Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

widac ze 599 ma ni3samowity potencjal, a maz moze CC8S bardzo mnie interesuje o ile slabszy jest od 599 lub o ile gorszego mam skilla

sprawdź Diablo GTR, powinien Ci podejść.

 

 

ja piehdolę, ile problemów miałem, żeby zrobic playground games :/ ciągle albo 1 mniej na starcie, albo totalne ameby. Za 6tym startem udało się zrobić, 3:2...

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza nie jest taka mała jeśli wliczymy Fortune Island i wyspę LEGO ale moim zdaniem Fortune Island to niewykorzystany potencjał, piękne lokacje ale mało się tam dzieje.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tak italdesign zeruno podskoczyło do 9mln :o miesiac temu kupiłem za 3mln w licytacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo GTR całkiem sprawnie wygląda na papierze,

 

.O dziwo na śniegu szedłem bokiem jak burza.

 

 

 

na tym odcinku można sporo nadrobić i tu się liczy naprawdę skill, ale ciężko jest mi zobrazować 9:40 :kwasny: myślę ze po prostu 599 szybciej się dźwiga na prędkości, i średnio wyszło by 6s na każdą przejechana minute a to to już przepaść, ale myślę ze tez jest szybsze bo przy plaży to ja lecę z gazem do dechy i tylko przy latarni odpuszczam do składania się byle by się w bramce zmieścić

co podejście to -10s :o

fprizegd.jpg

 

@czołgista to jaki czas wykręciłeś ?

 

Forza jest mala i nie da się tego ukryć, jest dość ciekawie i urozmaicone ale dreszcz emocji jest dość krotki, pętle wyścigów po 2km są słabe

Edytowane przez VSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo GTR całkiem sprawnie wygląda na papierze,

 

 

 

na tym odcinku można sporo nadrobić i tu się liczy naprawdę skill, ale ciężko jest mi zobrazować 9:40 :kwasny: myślę ze po prostu 599 szybciej się dźwiga na prędkości, i średnio wyszło by 6s na każdą przejechana minute a to to już przepaść, ale myślę ze tez jest szybsze bo przy plaży to ja lecę z gazem do dechy i tylko przy latarni odpuszczam do składania się byle by się w bramce zmieścić

co podejście to -10s :o

fprizegd.jpg

 

@czołgista to jaki czas wykręciłeś ?

 

Forza jest mala i nie da się tego ukryć, jest dość ciekawie i urozmaicone ale dreszcz emocji jest dość krotki, pętle wyścigów po 2km są słabe

Podaj lokalizację tej trasy to się garnę po niej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zerouno już po 12 mln :OO

Edytowane przez daff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi porzejazd:

 

HOSy1EV.jpg

 

 

Myśle, że dałoby się zejść do 9:30. Ogólnie trasa nie jest zła, ale wkurzają wąskie w niektórych miejscach punkty kontrolne przez co trzeba nieco zwolnić, no i pogoda też nie dopisuje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do ile zjedziesz Koenigsegg´em,q-de nie mam 599xxe a nie da sie nawet kupić bo nie ma :kwasny:, tam gdzie pogoda nie dopisuje to myślę ze jest dobre 10-15s do urwania na Koenigsegg ja tam jadę trochę ostrożniej bo nadgarstki powykręcane na lewa stronę mam po przejeździe :lol2:

 

w takim tempie może do weekendu tez ukręcę równą dychę :P, ale już chyba nie ma gdzie za bardzo urwać"skilla brak"

ofqx8xzm.jpg

Edytowane przez VSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do ile zjedziesz Koenigsegg´em,q-de nie mam 599xxe a nie da sie nawet kupić bo nie ma :kwasny:, tam gdzie pogoda nie dopisuje to myślę ze jest dobre 10-15s do urwania na Koenigsegg ja tam jadę trochę ostrożniej bo nadgarstki powykręcane na lewa stronę mam po przejeździe :lol2:

Dobra opona + zejście z aerodynamiki + niższe ciśnienie w kołach to CCGT może zejdę do 10:30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś troll-tracka gdzie na zakrętach które wchodzą szeroko ustawiłeś bramki blisko siebie. Pamiętaj że nie każde auto to 50 ton downforce'u jak zepsute 599X EVO, Mosler, CCGT, ID-R czy nawet MC12 Corsa.

Nie da się tej Twojej trasy przejać normalnym autem bo zawsze gdzieś ustawisz na ostrym zakręcie dwie bramki po wewnętrzej blisko siebie xD

 

Miejsce startu jest złe bo AI kosi latarnie które praktycznie spychają lekkie auta typu Radical na pobocze :E

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś troll-tracka gdzie na zakrętach które wchodzą szeroko ustawiłeś bramki blisko siebie. Pamiętaj że nie każde auto to 50 ton downforce'u jak zepsute 599X EVO, Mosler, CCGT, ID-R czy nawet MC12 Corsa.

