Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Mordy jakie opony mam mieć na wiosnę i jesień? Sportowe czy terenowe? A jakie na lato?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mordy jakie opony mam mieć na wiosnę i jesień? Sportowe czy terenowe? A jakie na lato?

Terenowe opony do terenu (przełajowe i cross'owe wyścigi), sportowe i wyścigowe opony do asfatlu. Nie ma podziału na opony do jakiej pory roku. Jedynie co się zmienia to z terenowych na zimowe z kolcami z automatu (ale to w przypadku, gdy na aucie już masz założone opony terenowe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wczoraj znowu mnie oszukało i ALT F4 :E Obleciałem Veyrona Lambo Urusem, wjeżdżam na metę, praktycznie 'wlatuje' na nią, i co - ano gunwo, nie zaliczyło finishu. Co za zbugowany crap lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zzzzzzzzzzzwycięstwo, już nie muszę grać żadnego online crapu, tylko sezonowe PG.

 

rQZNvFI.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje za samozaparcie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewaznie konczylem top 10 ale czlowieka urwica strzela jak auto nagle się przewraca albo przed metą lądujesz na drzewie albo jakis maly lolek oblatuje Cie w nizszym o 2 poziomy aucie.

W drifcie online jestem Rank 4 i tylko gram co serie zeby cały czas być zakwalifokowanyn, drift to imo jedyny znośny tryb online.

 

Agresywna gra wydaje sie byc METĄ w Eliminatorze, jak najszybciej dorwac tier 4/5 z dropow i szybko objeżdżać lolków w Mini/Jaguarach no i trzeba mieć przy sobie liste które auta brać a które nie, np. Gallardo Spyder nie ma szans offroad, Audi R8 je oblatuje.

 

Dla mnie najjgorsze w Eliminatorze to:

- Supra (nie brac, jest RWD!!!!)

- Acura NSX

- Galant VR4, kompletny brak mocy

- R32 GTR ma wolną skrzynie biegów i "dławi" się na starcie albo po dzwonie,

 

Z aut OP = Delta S4 Rally, Regalia Typ D, Polaris Truck, Austin HS

 

No i protip = zacznij na Mortimer Gardens albo na górze kamieniołomu, jadąc mini lepiej zeskoczyć w dół niż robić slalom w górę, auta w kamieniołomie spawnują się w różnych miejscach.

 

+

Jet Hot Double Down ma niezłego kopa: Mój link

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo dzięki za protipa moze w weekend podejdę do tego elminatora i zdobędę ten samochód bo na aukcjach nie ma szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i protip = zacznij na Mortimer Gardens albo na górze kamieniołomu, jadąc mini lepiej zeskoczyć w dół niż robić slalom w górę, auta w kamieniołomie spawnują się w różnych miejscach.

Ja dodam od siebie jedną miejscówke a jest nią Moorhead Wind Farm ale bliżej Astmoor na prostym odcinku drogi. U mnie na 95% gier na poprzednim save byłem w strefie na pierwsze 2-3 fazy rozgrywki. W miare płaski teren ale na tyle wysoki że można zobaczyć czy jest jakiś drop na autostrade i podjechać. Na samej farmie wiatrowej też jest kilka dropów ale to i tak zależy od meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewaznie konczylem top 10 ale czlowieka urwica strzela jak auto nagle się przewraca albo przed metą lądujesz na drzewie albo jakis maly lolek oblatuje Cie w nizszym o 2 poziomy aucie.

W drifcie online jestem Rank 4 i tylko gram co serie zeby cały czas być zakwalifokowanyn, drift to imo jedyny znośny tryb online.

 

Agresywna gra wydaje sie byc METĄ w Eliminatorze, jak najszybciej dorwac tier 4/5 z dropow i szybko objeżdżać lolków w Mini/Jaguarach no i trzeba mieć przy sobie liste które auta brać a które nie, np. Gallardo Spyder nie ma szans offroad, Audi R8 je oblatuje.

 

Dla mnie najjgorsze w Eliminatorze to:

- Supra (nie brac, jest RWD!!!!)

