Skocz do zawartości
Tomek1623

Assassin’s Creed: Odyssey

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem w Origins, piękna gra, szkoda, że tylko graficznie, piękna grafika i klimat, ale po kilkunastu godzinach, obcowania z durnymi zadaniami, rodem z MMO (coś jak Inkwizycja) doprowadzały mnie do szału. Grałem we wszystkie Assasyny, w Odyssey też zagram, ale po Origins mi się kompletnie nie spieszy, niby nowa jakość, a dalej zatrudniają scenarzystów, gdzie gimnazjalista z wyobraźnią zrobił by lepsze zadania, fabułę, czy dialogi.

 

Różne są gusta, jeszcze nie grałem, więc może nie powinienem się wypowiadać, słyszałem tylko, że to Origins po drugiej stronie morza, ale jeden pisze, że zmieniłby ocenę gry z 8 na 6 gdyby grał na takim czy innym sprzęcie, to już ciężko skomentować :lol2: Drugi w co drugim temacie zachowuje się jakby miał jedynego Oleda w swoim województwie :lol2: Skoro Wy oceniacie gry przez pryzmat fpsów, nitów i szerokości monitora, to przynajmniej dobrze wiedzieć jak traktować takie posty na przyszłość przy ocenianiu jakiejkolwiek gry. Albo, że jakikolwiek Assasyn jest najlepszą grą generacji :E Tak rozbudowanym rozbudowanym RPG :hmm: Gra Rockstara do pięt jej nie dorasta, (też nie wiem, dopiero pierwszy akt RDR2, ale mocno wątpię) to niech nie zapomina na końcu zdania dodać, ale to tylko moim zdaniem, a nie taki jest fakt, bo Wasz fakt niewiele zmienia. Polecam też zagrać w jakiegokolwiek RPGa, bo wytwarzanie przedmiotów, czy awansowanie postaci, nie czyni Assasyna rozbudowanym RPGiem. Jeśli się mylę, co do tego, że Odyssey to Origins 2, po drugiej stronie morza, to mnie poprawcie.

 

@edit

 

Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim życzę ;)

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się mylę, co do tego, że Odyssey to Origins 2, po drugiej stronie morza, to mnie poprawcie.

Odyssey równie dobrze mogłoby się nazywać Origins 2. Jeśli pewne rzeczy nużyły Cię w Origins, w kolejnej części będzie jeszcze gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dziękuję, kupi się jak będzie za kilkadziesiąt złotych, pooglądać widoki, trochę po eksplorować, i jak się uda, przejść wątek główny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Grałem w Origins, piękna gra, szkoda, że tylko graficznie, piękna grafika i klimat, ale po kilkunastu godzinach, obcowania z durnymi zadaniami, rodem z MMO (coś jak Inkwizycja) doprowadzały mnie do szału. Grałem we wszystkie Assasyny, w Odyssey też zagram, ale po Origins mi się kompletnie nie spieszy, niby nowa jakość, a dalej zatrudniają scenarzystów, gdzie gimnazjalista z wyobraźnią zrobił by lepsze zadania, fabułę, czy dialogi.

 

Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim życzę ;)

 

No niestety podpisuje się w 100% pod twoja wypowiedzią. Scenariusz w tych grach jest wylącznie pzeznaczony dla gimbusów. A sama gra jest przepiękna i powinna być wyłącznie dostarczana do konsol / PC jako narzędzie do testowania możliwości graficznych .. I tyle nic innego one nie oferują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż każdy ma swoje zdanie :)

 

Wg. Ogółu gra jest oceniana na 7.8 wersja PC i uzyskuje ocenę "Dobra" https://www.gry-online.pl/gry/assassins-creed-odyssey/z1537b#pc konsolowe mniej...

 

Zgadzam się z tą oceną, do tego grafika rewelacyjna co w połączeniu daje bardzo przyjemną rozgrywkę, szczególnie w taki "zimowy" czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Origins, piękna gra, szkoda, że tylko graficznie, piękna grafika i klimat, ale po kilkunastu godzinach, obcowania z durnymi zadaniami, rodem z MMO (coś jak Inkwizycja) doprowadzały mnie do szału. Grałem we wszystkie Assasyny, w Odyssey też zagram, ale po Origins mi się kompletnie nie spieszy, niby nowa jakość, a dalej zatrudniają scenarzystów, gdzie gimnazjalista z wyobraźnią zrobił by lepsze zadania, fabułę, czy dialogi.

