu w takich ustawieniach

 

Aż nie chce mi się wierzyć, trochę pograłem przelotnie w Origins na obecnym i5-8500 i GTX 1070, konfiguracji, która nie ma startu do Twojego i5-8600K i GTX 1080, no i u mnie mogę powiedzieć, że leciutko poniżej 60 FPS. Czy InSpectre używałeś do wyłączenia Meltdown i Spectre na czas zabawy? Pobierz sobie, to oficjalna aplikacja do tymczasowego wyłączenia tych zabezpieczeń, co poprawi Ci wydajność w grach. Potem sobie włączysz ponownie, pamiętaj tylko, żeby po wyłączeniu i włączeniu zrobić restart maszyny.

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wylacze vsync to minimalnie podczas przebiegu przez srodek Aleksandrii mam 62 fps na ultra do tylu zszedl. Gram z vsync wiec tam chlapnie do 57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak Odyssey chodzi na starszych i5 niż 8400?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholerny msi afterburner...

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

 

 

Aż nie chce mi się wierzyć, trochę pograłem przelotnie w Origins na obecnym i5-8500 i GTX 1070, konfiguracji, która nie ma startu do Twojego i5-8600K i GTX 1080, no i u mnie mogę powiedzieć, że leciutko poniżej 60 FPS. Czy InSpectre używałeś do wyłączenia Meltdown i Spectre na czas zabawy? Pobierz sobie, to oficjalna aplikacja do tymczasowego wyłączenia tych zabezpieczeń, co poprawi Ci wydajność w grach. Potem sobie włączysz ponownie, pamiętaj tylko, żeby po wyłączeniu i włączeniu zrobić restart maszyny.

 

Z poważaniem

 

O ile wydajność wzrasta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

O ile wydajność wzrasta?

 

Testowałem Assassin's Creed Origins wbudowanym Benchmarkiem i wynik z wyłączonymi Meltdown i Spectre dał o 100 coś więcej punktów niż przy włączonym. Trzeba samemu sprawdzić, ponieważ w niektórych tytułach o dziwno wyłączenie powoduje spadki wydajności. Czytałem gdzieś na forum, co się tym bawią, że warto, dlatego spróbowałem i widzę, że więcej punktów. Jak to się przekłada na FPS, to nie pamiętam wyników z tego Benchmarku.

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki cytacik z Gola.

 

"Nie mam pojęcia, ile godzin zajmie mi przejście gry. Nie mówiąc o zaliczeniu wszystkiego, co się da, bo tu zapewne zabawa nie zatrzyma się na stu godzinach. W czasach, gdy większość osób nie dociera do finału gier, Odyssey wydaje się gigantem niemożliwym do ukończenia. Produkcją, której napisy końcowe – o ile takowe będą, w Origins nie było – ujrzy nikły odsetek nabywców."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...