Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Kompendium wiedzy dot. crashy i problemów z grą

 

Forza Horizon 4

Oficjalnie zapowiedziana na E3 2018

 

tylko Windows 10, UK, zmiana pór roku, premiera 2 października 2018, jaram się

 

Gameplay

https://www.youtube.com/watch?v=dGl00hItvbw

 

Fortune Island

Premiera 13 grudnia.

I link do trailera:

https://www.youtube.com/watch?v=F-e_447DY4U

 

Edytowane przez Edward Kenway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale na razie to takie meh, nie podali jaki duży będzie teren, graficzne poziom 3, jedynie zmiana pór roku na +.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba. 4 pory roku w UK, dla mnie bajka. Graficznie podobnie do FH3, ale coś tam przebąkiwali o 60fps na klocku X więc pewnie dla tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świat ciekawy i różnorodny, według mnie bardziej od 3. Cztery pory roku to już mega dodatek do serii. Ogólnie fajny klimat Anglii zrobili i go czuć, jak dla mnie Bomba. Miejscówki pod drift też się znajdą jak było widać na materiale w górach fajne zakręty.

 

Tylko czekam, aż preorder będzie można zamówić. :D

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się podoba co przedstawili 4 pory roku to juz coś i jeszcze wracamy do europy choć liczyłem na japonie ale i tak będzie to must have powoli trzeba win 10 na drugim dysku instalować.

 

a na koniec trailera chyba bedą motocykle.

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego, ledwo co teraz trójkę kupiłem, a już ślinie się na czwórkę :E Cykl dobowy, cykl pogodowy, cykl roczny do tego wycisnęli więcej graficznie.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już kilka razy obejrzałem te gameplaye :D Pięknie to wygląda, klimat wylewa się z ekranu, szczególnie gameplay od IGN. Nie mogę się doczekać. Na szczęście tylko kilka miesięcy.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

żeby tylko mapka była większa niż w 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby tylko mapka była większa niż w 3.

 

Dokładnie. I żeby crashy do pulpitu nie było. Po obejrzeniu trailera szczęki z podłogi nie zbierałem, ale Forza to dla mnie i tak must have, więc pewnie kupię w preorderze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze dowiedziałem ze wersja ultimate pack będzie zawierało dwa dodatki tak jak było w forzie 3 tylko ze wszystko razem zamiast osobno dla mnie super opcja.

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorns

 

 

tylko Windows 10, UK, zmiana pór roku, motocykle, premiera 2 października 2018, jaram się

 

 

Windows 10 + xbox oczywiscie

 

motorów nie będzie, te pokazane były oczywiście jako "wyzwanie festiwalowe", będziemy się z nimi ścigać, tak samo jak z pokazanym poduszkowcem

Edytowane przez Thorns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forzę ograłem tylko raz w markecie, dupy toto gameplay'owo nie urywa, ale arcade solidne, na pewno nie to, co The Crew. Graficznie 3 była taka sobie, ale tutaj wygląda to, na trailerze :E, fajnie, a zmienne pory roku plus cykl dnia i nocy to dodatkowe atuty. Jeśli mapa byłaby spora, a Win 10 za kilka lat będzie się nadawał do użytkowania, to kto wie, może byłaby to pierwsza Forza, jaką kupię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorns

za kilka lat to już będzie już V, nie wiem na czym to leciało w markecie, pewnie na xboxie, ale FH3 w 2k i full detalach na pc wygląda bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forzę ograłem tylko raz w markecie, dupy toto gameplay'owo nie urywa, ale arcade solidne, na pewno nie to, co The Crew. Graficznie 3 była taka sobie, ale tutaj wygląda to, na trailerze :E, fajnie, a zmienne pory roku plus cykl dnia i nocy to dodatkowe atuty. Jeśli mapa byłaby spora, a Win 10 za kilka lat będzie się nadawał do użytkowania, to kto wie, może byłaby to pierwsza Forza, jaką kupię?

The crew przy takiej forzie to jest śmiech na sali jeżeli mówimy o model jady sorry ale grałem w obie produkcje :lol2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forzę ograłem tylko raz w markecie, dupy toto gameplay'owo nie urywa, ale arcade solidne, na pewno nie to, co The Crew. Graficznie 3 była taka sobie, ale tutaj wygląda to, na trailerze :E, fajnie, a zmienne pory roku plus cykl dnia i nocy to dodatkowe atuty. Jeśli mapa byłaby spora, a Win 10 za kilka lat będzie się nadawał do użytkowania, to kto wie, może byłaby to pierwsza Forza, jaką kupię?

 

Dla mnie FH3 graficznie jest bardzo ładna, może oprócz miasta, które jest takie średnie i sztuczne. Ja gram w 4k i wygląda pięknie na 55" TV. The Crew 2 czy Payback graficznie i gameplayowo nie ma startów.

Ściągnij sobie demko FH3 z MS store i obadaj w normalnych warunkach.

 

Jedyny poważny minus FH3 to to, że jest katastrofa na kierownicy i mam nadzieję, że w przypadku FH4 to trochę dopracują.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trójka ma dla mnie najlepszy model jazdy arcedowy jaki powstał

 

To racja. Od kiedy zagrałem w Forzę to inne ścigałki wyglądają śmiesznie, jakby były robione dla dzieci, feeling jazdy tragiczny, fizyki brak. NFS skończył się dawno, The Crew to się nawet nie zaczęło. Jedyne przy czym jeszcze zabawiłem na trochę dłużej to Project Cars, choć jak ostatnio odpaliłem dwójkę to od razu wyłączyłem. Forza czy Horizon, czy Motosport to trafia w mojej gusta, tylko asysty na off żeby czuć moc auta na zakrętach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie - więcej tego samego, ale może to i dobrze, trójka była wyśmienita. Co do motocykli to chyba będą tylko jako AI??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorns

gamespot.com podaje już ceny pre-orderów

 

Forza Horizon 4

 

Standard Edition $60

 

Deluxe Edition $80

 

Ultimate Edition $99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie od niego też kilka innych filmów, więc można się czegoś dowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie od niego też kilka innych filmów, więc można się czegoś dowiedzieć.

 

Niezła jazda. Będzie można kupować własne posiadłości :D. Nie ma to jak podjechać bryką pod własną chatę.

 

Do tego będzie można kupować biznesy. Też na plus, urozmaicenie i w tej grze zawsze dodatkowa kasa na bryki się przyda.

 

Następna ciekawa opcja to możliwość tworzenia w pełni customizowanych wyścigów na całej mapie, możliwość ustawiania check pointów, pogody, pory dnia etc :D

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu, czekam. Trójeczka (poza wywalaniem do pulpitu) jest super. Za nieco ponad 2 tygodnie The Crew 2, także czekanie nie będzie się dłużyć. Do tego jazda zimą :glodny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=z21HSgTdvjs Udostępniam gameplay z gry. :cool:

 

Piękne krajobrazy i ogólnie teren mapy. Wygląda jakby mapa była na prawdę spora, może będzie dwukrotnie większa od 3 to fajnie by było.

Na pewno już wiem że to będzie najlepsza część forzy pod względem możliwości wykonywania zdjęć na tle pięknych krajobrazów. :thumbup:

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo co w pierwszym poście filmik od IGN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie zauważyłem. :lol2: To sorrki. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...