 

Różne są gusta, jeszcze nie grałem, więc może nie powinienem się wypowiadać, słyszałem tylko, że to Origins po drugiej stronie morza, ale jeden pisze, że zmieniłby ocenę gry z 8 na 6 gdyby grał na takim czy innym sprzęcie, to już ciężko skomentować :lol2: Drugi w co drugim temacie zachowuje się jakby miał jedynego Oleda w swoim województwie :lol2: Skoro Wy oceniacie gry przez pryzmat fpsów, nitów i szerokości monitora, to przynajmniej dobrze wiedzieć jak traktować takie posty na przyszłość przy ocenianiu jakiejkolwiek gry. Albo, że jakikolwiek Assasyn jest najlepszą grą generacji :E Tak rozbudowanym rozbudowanym RPG :hmm: Gra Rockstara do pięt jej nie dorasta, (też nie wiem, dopiero pierwszy akt RDR2, ale mocno wątpię) to niech nie zapomina na końcu zdania dodać, ale to tylko moim zdaniem, a nie taki jest fakt, bo Wasz fakt niewiele zmienia. Polecam też zagrać w jakiegokolwiek RPGa, bo wytwarzanie przedmiotów, czy awansowanie postaci, nie czyni Assasyna rozbudowanym RPGiem. Jeśli się mylę, co do tego, że Odyssey to Origins 2, po drugiej stronie morza, to mnie poprawcie.

 

@edit

 

Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim życzę ;)

Fajnie tak generalizować, ale chciałbym Cię poinformować, że wartość wizualna to również jest jakaś wartość, i wypada ją brać pod uwagę. Łatwo pomijać wartość wizualną jesli się ma słaby sprzęt, bo wtedy nie ma się wyjścia. Tak samo jak łatwo jest podejmować ryzyko nie mając nic do stracenia, dlatego nie traktuj mnie z góry jak bezmózgiego kretyna, który patrzy tylko na grafikę, bo tak nie jest, ale grafika to jest istotna wartość dla mnie, i dla wielu ludzi podczas wybobru gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem miłośnikiem dobrej grafiki i dużych cycków, ale jak nie ma zawartości to słaby to substytut zamienny, inaczej mówiąc nudna gra w super hdr dalej pozostaje nudną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem miłośnikiem dobrej grafiki i dużych cycków, ale jak nie ma zawartości to słaby to substytut zamienny, inaczej mówiąc nudna gra w super hdr dalej pozostaje nudną.

Tak, ale ja fabułe w AC:Odyssey uznaje za bardzo dobrą, a moja uwaga dotyczyła jedynie wersji konsolowej, że jakbym był zmuszony do grania w 30 fps, to by nie było to zbyt przyjemne, ale niebyłoby przyjemne nawet wtedy gdyby ta gra miała "najlepszą fabułę ever", bo to dalej 30 fps, jak ktoś tego nie rozumie to jest ograniczony, bo pokaz slajdów mnie nie zadowala.

 

Odyssey równie dobrze mogłoby się nazywać Origins 2. Jeśli pewne rzeczy nużyły Cię w Origins, w kolejnej części będzie jeszcze gorzej.

 

Nie, Odyssey to ulepszone Origins, ma wiele nowych elementów, i jest lepsze. Jak komuś się wydaje, że to są takie same gry tylko dlatego, że oba mają otwarte światy, i przypominają się trochę, to jest w błędzie.

Edytowane przez KenpachiSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiedz może w jakie Ty kupy grasz? I zobaczymy czy pod względem rozgrywki czy fabuły są takie wspaniałe.

Aktualnie? RDR2. :D

Chyba Ci nie wyszło. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta. Orło-drona nic nie pobije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie? RDR2. :D

Chyba Ci nie wyszło. :E

A wiesz w ile ja gier grałem przez ponad 25 lat mojej przygody z grami? Tysiące, i nie tylko na PC, ale również w exy na wszystkie konsole jakie przez ten czas wyszły, również w RDR2, i uważam AC: Odyssey za bardzo dobrą grę, najlepszy Assassin w historii.

Edytowane przez KenpachiSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Mechanika lepsza w Asasinie.

 

:lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś tego nie rozumie to jest ograniczony, bo pokaz slajdów mnie nie zadowala.

To może niech do Ciebie dotrze fakt, że 30 fpsów dla wielu będzie ok, a porównywanie tego do pokazu slajdów jest niepoważne.

Nie, Odyssey to ulepszone Origins, ma wiele nowych elementów, i jest lepsze. Jak komuś się wydaje, że to są takie same gry tylko dlatego, że oba mają otwarte światy, i przypominają się trochę, to jest w błędzie.

