Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nic takiego się nie pojawiło. Czyli zostaje mi reinstal czy jest jakakolwiek inna możliwość przywrócenia save'a?

zaloguj się do tego konta Windows Store, na którym była Forza zainstalowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tylko to jedno konto mam i poprzez nie uruchamiam forze i nic wszystko od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak ta chmura to lipa :E

 

Savegame location of FH4: If someone is interested to backup his savegame, here the location: C:\Users\*username*\AppData\Local\Packages\Microsoft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest lipa, gra trzyma dwa backupy. Inaczej czekalbys pol godziny przy kazdym starcie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dlaczego Przemas nie ma takiej możliwości? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z prac nad Update 17 do FH4 -->Twitter

Edytowane przez mlynos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem reinstal i po odpaleniu gry nie orbi żadnej synchronizacji jest do wyboru nowa postać i prolog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ziomek ma problem z tą grą. Próbował uruchomić na starszym amd ryzenie 3 i gtx 1050 ti, ale gra nie chciała się włączyć logo się pojawiało na kilka sekund, po czym zamykało się okienko. Teraz zmieniłem mu procka na amd ryzen 5 3600 i nadal to samo jest. System wszystkie aktualizacje najnowsze, sterowniki grafiki itd. Próbowałem robić reinstall gry itd. wyczyścić sklep ''WSRESET'' itd. ale bez skutku :(. Próbowałem zainstalować jakąś inną aplikacje w windows store, też nie pomaga. O co chodzi z tą głupią grą, ten sklep windows store jakiś niedopracowany jest. Sam miałem kiedyś problem z tą grą na moim kompie, że było okienko i zamykało się, ale teraz już długi czas działa i nie ma problemu. Może mi ktoś pomóc to naprawić, bo nie ogarniam na prawdę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ziomek ma problem z tą grą. Próbował uruchomić na starszym amd ryzenie 3 i gtx 1050 ti, ale gra nie chciała się włączyć logo się pojawiało na kilka sekund, po czym zamykało się okienko. Teraz zmieniłem mu procka na amd ryzen 5 3600 i nadal to samo jest. System wszystkie aktualizacje najnowsze, sterowniki grafiki itd. Próbowałem robić reinstall gry itd. wyczyścić sklep ''WSRESET'' itd. ale bez skutku :(. Próbowałem zainstalować jakąś inną aplikacje w windows store, też nie pomaga. O co chodzi z tą głupią grą, ten sklep windows store jakiś niedopracowany jest. Sam miałem kiedyś problem z tą grą na moim kompie, że było okienko i zamykało się, ale teraz już długi czas działa i nie ma problemu. Może mi ktoś pomóc to naprawić, bo nie ogarniam na prawdę?

/

Może ma jakiegoś MSI Afterburnera załączonego badz inny program który się gryzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z forzą już naprawiony. Pomocnik xbox zwariował i nie logował mnie :) Ale za to teraz problem mam z GTA 5 i RDR 2 ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurła, kolejne auto które można kupić w sklepie :/ Troche śrenio jak narazie się zaczyna. Początek zapowiadał się w miare ok, ale później imo na łeb na szyje :E

 

 

@edit

Corvette Z06 2015 za darmo

P57iFNL.jpg

Edytowane przez mlynos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle ale dalej czekamy na bombę :)

 

7 dzień: KTM X-Bow GT4 (2018)

 

bOSxGgc.png

Edytowane przez Pressure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoonigan RS200 za darmoszke

 

PADhKCQ.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie za 100 punktów, jak usunąć pliki instalacyjne gier microsoftu, przerabiał ktoś temat? Dobre 300gb mam zajęte na twardzielach uszkodzonymi, niedziałającymi forzami, chciałbym to wszystko usunąć i zainstalować ponownie jedną wersję gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany i Panewki gra ktoś z was na Logitechu G25/G27/G29/G920 i poleci jakieś ustawienia kierownicy?

testując różne z neta te mi, jak na razie najbardziej podeszły tylko FFB Scale zmniejszyłem na jakieś 60, bo łapy urywało, ale może ktoś coś lepszego wymyślił. Strasznie trudno mi się driftuje w tej grze, w Assetto Corsa mi to łatwiej przychodzi :E Mimo wszystko uważam, że całkiem przyjemnie się gra na kierownicy i da się mieć z tego całkiem niezły fun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie za 100 punktów, jak usunąć pliki instalacyjne gier microsoftu, przerabiał ktoś temat? Dobre 300gb mam zajęte na twardzielach uszkodzonymi, niedziałającymi forzami, chciałbym to wszystko usunąć i zainstalować ponownie jedną wersję gry.

 

Pliki Forzy znajdują się w WindowsApps > Microsoft.SunriseBaseGame , tylko o ile pamiętam musisz posiadać pełne prawa kontroli nad plikami , ewentualnie można spróbować unlockerem , najpierw sprawdź gdzie zapisują Ci się aplikacje bo ja zmieniłem ścieżkę z dysku C na D (Ustawienia > System > Pamięć > Zmień lokalizację zapisywania nowej zawartości > Nowe aplikacje będą zapisywane w: Dysk? )

 

rdc87bC.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany i Panewki gra ktoś z was na Logitechu G25/G27/G29/G920 i poleci jakieś ustawienia kierownicy?

testując różne z neta te mi, jak na razie najbardziej podeszły tylko FFB Scale zmniejszyłem na jakieś 60, bo łapy urywało, ale może ktoś coś lepszego wymyślił. Strasznie trudno mi się driftuje w tej grze, w Assetto Corsa mi to łatwiej przychodzi :E Mimo wszystko uważam, że całkiem przyjemnie się gra na kierownicy i da się mieć z tego całkiem niezły fun.

 

Ja mam g29 i przez parę miesięcy gry nie udało mi się znaleźć sensownych ustawień. Tzn jeździć się da, ale zawody robie na klawiaturze... Na kierownicy 100x ciężej wyjsc z poślizgu.

 

Fajnie że rzucili tego hoonigana za friko zajebiste auto a nie do kupienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam g29 i przez parę miesięcy gry nie udało mi się znaleźć sensownych ustawień. Tzn jeździć się da, ale zawody robie na klawiaturze... Na kierownicy 100x ciężej wyjsc z poślizgu.

 

Fajnie że rzucili tego hoonigana za friko zajebiste auto a nie do kupienia.

Na Momo jest to samo, nie wiem czy to jest wina sterownika do leciwej Momo czy ta gra tak ma, że jak auto zacznie myszkować to dupa blada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi się to dać jakoś ogarnąć, patrzcie, jak gość na G29 śmiga i, jak mu to fajnie wychodzi. Gdzieś na YT wyczytałem, żeby zmienić czułość sterowania na 0 i będzie okej. Przetestuje dzisiaj i dam znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi się to dać jakoś ogarnąć, patrzcie, jak gość na G29 śmiga i, jak mu to fajnie wychodzi. Gdzieś na YT wyczytałem, żeby zmienić czułość sterowania na 0 i będzie okej. Przetestuje dzisiaj i dam znać :)

 

Ta, ten sam gościu wrzucał filmik z jego ustawieniami, ustawiłem tak jak on i było jeszcze gorzej xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzał ktoś jakie dziś auto wpadło do skelpu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...