Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz to wątpię,jakiś czas temu były jeszcze możliwe do zdobycia z licytacji....może dodadzą do sklepu forzathon jak z fordem.Te problemy z zapisaniem auta,projekty,tuningi to koszmar jakiś...ja już jak kiedyś pisałem nie mogę malowania dołożyć.choć niby udostępniam 460 czy ileś tam bo nie pamiętam na tę chwilę bo gry nie dotknąłem od tygodnia ale jest to związane chyba też z hub-em w którym mam chyba z 700 (pewnie przesadzam ale nie sprawdzę bo mi się nie chce) i wygląda że zapisuje tam wszystko łącznie z tym co się usuwa bo mam tam po kilka pozycji jednego auta...oni tego nie ogarniają już od FH3 więc nie ma co liczyć...kiedyś za czasów 3 chciałem swoje malowanie do każdego auta,nie udało się bo nie ma miejsca,,,teraz też nie bo teoretycznie mógłbym jeszcze zrobić bo niby mało udostępniam ale też się nie da :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Co ma malowanie, tuning itp z brakiem możliwości sprzedania auta na aukcji? :E

2. Co komunikat ma na myśli pisząc "usuń część z nich z menedżera plików"? :E Mam szukać tego po Windowsie? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecie nie napisałem że malowanie czy tuning ma coś wspólnego z zapisaniem auta.Zależy ile tego sprzedajesz,kupujesz,licytujesz...z tego co pamiętam jest ograniczenie dobowe bodajże które blokuje ilość aut którymi się obraca.Jeśli byś nie miał dostępu do rynku to znaczy że złapałeś bana ale tego też nie masz więc?Dalej uważam że ma to coś wspólnego z tym co napisałem bo hub to taki menedżer (może w chmurze) tylko dlaczego z niego nie da się nic usunąć to nie wiem (nie dotyczy aut bo ich tam nie ma),pewnie uważają za menedżera garaż,tam gdzie się zapisuje projekty i tuningi (można stamtąd je usunąć aby zrobić miejsce) ale o dziwo miejsce niby jest aby zapisać nowe a się nie da.Gra od początku się sypie a teraz to już zupełnie nikt nad tym nie panuje to to właśnie jest problem.Odpowiedzi pewnie bym szukał na forum forzy.

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób na Astona Martina DB11 PO, Chevroleta Camaro ZL1 PO i Mclarena 720s PO?

aut PO nie da się wystawić w AH od miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecie nie napisałem że malowanie czy tuning ma coś wspólnego z zapisaniem auta.Zależy ile tego sprzedajesz,kupujesz,licytujesz...z tego co pamiętam jest ograniczenie dobowe bodajże które blokuje ilość aut którymi się obraca.Jeśli byś nie miał dostępu do rynku to znaczy że złapałeś bana ale tego też nie masz więc?Dalej uważam że ma to coś wspólnego z tym co napisałem bo hub to taki menedżer (może w chmurze) tylko dlaczego z niego nie da się nic usunąć to nie wiem (nie dotyczy aut bo ich tam nie ma),pewnie uważają za menedżera garaż,tam gdzie się zapisuje projekty i tuningi (można stamtąd je usunąć aby zrobić miejsce) ale o dziwo miejsce niby jest aby zapisać nowe a się nie da.Gra od początku się sypie a teraz to już zupełnie nikt nad tym nie panuje to to właśnie jest problem.Odpowiedzi pewnie bym szukał na forum forzy.

Nie mam tylu aut do sprzedania na aukcji by zapchać limit dobowy. Pisałem na forum Forzy i wg nich usunięcie malowań i tuningów powinno pomóc ale nie w tym przypadku. Jest jeszcze jeden sposób by usunąć stworzone przez gracza trasy/plany wyścigów ale tego jeszcze nie testowałem. Spije kawe i próbuje

Edytowane przez mlynos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A patent z podłączeniem do konta z preorderem zadziała?

 

Wczoraj wbiłem kilka aut (Divo, 599x evo, GTS3 RS 2019, 356 SL Gmünd Coupe, ) cofając datę.

Łatwo dostać bana za takie akcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A patent z podłączeniem do konta z preorderem zadziała?

 

Wczoraj wbiłem kilka aut (Divo, 599x evo, GTS3 RS 2019, 356 SL Gmünd Coupe, ) cofając datę.

Łatwo dostać bana za takie akcje?

 

 

99% szans na bana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A patent z podłączeniem do konta z preorderem zadziała?