- Acura NSX

- Galant VR4, kompletny brak mocy

- R32 GTR ma wolną skrzynie biegów i "dławi" się na starcie albo po dzwonie,

 

Z aut OP = Delta S4 Rally, Regalia Typ D, Polaris Truck, Austin HS

 

No i protip = zacznij na Mortimer Gardens albo na górze kamieniołomu, jadąc mini lepiej zeskoczyć w dół niż robić slalom w górę, auta w kamieniołomie spawnują się w różnych miejscach.

 

+

Jet Hot Double Down ma niezłego kopa: Mój link

acura nsx zła ?? jak dla mnie to autko wymiata w eliminatorze ^^ objechałem bugatti veyrona np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam od siebie jedną miejscówke a jest nią Moorhead Wind Farm ale bliżej Astmoor na prostym odcinku drogi. U mnie na 95% gier na poprzednim save byłem w strefie na pierwsze 2-3 fazy rozgrywki. W miare płaski teren ale na tyle wysoki że można zobaczyć czy jest jakiś drop na autostrade i podjechać. Na samej farmie wiatrowej też jest kilka dropów ale to i tak zależy od meczu.

Ja zwykle zaczynam w prawym dolnym rogu blisko domku i jadę w górę, na ma szans żeby coś po drodze nie leżało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daff,

NSX to najgorsze auto 9 tieru, opisane na roznych przewodnikach dla Eliminatora. Sam sie przekonalem jak gos objechal mnie Porsche 959.

Ogolnie to trzeba wiedziec ktore auta sa dobre, Veyronem jechalem i jest slaby. Szczegolnie szerokosc jest problemem.

 

Gallardo Spyder tez zdecydowanie odradzam = nie ma skoku zawieszenia i na byle wertepach przewaraca sie na boki.

Patrz od 4:18 :E

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się dziś wyżaliłem na debili w trialach na subredicie Forzy - ponad 300 karmy wpadło :lol2: nie tylko ja mam problem z idiotami :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nienawidze kazdych interakcji online i ogolnie nie gram online gdyby nie auta ktorych inaczej nie dostane...triala zrobem za 3 razem, im mniej osob tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czolgista778

 

to jakaś głupota, nie raz też wygrywałem tym nsx'em jak dla mnie jest dobry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobie pogrywam od czasu do czasu w FH4

 

Nie wiem jak wam,ale mam takie wrażenie,że ta gra się nie kończy :E ,co chwila nowe wyścigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobie pogrywam od czasu do czasu w FH4

 

Nie wiem jak wam,ale mam takie wrażenie,że ta gra się nie kończy :E ,co chwila nowe wyścigi

 

A dokładnie co czwartek :) I to jest piękne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dokładnie co czwartek :) I to jest piękne :)

Co tydzień się pory roku się zmieniają :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dzisiaj te vany i... Gdzieś w połowie dostałem Ferrari 812! Jedno z trzech aut których mi brakowało w grze a nie mogłem go kupić nigdzie, nie wiem jak to się stało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dzisiaj te vany i... Gdzieś w połowie dostałem Ferrari 812! Jedno z trzech aut których mi brakowało w grze a nie mogłem go kupić nigdzie, nie wiem jak to się stało ?

 

Po prosu osiągnąłeś wymaganą liczbę gwiazdek w historiach/ firmach. Gratulacje, przyjemne auto! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prosu osiągnąłeś wymaganą liczbę gwiazdek w historiach/ firmach. Gratulacje, przyjemne auto! ;)

Jeszcze tylko Capri FE i Cougar ale tak mi się nie chce tego Eliminatora robić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powodzenia we wbijaniu lvl 5 photo :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś też miałem synchronizację która trwała 30min... Ale na szczęście się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powodzenia we wbijaniu lvl 5 photo :E

 

Chyba bardzo dużo osób ma z tym problem ale w sumie użytkownicy tego forum mogą sobie wzajemnie pomóc pobierając zdjęcia innych użytkowników z ich kont. Osobiście mogę pomóc w zdobyciu 5 lvla photo, sam mam dopiero 3 :( podajcie nicki, dodam do obserwowanych i postaram się pobrać i polubić wasze fotki. Zapraszam oczywiście do pobrania moich zdjęć itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to dziala, trzeba robic foty i prosic innych o lajkowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to dziala, trzeba robic foty i prosic innych o lajkowanie?

 

Robisz zdjęcia, udostępniasz je, ktoś np. wchodzi na Twój profil i je pobiera, ogląda, a Ty masz za to punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...