Nie da się tej Twojej trasy przejać normalnym autem bo zawsze gdzieś ustawisz na ostrym zakręcie dwie bramki po wewnętrzej blisko siebie xD

 

Miejsce startu jest złe bo AI kosi latarnie które praktycznie spychają lekkie auta typu Radical na pobocze :E

 

 

bramki poza ostatnia sa praktycznie po lini toru a trasę wyznaczałem Koenigsegg´em na pełnej parze wiec albo hamujesz i składasz się w zakręt łapiąc bramkę albo przewijasz 20 razy :E, bramki maja drugie zadanie wyhamować a tym samym zbalansować Speed,

 

ale jest chyba problem bo pogoda jest ustawiona na aktualna czyli w weekend będzie już wiosna :kwasny: a tym samym nie będzie śniegu na trasie ?????

 

fakt Ai jak skosili latarnie i wpadnie ci pod kola to padaka trochę,ale to jest Race i Ai potrafi tez zepchnąć z czym walczę juz na pierwszym zakręcie

Edytowane przez VSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, a wlasnie myslalem kto ustawił to na zime XD

Pamiętaj że żadne z wymienionych aut nie jest wyznacznikiem sterowności, te auta są technicznie zepsute w silniku gry. Mosler MT900 był z tego co pamiętam pierwszym takim gokartem, drugi był Bone Shaker na spec A800. Noobkom grającym pod arcade się spodobały i potem wyszły kolejne dziwaki typu Shelby KC, 599XX, CC8GT itp a ID-R to już całkiem żart. W FH3 dali rampy Hot Wheels a w FH4 dali auta prowadzące się jak Hot Wheels na asfalcie :E

Mclarenem F1 czy nawet Radicalem RXC abo Sagarisem FE który też jest bardzo fajny w S2 nie idzie tej trasy przejechać bez przewijania także kuj z tym po 40 minutach jazdy bo przewijanki mam wyłączone, są nie fair = zjebałeś to restart. :D

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tu jest problem bo w opcjach trasy nie ma wyłącz przewijanie a to praktycznie niweczy chwalenie się czasem przelotu, druga sprawa to w trybie niezwyciężony AI cisną aż do wjazdu na autostradę jak poj-ne, i jak ich nie porobię w mieście to nie ma szans na zrobienie dobrego czasu, ale za to za wyścig wpada ponad 130k+32k prestiżu :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jakie AI Ci wrzuci, R8 Plus bardzo ciężko wyprzedzić. McLaren F1 GT robi je na pierwszej prostej, no chyba że zetną po drodze lampę która spadnie mi na dach i zwolni o 50km/h :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez różnicy co wrzuci nawet off-rodowy pazdzioch potrafi przejechać miasto jako pierwszy,

 

ale fakt ostatnia bramka solidnie wq-wia i gdyby nie to ze musiałem praktycznie wyhamować do pieszego by zahaczyć bramkę to może 10:30 by wpadło,

q9kqw995.jpg

Edytowane przez VSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przymulony po 5h drzemce spróbowałem przejechać trase na pierwszym lepszym configu XXX i z ledwością dojechałem do mety nawet na autostradzie musiałem zwalniać bo inaczej wyleciałbym na pole. Pierwszy raz nim jechałem i raczej ostatni.

 

Sprawdź sobie jak polecisz Koenigsegg Agera RS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez myślałem o niej ale od tygodnia zacząłem dopiero jeździć, w garażu same pazdziochy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten 599XX EVOLUTION jest jakiś rzadki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten 599XX EVOLUTION jest jakiś rzadki ??

Mimo tego że już kilka razy był dostępny to można tak powiedzieć.

 

 

 

fiQhAkX.png

 

Po zielonym i żółtym 599xxE przyszedł czas na czerwoną wersje która mimo innego setupu niż poprzednie nigdy nie przekroczyła więcej niż 466-467 na autostradzie + ma lekko wydłużoną drogę hamowania.

 

 

Rlasoko.jpg

 

Edytowane przez arek1022

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o'dziwo mam te 599xx e a nie wiem nawet skąd w:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są wasze ulubione samochody w eliminatorze?

LVL 1-3: dla mnie chyba najlepszy jest Volviaczek V60, dobry overall.

LVL 4: Golf albo MINI X-RAID

LVL 5: Macan

LVL 6: Bentley, Bowler, Alfa, ogólnie SUVy są potężne

LVL 7: zdecydowanie Panamera wolę jego od np Ferrari FF czy Gallardo 8 poziomu

LVL 8: zdecydowanie Wrangler DD

LVL 9: Audi albo Lancia

LVL 10: P2T, choć nie wiem jaki jest Honnigan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są wasze ulubione samochody w eliminatorze?

LVL 1-3: dla mnie chyba najlepszy jest Volviaczek V60, dobry overall.

LVL 4: Golf albo MINI X-RAID

LVL 5: Macan

LVL 6: Bentley, Bowler, Alfa, ogólnie SUVy są potężne

LVL 7: zdecydowanie Panamera wolę jego od np Ferrari FF czy Gallardo 8 poziomu

LVL 8: zdecydowanie Wrangler DD

LVL 9: Audi albo Lancia

LVL 10: P2T, choć nie wiem jaki jest Honnigan

Mini lvl. 1 :E Jak tryhard'ować to na pełnej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...