Czy ja napisałem, że są takie same, potrafisz czytać ze zrozumieniem? Napisałem Origins 2, bo w przypadku kolejnych części rzeczą normalną jest, że coś ulega ulepszeniu i pojawiają się nowości. Co nie zmienia faktu, że te nowości są w przypadku Odyssey najczęściej kosmetyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może niech do Ciebie dotrze fakt, że 30 fpsów dla wielu będzie ok, a porównywanie tego do pokazu slajdów jest niepoważne.

 

Czy ja napisałem, że są takie same, potrafisz czytać ze zrozumieniem? Napisałem Origins 2, bo w przypadku kolejnych części rzeczą normalną jest, że coś ulega ulepszeniu i pojawiają się nowości. Co nie zmienia faktu, że te nowości są w przypadku Odyssey najczęściej kosmetyczne.

Napisałeś "Jeśli pewne rzeczy nużyły Cię w Origins, w kolejnej części będzie jeszcze gorzej." Jak to według Ciebie należy odebrac? Pierwszy lepszy przykład z brzegu. Kogoś mogło nużyć granie z tarczą w Origins, tak jak mnie, nie podobało mi się. W odyssey nie ma już tarczy, można uzywać różnych broni przez co walka jest dynamiczniejsza, i przyjemniejsza. Takich zmian na plus jest więcej.

 

Potrafię bardzo dobrze czytać ze zrozumieniem, bo napisałes, że Odyssey potęguje błędy z Origins, a jest zupełnie na odwrót.

 

No i niech do Ciebie dotrze, że dla wielu ludzi 30 fps nie będzie ok, i nigdy się do tego nie przyzwyczai ktoś, kto na codzień gra na PC na monitorze 60/120/240Hz, zwłaszcza jeżeli taki monitor posiada G-Sync dla kart Nvidii, lub FreeSync dla kart AMD. Bo gry to nie sa animowane filmy, tylko między cutscenką A i B trzeba jeszcze "grać", słowo klucz.

Edytowane przez KenpachiSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przyzwyczaiłem do 30 fps na konsoli a myślałem że nie da rady po grze na pc 60fps i monitor gsync.

Ja też się przyzwyczaiłem, bo nie mam wyjścia jak chcę zagrać w exy na konsolach. Tak jak ktoś, kto np. stracił rękę musi się przyzwyczaić do życia bez ręki, da się to zrobić, ale nie jest to komfortowe tak jakbyś był w pełni zdrowia. Gdybyś miał do wyboru stałe 60 fps, a 30 fps, to wybrałbyś 30 fps? A 120fps na 120Hz monitorze? No nie sądzę, że ktoś normalny wybrałby 30 fps gdyby miał taką możliwość.

 

 

Rozumiem jak ktoś nie gra na PC, ma tylko konsole, to wtedy jest łatwiej zaakceptować fakt, że na konsoli jest mniej fps. Ale jak ktoś większość czasu gra na PC, a przesiada się na konsole od czasu do czasu tylko dla exów, tak jak ja, to ta różnica w mniejszej ilości fps jest widoczna bardziej, i bardziej przeszkadza.

Edytowane przez KenpachiSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Rozumiem jak ktoś nie gra na PC, ma tylko konsole, to wtedy jest łatwiej zaakceptować fakt, że na konsoli jest mniej fps. Ale jak ktoś większość czasu gra na PC, a przesiada się na konsole od czasu do czasu tylko dla exów, tak jak ja, to ta różnica w mniejszej ilości fps jest widoczna bardziej, i bardziej przeszkadza.

 

Gram na PC i na konsolach. I mi nie przeszkadza ze na PC mam 60fps a na konsoli często o połowe mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilku userów na forum co wolą na pc 4k ultra 30fps niż zjechać z detalami by mieć 60 fps. Ja jestem w tej drugiej grupie.

Złe porównanie. Bo ja nie pisałem nigdzie o jakości grafiki, tylko o fps, a jeżeli już piszesz o jakości grafiki, to na konsolach jest przecież gorsza jak na PC, i do tego w 30 fps. Ktoś gra w 4k i 30 fps, bo mu sprzęt nie pozwala, ale gdyby mieli do wyboru granie na PC 4k 60 fps ultra, a granie na konsoli z gorszą grafiką i 30 fps, to co by wybrali? To jest właściwe porównanie.

 

Gram na PC i na konsolach. I mi nie przeszkadza ze na PC mam 60fps a na konsoli często o połowe mniej.

