Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Da się zrobić tablice rejestracyjne które będą wyglądały jak polskie?

Da się ale w niektórych autach nie da się wstawić,zwłaszcza jak są na jakimś dziwnym mocowaniu.Oczywiście trzeba wcześniej w opcjach ustawić aby nie pokazywało rejestracji...szkoda że to ustawienie nie działa dla konkretnego auta ale dla wszystkich.

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yeah znów muszę ściągać tą grę bo nie odpala :lol2: dobrze ze mam szybkie lącze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja Ultimate Forzy Horizon 4 to odpowiednik Platynowej FH3? Ma wszystkie dodatkowe samochody, mapy skarbów itd. czy tak jak FH3 i FM7 Ultimate - trzeba sobie drugie tyle dokupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko map skarbów nie ma w fh4 ultimate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po najnowszym update gra nie odpala dochodzi jak odpala licznik i część co za barany z PG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam odpala,nie było połączenia z serwerem ale jak skończyłem tę nową przygodę to się łączyło bezproblemowo.Nie uruchamiałem drugi raz co prawda ale jakoś słabo się gra ładowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na xboxie zrobiłem te historie pól godziny lekką ręką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko map skarbów nie ma w fh4 ultimate.

Mapy skarbów trzeba dokupić......albo poszukać obrazków w internecie. Ja w ten sposób wszystko znalazłem.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gituwa, zajęcia nam odwołali na uniwerku więc mam czas na przejście Forzy na nowo :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gituwa, zajęcia nam odwołali na uniwerku więc mam czas na przejście Forzy na nowo :E

Ty byś lepiej zagrał ze mną online a jak do Ciebie pisze to echo :kwasny::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge zagrać i forza jakimś cudem działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty byś lepiej zagrał ze mną online a jak do Ciebie pisze to echo :kwasny::E

Ten Pomocnik konsoli Xbox to jakieś nieporozumienie, nie pokazuje mi żadnych powiadomień o przysłanych do mnie wiadomościach i czasem odczytuje je z kilku dniowym opóźnieniem XD Poza tym kafelek to też jakiś dramat :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo mlynos, pisalem ostatnio do Ciebie a ty nic :( nawet jezdzilem chwile obok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko działa jak napisze ktoś do mnie to od razu w grze mam info z boku dymek wyskakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko map skarbów nie ma w fh4 ultimate.

A auta są wszystkie czy tylko kilka pierwszych car-dlc? Gdyby w dawało się ukryć zawartość z niezakupionych DLC nie przeszkadzałoby mi to, ale teraz panuje taka moda, że w grach trzeba się w przekopywać przez dziesiątki poblokowanych samochodów i innej zawartości których i tak nie da się normalnie odblokować bez wyrzucania dodatkowej kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko działa jak napisze ktoś do mnie to od razu w grze mam info z boku dymek wyskakuje.

Dobra, dobra, miałem w ustawieniach wyłączone powiadomienia o wiadomościach. Być może dlatego, że wpieniały mnie one i cały czas plumkały :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra, miałem w ustawieniach wyłączone powiadomienia o wiadomościach. Być może dlatego, że wpieniały mnie one i cały czas plumkały :E

Az tyle ludzi do Ciebie piszę w aplikacji ?? Ja tam raptem kilka wiadomości wysłałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A auta są wszystkie czy tylko kilka pierwszych car-dlc? Gdyby w dawało się ukryć zawartość z niezakupionych DLC nie przeszkadzałoby mi to, ale teraz panuje taka moda, że w grach trzeba się w przekopywać przez dziesiątki poblokowanych samochodów i innej zawartości których i tak nie da się normalnie odblokować bez wyrzucania dodatkowej kasy.

ultimate ma absolutnie wszystko oprócz odblokowanej całej mapy ze znajdźkami

 

Az tyle ludzi do Ciebie piszę w aplikacji ? Ja tam raptem kilka wiadomości wysłałem.

koledzy mu chcieli fury oddać żeby stanął na nogi :lol2:

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az tyle ludzi do Ciebie piszę w aplikacji ?? Ja tam raptem kilka wiadomości wysłałem.

No wcześniej jak grałem online sporo więcej to dostawałem spam że cheater itp. i jakieś inne wiadomości z kategorii spam więc się wkurzyłem i wyłączyłem powiadomienia z wiadomości i elo :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co oznacza to 293e465be84aeb20gen.jpg przy nicku gracza? Grałem właśnie przygodę rankingową i prawie wszyscy to mieli w nazwie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co oznacza to 293e465be84aeb20gen.jpg przy nicku gracza? Grałem właśnie przygodę rankingową i prawie wszyscy to mieli w nazwie?

A to sobie ktoś nie wpisał przed nickiem po prostu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to sobie ktoś nie wpisał przed nickiem po prostu ?

 

No własnie nie wiem dlatego pytam, strasznie dużo osób to ma w nicku i aż zaczęło mnie to zastanawiać. Pierwszy lepszy przykład:

 

5dc61b5c02c27f63.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś po perypetiach z aktualizacją która nie chciała się zainstalować zrobiłem nakładkę systemu i gra poszła się j.....Jakie to jest chore,gra na innym dysku a się usunęła natomiast wszystkie dodatki pokazuje jako dostępne.Długo nie pogram bo przy moim limitowanym i słabym necie nie mam możliwości aby ją ściągać (i nie tylko ją),chyba że mi ktoś życzliwy udostępni neta to z kompem pobiegnę :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, mialem w teamie goscia w Hooniganie RS200....S1 900. Auto na stocku ma S2 932.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, mialem w teamie goscia w Hooniganie RS200....S1 900. Auto na stocku ma S2 932.

Można tak zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...