 

Wczoraj wbiłem kilka aut (Divo, 599x evo, GTS3 RS 2019, 356 SL Gmünd Coupe, ) cofając datę.

Łatwo dostać bana za takie akcje?

ja bym szykował nowe konto :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ruszyła w końcu na SSD.

 

Pobrałem najnowszą wersję w10. Zainstalowałem.

Zaraz jak system ruszył kliknąłem instrukcje fh4.

Nawet sterowników nie instalowałem, zostały te co w10 sobie przypisał.

 

Jak już ruszyło to zainstalowałem tylko przeglądarkę i antyvira.

 

Póki co działa.

 

Strasznie kaprysna jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tylu aut do sprzedania na aukcji by zapchać limit dobowy. Pisałem na forum Forzy i wg nich usunięcie malowań i tuningów powinno pomóc ale nie w tym przypadku. Jest jeszcze jeden sposób by usunąć stworzone przez gracza trasy/plany wyścigów ale tego jeszcze nie testowałem. Spije kawe i próbuje

Usunięcie zrobionych tras też nic nie daje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ruszyła w końcu na SSD.

 

Pobrałem najnowszą wersję w10. Zainstalowałem.

Zaraz jak system ruszył kliknąłem instrukcje fh4.

Nawet sterowników nie instalowałem, zostały te co w10 sobie przypisał.

 

Jak już ruszyło to zainstalowałem tylko przeglądarkę i antyvira.

 

Póki co działa.

 

Strasznie kaprysna jest.

wcześniej ją na HDD trzymałeś? Masochista.

 

Antywirus jaki? Pamiętaj, że FH4 jest BARDZO wybredny, jeśli chodzi o programy w tle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część, czy ktoś może gra w forze na kierownicy kmomo od Logitech? Wiem że ma swoje lata ale mam okazję wyrwać ja za niewielkie pieniądze i jestem ciekaw czy jest kompatybilna

Edytowane przez DbFaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcześniej ją na HDD trzymałeś? Masochista.

 

Antywirus jaki? Pamiętaj, że FH4 jest BARDZO wybredny, jeśli chodzi o programy w tle.

 

Na SSD forza przestała się uruchamiać bo taki miała kaprys. A że miałem wcześniej HDD na którym był system a także zainstalowana gra. Nie skasowałem dysku tylko odłożyłem do półki. Póki nie znalazłem sposobu na uruchomienie forzy, gra była odpalana na starym systemie i starym dysku.

 

Antyvir jest Avast.

 

Tak jak pisałem kilka razy w tym temacie, forza działała bardzo dobrze, aż przestała się uruchamiać. Nie było nic nowego instalowane, nic nie było aktualizowane itp. Po prostu kaprys i tyle. Avast także był tam zainstalowany.

Na HDD także jest Avast, są programy od karty graficznej a sterowniki od producentów sprzętu a nie instalowane przez Windowsa.

 

Część, czy ktoś może gra w forze na kierownicy kmomo od Logitech? Wiem że ma swoje lata ale mam okazję wyrwać ja za niewielkie pieniądze i jestem ciekaw czy jest kompatybilna

 

Mi np Logitech EX nie działa dobrze.

Na dzień dzisiejszy nie pchałbym się w żadne starocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywal Avasta, bo po pierwsze to syf, a po drugie to jestem wręcz pewny, że to o jego działanie w trayu forza się pluła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywal Avasta, bo po pierwsze to syf, a po drugie to jestem wręcz pewny, że to o jego działanie w trayu forza się pluła.

A jak wyjaśnisz, że na HDD jest avast i nigdy forza nie sprawiała problemów?

 

Co zamiast Avasta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wyjaśnisz, że na HDD jest avast i nigdy forza nie sprawiała problemów?

 

Co zamiast Avasta?

Ja od kilku lat korzystam z Windows Defender i nigdy mi żadnego syfa nie pobrało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wyjaśnisz, że na HDD jest avast i nigdy forza nie sprawiała problemów?

 

Co zamiast Avasta?

słowo klucz - loadingi. Miałem grę na SHDD, mam teraz na nVMe i widzę różnicę. Gra działa dosłownie 2x szybciej (loadingi), włącza się 4x szybciej (!), nie ma problemu z doczytywaniem tekstur (co miało miejsce na HDD). Od kiedy dołożyłem RAMu do 16, to odpadły też losowe crashe na pulpit. Miałem przegrane ponad 100h na HDD, więc mam pojęcie o czym piszę.

 

Ja od kilku lat korzystam z Windows Defender i nigdy mi żadnego syfa nie pobrało.