 

Mi przeszkadza, i jestem w stanie się założyć, że większości ludziom też przeszkadza, chociaż nie ma tego jak sprawdzić.

Edytowane przez KenpachiSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to wszyscy się zachwycają Atenami w ac odyssey, a ja w końcu do nich dotarłem i muszę powiedzieć, że byłem lekko zawiedziony. Spodziewałem się, że będą ogromne, a nie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz w ile ja gier grałem przez ponad 25 lat mojej przygody z grami? Tysiące, i nie tylko na PC, ale również w exy na wszystkie konsole jakie przez ten czas wyszły, również w RDR2, i uważam AC: Odyssey za bardzo dobrą grę, najlepszy Assassin w historii.

Świetnie. Tyle, że ja również gram od kilku dekad, też grałem na różnych platformach w ex'y i nie, nie wiem ile gier ograłem ale będzie tego dużo. Z całym tym jakże ważnym dorobkiem uważam, że AC w obecnej formie to jest single player MMO z wszystkimi tego faktu wadami i zaletami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to wszyscy się zachwycają Atenami w ac odyssey, a ja w końcu do nich dotarłem i muszę powiedzieć, że byłem lekko zawiedziony. Spodziewałem się, że będą ogromne, a nie są.

To pokaż w jakiejkolwiek innej grze z otwartym światem tak duże, tak dobrze odwzorowane miasta, tak bogate w detale, i z taką jakością grafiki jak w AC: Odyssey. Pokaż mi chociaż jedną taką grę. Samo AC:Odyssey jest przeogromne, to co Ty chcesz, żeby robili miasta w skali 1:1 z otwartym światem i taką grafiką? Może za 15 lat, ale nie teraz na pewno.

 

Świetnie. Tyle, że ja również gram od kilku dekad, też grałem na różnych platformach w ex'y i nie, nie wiem ile gier ograłem ale będzie tego dużo. Z całym tym jakże ważnym dorobkiem uważam, że AC w obecnej formie to jest single player MMO z wszystkimi tego faktu wadami i zaletami.

O gustach się nie dyskutuję, i taka jest róznica między nami. Ja nie chodzę po tematach z grami, które mi się nie podobają, i nie spamuję jeżeli mi się gra nie podoba, bo wiem, że nie jestem pępkiem świata, a nawet gdybym był, to nie będę nikomu pisał w co ma grać, a w co nie tylko z tego powodu, "bo mi się coś nie podoba". Nie zrobiłem tak ani razu odkąd zacząłem korzystać z for internetowych. No chyba, że ktoś wspomni przy mnie o jakiejś grze, która mi się nie podoba, to napiszę kilka słów najwyżej co o niej myślę, i to wszystko. Wchodzenie do tematu specjalnie, i pisanie "ta gra jest zła, bo mi się fabuła nie podoba", to jest przesada. Tobie sie nie podoba, to nie graj, ale to jest tylko twój gust, i twoja opinia, którą powinieneś zachować dla siebie, bo jak wspomniałem nie bez powodu o gustach się nie dyskutuje. A wiesz dlaczego się nie dyskutuje? Bo nie da się tego zmierzyć, racjonalnie ocenić. Tak samo jak nie da się powiedzieć, który kolor jest ładniejszy, niebieski czy zielojny? A może różowy? No i dyskutuj z tym, można dyskutować o tym latami, i nigdy nie dojdziesz do porozumienia.

Edytowane przez KenpachiSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś "Jeśli pewne rzeczy nużyły Cię w Origins, w kolejnej części będzie jeszcze gorzej." Jak to według Ciebie należy odebrac?

Normalnie. Jak w Origins monotonia wynikająca ze schematów dawała o sobie znać po jakimś czasie, tak w Odyssey ten moment przychodzi znacznie szybciej.

Pierwszy lepszy przykład z brzegu. Kogoś mogło nużyć granie z tarczą w Origins, tak jak mnie, nie podobało mi się. W odyssey nie ma już tarczy, można uzywać różnych broni przez co walka jest dynamiczniejsza, i przyjemniejsza. Takich zmian na plus jest więcej.

Jaka to więc zmiana na plus, jeśli ktoś chciał ponownie walczyć z tarczą albo chociaż mieć wybór? Czytasz w ogóle własne posty przed dodaniem? Zwłaszcza że w tych czasach tarcze były powszechnie używane, jej obecność pasowałaby też do postaci którą kierujemy. Próbujesz plusy wnikające z własnych preferencji przeciągać na ogół graczy.

