Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Majki93

Sterowniki AMD Crimson zaraz po instalacji zamrażają laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od długiego czasu mam problem ze zaktualizowaniem sterowników do wersji Crimson. Każdorazowo, przy próbie instalacji system się sypie. Zamrożenie następuje przy ponownym uruchomieniu laptopa, tuż po instalacji. Po wyłączeniu z przycisku, system po jakimś czasie się uruchamia, ale po chwili, na pulpicie wyskakuje niebieski ekran ze smutną buźką i komunikatem ,,Thread_Stuck_In_Device_Driver". System Windows 8.1. Bagatelizowałem to, bo zwyczajnie mało gram, a wszystko na co miałem ochotę zagrać, działało na starszych sterownikach z 2016r., które instalują się bezproblemowo. Teraz potrzebuję skorzystać z Matlaba, a ten wywala błąd, który ma zniknąć po aktualizacji sterowników. Co poradzić na tę sytuację? Laptop Samsunga, grafika Intel + Hd8750m, 12gb ram. System aktualny, legalny. Sterowniki usuwane przez DLUP, do tego ręczne usuwanie folderów z nazwami AMD/ATI + CCleaner. Próbowałem z tym narzędziem co usuwa wszelkie ślady po sterownikach AMD, ale efekt ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki dla integry intela też aktualizowałeś?

Próbowałeś instalować 18.5.1 dedykowane dla win7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki dla integry intela też aktualizowałeś?

Próbowałeś instalować 18.5.1 dedykowane dla win7?

 

Sterowniki Intela raczej stare, z okresu instalacji systemu - październik 2016. Póki co poprzestałem na najnowszych sterownikach pod 8.1 - 17.7.1. Właśnie je odinstalowuje i będę powyższe kroki wykonywał.

EDYCJA:I bingo! Prawdopodobnie psociły stery od Intela, nie przypuszczałem, że przez to, że są dość leciwe, będą takie problemy z grafiką dedykowaną. Dziękuję za pomoc, laptop działa, Matlab też wystartował jak należy :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...