+1

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słowo klucz - loadingi. Miałem grę na SHDD, mam teraz na nVMe i widzę różnicę. Gra działa dosłownie 2x szybciej (loadingi), włącza się 4x szybciej (!), nie ma problemu z doczytywaniem tekstur (co miało miejsce na HDD). Od kiedy dołożyłem RAMu do 16, to odpadły też losowe crashe na pulpit. Miałem przegrane ponad 100h na HDD, więc mam pojęcie o czym piszę.

 

 

+1

OK. Na SSD działa dużo szybciej. Ale nie odpowiedziałeś na pytanie, dlaczego na HDD z Avastem gra działa bez kłopotu. Natomiast polecasz go wywalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A patent z podłączeniem do konta z preorderem zadziała?

 

Wczoraj wbiłem kilka aut (Divo, 599x evo, GTS3 RS 2019, 356 SL Gmünd Coupe, ) cofając datę.

Łatwo dostać bana za takie akcje?

A jak wbić te auta?

I gdzie mogę ewentualnie dostać 599x evo? Nigdzie go nie ma.

Zrobiłem jeszcze jeden wypad do Argentyny bo zostało mi trochę waluty. Kupiłem mape skarbów do jednego z dodatków ale w żaden jeszcze nie grałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Na SSD działa dużo szybciej. Ale nie odpowiedziałeś na pytanie, dlaczego na HDD z Avastem gra działa bez kłopotu. Natomiast polecasz go wywalić.

pisałem, że MOŻE powodować kłopoty (najpopularniejsze to brak tekstur jak tu

) - nie wiem co było u Ciebie powodem reinstalacji, ale sugeruję od najprostszych rozwiązań. Avast sam w sobie jest praktycznie malware (warto spojrzeć na jego historię i dystrybucję).

 

Bezsensu z tą mapą zrobiłeś, bo to się chwila robi (dodatki są małe). Jak chcesz to mam 599Evo na sell

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo letni sezon 14.

26.09.2019 do 3.10.2019.

Można bana wyłapać.

Nie ponoszę odpowiedzialności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek Lego jest dużo większy od Fortune Island i jest zabawy na parę godzin. Mapy skarbów moim zdaniem nie warto kupować, mapki i lokację można znalaźć w internecie. Fortune Island graficznie wygląda obłędnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałem, że MOŻE powodować kłopoty (najpopularniejsze to brak tekstur jak tu

) - nie wiem co było u Ciebie powodem reinstalacji, ale sugeruję od najprostszych rozwiązań. Avast sam w sobie jest praktycznie malware (warto spojrzeć na jego historię i dystrybucję).

Używasz tylko Windows Defender?

 

Powodem reinstalacji były kłopoty z Forzą.

Ostatnią próbę robiłem z pobraną najnowszą wersją W10. Wcześniej instalowałem starszą (innej nie miałem/nie pobierałem), potem ją aktualizowałem do nowszej.

I oczywiście nie wiadomo co sprawiało problem. W zdarzeniach czy jak to się zwie, plik forza exe miał błąd. Koleś z supportu nawet łącząc się z moim kompem nie był w stanie sobie poradzić. A dodam, że system był praktycznie świeży lecz instalowany o ile się nie mylę w wersji 1903.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek Lego jest dużo większy od Fortune Island i jest zabawy na parę godzin. Mapy skarbów moim zdaniem nie warto kupować, mapki i lokację można znalaźć w internecie. Fortune Island graficznie wygląda obłędnie

no i Fortune Island is must buy dla miłośników driftu.

 

Używasz tylko Windows Defender?

 

Powodem reinstalacji były kłopoty z Forzą.

Ostatnią próbę robiłem z pobraną najnowszą wersją W10. Wcześniej instalowałem starszą (innej nie miałem/nie pobierałem), potem ją aktualizowałem do nowszej.

I oczywiście nie wiadomo co sprawiało problem. W zdarzeniach czy jak to się zwie, plik forza exe miał błąd. Koleś z supportu nawet łącząc się z moim kompem nie był w stanie sobie poradzić. A dodam, że system był praktycznie świeży lecz instalowany o ile się nie mylę w wersji 1903.

Tak, tylko Defendera.

 

Na support od PG/MS nie ma co liczyć, banda patałachów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wszystkie zimowe zadania i wyścig z rywalem, ale nie mam 80% i Toyoty. Kiedyś kiedy miałem wszystko porobione, tak jak teraz miałem 82%, a teraz nie mogę przebić tej bariery. Ktoś też ma taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...