Potrafię bardzo dobrze czytać ze zrozumieniem, bo napisałes, że Odyssey potęguje błędy z Origins, a jest zupełnie na odwrót.

Tak napisałem, bo tak jest. Miałem na myśli głównie schematyczny gameplay i konstrukcję świata, o czym też już wcześniej wspominałem.

No i niech do Ciebie dotrze, że dla wielu ludzi 30 fps nie będzie ok, i nigdy się do tego nie przyzwyczai ktoś, kto na codzień gra na PC na monitorze 60/120/240Hz, zwłaszcza jeżeli taki monitor posiada G-Sync dla kart Nvidii, lub FreeSync dla kart AMD. Bo gry to nie sa animowane filmy, tylko między cutscenką A i B trzeba jeszcze "grać", słowo klucz.

Skąd wiesz, że ktoś się do tego nie przyzwyczai, nie jest na tyle elastyczny? Chyba, że mówisz wyłącznie o sobie, co wypadałoby wyraźnie zaznaczyć. Mam kilku znajomych, którzy grają regularnie na wielu platformach, sam często przeskakuje z 30 klatek na konsoli, na 60+ klatek na PC. Może 5 minut potrzeba żeby się przestawić, więc wybacz, mi tej bajeczki nie sprzedasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest forum i temat służące do wymiany poglądów, a nie echo-chamber dla wznoszenia peanów.

 

Oczywiście, że o gustach się nie dyskutuje. Dlatego jak zobaczę kogoś jedzącego psią kupę na ulicy nie wypada mi stwierdzić "fuj" bo to tylko moje zdanie. ¯\_(ツ)_/¯

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

To pokaż w jakiejkolwiek innej grze z otwartym światem tak duże, tak dobrze odwzorowane miasta, tak bogate w detale, i z taką jakością grafiki jak w AC: Odyssey. Pokaż mi chociaż jedną taką grę. Samo AC:Odyssey jest przeogromne, to co Ty chcesz, żeby robili miasta w skali 1:1 z otwartym światem i taką grafiką? Może za 15 lat, ale nie teraz na pewno.

 

 

Grafika to jedno.. ale najważniejsze jest konstrukcja świata w sandboxie. Zarówno w AC Odysei czy Origins mamy bardzo ładne i unikatowe tereny np piramidy czy tam inne pierdoły ALE dużo jest obszarów "kopiuj-wklej" i wielu graczy to dostrzega. Dużo rzeczy sie powtarza od klonów NPC`ów po identyczne np budowle porozrzucane po całym świecie. Przez to eksploracja sandboxów po czasie staje się niebywale nudna. Origins był ok do max 10h później spałem z padem w ręku.

 

Niestety Ubisoft chyba nigdy nie nauczy się robic gier takie jak robi Rockstar. Czasami lepiej zaprojektować nieco mniejszy świat ale bardziej unikatowy i zróżnicowany. A JEŚLI nie umieją to niech zrobia świat oparty na hubie lub liniowe produkcje.

 

Dlatego takie RDR 2 czy GTA 5 to arcydzieło i ogromny krok milowy względem gier ubisoft. I tyle w temacie. A jeśli tego nie dostrzegasz to musisz chyba założyc okulary.. Oczywiscie niektórym moze to nie przeszkadzać.. Mnie to mocno odrzuca. A konstrukcja świata to jedno.. A misje poboczne? Boże tuż to kopiuj wklej a scenariusz napisany na kolanie przez jakiegoś 10 latka. OStatni udany AC to black Flag albo Trylogia Ezio i tyle w temacie. To co wychodzi teraz to jakies wypłuciny dla mało wymagających graczy.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest forum i temat służące do wymiany poglądów, a nie echo-chamber dla wznoszenia peanów.

 

Oczywiście, że o gustach się nie dyskutuje. Dlatego jak zobaczę kogoś jedzącego psią kupę na ulicy nie wypada mi stwierdzić "fuj" bo to tylko moje zdanie. ¯\_(ツ)_/¯

To jest przesadzony przykład, ponieważ ja Ci się nie pakuje z butami do domu, i nie każę Ci grać w coś, ani nie zmuszam Cię do oglądania czegoś poprzez nawoływanie na ulicy. To według Ciebie jak zobaczę na ulicy kogoś grającego na smartphonie w jakąś grę, której nie lubie, to mam podejść do niego i powiedzieć "ee głupia ta gra".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest forum DYSKUSYJNE, a nie ulica. Ty wypowiadasz opinię i ja wypowiadam opinię.

Analogicznie ja nie pakuję się nikomu do domu i mu nie zabraniam? :hmm:

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...